Kako začeti z razstavljanjem ??

2209 · 12971

Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 06 Avgust 2010, 23:49:38
Hja no, upam, da mi boste pomagali. Glede razstavljanja smo frišni, veliko prebrali, ampak praksa je vedno drugačna od teorije, oz. kar prebereš je vse OK, malo težje je pa to spremenit v prakso, če ne veš, se lotevaš prav al ne. In sedaj eno veliko vprašanje, zanima me, če je kdo iz Maribora, ki se ukvarja z razstavljanjem in, bi nam bil pripravljen pomagat še v praksi, ker niti približno ne vem kako to gre-imamo 7 mesecev staro psičko, ki jo že nekaj učimo, bi pa radi, da nam poda še kdo kak nasvet in pokaže. Lahko mi javite na ZS



Lalala..

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
  • Cintie Vinna perla <3
Odgovori #31 : 05 Avgust 2012, 13:47:50
Mene pa zanima kako je z vodnikom psa. Mi smo že šli na eno razstavo z našo psičko, ko je bila še mladiček in takrat jo je vodila mami. Zdaj pa smo se odločili, da bomo šli poskusit še v Trbovlje. Ker me psička ''najbolj'' uboga smo se odločili, da jo bom razstavljala jaz. Zdaj me pa samo to zanima če jo lahko razstavljam jaz, namreč septembta bom stara šele 13 let. Ali lahko razstavljam samo v JH ali tudi normalno?   ???

Hvala za odgovor že v naprej.  ;D



1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #32 : 05 Avgust 2012, 14:14:52
Lalala- Pozdravljena! Seveda lahko psičko vodiš tudi sama! Tako na tekmovanjih Junior Handlinga kot tudi na samem lepotnem tekmovanju :) Veliko sreče ti želim!

Urška



Lalala..

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
  • Cintie Vinna perla <3
Odgovori #33 : 05 Avgust 2012, 16:24:40
Najlepša hvala  ;D. Prejle sem brala in videla vaš komentar, da boste tudi vi prišli v Trbovlje. Mogoče nas boste videla. Imamo 16 mesecev staro landseerko  ;D.

Lp



1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #34 : 05 Avgust 2012, 16:43:08
Mogoče pa se res vidimo!
 :) Me kar pocukajte, če me najdete ;)
Vse najboljše vam želim!! :)



Lalala..

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
  • Cintie Vinna perla <3
Odgovori #35 : 05 Avgust 2012, 16:55:28
Tudi jaz upam da bo šlo. Moram še kar precej vadit. Ko tečeve se mi pri ovinku skoraj vedno zaleti v nogo  :P. O pravilni ''pozi'' te pasme pa nevem prav veliko. Otročja je edino to ji dela majnše problemčke :).



SABINA

  • *
    • Prispevkov: 444
    • Točke: 0
  • Živi in ne misli na jutri!
Odgovori #36 : 05 Avgust 2012, 17:07:19
Pozdravljena Lalala,
me veseli, da si se prijavila na razstavo v Trbovlje, bom tako lahko spoznala meni še eno priljubljeno pasmo.  Tudi jaz bom tam, /saj sem domačinka/ s svojima novofudlandcema.
Sicer nimava istega sodnika, krog bo pa prav gotovo blizu.
Kje pa si doma, mogoče kje blizu?

lp Sabina

http://sona-carlos.moj-album.com/
http://sabina-carlos.moj-album.com/
http://sabina-sona.moj-album.com/

newfies love the water and are ideal pets for homes in seaside towns


Lalala..

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
  • Cintie Vinna perla <3
Odgovori #37 : 07 Avgust 2012, 18:43:47
Pozdravljeni,

tudi mene veseli, da vam je ta pasma všeč. Jaz sem pa iz Grosuplja, če kaj poznate Grosuplje? Upam, da se vidimo, saj vas ne bo težko najti z dvema velikanoma  ;D.

Lep pozdrav   :)