Ocenjevanje sporočil forumovcev

ninci · 134338

mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #30 : 12 December 2005, 15:01:10
Jaz se rezerviram za 3 terrierje - že pišem ( borderja, cairna in škota )

Kolikor vem je pogoj za opis, da imaš doma predstavnika te pasme ::)

Ninci, lahko napišem predstavitev flata? ???

Lp, Marusa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #31 : 12 December 2005, 15:07:21
Kana pravila za opis pasme imaš Tukaj.

Mary lahko opišeš. Madona kar naenkrat toliko kandidatov prej pa nikjer nikogar;D
Naredim izjemo in dovolim, da kdo opiše kakšno pasmo, ki je še nima če bo res kvalitetno in strokovno opisana.
S tem da izpustite del "živeti z pasmo", ker tega pač ne morete vedeti, a ne.
Lp nina



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #32 : 12 December 2005, 15:10:35
ok pol bom pa jst samojeda opisala ker to pasmo malo bolj poznam kot pa ausija pa njufija

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #33 : 12 December 2005, 15:13:47
Madona kar naenkrat toliko kandidatov prej pa nikjer nikogar;D

Jaz sem že prej sestavljala opis (tako da že nastaja)in ko bi bil končan bi ti ga poslala,, ampak glede na to kako so se začele pojavljati rezervacije, raje tudi jaz rezerviram, da ne bom pisala za brez veze ;D

Lp, Marusa


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #34 : 12 December 2005, 15:17:16
Sem vedela da sem nekaj pozabila. Imam eno vprašanje v zvezi s tem:

Citiraj
Vsak član, ki doseže 15  točk ima ugodnost pri nakupu Arden Grange hrane, obenem dobite naziv Mali Pesjanar.

To pomeni da dokler ne dosežemo 15 točk nimamo več popusta pri hrani AG? ???

Lp, Marusa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #35 : 12 December 2005, 15:26:29
Sem vedela da sem nekaj pozabila. Imam eno vprašanje v zvezi s tem:

To pomeni da dokler ne dosežemo 15 točk nimamo več popusta pri hrani AG? ???

Vsi stalni člani, popust še vedno imate. To je predvsem za vse, ki se prijavijo samo zaradi popusta.

Lp nina



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #36 : 12 December 2005, 15:27:51
Jaz si za opis pasme rezerviram slovaškega čuvača , če res ni pogoj, da ga imaš doma... ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #37 : 12 December 2005, 17:03:02
Sem imela tule postavljeno eno vprašanje pa sem spregledala...tako,da prosim,če se post zbriše :-[ :-[ :-[

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #38 : 12 December 2005, 17:18:37
Naredim izjemo in dovolim, da kdo opiše kakšno pasmo, ki je še nima če bo res kvalitetno in strokovno opisana.

T.M.T izjemoma sprejmem tudi opis koga, ki se na pasmo res spozna (pa je še vedno nima) je o njej preštudiral že boga in pol (recimo zoe o aussijih ::)). Da boste pa zdaj samo zaradi tistih točk pisali in brskali o pasmi, ki vas samo malo zanima pa je brez veze. Bolje če se oglasite na privat poveste kaj vas zanima pa bomo našli kakšen prispevek ali pa napišete prispevek KAM?.

Lp nina





*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #39 : 12 December 2005, 17:23:54
Kaj pa , če kar opis pasme napišemo na forum recimo pod " pasme "  ::) ? Al tebi pošljemo pa boš ti pol dala kamer boš  ??? ?




lp Jure


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #40 : 12 December 2005, 17:30:45
aha....že vidim  Equus je dobila prvo točko na forumu...čestitam!...nina za kateri pstje pa dobila eno točko?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #41 : 12 December 2005, 17:35:19
aha....že vidim  Equus je dobila prvo točko na forumu...čestitam!...nina za kateri pstje pa dobila eno točko?

Ja, če te tako zanima malo poglej (upam, da ne zveni kot jezno). Pod tistim sporočilom tudi vidiš ninin stavek, da je post ocenjen oz. da je dobil točko. Da ti malo pomagam - nasplošno o psih.

Drugače pa so tudi meni tele točke všeč. Bo kot kaže malo več reda in zanimivih besedil (se bom tudi jaz potrudila za kakšno točko, da vsaj eno samo dobim :P). :) ;D

Lp, Maša



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #42 : 12 December 2005, 17:57:49
Točke je dobilo kar nekaj forumašev ;) Tako, da vidim da forum zelo slabo spremljate ::) ;)
Prvi, ki mi bo naštel vse forumaše (na privat), ki imajo točke dobi eno točko ::) :P

Lp nina



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #43 : 12 December 2005, 17:59:25
Točke je dobilo kar nekaj forumašev ;) Tako, da vidim da forum zelo slabo spremljate ::) ;)
Prvi, ki mi bo naštel vse forumaše (na privat), ki imajo točke dobi eno točko ::) :P

Lp nina

Ti, Ninci, a veš, da tudi ti nimaš nobene točke?  ;) :D ;D



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #44 : 12 December 2005, 18:03:18
Točke je dobilo kar nekaj forumašev ;) Tako, da vidim da forum zelo slabo spremljate ::) ;)
Prvi, ki mi bo naštel vse forumaše (na privat), ki imajo točke dobi eno točko ::) :P

Lp nina

sem že poslala (na ZS) hitr povej če so vse... ::)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #45 : 12 December 2005, 18:05:06
Haha...za tele zdele na prbližn vem...:P
Rina:2
Rinchy:5
Anana:2
Equus:1
MIŠA:3

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #46 : 12 December 2005, 18:07:50
Rina , MIŠA , Equus , Rinchy , Anana




lp Jure ;D


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #47 : 12 December 2005, 18:09:09
Točke je dobilo kar nekaj forumašev ;) Tako, da vidim da forum zelo slabo spremljate ::) ;)
Prvi, ki mi bo naštel vse forumaše (na privat), ki imajo točke dobi eno točko ::) :P

Lp nina

NA PRIVAT!  >:(

a vidva ne razumeta kaj je to privat?


no ne zdej men zamert :-*

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #48 : 12 December 2005, 18:14:26
Prvo mesto je zasedla ursa in dobi eno točko. Zoe in Yure sta bila žal prepočasna ::)

Lp nina



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #49 : 12 December 2005, 18:16:58
juhu :-*
Yure, T.M.T,...in vsi ostali pa boste kdaj drugič dobil 1 točko :-* ali pa celo več
hvala nina 8sem res takoj pohitela in ko sem videla sporočilo prec iskat člane ki imajo točke ;D)



A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #50 : 12 December 2005, 18:18:07
Prvo mesto je zasedla ursa in dobi eno točko. Zoe in Yure sta bila žal prepočasna ::)

Lp nina

Oh ti smola ;D ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #51 : 12 December 2005, 18:19:46
Ojoj  :'( ... pa , je splavala ena točka po vodi  :-\ ;D ;D ;D !



lp Jure


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #52 : 12 December 2005, 20:51:07
Nina in Črt vse pohvale za tele točke :) :-* Super je.Od mene dobita predstavitev bernijev(to je že nekaj časa rečeno) samo nekako ne najdem časa.Če ne prej pa men poletnimi počitnicami ;) . Se mi zdi,da je v enem dnevu že napredek in ni tistih brezveznih postov...pa saj se še najde kak,ki je čisto nepotreben.Ampak saj bo počasi...sigurmo :) Tako da tudi bravo vsem ki se znajo zadržat in tistim ki se odvajajo pisanja nepotrebnih odgovorov :-*

Še enrkat vse pohvale :)

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #53 : 12 December 2005, 21:33:23
A se za nazaj tud ocenjuje  ??? ?




lp Jure


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #54 : 12 December 2005, 21:40:35
A se za nazaj tud ocenjuje  ??? ?

Če bi ocenjevala vse, bi bili nekateri že v minusu.
Dobre prispevke pa nekatere še vedno ocenimo za nazaj.

Lp nina



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #55 : 12 December 2005, 21:42:42
Če bi ocenjevala vse, bi bili nekateri že v minusu.
Dobre prispevke pa nekatere še vedno ocenimo za nazaj.

Lp nina


No, kako si pa ti dobila eno točko - te je ocenil Trigi? ???




Lanyca

  • Gost
Odgovori #56 : 12 December 2005, 22:00:14
No tega nisem zasledila >:(. Ninci a je dovolj, da ti pod sporočilom napišemo če nam daš 1 točko. Ali pa te moremo točno obvestiti v kateri temi je "pametno" sporočilo? ??? ??? ::)
Ker sem ti že pod dvema sporočiloma napisala pa sam presodi če se lahko, da točka. A si videla kje?
Pa ne bit preveč stroga. ;) :) lol

Hvala

Lp :D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #57 : 12 December 2005, 22:26:30
Jaz osebno ne priporočam da v prispevku samem pišeš da naj se sporočilo oceni ... priporočam raje da se poslužujete prijave ali pa preko ZS.

LP, Črt



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #58 : 12 December 2005, 22:45:52
Lanyca, v nobene sporočilu mi ne piši naj sporočilo ocenim niti me ne sprašuj če je sporočilo pametno. Vsak dan se trudim in preberem celoten forum in če se mi bo kakšno sporočilo zdelo pametno ga bom ocenila. Sicer pa... je vsakršno kopiranje iz drugih strani pa čeprav dodate stavek ali dva prepovedano in boste večjemu pokasirali minus točke namesto plus :-X.

Z nabiranjem točk se vam nikamor ne mudi, je pa lepo da se trudite. Ampak če boste kolikor toliko normalno pisali boste dosegli dovolj točk. Še Yure si je danes zaslužil eno točko ;).

No, kako si pa ti dobila eno točko - te je ocenil Trigi? ???

Jah, da sama sebe točkujem itak nima smisla, vi pa me ne morete. Torej se me je Črt usmilil in mi dal eno točko, piše tudi zaradi katerega sporočila (pod sporočilom), tako da vsi veste čemu točke. Je pa večina tekstov na portalu mojih, tako da... v tem primeru imam že dovolj točk, da sem super pesjanar in si izbiram barve kolikor me je volja. Ampak to pač nima smisla a ne ;)

Lp nina






puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #59 : 13 December 2005, 09:23:35
Jah, da sama sebe točkujem itak nima smisla, vi pa me ne morete. Torej se me je Črt usmilil in mi dal eno točko, piše tudi zaradi katerega sporočila (pod sporočilom), tako da vsi veste čemu točke. Je pa večina tekstov na portalu mojih, tako da... v tem primeru imam že dovolj točk, da sem super pesjanar in si izbiram barve kolikor me je volja. Ampak to pač nima smisla a ne ;)

Lp nina

No, za vse bi morala velajti enaka pravila, tako da zakaj pa ne?

Lps