Najem apartmaja v Sloveniji, kjer sprejemajo pse

casper · 29035

catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 18 Julij 2009, 09:54:12
kala,runo, bella: uf valda vem kje je to, sej smo bili že tam :D sicer večino časa preživimo v lepeni, ampak se greva z mojim včasih rada mal sama potepat :)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #31 : 20 Julij 2009, 23:19:35
 :o No, saj zdaj pa naj mi še vsi tuki na pesjanarju rečejo da so že bli pri nas  ::) :D
Naslednjič prosim, povejte kdo in kaj ste  :P :D , saj če maste psa zraven vas že zaslišim, če mam le čas. Aja pa zdaj sem večino časa v kuhinji, tako da če me zuni ne vidite, pa vprašajte kje sem, pa mi že povedo da je nekdo pasji zuni  :D :D


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #32 : 21 Julij 2009, 08:16:09

p.s. tudi pri nas so hišni ljubljenčki dobrodošli, tako v sobah kot v kampu, je pa doplačilo 2 €, zaradi slabih izkušenj izpred parih let, ko smo sobo oziroma dve sobi dobili v skoraj popolnem razsulu  :-X Drugače pa velikost psa ni pomembna ;)
p.p.s tiste, ki vsaj približno poznam, ali pa postanemo takrat prijatelji, pa jim ponavadi ne računam psa za vse dni, ampak sam za polovico  :D ;)
Hm, za 2 eura pa ne obnoviš kaj dosti  :D
A se ne bi bolj splačalo,da vsak podpiše izjavo , da bo poravnal VSO morebitno škodo in npr položi aro- potem pa, če je škoda jo pač mora plačat kolikor jo je- magari celo sobo,če jo požrejo njegovi štirinožni termiti  ;D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #33 : 21 Julij 2009, 09:45:17
Obnoviš ne kaj dosti. drugače je pa tako da je ta cena bolj tako zaradi čiščenja, ki ga je ponavadi več. Če naredijo škodo jo pa itak plačajo ne glede na to a smo kaj podpisali ali ne.
Jaz sicer nisem za neko oderuštvo na račun psa, v naši okolici jih je kar nekaj ki imajo ceno za psa na dan 7 € kar se meni zdi čisto preveč. 2 € se mi zdi še neka primerljiva cena, do sedja se še nihče ni pritoževal  :P :D


catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 21 Julij 2009, 15:40:21
ma z veseljem plačam 2€ za psa, ker sama vem koliko je dela z čiščenjem za bernijem :)



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #35 : 21 Julij 2009, 16:22:07
2 evra ni nič. Po hotelih povprečno računajo 20 evrov za enega psa na dan. In ker imam dve majhni psici, ki sta navajeni bivanja v stanovanju, ne uničujeta, se ne slinita itd., torej umažeta toliko kot jaz, se mi zdi ornk zamal plačat skupaj 40 evrov na dan več zanju.

Sicer pa, že tuhtam, kdaj bi prišla k vam v Sočo. Mogoče jeseni... ;)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #36 : 21 Julij 2009, 16:32:08
Meni je tko 2 € bolj kot ne simbolično, ker tudi jaz ko kam grem mi je mal preveč dajat skoraj toliko za pse kot dam zase, sploh ker samo spijo tam kjer jaz, ne dobijo posebne večerje in zajtrka. 20 €  :o to je toliko oziroma 50 centov več kot računamo mi prenočišče na osebo  :o

Kalsang mi imamo odprto samo do 30. septembra, oziroma od 1.4 do 30.9. potem pa zapremo in mamo dopust  :P, žal zaenkrat zimske sezone pri nas še ni, tako da delamo samo poletno sezono in takrat garamo za tri.
Ste pa v odpiralnem času več kot dobrodošli, edino na sredo se zna zgoditi da nas ni doma, ker imamo uradno zaprto in takrat opravljamo kakšne nujne opravke, no tisti, ki so po sobah zjatrk in večerjo v sredah ravno tako dobijo  :P :D


McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #37 : 21 Julij 2009, 20:34:28
Zdajle sem naletela na to temo, no bolj po zaslugi Kalsang...a vi še imate kaj fraj prvih 14 dni avgusta?



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #38 : 21 Julij 2009, 21:15:43
kala,runo,bella hvala za info. Torej bo treba do konca septembra k vam. Upam da mi rata. Glede srede se pa spomnim, da sem enkrat tam okrog hodila, pa je bilo zaprto.

McKruster, če boš šla, lepo se imej! :)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #39 : 21 Julij 2009, 21:30:49
Mckruster edino kar imamo v začetku avgusta frai je ena dvopostelna, oziroma tripostelna ( v sobi so tri postelje ) od 8 do 13 avgusta, potem pa se nam sprosti še po 23 avgustu. Ta je trenutno še prosta. Ima pa soba svojo kopalnico in svoj balkon.  ;)

Kalsang, ja sreda je en tak dan za papirnate opravke  :P


McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #40 : 21 Julij 2009, 22:06:31
Imaš ZS  :)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #41 : 21 Julij 2009, 22:55:18
Tako ta termin je oddan  ;D , Kalsang hvala za priporočilo   ;D


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #42 : 22 Julij 2009, 08:13:47
kalarunobella- pasjo spletno stran imate lepo  :) , spletne strani od penziona pa ne najdem   :-[
a nam lahko kakšno povezavo nakloniš v profilu ;)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 22 Julij 2009, 08:39:17
kala, runo, bella... mi pridemo mogoče na kakšno kosilo :D Itak smo bolj vikendaši in večinoma kampiramo... kosilo pa se vedno prileže :D



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #44 : 22 Julij 2009, 09:29:07
Tako ta termin je oddan  ;D , Kalsang hvala za priporočilo   ;D

Ni problema! ;)

McKruster, želim ti prijeten dopust. :)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #45 : 22 Julij 2009, 09:39:34
Deteljica hvala, nakja je tukaj ( http://www.sloveniaholidays.com/turisticna-kmetija-jelincic ) , nekaj pa še tukaj  http://www.freewebs.com/turisticnakmetijajelincic/  - tala moja je samo začasna, delam novo, ker mi je tole zablokiralo, tako da ni vse gor  ) ;)

Catjuša ste dobrodošli, nekaj se vedno da dobit  :P

Kalsang se bomo potrudili da se bo McKruster imela lepo  ;D


zgornjesavska

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 10 Avgust 2009, 18:36:06
Pri nas v Kranjski Gori tudi sprejemamo pse, če bo kdo kdaj iskal :)

http://apartmaji-jus.com/

Lp, Katja

Psarna Zgornjesavska - veliki švicarski planšarski psi http://brina.zdravo.net/


McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #47 : 12 Avgust 2009, 21:03:53
kala,runo,bella...najlepša hvala še 1x za čudovite dni pri vas...vsem ostalim pa toplo priporočam.  ;D :-*



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #48 : 13 Avgust 2009, 17:28:24
Tina ni za kaj, samo da ste se imeli fajn  ;D
A skuta je preživela  :D :P


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 10 Februar 2010, 12:48:11
Ali kdo pozna koga, ki oddaja kakšno hiško na slovenski obali? Za tri ljudi in štiri pse, rabijo dve spalnici.



catjusa

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 29 April 2010, 07:58:43
Evo prvi dopust za nami, sicer zaradi izrednih družinskih razmer, nepesjanarski... ampak vseeno...

Toplo pripoočamo: turistična kmetija Jelinčič v vasi Soča... prijetno mirno okolje, odlična hrana, dobra postrežba... pri njih lahko kupite tudi domači ovčji sir (pri nas ga ja zmanjkalo, pa smo prišli šele v ponedelejk domov), se sprehajate ob Soči.
Cene solidne, sobe čiste, pasja družba idealna :) Ma me že dolgo ni fasciniral noben kuža tako kot mali Maršal :) Definitvno se vrnemo vsaj na dobro kosilo, v jeseni pa še na kakšen podaljšan vikend. Zadovoljni!

LP




deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #51 : 29 April 2010, 08:18:40
Pri nas v Kranjski Gori tudi sprejemamo pse, če bo kdo kdaj iskal :)

http://apartmaji-jus.com/

Lp, Katja
sprejemate pse?
Na ceniku piše- zunanji pesjak.
Kja to pomeni?
Da jih sprejemate samo v zunanjem pesjaku, ali da je doplačilo samo za zunanji pesjak, v sobah pa brezplačno?
Ker, če so psi dovoljeni samo v zunanjem pesjaku, temu težko rečete, da jih sprejemate ;)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 29 April 2010, 09:56:03
Citiraj
Hišnim ljubljenčkom lahko namenite prostor v zunanjem pesjaku s pasjo hiško. Vstop hišnim ljubljenčkom v apartma ni dovoljen.

kopirano z njihove strani


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #53 : 29 April 2010, 10:53:14
Mi smo bili letos v apartmajih Blazar v Volarjah (4 km iz Tolmina). Zelo ugodna cena, zelo lepi apartmaji, poleg tega pa za psa ni bilo treba nič doplačati.
www.blazar.si


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #54 : 29 April 2010, 10:55:42
kopirano z njihove strani
Citiraj
Vstop hišnim ljubljenčkom v apartma ni dovoljen.
ne vem kako si nekatri ob takih pogojih upajo hvalit, da sprejemajo pse  ???

Jaz takim plačam tako,da mojemu denarju vstop v njihovo blagajno ni dovoljen :P

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #55 : 29 April 2010, 11:02:15
Ja saj sprejemajo pse...samo psi imajo svoj apartma :D ( zunaj v pesjaku >:D)


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #56 : 03 Maj 2010, 10:05:29
Turistična kmetija Jelinčič in kamp ''Jelinc'' tudi na FB-ju  ;)
http://www.facebook.com/group.php?gid=121547654526597&ref=mf


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #57 : 03 Maj 2010, 17:34:47
A kje v SLO sprejemajo pse v apartmajih, da je pes konkretno s tabo v sobi? Bolj kot primorje me zanima kak Bohinj, Bled, Posočje, Soriška planina? Sama tudi gledam, pa me rahlo mine, ko povod piše-živali niso dovoljene ali pa psi do 10kg. ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #58 : 03 Maj 2010, 19:03:18
Samo en post višje imaš povezavo na en tak plac. ;)



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #59 : 03 Maj 2010, 19:16:03
Jooooj, sem pa tudi bjonda. Šele sedaj sem tole: http://www.sloveniaholidays.com/turisticna-kmetija-jelincic povezala s pravo osebo.  ;D

Morda mi pa letos uspe vsaj za par dni, mislim, da bi bile moje pesjanke navdušene, jaz pa še bolj.  ;D Ali pa vsaj izlet.  :)