Frisbi seminar v Trbovljah

rapgirl · 19770

rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
: 04 September 2008, 13:23:47
Haj!

KD Trbovlje organizira frisbi seminar z Jean McCollister. Seminar bo potekal 5. 10. 2008 na prostorih KD Trbovlje. Število prijav je omejenih na 10 (s psi) in potem še ostali brez psov. Tisti, ki imate frizbije jih prinesite s seboj! Za ceno seminarja boste še izvedelli, sa je odvisna od števila prijavljenih oseb! Prijave sprejemam na: [email protected]

lp

maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #1 : 04 September 2008, 13:46:23
Še nekaj dodatnih informacij.
Prvih 10 ki mi pošlje prijavo imajo zagotovljeno mesto s psi. Brez psov je lahko zraven še 10 ljudi.
Po vsej vrjetnosti bo seminar vodila tudi Maja Kokalj in v tem primeru potem sprejmemo več prijav.
Seminar je celodnevni, trajal bo približno od 9 do 17 ure. ;) Vmes bo pavza za kosilo. Za jutranji čaj (sklepa, da ne bo več tako toplo) in kavo se bo poskrbelo! :)

lp
maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #2 : 04 September 2008, 13:51:50
Fino bi bilo tudi vedet, a bo šlo za začetni, nadaljevalni tečaj, kaj bo program obsegal...   ;) 

Kristinca & Florinca


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #3 : 04 September 2008, 13:56:26
Jean mi je po emailu napisala tole: Okvirni program seminarja je cca.  30 min uvod (predavanje/predstavitev), 2 uri metanja (skupinsko, brez psov), potem individualni treningi s psi--drugi lahko gledajo in se naucijo zraven.
Več pa mislim, da bo boljše, da Jean pove!

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #4 : 04 September 2008, 14:01:15
Florinca, za vse je!  :) Predvidevam, da med udelezenci bodo prevladali zacetniki, morda tudi taksni, ki celo prvic vzamejo frizbi v roko, ce pa ze nekaj znate, bomo zgradili na tem! Zato je trening s psom individualen. Kar pomeni tudi, da je primerno za vse starosti in pasme. Trening je popolnoma prilagojen psu.



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #5 : 04 September 2008, 14:23:34
Jaz bi z velikim veseljem prišla,ampak moja psička(bokser) ne zmore nekih prevelikih akcij.Rada bi pa vseeno prišla z njo,a se mi vseeno splača prijavit s psom ali naj pridem raje brez,da se naučim metat in ji potem to doma prilagodim?Rada bi ji pravilno metala,da bi jih pravilno lovila,ker ne bi rada,da se slučajno poškoduje zaradi mojih traparij :-[
Sem pa čisti začetnik :)

Pa super,da ste se tole spomnile! :D



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #6 : 04 September 2008, 14:41:51
Sem se vseeno že prijavila z Lono,sem prebrala šele potem od Jean,da so vabljeni tudi začetniki in,da bo delo prilagojeno.
Se vidimo!



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #7 : 04 September 2008, 14:49:13
Super, potem se vidimo!  :)



catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 04 September 2008, 14:51:37
Evo tole pa tudi mene zanima. Midve sva sicer frizbi kupile, ampak  :-[ ne vem če ga pravilno uporabljava oz. ga niti ne trenutno. Imava pa problemček, ker se vseh novih igrač grozno boji vsaj 1 dan. No če vržem frizbi že teče do njega, ampak preden ga povoha mora OBVEZNO pasti na tla. Govorim o 7 mesecev stari mešanki (ki ima cca. 8kg)....
Bom še premislila, bolj verjetno pridem sama, ker mala ne prenaša vožnje prav dobro in več kot 20 min je skoraj ne upam še matrati.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #9 : 04 September 2008, 15:54:05
Evo, prijavljena oba z Lumom, vendar pa te, Jean že vnaprej prosim, da bodi tisti dan nežna z mano, ker bom imela en večer prej premiero in bom verjetno "rahlo" utrujena   ::)



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #10 : 04 September 2008, 15:58:45
Prijav je že kar nekaj. Tako, da tisti, ki želite priti na seminar s psom pohitite! Ko bomo imeli točno število prijavljenih, pa boste izvedeli ceno. ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #11 : 04 September 2008, 16:13:25
Gulu, bom zelo nezna. A sem pozabila omeniti, da na zacetku za ogrevanje (ljudi, ne psov) gremo na 5-kilometrski tek in potem naredimo se sprinte (10 x 100m)?

Evo, rapgirl, zdaj bo konec s prijavimi.  :P



catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 04 September 2008, 16:22:12
No če je gužva mi povejte a se mi splača pridet s kužom  ???



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #13 : 04 September 2008, 16:31:20
No če je gužva mi povejte a se mi splača pridet s kužom  ???

Psov bo največ 12. se pravi 10 prijavljenih s psi + od Jean 2. ;) Ne vem zakaj se ti ne bi splačalo. Če ne drugega vadiš še malo socializacije. ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 04 September 2008, 16:46:50
Gulu, bom zelo nezna. A sem pozabila omeniti, da na zacetku za ogrevanje (ljudi, ne psov) gremo na 5-kilometrski tek in potem naredimo se sprinte (10 x 100m)?

Evo, rapgirl, zdaj bo konec s prijavimi.  :P

hmm, glede na zgoraj napisano... a odjavimo se tudi lahko, oziroma a bo kej narobe, če "malo zamudim"?  :-[   ;D


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #15 : 04 September 2008, 16:52:14
Samo malo bom OT, ne zamirt ;)

Za vse tiste ki ne veste al bi prišle s psom ali ne. Moja izkušnja.
Podobno sem tudi jaz oklevala za Jakubov seminar, saj Riva takrat res ni bila baš za frizbije in sem Jean isto rekla da zakaj bi delala škifo z Rivo. Pa mi je svetovala da je treba it in smo šle. In res OGROMNO odnesle, lahko rečem da se je takrat začela najina frizbi euforija (sploh ker smo ta dan spoznale igro s platnenimi frizbiji in posledično v 20 min lovljenje v zraku in prinašanje nazaj..res zakon). Tako da moj nasvet za vse PRIJAVTE se s svojimi psi dokler je še čas in ne se sekirat če vam ŠE ne gre, seminarji delajo čudeže.

Bi rada prišla kej pogledat k vam, pa ni prevoza pa tudi Riva bo bolj tako tako, se vidimo pa kdaj drugič ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #16 : 04 September 2008, 17:02:12
Nic OT, *sara*, lepo, da si se oglasila in povedala svoje izkusnje.

n+n, ne skrbi, delamo z pozitivno motivacijo.  ;D Nobenega ne silimo v delo/igro, ne cloveka in ne psa. Prvo zlato pravilo dogfrisbeeja je "Keep it fun!" (Drugo pravilo je "Keep it safe!")

Torej ce se ti ne da pretirano laufati, lahko pijes kavo v senci in gledati in spodbujati druge.  :)

Ampak za vsak slucaj prinesi hitre superge.  ;)



catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 04 September 2008, 17:03:03
Pol lahk prideva tud če ukaza "prinesi nazaj" ša nisva osvojili  :P



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #18 : 04 September 2008, 17:09:00
Pol lahk prideva tud če ukaza "prinesi nazaj" ša nisva osvojili  :P

Komot.  ;) V tem primeru je dobro tudi imeti priboljske (beri: podkupnino) s sabo, in kliker.

Glede stevilo psov, mislim da je velika verjetnost da bo tudi Maja prisla kot instruktorica. Ce slucajno ne more (zaradi trgatve) bomo probabli se koga angazirati. Tako da upam da bo do 20 mest, ne morem pa zajamciti.




cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #19 : 04 September 2008, 20:33:48
Sam da grem iz Slovenije, pa me ze skenslate  :'(  Sm mislila da bom tud jst kej pomagala :'(
Pa nic  :'(

Tudi jst vsem svetujem, da pridete s psi ;)

lp



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #20 : 04 September 2008, 21:07:55
cacy, si vec kot dobrodosla. Vec bo, bolje bo!



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #21 : 05 September 2008, 15:29:18
Evo. Mesta za vodnike s psi, ki so se prijavili na seminar so zasedena. Žal. Imam pa dobro novico za ostale. Lahko pridete brez psov in se naučite metati. V naslednjem tednu bom pa tudi izvedela, če se bo jean še pridružila katera na seminarju in ji pomagala. V tem primeru bomo imeli še 10 prostih mest. Bo pa objavljeno tukaj. Tako, da kar spremljajte to temo. ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #22 : 05 September 2008, 15:43:13
Joj sem zgubljena..sej to je šele oktobra  ::)  ::) (jas pa mislim da septembra). Zaenkrat sem ta dan fraj, če bo imel kdo z našega konca kakšen prostor odveč zame (brez Ri) lahko pridem kaj pogledat/pomagat/spodbujat :D :)...povejte če boste kej rabli

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #23 : 05 September 2008, 15:44:56
Pomoči ne rabimo druge, kot da bo Jean kdo pomagalpri metanju frisbijev.  ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 05 September 2008, 16:06:42
uf potem sem imela še srečo  :o



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #25 : 14 September 2008, 14:20:55
Haj!


Sporočam vam veselo novico. Jean bo pomagala Maja, tako da je sedaj na voljo še 10 mest za tiste, ki želite priti s psi. Prijave mi lahko pošljete na: [email protected]


lp

maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #26 : 28 September 2008, 10:17:32
Še zemljevid kako do našega društva. Glejte pa rdečp čtno ne plavih puščic!



Še pisni opis: 

Se peljete mimo najprej ene (na levi strani) bencinske, nato druge (na desni strani) bencinske postaje, čez križišče naravnost, pri rondoju greste ven na drugem izhodu, nato se peljete do naslednjega križišča pri Šparu, kjer zavijete levo v hrib, nato je pred vami trgovina Dežman, na njeni levi strani pa cesta v hrib, zapeljete na to cesto (ne pa čisto levo, ker pridete nazaj do rondoja), desno tako ne smete, ker je enosmerna. No potem se nekaj časa peljete v hrib, ko se cesta malo poravna in preden se začne spet dvigovati zavijete levo na ulico (imate tudi na desni strani na drogu oznako za zaviti levo), nato greste skoraj do konca ulice, kjer pred koncem zavijete na levo, pridete do parkirišča, kjer pa zavijete nato levo dol in ste že prinas! :)

Upam, da je razumljivo napisano. Sicer, pa če imaste besedilo in zemljevid se ne morete zgubiti. ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #27 : 28 September 2008, 11:17:26
Kakor kaže, bova morala z Lumom kljub veliki želji tale seminar zaradi moje službe izpustiti  >:( Zagotovo pa sporočim jutri, ko imamo sestanek.



catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 28 September 2008, 11:51:32
a mi lahko proooosiiiim na email sporočiš eno telefonsko, če se midve (ki vaših krajev sploh ne poznava) kje izgubiva. Sicer pa hvala za zemljevid in navodila, mislim, da ne bo ravno težko.



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #29 : 28 September 2008, 12:12:34
Se nekaj prostih mest je, imamo dobro ekipo instruktoric: jaz, Maja Kokalj (maycha) in Manca Mikec (cacy). Vabljeni!