STABILNI PLATNENI BOKSI Z MOČNIM OGRODJEM

Živa · 15524

roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 12 Januar 2009, 16:29:26
Dajte mi prosim povedat koliko je zadeva trpežna.
Bi mi res prav prišla ena taka zadeva, pa se bojim,da bi jo moj divjak zdemoliral v pol ure.



Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #31 : 12 Januar 2009, 17:28:18
Noben platnen boks ni primeren za psa, ki noče biti v boksu. Tudi za pse, ki so nagnjeni h grizejnu predmetov (ki ni nujno, da so temu namenjeni) platnen boks ni najboljša ideja.

Drugače pa mislim, da spadajo ti med bolj trpežne platnene bokse.

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


_Anais_

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 12 Januar 2009, 21:15:36
Ja pridem. Kje si jih lahko ogledam? Imate štant?



Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #33 : 13 Januar 2009, 09:12:59
Ja, štant bo. "Canidae" bo verjetno najbolj opazen plakat (zeleno-rumen) - za orientacijo.

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Terrierka

  • *
    • Prispevkov: 1.555
    • Točke: 4
  • to the ∞ & beyond
Odgovori #34 : 09 April 2009, 20:05:25
Ali se naročila še sprejemajo? :-[


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #35 : 10 April 2009, 08:33:18
Računam na to, da bom ponovila naročilo, ampak dvomim da v kratkem. Trenutno pa so še na zalogi PET HOME - S velikost (61 x 45,5 x 43 cm).

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #36 : 06 Junij 2009, 12:31:56
Ojla! V zadnjem trenutko in zelo nujno iscem dobro duso, ki bi mi posodila platnen box za en teden. Za mojo Boji, ki bo sla z mano v svet ucenosti na Dunaj na eno izobrazevanje in bo lahko z mano v ucilnici, ce bo v boksu. Je kaksna dobra dusa, ki ga ima in mi ga posodi?
Ce naredi moja mala zver kaksno luknjo kupim lastniku novega...ampak ce je zver v blizini mene je zelo pridna in racunam, da ne bo problema...
Je kdo kje? Ampak se zelooo mudi  8)

Hvala

Blumina



n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 06 Junij 2009, 13:06:13
Blumina, jaz ti ga lahko posodim.


blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #38 : 06 Junij 2009, 13:22:34
SUPER!!!
velikost?

Mas zasebno  :o



Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #39 : 06 Julij 2009, 11:25:20
Zaradi precejšnega povpraševanje ponovno naročam POTOVLANE NAJLONSKE BOKSE ZA PSE. Minimalna količina za naročit je 10 boksov, tako da zbiram naročila, dokler se ne približamo tej številki. Cena je enaka kot lani, vendar bo verjetno potrebno predplačilo.

PET HOME
Imajo zložljivo, močno, a lahko kovinsko ogrodje in so zelo stabilni. Lahko se brez problema odlaga stvari na njih. Zložijo se dovolj na malo in imajo tudi torbo, v katero se jih spravi. Odpirajo se na vrhu in na dveh stranicah (na eni krajši in in eni daljši stranici).
S - 61 x 45,5 x 43 cm - teža: 3,5 kg; 66 EUR
M - 76 x 50,5 x 48 cm - teža: 5,5 kg; 86 EUR
L - 91 x 61 x 58 cm - teža: 7,2 kg; 106 EUR



PET TENT
Mehki in lahki (brez kovinskega ogrodja), enostavni za postaviti in zložiti, zavzamejo zelo malo prostora. Odpirajo se na vrhu in na dveh stranicah (na eni krajši in in eni daljši stranici).
M - 69,5 x 46 x 57 cm - teža: 1,8 kg; 45 EUR
L - 80 x 52 x 66 cm - teža: 2,3 kg; 55 EUR



Cene so z DDV.

Boksi so od francoskega proizvajalca Num'axes. Če bi kdo naročil kaj drugega iz njihove ponudbe, naj mi sporoči.[/quote]

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #40 : 06 Julij 2009, 12:59:35
PET HOME - L - SLIKE

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #41 : 07 Julij 2009, 10:14:06
SLIKE boksov PET HOME L in S ter PET TENT M skupaj s fotomodeli različnih velikosti za lažjo predstavo :).

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #42 : 07 Julij 2009, 11:27:15
SLIKE boksov PET HOME L in S ter PET TENT M skupaj s fotomodeli različnih velikosti za lažjo predstavo :).

Velik pes ni nič kaj na komot v ta velikem boxu.  :D 

A bi hotela napisat za mere, kaj je kaj.  ;) 91cm oz. 80cm predvidevam, da je dolžina, katero je višina in katero širina? 

Kristinca & Florinca


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #43 : 07 Julij 2009, 11:34:34
Ni komot, ne ;). Bi rekla, da ta boks ni mišljen za novofundlandca ;), za primerjavo pa je kar vredu.

Mere so: dolžina - širina - višina

Še kontakt za naročila:

Jasna Šen
GSM: 041 714 031
[email protected]
ali
[email protected]

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #44 : 07 Julij 2009, 13:40:38
Thanx. Pet Tent je torej višji - 66cm. Meni delujejo kot boxi za srednje velike pse, recimo največ velikosti borderja. Se motim? 

Kristinca & Florinca


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #45 : 07 Julij 2009, 14:33:30
Thanx. Pet Tent je torej višji - 66cm. Meni delujejo kot boxi za srednje velike pse, recimo največ velikosti borderja. Se motim? 

Kateri? PET HOME ali PET TENT?

PET TENT L je menda OK za ZP psičko.
PET HOME L - mislim, da lahko tudi kaj večjega od borderja udobno leži notri (recimo nekaj vmes med borderjem in novofundlandcem ;)). Za borderje v glavnem jemljejo PET HOME M

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Scarlett

  • *
    • Prispevkov: 979
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 07 Julij 2009, 17:49:00
Kakšna je pa podlaga v pet home?

Meni se zdi pet home-M kar majhen- na teh fotkah se mi zdi, da je fotomodel Grom komot komaj v L velikosti.? A ni nekje velikost borderja? Moja psička je takih mer kot Grom ampak v M nevem kako bi šlo...



Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #47 : 08 Julij 2009, 08:47:03
PET HOME M ni na slikah, ker so bili lani takoj razprodani in se itak nisem spomnila prej poslikat. Na slikah so samo PET HOME L in S ter PET TENT M (pač, kar mi je ostalo).

Jaz bi za Groma za na tekme vzela PET TENT L ali PET HOME M. Je pa Grom krajši od enako visokega borderja (bolj kvadraten). Za spat ima pet home L, ker mi je pač ta ostal, pa fino je, da je za spanje večji boks, da se lahko prestavlja z enega konca na drugega, ko se mu segreje podlaga. Spi pa vedno počez na polovici boksa.

Podlaga v pet home je taka mrežasta gumijasta zadeva, meni zgleda super. Bom poslikala.

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #48 : 08 Julij 2009, 09:16:46
Na sliki sta dve toller psici v M PET HOME boksu, pa se mi ne zdi boks premajhen. Sta pa nekako tako veliki kot večin border psic, vsaj po mojem občutku.


(photo by Azu)

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #49 : 08 Julij 2009, 09:29:52
Kateri? PET HOME ali PET TENT?

PET TENT L je menda OK za ZP psičko.
PET HOME L - mislim, da lahko tudi kaj večjega od borderja udobno leži notri (recimo nekaj vmes med borderjem in novofundlandcem ;)). Za borderje v glavnem jemljejo PET HOME M

Za obje.  ;)  Se mi zdi, da ja itak da zlezejo notri tudi večji psi od borderja in jim je čist ok za krajši čas, a za dalj časa, ko se hoče pes pretegnit ali spat, da da vse štiri od sebe pa pride box malo premajhen. Moja psica ima plečne višine 64 cm, višji box je 66cm - torej 2 cm za glavo.  :D  Za stat ali obrnit se v boxu hmmm ni ravno prostora.

Ja, pupa t. itak, da sta zlezli noter, ampak za dalj časa bi bili pa malo na tesnem.  ;) 

Ni vparašanje ali pes zleze noter, ampak ali ima dovolj prostora, da mu je udobno dalj časa.

Kristinca & Florinca


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #50 : 08 Julij 2009, 10:27:14
Mislim,da za boks ni pomembno,da pes lahko stoji notri z glavo pokonci. Po tej logiki zadošča,da je višina boksa kak cm večja od plečne višine psa, za transport pa še to ni nujno....v avto tudi jaz ,ki sem majhna ne morem stat vzravnano  :P.
Boksi so mišljeni za ležanje  ;).
Razen za doma, če gre za redno dnevno bivanje več ur skupaj.Za ta namen- če psa med službo zapiramo npr,  so še vedno najboljše res velike kletke, ki ne morejo bit prevelike torej bolj odloča prostor kjer bodo stale kot pa velikost psa :D
Za spanje pa je  bistveno,da pes lahko leži s stegnjenimi nogami- torej pomambne so talne mere .

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #51 : 08 Julij 2009, 10:44:44
deteljica, hvala za info.  ;)  Če se ne motim si ti vzela tak box. Saj sem takega zate prevzela iz MB ali se motim? Kak format imaš za kako velikega psa? 

Kristinca & Florinca


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #52 : 08 Julij 2009, 11:16:15
V album dodane slike podlage v PET HOME boksih.

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #53 : 10 Julij 2009, 09:01:08
Naročila zbiram do PONEDELJKA, 13.7.09

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…