Frisbi seminar v Trbovljah

rapgirl · 19638

catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 03 Oktober 2008, 15:18:45
rapgirl: če potrebuješ škatle od čevljev povej jih lahko nekaj prineseva, ker tega se v službi kar nabere!



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #61 : 03 Oktober 2008, 16:49:27
sem že dobila škato. Jo bo ena prinesla že na agility tekmo.  ;) Hvala vseeno.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #62 : 03 Oktober 2008, 18:30:49
A potem nihče ne štarta iz Ljubljane in bi se peljal skupaj z nama?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #63 : 03 Oktober 2008, 22:09:42
Zoe, lahko te jaz poberem na poti gor ce hoces.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #64 : 03 Oktober 2008, 22:42:04
A greš čez Ljubljano? Če ti res ni odveč, sem za :) Načeloma pa grem lahko tudi s svojim avtom, ampak se raje peljem skupaj (tudi če jaz vozim - sploh ni problema), ker je bolj zabavno, okolju bolj prijazno pa še ceneje ;D

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #65 : 04 Oktober 2008, 18:29:50
Pomembno obvestilo!

Za vse, ki kljub zemljevidu ne veste kako priti do kinoloskega drustva.. Maja je rekla, da vas bo ob pol devetih zjutraj cakala na parkiriscu pri Hoferju v Trbovljah! Hofer se nahaja kaksen km po tistem, ko se pripeljete cez most v Trbovlje.. (najprej cez most, potem je na desni cementarna Lafarge, potem visje gor je ena bencinska crpalka Petrol na levi, in potem naprej malo visje na desni strani je Hofer).

Zamudnike se ne bo prevec dolgo cakalo!  :P Imate pa na objavljeno tudi od Maje telefonsko, ce se bo kdo izgubil, da jo poklicete..


Pa lepo se imejte!!!  ;D (naju zal ne bo, imava druge nazalost bolj pomembne opravke)


Lp,
Maja

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 04 Oktober 2008, 20:14:16
Zelo mi je žal,vendar mi odpovedujemo udeležbo na seminarju,ker si je Roy danes na treningu za JZP močno prerezal blazinico na prednji tački in nas zjutraj čaka obisk pri dežurnem veterinarju.
Upam,da nisem povzročila prevelikih težav z  odpovedjo v zadnjem momentu.

lp



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #67 : 05 Oktober 2008, 18:18:14
Haj!

Tisti, ki niste prišli vam je lahko definitivno žal!  :P Imeli smo se super (vsaj jaz)! Naučila sem se nekaj novih metov in pa izboljšala stare! Najlepša hvala pa seveda Jean, Manci in Maji, ker so nas bile pripravljene "poučevati". Tekma na koncu je bila pa super in zabavna! Upam, da nam bodo fotografi privoščili kaj slik!


"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


tanita

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
  • Love dogs
Odgovori #68 : 05 Oktober 2008, 19:41:42
Ja, super je blo!!! Veliko novih metov, tekma na koncu... v glavnem, orgomno sem se naučila  :o pa seveda hvala jean, maji in manci  ;)

Kako majčken in kako običajen kuža. Brez rodovnika, tudi na pogled ni ne vem kaj. Je pa bitje, polno življenja in ljubezni. (Pamela Dugdale)


lolo

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 05 Oktober 2008, 20:40:26
Tudi jaz se prov lepo zahvaljujem usem za tako dobro izpeljan seminar. Res sem se velik nauču in res mi je blo v veselje
Sploh mi je blo ušeč metat skozi gumo ;D ;D

lovro



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #70 : 05 Oktober 2008, 21:38:11
No mi smo (končno) doma.  :P
Seminar je bil super, najboljše pa je bilo sproščen odnos in s tem tudi ozračje.
Hvala vsem inštruktoricam in upam, da bo v prihodnosti še kakšen.  :)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #71 : 05 Oktober 2008, 21:40:53
Tudi meni je bilo super danes, lepo vreme in vzdušje... lepo je bilo spoznati tudi nove obraze in pse ;D
Ste bili ful pridni ;D
Upam, da ne boste imelu jutri preveč muklfibra :D :P
Upam, da ste vidl, da ni seminar enostaven, ampak da je treba velikooo delati :P

Pa HVALA Maji in njeni družini, ki je danes tole organizirala in SUPER speljala!!!

Se vidimo  ;)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #72 : 05 Oktober 2008, 22:14:54
Se bom kar pridružila mnenju ostalih. Seminar je bil super! Smo se naučili veliko novih metov in kako nadaljevati z delom s psom.

Sem se tudi potrudila in že uredila in objavila fotke: klik

Nekaj lepih


Vena


Bora


Casper


Das


yorkie (pozabila ime)  :-[


Tanita


Nero


Ajka


zmagovalna trojica meta skozi gumo


zmagovalna trojica minidistance-a

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


tamara

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • žakc :)
Odgovori #73 : 06 Oktober 2008, 07:50:48
Tudi midva sva včeraj zelo uživala. Super inštruktorice, super vreme, veliko novih metov...  :) Priznam pa da imam danes malo muskelfibra  :D



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #74 : 06 Oktober 2008, 08:45:54
Vsi smo uzivali! Manca in Maja najvec takrat, ko sta srecali medveda! :D Hvala obema za nesebicno, entuziasticno in prefesionalno pomoc pri vodenju seminarja. Zdaj sem razvajena, si ne morem predstavljati, da bi kdaj imela sama taksen seminar.

Hvala Maji in njeni druzini za organizacijo in postrezbo z odlicno juho! Si bila res super, sploh glede na to, da si imela ze toliko dela z organizacijo agility tekme. Mi je zal, da z Lyro se nisva mogla udeleziti tudi tekme--in prespati v planinski koci in srecati medveda--ampak zal ne gre vse.

Meni je bilo tudi lepo spoznati nove obraze in bodoce frizbi zvezde. A kdo ve, kdo je bil ta majhen fant (mislim, 8 let star) brez psa ki je tako fantasticno metal?  :o

Hvala tudi zoe za navigatorsko in tajnisko delo, ceprav me je razocarala pri kuhanju kave med potjo.  ::)

In nenazadnje hvala tudi Tomazu in Amadei z druzinama, ki so nas lepo presenetili in navdusili z obiskom in predstavitvijo freestylea.



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #75 : 06 Oktober 2008, 09:51:57
Meni je bila nedelja zelo všeč - sploh ker sem malo več spoznala Zasavje in njihove gozdne prebivalce  :o

Vsi ki ste se udeležili seminarja ste bili res pridni in hitro učljivi  8)
Psi se imajo še veliko za naučit, v vseh je precej potenciala prav tako tudi v vodnikih!

Hvala še enkrat rapgirl in njenim staršem za organizacijo in prostor, da smo lahko seminar izvedli v taki obliki kot smo ga! ;D

PS: lah tudi jaz malo pojokam da imam musklfibr u nogah - ampak ni hudo  :P


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #76 : 06 Oktober 2008, 09:53:55
Jean, če misliš, tistega, ki si je kasneje prišel in si z mamico podajal. To je moj tečajnik. Ima pa kavalirko. ;)

Me pa danes mal roka boli.  ;D Morem vadit metanje, pa me ne bo več po enodnevnem metanju.  :)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


culto

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 06 Oktober 2008, 12:35:26
PS: lah tudi jaz malo pojokam da imam musklfibr u nogah - ampak ni hudo  :P

Ah mayča ,to še niti ni tako hudo. Mene je včeraj nekaj v hrbtu štihnilo...se zgodi. Pred nastopom nisem bil ogret, potem pa še en napačen gib in takemu štoru, kot sem jaz se kaj takega komot zgodi  >:(   Sprva sploh ni bilo hudo, potem  pa se mi je vse skupaj tako razbolelo, da nisem  niti v službo šel. Škatlico Naklofena in nekaj dni zabušancije, pa bo  ::) ;)

zoe; Full luštne fotkice  ;)

Me prav veseli, da imamo tudi v našem KD take talente. Tanita in lolo, ko bo čas, se dobimo na vadbišču in še skupaj malo povadimo.



tanita

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
  • Love dogs
Odgovori #78 : 06 Oktober 2008, 12:38:18
Js mam donc tut musklfiber  :D :D boli me roka in pa noge  ;D ampak bomo preživeli...

culto: ja, super bi blo, čimprej! Se vidimo v pasji šoli  :)



tanita pa vse lepo pozdravlja in vam pošilja koš  :-*

Kako majčken in kako običajen kuža. Brez rodovnika, tudi na pogled ni ne vem kaj. Je pa bitje, polno življenja in ljubezni. (Pamela Dugdale)


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #79 : 06 Oktober 2008, 12:39:11

Me prav veseli, da imamo tudi v našem KD take talente. Tanita in lolo, ko bo čas, se dobimo na vadbišču in še skupaj malo povadimo.

Ko se boste zmenili računajte tudi na naju.  ;D

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #80 : 06 Oktober 2008, 16:00:49
Vsi smo uzivali! Manca in Maja najvec takrat, ko sta srecali medveda! :D

Mi je kar žal, da nisem mogla priti.  :'(

Medveda??? Haha...a je iz Moravč že v Trbovlje prišel??  :D

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Boštjan

  • *
    • Prispevkov: 29
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 06 Oktober 2008, 16:25:43
helo,
No tudi jaz in Das sva se udeležila seminarja in moram priznat, da je bil res zelo dobro izpeljan tako da, organizatorji in inštruktorji SUPER STE BILI :)
Naju z Dasom pa sedaj čaka veliko treninga in upam, da se spet srečamo na kakšnem seminarju.

lp, Boštjan


lp, Boštjan


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #82 : 06 Oktober 2008, 17:11:44
Pri nas imamo medvede?!?  :o :o ??? Upam, da ga kdaj ne srecam na sprehodu  :-\

Drugace pa, glavno da ste uzivali..  ;) Meni je res ful ful zal, da nisem mogla priti.. Ravno ob petih, ko sem se peljala cez hrib iz Prebolda mi je Maja rekla, da ste lih zakljucili..  :'( No ja, pa kdaj drugic, kje drugje   ;)


zoe lepe slikce  :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #83 : 06 Oktober 2008, 17:21:02
O Boštjan, si se včlanil ;D

Jst imam tudi musklfibr v nogah :o

Če bi kdo želel imeti katero od fotk v večji velikosti naj mi sporoči pa pošljem po mailu.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


lolo

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #84 : 06 Oktober 2008, 21:15:41
mene ste ful navdušli s frisbiji in Tomaž komaj čakam da se kaj srečamo ::)
tale musklfibr pr men sploh ni problem :P



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #85 : 06 Oktober 2008, 21:19:33
tale musklfibr pr men sploh ni problem :P

Potem si premalo delal! Drugic bomo malo vec laufali.  ;)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #86 : 06 Oktober 2008, 21:22:45
Potem si premalo delal! Drugic bomo malo vec laufali.  ;)

ok, ampak brez mene...
Jst se danes ne morm nomalno premikat :-[ grozno :-[



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #87 : 06 Oktober 2008, 22:31:41
Psiho Chiba by n+n  ::)




CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #88 : 06 Oktober 2008, 22:40:19
Chiba je res mal psiho :o :o

A bi se dal nekomu napisati katere mete smo se vse naučili? Danes sem jih hotela ponoviti, ampak ne vem če sem se vse spomnila.
Vem, da smo imeli backhand (in različice za hrbtom, pod nogo, floater...), butterfly, pancake, roller, potem en "over-mura-moving-disc" ;D pa še en ane?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #89 : 06 Oktober 2008, 22:43:59
Over mura moving cake sem jaz krstila za sendvič ko je Jean rekla, da se ga prime kot bi jedel hamburger.  ;D

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/