Guns N' Roses

tamala Yo · 14312

tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
: 21 December 2008, 11:58:39
Guns N' Roses (kratica GNR) je ameriška glasbena skupina, ki je nastala v Los Angelesu v Kaliforniji leta 1985.[1] Po svetu so prodali 90 milijonov albumov. Njihov 1987 debitantski album, Appetite for Destruction, katerega producent je bil Mike Clink, je bil prodan v več kot 25 milijonov kopij in se je zavihtel na prvo mesto v ZDA že eno leto po izidu. Pesem "Welcome to the Jungle", druga na albumu (takoj za "It's So Easy"), je postala nepozabna, ko je bila leta 1988 izdana na filmskem albumu filma The Dead Pool v katerem igra Clint Eastwood .
Stil skupine, nastopi na odru in videz "slabih fantov" je pripomogel, da so GNR postali dominantni v svetu hard rock scene v kasnejših osemdesetih in zgodnjih devetdesetih. Medtem je bil glam metal vodilna zvrst v prodaji, video grafikah in radijskih valovih, Guns N' Roses pa so prvi ponudili bolj tradicionalen poseg v rock glasbo, ki je pomagal zavihteti na vrh podzvrst sleaze rock. S tem so si tudi pridobili veliko oboževalcev, ki so oboževali predvsem njihovo izvirnost. Skupina je uživala svetovni uspeh med leti 1987 in 1993, vendar pa so različne karakterne značilnosti posaznih članov skupine ter različne ideje med njimi na koncu privedle do razpada originalne zasedbe.
8)

Vir: http://sl.wikipedia.org/wiki/Guns%27n%27Roses



tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #1 : 21 December 2008, 12:00:34
Nevem če jih poznate zato pa...zanima me  ???



Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #2 : 21 December 2008, 12:20:40
Jih ne poznam in me ne zanimajo.  ;D

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #3 : 21 December 2008, 12:36:22
Jih ne poznam in me ne zanimajo.  ;D
lepo  :)



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #4 : 21 December 2008, 13:03:45
jst poznam ;)
majo kr neki fajnih musk.
najbolša je pa Don't cry (mislim da je tak naslou) ;D


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 21 December 2008, 13:14:03
Ti, tamala Yo  ;) kako pa kaj priprave na koncert?  :P


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6 : 21 December 2008, 13:36:31
Moj naj band resnično. Sem bila leta 2006 na njihovem koncertu v sklopu festivala Gods of metal in odkrito povedano, se mi je utrgalo, ko je Axl uletel na oder ob zvokih komada Welcome to the jungle. in to pri 0 promila v krvi  :D.

Koncert je bil resnično dober, čeprav sta od originalne zasedbe le Axl in Dizzy, ostali pa so nepoznani. na koncu se je priključil še Sebastian Bach, s katerim sta skupaj zapela pesem My Michelle.

Njihova muzka bo zame vedno simply the best.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #7 : 21 December 2008, 16:11:26
Ti, tamala Yo  ;) kako pa kaj priprave na koncert?  :P
koncert?  jst vem samo,da je en 23.8. 2009. ???  edin če je še edn...KOMI ČAKAM 23.8. ! to je dva dni pred mojim r.d. !!!  :o



tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #8 : 21 December 2008, 16:13:23
Moj naj band resnično. Sem bila leta 2006 na njihovem koncertu v sklopu festivala Gods of metal in odkrito povedano, se mi je utrgalo, ko je Axl uletel na oder ob zvokih komada Welcome to the jungle. in to pri 0 promila v krvi  :D.

Koncert je bil resnično dober, čeprav sta od originalne zasedbe le Axl in Dizzy, ostali pa so nepoznani. na koncu se je priključil še Sebastian Bach, s katerim sta skupaj zapela pesem My Michelle.

Njihova muzka bo zame vedno simply the best.
a na koncertu si bla??!!  :o



tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #9 : 21 December 2008, 16:14:53
Ti, tamala Yo  ;) kako pa kaj priprave na koncert?  :P
hecam se mami  :P :D



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #10 : 21 December 2008, 16:20:47
Jup  ;D dve leti nazaj ja Axl koncertiral po evropi :). Ti pripopam gor kako fotko in posnetek, samo da drugega računalnika pridem. Na temu nimam shranjenih slik.
Sem pa bila tvojih let, ko sem jih začela poslušati.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #11 : 21 December 2008, 16:26:01
 :-[ :-[ :-[ blagor teb!!!!!  :o :o :o



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 21 December 2008, 16:41:46
Ja, no, sej te bova prešvercala na koncert, samo ne mi v komo padat  ::) :P 8) :o ;D


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 21 December 2008, 16:44:25
Jup  ;D dve leti nazaj ja Axl koncertiral po evropi :). Ti pripopam gor kako fotko in posnetek, samo da drugega računalnika pridem. Na temu nimam shranjenih slik.
Sem pa bila tvojih let, ko sem jih začela poslušati.

Axl? A Velvet Revolver si šla poslušat?


tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #14 : 21 December 2008, 16:46:08
Ja, no, sej te bova prešvercala na koncert, samo ne mi v komo padat  ::) :P 8) :o ;D

aj-jaj-jaj mami... :D :-[



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #15 : 21 December 2008, 16:49:16
Ne žal ne, mi je še danes žal.
Axel sem mislila, pa sem se malo zatipkala. No G'N'R so bili po evropi, če remo čisto po pravilih.

Odhajate na koncert?


Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 21 December 2008, 16:57:33
Velvet Revolver torej, anede?


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #17 : 21 December 2008, 17:02:42
Oboji so bili tisto poletje v Evropi. Jaz Velvetov nisem videla. Upam, da jih bom kdaj.
Pa še eno najstniško imam na tole temo, če se kdo spomni je imel Duff na koncertu v spomin Freddyju (Queen) črno srajco z belimi pikami. Tako da sem za valeto toliko časa iskala tako, dokler je nisem našla.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #18 : 21 December 2008, 17:21:50
Oboji so bili tisto poletje v Evropi. Jaz Velvetov nisem videla. Upam, da jih bom kdaj.
Pa še eno najstniško imam na tole temo, če se kdo spomni je imel Duff na koncertu v spomin Freddyju (Queen) črno srajco z belimi pikami. Tako da sem za valeto toliko časa iskala tako, dokler je nisem našla.
:
 ::)KOK SM LJUBOSUMNA... :D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #19 : 21 December 2008, 20:08:43
Hej,
še en frik tukaj!  ;D
So definitivno ena najboljših skupin, ki so me prepričale za to zvrst glasbe, ki jo poslušam  :P
Nikakor mi sicer ni všeč nov album Chinese Democracy- ne priporočam poslušanja, so mi pa zelo všeč cd-ji iz bolj zgodnjega obdobja Gnr ustvarjanja.  8)

Meni so Velvet revolver še kolikor toliko solidni, predvsem zaradi Slasha na kitari pa Matta za bobni, ampak ni mi to to. Tudi glasba ni in ne bo nikoli več podobna tisti kot so jo ustvarjali 20 let nazaj. Glede njihovega koncertriranja pa mislim, da niso na najboljši poti, glede na to, da so vrgli ven pevca Scotta- menda zaradi drog. Tudi meni on ni bil najbolj simpatičen. Se mi je zdel, da na vsak način hoče nadomestiti in "premagati" Axla, kar pa je pač nemogoče. Se mi pa zdi škoda, da se je tako perspektivna in uspešna skupina tako zelo popačila in danes ostajajo le še sence tistega pravega roknrol šova, ki so ga zganjali včasih.  :)
Verjamem pa, da je vseeno atrakcija doživeti take legende v živo in se v prihodnosti za to vsekakor priporočam  >:D



Lp  ;D



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #20 : 21 December 2008, 20:56:00
Ko sem bil najstnik je bila ta skupina na vrhuncu slave, še zdaj imam doma jeans jakno, na kateri je med ostalimi tudi GNR našitek, od vseh mi je bil najbolj všeč SLASH, ki je res velik mojster kitare. Zelo mi je všeč njegov izrazito čist in prefinjen zvok kitare, brez Slasha ni Gunsov (moje osebno mnenje)

Evo ena meni najljubših KLIK

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Dedee

  • *
    • Prispevkov: 207
    • Točke: 0
  • rockin' all over the world.
Odgovori #21 : 21 December 2008, 21:03:24
kaskae, glede Slash-a se kar podpišem!  :o 8) 8)



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #22 : 21 December 2008, 21:41:35
Kaskae se popolnoma strinjam Slash je the one and only. Čeprav trenutni band, ki igra pod imenom GNR, nekako uspe kar kvalitetno odigrati stare komade.

Bi pa dodala, da je tudi meni Scott blazno antipatičen tip, čeprav sem bila takrat pripravljena iti na koncert, kljub vsemu. Ker na koncertih zunaj so igrali tudi stare GNR komade.

No zdaj sem našla CD, kjer imam gor posnetke in slike iz Milana. Jih dam čimprej gor.

No v CD meni sploh ne sede, sem pristaš starih komadov in najlepša želja, ki bi se mi lahko uresničila v bližnji prihodnosti je, da bi šla na koncert original zasedbe.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #23 : 22 December 2008, 10:38:01
 :D sm že mislila,da bom edina,ki ima rada gnr  ;D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #24 : 22 December 2008, 11:24:42
uhn ja Gunsi. Poslušam ogromno, preigravam na kitari (ki jo mimogrede prodajam) :) Nekak mi je Don't cry najbolj všeč in čisto vsak vikend zazveni doma, ko jo igram. :P

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 22 December 2008, 13:49:21
Pa punce, o čem govorite? Koncert bo z Axlom, halooo.


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #26 : 22 December 2008, 13:58:20
Yo koncerti GNR so z Axlom seveda, iz stare zasedbe je le še na klaviaturah Dizzy.

Govorile smo le o Velvetih in njihovem bivšem pevcu Scottu, ki je antipatičen.

Vse pa si želimo, da bi še enkrat zaigrala stara originalna zasedba - a bo, pa jaz ne vem  ???.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #27 : 22 December 2008, 14:10:08
jaz sem pa čisto zmedena o čemu govorite  :D



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 22 December 2008, 14:21:07
jaz sem pa čisto zmedena o čemu govorite  :D

Ti si itak poosebljena zmeda  ::)

Vse pa si želimo, da bi še enkrat zaigrala stara originalna zasedba - a bo, pa jaz ne vem  ???.

Če boste pridne  :P baje 23.8.  8)


tamala Yo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • love all animals!!!
Odgovori #29 : 22 December 2008, 15:13:01
23.8. aaaaaaaaaaaaaa
to je 2 dneva pred mojim r.d. !!!    :o
komi čakam!                                       mami lej,da me boš peljala!!! :-9