spreminjanje prispevkov

čara · 7344

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
: 30 Avgust 2008, 19:27:38
Živijo!

Vsakdo se kdaj zatipka, napiše nekaj kar povzorči nelagodno situacijo in neželene odzive. Potem je pa problem, ker ne moreš spremeniti oz. umakniti tega prispevka, kar povzroča drugim težave. In to res ni fajn.  Bi se lahko uvedel gumb "spremeni"? Včasih bi ga človek nujno potreboval-pa ne more narediti ničesar, da bi popravil prispevek. Mene osebno to moti, sploh ker hitro tipkam in se večkrat zatipkam, kdaj pa kdaj napišem nepravilno informacijo ali pa tako, ki sem sploh ne sodi. Okej tistih rvih 10 min obstja-ampak ko ugotoviš prepozno...Kaj naj človek stori takrat?

LP, čara

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1 : 30 Avgust 2008, 19:54:20
Če je kaj takega, lahko pošlješ moderatorju ZS in se napako popravi. Jaz mislim da je 10 min čisto dovolj, da prispevek prebereš in popraviš morebitne napake. Jaz dam tudi vedno predogled in že tam preverim če je kje kakšna napaka :)

Če se prav spomnim, je prišlo do brisanja celotnih sporočil in takrat se je ta možnost urejanja ukinilia.

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 30 Avgust 2008, 20:36:51
Forum je javen in vsi odgovarjate za svoja pisanja. Torej moraš malo pazit kaj pišeš in če pišeš osebne zadeve tretje osebe, jo najprej o tem povprašaš. ::)
Vse prevečkrat pa se vam dogaja, da so prsti prehitri od misli in bi potem radi kakšen stavek izbrisali pa kakšno sporočilo pa kaj popravili pa ... Glede na to da gre na forumu za pisano besedo imate pred oddajo sporočila in klikom na gumb "Pošlji" vsi več kot dovolj časa da pretehtate svoje besede in se odločite ali sestevek na svetovni splet sodi ali ne.
10 min pa je čas v katerem lahko popravite svoje pisne napake ali še vedno eventurelno spremenite svoje sporočilo. Več kot toliko pa mislim da ne rabite.

In tole je zdajle za vse ne samo za čaro, ki je z svojim pisanjem v eni izmed tem povzročila celo "hudo uro" ::)

Lp, nina