Danish design posteljice in oblekice za pse & muce

puppa · 63221

puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Danish design je proizvajalec kakovostne opreme za pse in muce iz Velike Britanije. Izvrine posteljice, oblekice in igrače je oblikovala Sussane Mortensen, danska oblikovalka iz Kopenhagna (zato "Danish design"). Vse proizvode odlikuje ličnost, kakovost in trpežnost, ter to, kar je najpomembneje - kosmatinci jih obožujejo.
Muce


Slavna šumeča vreča za igranje


Kužki
Potovalni pribor - vse zložljivo











mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #1 : 10 December 2005, 19:02:42
Mene pa zanima kakšne velikosti (zanima me predvsem za pasme velikosti prinašalcev) so tele posteljice pa kolikšna je cena :)

Lp, Marusa


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #2 : 10 December 2005, 19:11:11
Koliko je pa cena ta zadnjih dveh izdelkov za muce - torej ležišče in vreča  ???  ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #3 : 10 December 2005, 19:12:51
a niste nobene igrače naročil?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #4 : 10 December 2005, 19:27:22
Koliko je pa cena ta zadnjih dveh izdelkov za muce - torej ležišče in vreča  ???  ;D

Koliko je pa cena ta zadnjih dveh izdelkov za muce - torej ležišče in vreča  ???  ;D

Viseča vreča za spanje - ležišče je 5.400 SIT
Šumeča vrečka za igranje je 4.200 SIT
Okrogle posteljice male so 6.960 SIT (za eno muco), velike pa 8.880 SIT.

Še nekaj zadovoljnih uporabnikov:




Več slik si lahko ogledate na http://www.avanturist.si/photos/thumbnails.php?album=10

Lps



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #5 : 10 December 2005, 19:32:46
Aha hvala..z ležiščem sem pa mislila posteljico, samo je ono ležišče tudi ful dobro  ;D

Ps. Vidim, da se mata Pika in Buster že rada  ;D ;D :-*

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #6 : 10 December 2005, 19:36:10
ne tuki mata še mal prepirov...kot je puppa rekla da gre pika v vrečko buster pa po vrečki skače ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #7 : 10 December 2005, 20:08:45
Mene pa zanima kakšne velikosti (zanima me predvsem za pasme velikosti prinašalcev) so tele posteljice pa kolikšna je cena :)


Te so mišljene kot vložek za ovalne postepljice, tako kot te v prilogi:


Imamo pa tudi ležišča, ki so mišljena kot samostojna ležišča:




ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #8 : 10 December 2005, 20:14:44
puppa a igrač pa niste naročil?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #9 : 10 December 2005, 21:51:18
Citiraj
Te so mišljene kot vložek za ovalne postepljice, tako kot te v prilogi

Aha... koliko pa so ta samostojna ležišča? Kajti jaz iščem eno ležišče, blazino ali nekaj podobnega za v kletko (boks). Mere kletke so 107x71. Imate kaj v takšni (ali podobni) velikosti?

Lp, Marusa


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #10 : 11 December 2005, 10:09:39
Aha... koliko pa so ta samostojna ležišča? Kajti jaz iščem eno ležišče, blazino ali nekaj podobnega za v kletko (boks). Mere kletke so 107x71. Imate kaj v takšni (ali podobni) velikosti?


Največje ležišče je 100x150 in se mu reče jumbo ležišče. ;D

Imamo pa tudi takšne, ki so nepremočljivi in jih lahko samo obrišeš - morda bi bilo za v kletko kaj takšnega?



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #11 : 11 December 2005, 10:12:02
puppa a igrač pa niste naročil?

Od igrač je samo šumeča vrečka za muce - iščemo pa tudi že dobavitelja za bolj kakovostne igrače, pa ne samo igrače, tudi za povodce imamo že nagledanega enega ful dobrega dobavitelja - seveda tudi iz Velike Britanije.  :D

Žal vse naenkrat ne gre, bomo pa počasi tako prpravili svojo ponudbo, da bo v njej vse za kužke in muce, a le kvalitetni izdelki, saj je na tržišču dovolj robe iz Kitajske ipd, ki sicer ni draga, pa tudi ne kaj prida kvalitetna.



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #12 : 11 December 2005, 19:07:46
Zanimivo ... kaj pa pasje oblekice ?
Kakšna je cena ?
Pa tale samostojna ležišča ...



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #13 : 12 December 2005, 19:33:17
Od igrač je samo šumeča vrečka za muce - iščemo pa tudi že dobavitelja za bolj kakovostne igrače, pa ne samo igrače, tudi za povodce imamo že nagledanega enega ful dobrega dobavitelja - seveda tudi iz Velike Britanije.  :D

Žal vse naenkrat ne gre, bomo pa počasi tako prpravili svojo ponudbo, da bo v njej vse za kužke in muce, a le kvalitetni izdelki, saj je na tržišču dovolj robe iz Kitajske ipd, ki sicer ni draga, pa tudi ne kaj prida kvalitetna.

Puppa!

A še imaš eno šumečo vrečo za naše muce. Katya je rekla, da bi imela roza barvo.  :-\ :-\  ;D ;D ;D

Jutri pa gre v MB, tako da se lahko poveš kam mora priti po vrečo, jaz ti bom pa plačal preko neta.  ;D ;D


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #14 : 12 December 2005, 20:15:53
Puppa!

A še imaš eno šumečo vrečo za naše muce. Katya je rekla, da bi imela roza barvo.  :-\ :-\  ;D ;D ;D

Jutri pa gre v MB, tako da se lahko poveš kam mora priti po vrečo, jaz ti bom pa plačal preko neta.  ;D ;D

KOLIKOR VEM, ROZA VREČKO ŠE IMAMO.  :P

No, bom preverila jutri dopoldan in ti javim. Če Katji ne bi bilo odveč, bi se lahko dobile popoldan v mestu. Kaj meniš?




Talija

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 3
Odgovori #15 : 12 December 2005, 20:39:36
Tako pa  sedem kilogramski Zeus uživa v novi posteljici- se pravi, zdrži kar veliko težo ;) :


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #16 : 12 December 2005, 21:05:12
ja mene zanimajo tudi cene za lezisca :)


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #17 : 12 December 2005, 22:04:48
A imamo pesjanarji tudi za to popust ( pa čeprav še nimam  15 točk ).  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ok. Sporoči mi, če še imaš vrečke. Pa za vsak slučaj še zraven v Mb vzemi visečo vrečo za spanje - ležišče.  ;) ;) ;) ;)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #18 : 12 December 2005, 22:14:54
A imamo pesjanarji tudi za to popust ( pa čeprav še nimam  15 točk ).  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ok. Sporoči mi, če še imaš vrečke. Pa za vsak slučaj še zraven v Mb vzemi visečo vrečo za spanje - ležišče.  ;) ;) ;) ;)

Vrečke so še, samo nsim prepričana, da v roza barvi, mislim pa, da ja, medtem ko visečih posteljic žal trenutno ni na zalogi, ker so vse pošle...  ;D

Bomo jih pa že imeli prihodnji teden v torek ali sredo, saj smo naročili novo pošiljko. :D

Za posteljice bom pa kar objavila cenik, če bo Ninci dovolila, da ne bi za vsako posebej pisala. ;)

Lps



Lanyca

  • Gost
Odgovori #19 : 12 December 2005, 22:20:39
Puppa hitro objavi cenik, ker mene že zanima, kake so cene. Mogoče bom celo kaj naročila samo zdaj decembra bolj težko, ker je tak mesec. ::)
Pa saj vsi vemo kak je darila pa.... :)


Lp



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #20 : 13 December 2005, 06:48:01
jaz tudi še čakam božička da kej dnarja dobim , pa u shopinng za Indija!!  ;D :D



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #21 : 13 December 2005, 21:23:55
Danes je naša Kali dobila Šumečo vrečko za igro. In je zelo zelo navdušena. Od kar jo je dobila je v njej ali na njej.  ;D ;D ;D ;D


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #22 : 14 December 2005, 14:31:46
a je dobila rozastoo???  :D ;) :)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #23 : 14 December 2005, 15:32:33
a je dobila rozastoo???  :D ;) :)

Če veš, da ja Katya izbirala, potem veš da je roza barve.  :-\ :-\ :( :( ;D ;D ;D


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #24 : 14 December 2005, 16:00:11
Če veš, da ja Katya izbirala, potem veš da je roza barve.  :-\ :-\ :( :( ;D ;D ;D

Pa saj ni tako hudo roza - znotraj je črna, tako da je še kar cool.  8)

Kakšne slikice bi bili veseli.  :)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #25 : 14 December 2005, 21:28:48
Pa saj ni tako hudo roza - znotraj je črna, tako da je še kar cool.  8)

Kakšne slikice bi bili veseli.  :)

Kako roza je še ne vem, ker so ostale v Mb, tako da še tudi slikc ne bo, dokler ne pride domov. Bom pa slikal takoj ko pridejo v Velenje in ko bodo vsi trije v vreči.  ;D ;D ;D


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #26 : 14 December 2005, 21:32:16
Kako roza je še ne vem, ker so ostale v Mb, tako da še tudi slikc ne bo, dokler ne pride domov. Bom pa slikal takoj ko pridejo v Velenje in ko bodo vsi trije v vreči.  ;D ;D ;D

Joj, tako velika pa ni, da bi lahko bili vsi trije v njej... ???



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #27 : 14 December 2005, 22:53:34
Sem videla, da ste dali tudi na vaso stran nekaj o Danish designu 8)

Se pravi, ce sem prav razumela - products so razlicne oblike pasjih lezisc, product range pa so razlicni materiali, iz katerih so ta lezisca ???

battito animale


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 15 December 2005, 00:09:29
Tistole posteljico za macke, za na radijator bi pa jst mela za Miskota&Nachota .. bi dala za rob od postle :) A bi zdrzal to oba ? 



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #29 : 15 December 2005, 09:28:49
Tistole posteljico za macke, za na radijator bi pa jst mela za Miskota&Nachota .. bi dala za rob od postle :) A bi zdrzal to oba ? 

Posteljica zdrži 12 kg. Koliko pa tehtata skupaj?

Lps