Grdo je biti miljonar

Niky*Nika*Pika · 15322

Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
: 09 November 2008, 21:06:10
No najdla sem nekje eno igrico, ki mi je(meni osebno) zelo smešna.
Če jo želite igrati (bom dala link  ::) ) ne gledati tam na modro, ker potem ni nič zanimivo  ::)

Link:
>>Klik<<

In moje:
Ker si v denarni stiski, živiš  namreč  V New Yorku , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš  neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Bond-James Bond . Torej, Bond-James Bond , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Bond-James Bond : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti bureka ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Bond-James Bond : " pameti ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že je ni tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 15 tolarjev: nič ?"

Bond-James Bond : " ne vem "

Jonas: " Bond-James Bond , imela sva že je ni tolarjev................zdaj jih imava 15 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Bond-James Bond : "Torej, mislim da Bond-James Bond ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Bond-James Bond : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je Cordy-Nal . Na voljo imate 30 sekund."

Bond-James Bond : "Ej, Cordy-Nal , kako mi je ime?"

Cordy-Nal : "Ja mislim da Bond-James Bond ."

Bond-James Bond : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Bond-James Bond ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Bond-James Bond : "Da."

Jonas: " Bond-James Bond , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš ? ! Publika začne vzklikati: " Aaaaaa !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite se ne spomnim !" Iz žepa potegneš steklenico Oaze in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " Pokra mizerija, kje za vraga sam? " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, Cordy-Nal in te odpelje domov.

... ;D

Še 1x vas prosim: Ne gledati na modro ozadje, ker sploh ne bo potem zanimivo

No preizkusite to in kopirajte to ''besedilo'' sem, da se še mi malce nasmejimo  :)

P.s:Tole z mojo sem se malo hecala tako, da bi se mi nasmejali...

Lp,Nika  :P

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


anchyka96

  • *
    • Prispevkov: 306
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 09 November 2008, 21:14:17
Huda igra ;D!!!
O svojih odgovorih pa raj nebi ::)

Lp, Anja, Alli & Toby


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #2 : 09 November 2008, 21:20:31
Huda igra ;D!!!
O svojih odgovorih pa raj nebi ::)
A ni dobra no?  :o

Daj odgovore nooo... ;D *puppy eyes*

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


anchyka96

  • *
    • Prispevkov: 306
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 09 November 2008, 21:27:22
Sm že zaprla.Vem samo to,da sem res bogata na konc ;D

Lp, Anja, Alli & Toby


anchyka96

  • *
    • Prispevkov: 306
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 09 November 2008, 21:33:13
No evo sm še enkrat ispovnla:
Ker si v denarni stiski, živiš namreč  V španiji , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Anja . Torej, Anja , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Anja : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti hiše ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Anja : " da bi zbežala od doma ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 18 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 1896 tolarjev: zakaj sm se rodila prav v tej družini ?"

Anja : " lajf je krut "

Jonas: " Anja , imela sva že 18 tolarjev................zdaj jih imava 1896 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Anja : "Torej, mislim da Anja ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Anja : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je sestra . Na voljo imate 30 sekund."

Anja : "Ej, sestra , kako mi je ime?"

sestra : "Ja mislim da Anja ."

Anja : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Anja ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Anja : "Da."

Jonas: " Anja , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš kaj je že to ! Publika začne vzklikati: " aaaaaaaaaaaaaaaa !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite najboljšo frendico Tjašo !" Iz žepa potegneš steklenico ledenega čaja in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " hudo je blo " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, sestra in te odpelje domov.

 ;D ;D ;D :P ;D ;D ;D

Lp, Anja, Alli & Toby


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #5 : 09 November 2008, 21:40:36
 :D :D :D
A si malo škilila a?  ;) ;D :P

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


anchyka96

  • *
    • Prispevkov: 306
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 09 November 2008, 21:47:16
Ne res nism ;D

Lp, Anja, Alli & Toby


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #7 : 09 November 2008, 22:18:31
hahaha :D

Ker si v denarni stiski, živiš namreč v Avstraliji , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Zala . Torej, Zala , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Zala : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti potovanja okoli sveta ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Zala : " spanja ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 17 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 2 tolarjev: zakaj jaz? ?"

Zala : " ker življenje ni fer "

Jonas: " Zala , imela sva že 17 tolarjev................zdaj jih imava 2 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Zala : "Torej, mislim da Zala ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Zala : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je prof. Dermota . Na voljo imate 30 sekund."

Zala : "Ej, prof. Dermota , kako mi je ime?"

prof. Dermota : "Ja mislim da Zala ."

Zala : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Zala ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Zala : "Da."

Jonas: " Zala , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš smejati se ! Publika začne vzklikati: " aaaaa !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite anjo !" Iz žepa potegneš steklenico zaLife in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " ne pijem več " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, prof. Dermota in te odpelje domov.


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #8 : 09 November 2008, 23:20:06
 :D :D

Ker si v denarni stiski, živiš namreč  na Irskem , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Maja . Torej, Maja , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Maja : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti Avta ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Maja : " glasbe ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 13 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 7 tolarjev: dobro al slabo ?"

Maja : " slabo "

Jonas: " Maja , imela sva že 13 tolarjev................zdaj jih imava 7 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Maja : "Torej, mislim da Maja ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Maja : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je Marko . Na voljo imate 30 sekund."

Maja : "Ej, Marko , kako mi je ime?"

Marko : "Ja mislim da Maja ."

Maja : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Maja ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Maja : "Da."

Jonas: " Maja , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš spati ! Publika začne vzklikati: " aaaaaaaa !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite pio !" Iz žepa potegneš steklenico fante in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " a?kaj? " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, Marko in te odpelje domov.



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #9 : 10 November 2008, 00:24:55
ja, sem se nasmejala vašim odgovorom....pa prilagam še moje :)


Ker si v denarni stiski, živiš namreč  na Karibih , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Nežka . Torej, Nežka , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Nežka : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti letala :) ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Nežka : " čufte ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 16 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 7 tolarjev: Kje so moji ključi??? ?"

Nežka : " v torbici "

Jonas: " Nežka , imela sva že 16 tolarjev................zdaj jih imava 7 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Nežka : "Torej, mislim da Nežka ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Nežka : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je Ata smrk . Na voljo imate 30 sekund."

Nežka : "Ej, Ata smrk , kako mi je ime?"

Ata smrk : "Ja mislim da Nežka ."

Nežka : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Nežka ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Nežka : "Da."

Jonas: " Nežka , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš telefonirati ! Publika začne vzklikati: " Goooool !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite Jerneja !" Iz žepa potegneš steklenico malibu cole in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " let's do that again " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, Ata smrk in te odpelje domov.

ZgaGa


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #10 : 17 November 2008, 19:36:29
Sem igrala že kako leto nazaj, pa je vseeno smešno xD

Ker si v denarni stiski, živiš namreč  v kokošnjaku , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Alja . Torej, Alja , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Alja : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti čipsa ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Alja : " Mir."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 13 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 3 tolarjev: Zakaj mi je ime Alja? ?"

Alja : " Mogoče zato, ker si doma niso mogli izmisliti kaj bolj izvirnega? "

Jonas: " Alja , imela sva že 13 tolarjev................zdaj jih imava 3 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Alja : "Torej, mislim da Alja ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Alja : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je en bedak . Na voljo imate 30 sekund."

Alja : "Ej, en bedak , kako mi je ime?"

en bedak : "Ja mislim da Alja ."

Alja : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Alja ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Alja : "Da."

Jonas: " Alja , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš spati ! Publika začne vzklikati: " zeh !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite prapraprapraprapra sestrično !" Iz žepa potegneš steklenico jagodnega soka in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " bog pomagaj, kje pa sem? " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, en bedak in te odpelje domov.



*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #11 : 17 November 2008, 20:20:46
Ja, jaz sem to tudi že dooolgo časa nazaj igrala, ampak je vseeno zanimivo! :)


Ker si v denarni stiski, živiš namreč v ameriki , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je roxy . Torej, roxy , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

roxy : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti telefona ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

roxy : " jesti ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 3 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 11 tolarjev: kako mi je ime? ?"

roxy : " nwm "

Jonas: " roxy , imela sva že 3 tolarjev................zdaj jih imava 11 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

roxy : "Torej, mislim da roxy ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

roxy : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je nika . Na voljo imate 30 sekund."

roxy : "Ej, nika , kako mi je ime?"

nika : "Ja mislim da roxy ."

roxy : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je roxy ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

roxy : "Da."

Jonas: " roxy , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš jeeeeej ! Publika začne vzklikati: " ĐURO! !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite kristi !" Iz žepa potegneš steklenico piva in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " kje sm " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, nika in te odpelje domov.



Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #12 : 08 Januar 2009, 21:17:47
Pa še moja, še 1x.  8) 8) 8) 8)

Ker si v denarni stiski, živiš namreč  na Maldivih , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Nika . Torej, Nika , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Nika : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti letala ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Nika : " psa ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 15 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 17 tolarjev: a sem kaj pozabila ?"

Nika : " ja, nekaj sem pozabila "

Jonas: " Nika , imela sva že 15 tolarjev................zdaj jih imava 17 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Nika : "Torej, mislim da Nika ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Nika : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je Tadej & Nal . Na voljo imate 30 sekund."

Nika : "Ej, Tadej & Nal , kako mi je ime?"

Tadej & Nal : "Ja mislim da Nika ."

Nika : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Nika ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Nika : "Da."

Jonas: " Nika , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš klepetati ! Publika začne vzklikati: " Nehiiiiiiiiiiiiiiii! !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite mami !" Iz žepa potegneš steklenico ledenega čaja in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " hudo " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, Tadej & Nal in te odpelje domov.

A ste se nasmejali?  :D

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #13 : 09 Januar 2009, 14:04:26
jaz sem skoraj crklna od smeha!!! ko sem reševala svoje!! :D :D :D

 
Ker si v denarni stiski, živiš namreč V Tasmaniji , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Depra . Torej, Depra , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Depra : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti avtomobila ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Depra : " biti na Pesjanarju skupaj z najboljšo prijateljico ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 13 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 3 tolarjev: če je ta svet resničen ?"

Depra : " nevem "

Jonas: " Depra , imela sva že 13 tolarjev................zdaj jih imava 3 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Depra : "Torej, mislim da Depra ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Depra : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je pija . Na voljo imate 30 sekund."

Depra : "Ej, pija , kako mi je ime?"

pija : "Ja mislim da Depra ."

Depra : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Depra ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Depra : "Da."

Jonas: " Depra , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš d ! Publika začne vzklikati: " j$%#te se !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite lucijo !" Iz žepa potegneš steklenico cocacole in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " zakaj je že konc " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, pija in te odpelje domov.
 

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #14 : 09 Januar 2009, 14:24:04
evo mojga :D :D :D :D :D ::) ::) ::)
Ker si v denarni stiski, živiš namreč Pri billu in tomu , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je psiho . Torej, psiho , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

psiho : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti novega telefona ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

psiho : " Da mi ne bi bilo treba s cookijem na sprehod ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 2 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 11 tolarjev: zakaj je lajf tok bedn???? ?"

psiho : " tko pač je,ker so na svetu osebki....ki mi preprečujejo,da moj lajf ne bi bil ql "

Jonas: " psiho , imela sva že 2 tolarjev................zdaj jih imava 11 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

psiho : "Torej, mislim da psiho ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

psiho : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je dakota . Na voljo imate 30 sekund."

psiho : "Ej, dakota , kako mi je ime?"

dakota : "Ja mislim da psiho ."

psiho : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je psiho ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

psiho : "Da."

Jonas: " psiho , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš nintendo DS ! Publika začne vzklikati: " cookie !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite depro !" Iz žepa potegneš steklenico fante in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " pismo,kje sm????!!!!! " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, dakota in te odpelje domov.


 :D :D

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #15 : 12 Februar 2009, 20:58:25
Ker si v denarni stiski, živiš namreč V vili na sončni peščeni plaži , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Višauska_terierka . Torej, Višauska_terierka , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Višauska_terierka : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti psa ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Višauska_terierka : " dogodivščin ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 5 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 2563 tolarjev: Zakaj moram hoditi v šolo? ?"

Višauska_terierka : " Da se kaj naučim "

Jonas: " Višauska_terierka , imela sva že 5 tolarjev................zdaj jih imava 2563 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Višauska_terierka : "Torej, mislim da Višauska_terierka ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Višauska_terierka : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je Nevem . Na voljo imate 30 sekund."

Višauska_terierka : "Ej, Nevem , kako mi je ime?"

Nevem : "Ja mislim da Višauska_terierka ."

Višauska_terierka : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Višauska_terierka ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Višauska_terierka : "Da."

Jonas: " Višauska_terierka , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš ! Publika začne vzklikati: " Toooo!!!!! !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite Prijateljico !" Iz žepa potegneš steklenico soka in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " Kako smo se imeli lepo " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, Nevem in te odpelje domov.

My best friend is a westie


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #16 : 12 Februar 2009, 21:00:10
Ta igra mi je zelo všeč!! ;D

My best friend is a westie


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #17 : 13 Februar 2009, 12:21:12
Men tud!! Sem šla še eno... :D

Ker si v denarni stiski, živiš namreč Pri Billu Kaulitzu , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Depra . Torej, Depra , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Depra : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti Lastne vojske ''Neumrljivih'' ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Depra : " Da bi lahko cel dan sodelovala kje na netu in poslušala musko! ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 13!! tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 13000000 tolarjev: Zakaj sem stara tok kot sem?! in zakaj je bed v lajfu? ?"

Depra : " null "

Jonas: " Depra , imela sva že 13!! tolarjev................zdaj jih imava 13000000 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Depra : "Torej, mislim da Depra ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Depra : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je PIJA-Pijauka . Na voljo imate 30 sekund."

Depra : "Ej, PIJA-Pijauka , kako mi je ime?"

PIJA-Pijauka : "Ja mislim da Depra ."

Depra : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Depra ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Depra : "Da."

Jonas: " Depra , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš FuUUCKkk ! Publika začne vzklikati: " Life sucks !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite Lucijo-Psihota !" Iz žepa potegneš steklenico Cocacole!! in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " Oo kaj je že blo? " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, PIJA-Pijauka in te odpelje domov

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Mikica

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 28 April 2009, 11:53:49

Ker si v denarni stiski, živiš namreč na Mont Everestu , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Petra . Torej, Petra , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Petra : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti limuzine ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Petra : " Frenda ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 5 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 10 tolarjev: A je kdo na msn-ju? ?"

Petra : " Ne "

Jonas: " Petra , imela sva že 5 tolarjev................zdaj jih imava 10 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Petra : "Torej, mislim da Petra ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Petra : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je Klemen . Na voljo imate 30 sekund."

Petra : "Ej, Klemen , kako mi je ime?"

Klemen : "Ja mislim da Petra ."

Petra : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Petra ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Petra : "Da."

Jonas: " Petra , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš kričati ! Publika začne vzklikati: " Jej !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite Piko !" Iz žepa potegneš steklenico cedevite in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " Ne več... " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, Klemen in te odpelje domov.

So far, so great, get with it. At least that's how I see it. Having a dream is just the begining.
So far, so great, believe it. Can't take away this feeling. Taking a ride with chance by my side.. Yeah, I can't wait. So far, so great.

(Demi Lovato - So far, so great
 Sonny with a chance theme s


delfinčika

  • Gost
Odgovori #19 : 05 Avgust 2009, 10:58:00
Ker si v denarni stiski, živiš namreč  na Aljaski , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Maca . Torej, Maca , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Maca : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti Brunarce ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Maca : " Pasjo vprego in sani ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 1 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 78 tolarjev: Kako lepo bi blo met sivga jaka? ?"

Maca : " Sj ga mam "

Jonas: " Maca , imela sva že 1 tolarjev................zdaj jih imava 78 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Maca : "Torej, mislim da Maca ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Maca : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je Kretenčič . Na voljo imate 30 sekund."

Maca : "Ej, Kretenčič , kako mi je ime?"

Kretenčič : "Ja mislim da Maca ."

Maca : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Maca ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Maca : "Da."

Jonas: " Maca , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš Prmejduš ! Publika začne vzklikati: " Jebemti mater kako morjo mučt tega luškanga psa !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite MILY CYRUS !" Iz žepa potegneš steklenico Ledenga čaja in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " Prmejduš kok glupo " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, Kretenčič in te odpelje domov.



SUPER HERO

  • Gost
Odgovori #20 : 11 December 2009, 14:04:50
Ker si v denarni stiski, živiš namreč v Srbiji , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Super Hero . Torej, Super Hero , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Super Hero : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti hotela ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Super Hero : " poguma & pameti ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 1235 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 1964 tolarjev: ali obstajajo vesoljci ?"

Super Hero : " z NE "

Jonas: " Super Hero , imela sva že 1235 tolarjev................zdaj jih imava 1964 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Super Hero : "Torej, mislim da Super Hero ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Super Hero : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je Tina . Na voljo imate 30 sekund."

Super Hero : "Ej, Tina , kako mi je ime?"

Tina : "Ja mislim da Super Hero ."

Super Hero : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Super Hero ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Super Hero : "Da."

Jonas: " Super Hero , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš kričati ! Publika začne vzklikati: " Bravooooo !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite Tino !" Iz žepa potegneš steklenico Coca-Cole in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " Ufff še bi spalaaa " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, Tina in te odpelje domov.



Še Moje



Luni_Lu

  • *
    • Prispevkov: 161
    • Točke: 0
  • I very miss you Luni
Odgovori #21 : 27 December 2009, 00:27:29
Moje-

Ker si v denarni stiski, živiš namreč tam kjer živim , se odločiš, da se boš prijavil/a na kviz pri Jonasu. Imaš neverjetno srečo, saj si bil/a takoj izžreban/a:

Jonas: "Dobrodošli v kvizu Grdo je biti milijonar! Naš prvi tekmovalec oziroma tekmovalka je Luni_Lu . Torej, Luni_Lu , ali ste prepričani, da želite oskubiti našo blagajno?"

Luni_Lu : "Da, seveda! Pri nas smo tako revni, da niti Prenosnega računalnika ne moremo kupiti."

Jonas: "Torej, prvo vprašanje: kaj si predsednik Slovenije zdajle najbolj želi?"

Luni_Lu : " Da bi na obisk prišla kakšna mucka. ."

Jonas: "Odgovor je seveda pravilen! Čestitam! Imate že 1466 tolarjev! (aplavz...) Drugo vprašanje je vredno 1 tolarjev: Sem fajn grozna z to fizuro?? ?"

Luni_Lu : " "Vrjetno ja" "

Jonas: " Luni_Lu , imela sva že 1466 tolarjev................zdaj jih imava 1 ! Čestitam. Sedaj pa še zadnje vprašanje, ki je vredno deset milijonov tolarjev: Kako vam je ime?"

Luni_Lu : "Torej, mislim da Luni_Lu ."

Jonas: "Mislite ali veste? Na voljo imate še vse tri pomoči..."

Luni_Lu : "Potem bi uporabil pomoč prijatelja."

Jonas: "Dobro. Na zvezi je Maša . Na voljo imate 30 sekund."

Luni_Lu : "Ej, Maša , kako mi je ime?"

Maša : "Ja mislim da Luni_Lu ."

Luni_Lu : "Torej se strinjam z njim. Odgovor je Luni_Lu ."

Jonas: "Je to vaš zadnji odgovor?"

Luni_Lu : "Da."

Jonas: " Luni_Lu , moram vas razočarati, da ste pravkar bogatejši za deset milijonov tolarjev!!! (aplavz...)"

Od veselja začneš "Da" ! Publika začne vzklikati: " Spat bi šlaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!" Jonas se začne dreti: "Pokličite Mami !" Iz žepa potegneš steklenico Vode z okusom in začneš piti! Totalno zadetega te odpeljejo na policijo, kjer te komandir vpraša: "A je lepo biti milijonar, a?" Ti pa mu odgovoriš: " Se bo danes zgodilo kaj dobrega?? " Naslednje jutro, ko se strezniš, pa te pride iskat bitje, ki ti je zelo pri srcu, Maša in te odpelje domov.

Ha, ha...

Fulllll cool!!!

Rada imam pse in mucke, in seveda tudi druge živali!


*psička*

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • cool forum
Odgovori #22 : 09 Januar 2010, 19:41:06
Jazzzzzt to ne razumem razložite miiiiii ::) ::) ::) ::) :o :o


HOČEM!!! :P :P

Bitje ki ti teži.............bitje ki te živcera...........je peterček(dgen)


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #23 : 09 Januar 2010, 21:19:38
Malo si preberi.

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Luni_Lu

  • *
    • Prispevkov: 161
    • Točke: 0
  • I very miss you Luni
Odgovori #24 : 10 Januar 2010, 14:31:53
Nika, zakaj pa ne kaže več tistih kvadratkov v katere se not vpiše? ???
Ker meni ne kaže več.

Rada imam pse in mucke, in seveda tudi druge živali!


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #25 : 10 Januar 2010, 14:34:57
Meni se pojavi?  ???

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Luni_Lu

  • *
    • Prispevkov: 161
    • Točke: 0
  • I very miss you Luni
Odgovori #26 : 10 Januar 2010, 14:56:43
Nevem no meni se ne in tudi Pini se ne prikaže mi je rekla. :-\ :(

Rada imam pse in mucke, in seveda tudi druge živali!