Mačkoni > Zdravje mačk

Tylan prašek

(1/3) > >>

Yo:
Pomoč rabim.
Je kdo že kdaj kupoval Tylan v prašku, kje (tujina verjetno) in kako je pakiran, v kakšni dozi ipd.?
Baje, da se pri nas dobi samo v injekcijah, ki so v bistvu namenjene bolj govedu in prašičem, jaz pa bi rabila prašek (za mačka sicer).
Lepo prosim, če kdo karkoli ve, s Simbo bi vam bila iz srca hvaležna!

n+n:
Sicer nimam pojma zakaj se to uporablja... sem šla pa malo pogooglat in je tukaj par linkov:

amazon ga ima pakiranega po 100g - je pa seveda vprašanje, če stvar sploh pošiljajo v SLO.

pa čisto po naključju sem našla v Uradnem listu RS, seznam zdravil za uporabo v veterinarski medicini, kjer je omenjen tudi Tylan Soluble prašek, zastopnik za slovenijo naj bi bil pa Eli Lilly LJ

upam da to kaj pomaga :)

lp Nina

Yo:
Hja, sej, samo zdaj morem še ugotovit, da ni to ravno za injekciranje slučajno, ker v taki obliki se pri nas res dobi, v prahu (za mešanje v hrano) pa ne  :-\

Florinca:
Pomagaš si lahko z Bazo podatkov o zdravilih http://www.zdravila.net/  Prijava je brezplačna, dobiš pa vse podatke o zdravilih, vključno s fotko.

Yo:
Ja, problem je v tem, da zdravilo pri nas ni v prodaji. Zato me zanima, kje se ga da dobit (Italija, Avstrija...).

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo