Trikci

T.M.T · 485281

M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #30 : 10 Oktober 2005, 16:21:15
Ambra vse to že zna od takrat ko se je prifurala domov ;) no ja postopoma, takoj ko je prišla je znala sedi, prostor in tačko, glas sva se pa naučili prejšnji mesec :D

smešno je bilo gledati tistega: glasglasglasglasglas :D hahaha:D


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #31 : 10 Oktober 2005, 20:50:30
ja k nam bi prišli ;D ;D ;D....samo pri glasu bi pa kakšnega poštarja mim spustili pa bi blo tud to!
lansko leto se spomnim so mogli najdt psa brez repe...in so našli eno bokserko!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #32 : 11 Oktober 2005, 15:04:51
ja k nam bi prišli ;D ;D ;D....samo pri glasu bi pa kakšnega poštarja mim spustili pa bi blo tud to!
lansko leto se spomnim so mogli najdt psa brez repe...in so našli eno bokserko!

Irena predvidevam da repa ;) ;D.

Sicer pa jaz nisem gledala...bog ve kje so iskali ??? .Bi mogl k Ninci pridt ane?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #33 : 12 Oktober 2005, 21:27:52
jaja repa :D :D ;) ;) :P :P

našli so pa v enem bloku.......no smo mali iz teme :-[ :-[

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #34 : 16 Oktober 2005, 00:21:33
moj je ful trmast sam drgač pa ful pameten ... naredi use , sam hrano je treba met pr seb drgač te še pogleda ne... zna sedi, leva-desna tačka,dej pet , glas in čaki  (če gremo čez cesto pa je ful naprej od nas mu rečem čaki pa počaka ..) ... mučim se pri odpoklicu sam je 1 % da mi bo uspelo v tem letu in 2 % v celem življenju ... dokler bo ljudi na svetu in hrane na tleh ga bo bolj zanimalo kot jest na sprehodih... drgače me ma rad in jest njega tut sam odpoklic res ni njegova najbolša vrlina..

LP

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #35 : 16 Oktober 2005, 10:59:47
Sib odpoklic pa...mislim,da ni AM ki bi ga imel 100% (lahko pa da se motim).Tako,da ne se preveč sikerat.Na povodec pa bo ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #36 : 16 Oktober 2005, 11:01:46
Kr čez koleno pa trikrat po riti ;) ;) ;) ;)

A mata namen jit v kakšno šolo?

pl

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #37 : 16 Oktober 2005, 11:32:20
T.M.T glede tega, da ga ni AM, ki bi 100% odpoklic se motiš!  :P  ::) en AM je res u nulo naučen vsega in odpoklic ne moreš verjet kako trzne na ime! noro! :o ;D star je 2,5 do 3 leta ne vem točno. Vse sta se pa učila na kliker tako da se vidijo kakšne razlike med navadnim učenjem in klikanjem ;)

LP


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #38 : 16 Oktober 2005, 12:51:09
Ej M|my to je pa fuuul dobr.Ker vsi lastniki ponavadi jamrajo,da za vsakim zajcem piči ;)...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lanyca

  • Gost
Odgovori #39 : 16 Oktober 2005, 15:56:02
Midve z lano, ko sva sami odpoklic obvlada 100%, ko pa sva z kakimi drugimi psi pa bolj slabo, se morava malo skregat. ;)



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #40 : 16 Oktober 2005, 16:00:08
Sib odpoklic pa...mislim,da ni AM ki bi ga imel 100% (lahko pa da se motim).Tako,da ne se preveč sikerat.Na povodec pa bo ;).

ja hvala za tolažbo TMT ...  ;)
Sem probu use metode ... na kliker ne reagira... sej pride ko ga pokličem samo ne takrat ko je to nujno... recimo vidi ptiča al pa psa in se takoj zapodi v njih pa nič ne pomaga :( . Sam če se zaderem k budala se ustraš pa vrže se na tla in počaka .... sam da bi pršu k men pa ne .... pa tut zdele k to pišem komi govorim k mam glasilke čist fuč... pasjo šolo mam šele drug let :(  tko da me bo do takrat verjetn prej pobral kokr da ga bom naučil 100 % odpoklica .

LP

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #41 : 16 Oktober 2005, 16:48:53
Pri nas pa odpoklici običajno ne delajo problemov. Tudi pri Aaronu, ki je trenutno v puberteti in 'tapravi lovski kuža' pride običajno brez problema. Se pa seveda zgodi, da je kakšna psička bolj zanimiva kot Lana, ki maha z rokami in vpije  ;D
Trikcev znata pa oba malo morje in obadva plešeta (oziroma Aaron še ne uradno): give me five, milijon različnih skokov, preval, mrtev, plazi se, osmice med nogami naprej, nazaj in na mestu, hoja po zadnjih nogah, prosi, glas, grrr (renčanje), moj-moj (skoči name s sprednjimi tacami), lupčka...


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #42 : 16 Oktober 2005, 16:52:31
ej pa saj ga s klikerjem ne kličeš! joj joj... ej to da na kliker ne reagira ne vem kako si se tega lotil, ker moraš za kliker delati po pravilnih postopkih. Ambra odpoklic tudi v šoli ko jo pokličem sredi igre s psom odneha in pride k meni. Ampak midve že od začetka delava na klikerju in je SUPER!

lp


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #43 : 16 Oktober 2005, 16:56:49
ej pa saj ga s klikerjem ne kličeš! joj joj... ej to da na kliker ne reagira ne vem kako si se tega lotil, ker moraš za kliker delati po pravilnih postopkih. Ambra odpoklic tudi v šoli ko jo pokličem sredi igre s psom odneha in pride k meni. Ampak midve že od začetka delava na klikerju in je SUPER!

lp

ne sej razumem kako se dela s klikerjem sam recimo k rečem sedi pa kliknem se ne bo nikol usedu če kliknem sam če mu rečem sedi ...

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #44 : 16 Oktober 2005, 17:00:18
ne sej razumem kako se dela s klikerjem sam recimo k rečem sedi pa kliknem se ne bo nikol usedu če kliknem sam če mu rečem sedi ...

Sib preberi temo klikanje, ker mislim,da ti ni vse tako kristalno jasno kot misliš ;)

Lp nina



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #45 : 16 Oktober 2005, 21:19:31
Sib preberi temo klikanje, ker mislim,da ti ni vse tako kristalno jasno kot misliš ;)

Lp nina

mah sej sem vedu da je kliker pretežak zame :P !

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #46 : 17 Oktober 2005, 10:32:37
SIb... verjemi da kliker ni pretežak zate.... samo nihče ti še ni pravilno razložil... tako kot vsak pes rabi svoj način učenja... ga tudi vsak človek ... najbolje bi bilo če bi ti uspelo priti na srečanje ... tam se bo sigurno našlo par ljudi ki bi ti lahko pokazali pravilno delo z klikerjem :)

LP, Črt



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #47 : 17 Oktober 2005, 13:34:10
Ja z veseljem bi ti kaj povedali in pomagali ;) Verjemi pa da če s klikerjem pravilno delaš je vse vsaj 10x lažje ;) ;D

LP


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #48 : 30 Oktober 2005, 16:09:10
Lisa je tud ful pridna in hitro skapira kaj hočem od nje  :).
Zna pa:sedi,prostor,tačko,drugo tačko,čaki,osem,krog,prinesi,odpoklic (če sva sami uboga,če se igra s psom pa ne preveč)....
In seveda vse ovire pri agility-ju. :)

papa


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #49 : 01 November 2005, 12:19:59
Moram vam povedat, da sem Roso naucila "lulat". Ko recem lulat gre lulat.
To je popolnoma je nastalo popolnoma nehote, ko sem jo se kot "dojencka" hvalila vsakic ko je sla ven lulat, da bi ja skapirala da se notri ne lula... :D
... in rezultat ko ukazes, se polula. Zdaj to se posebej pride prav, ker je tako mrzlo zunaj, da ob 21:30, ko gre zadnjic ponavadi ven na majhno potrebo ni treba cakat, da opravi svoje.   :D ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #50 : 01 November 2005, 13:33:22
huh .. to je pa hecno ..  ;D

Indi pa zdej zna se zasukat v krogu pa gimme5!!! ;D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #51 : 01 November 2005, 13:45:46
huh .. to je pa hecno ..  ;D

Indi pa zdej zna se zasukat v krogu pa gimme5!!! ;D



Gimme5 zna tud moj Valy  :P zasukat vkrogu pa sem probal naučiti Kinga pa ni in ni zakopču  :'(


Lp Jure


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #52 : 01 November 2005, 13:56:54
Moram vam povedat, da sem Roso naucila "lulat". Ko recem lulat gre lulat.
To je popolnoma je nastalo popolnoma nehote, ko sem jo se kot "dojencka" hvalila vsakic ko je sla ven lulat, da bi ja skapirala da se notri ne lula... :D
... in rezultat ko ukazes, se polula. Zdaj to se posebej pride prav, ker je tako mrzlo zunaj, da ob 21:30, ko gre zadnjic ponavadi ven na majhno potrebo ni treba cakat, da opravi svoje.   :D ;)

Hehe  :D,Lisa je enaka...popolnoma isto ...razume lulat in kakat..hehe  :D


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #53 : 01 November 2005, 15:07:14
Indi pa zdej zna že tole: sedi, prostor, hop, tačko, drugo tačko, krog, gimme5

drugo pa ne .. mogoč še kej ne zna čist fajn, sam bo pa enkrat znal .. sej je še mlad ..  ;D :D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #54 : 01 November 2005, 15:13:54





Valy zna vse razen "prostor" ! ::)



lp Jure


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #55 : 01 November 2005, 15:20:49
Indi zna tut prostor bolj slabo!! ;D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #56 : 01 November 2005, 15:23:07
Ha,ha......pol mama pa iste prubleme ;)





lp Jure


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #57 : 01 November 2005, 15:29:37
dada ... mu morem rečt 3× da je vleže .. če mam pa kej v roki pa 2× ;D :D :D :D :D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #58 : 01 November 2005, 15:33:00
Č mam v rok kak piškot.... ;D, pol pa sploh rečt ni treba d naredi :P






lp Jure


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #59 : 01 November 2005, 16:02:16
looooooool ... sj sm vidla ... je valy tut tak ko king sam na žalost mal premali!! sm ga kr jst filala ..  ;D :D :D sam eno pecivo sm mu dala .. hihi ;D