katera pasma??

Gost · 2772

chuckerchek

  • Gost
: 02 Januar 2009, 16:35:48
Lep pozdrav!
Mene pa zanima katere pasme je mladicek na 1. fotki in katere pasme je kuza na 2. fotki?



LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #1 : 02 Januar 2009, 16:38:39
jaz nebi vedela ;)

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 02 Januar 2009, 16:47:48
Prvi je pomojem kakšen shiba inu ali kaj podobnega, drugi pa bi znal bit valižanski ovčar... nisem prepričana, pri mladičkih je težje rečti kot pri odraslih psih.

Zakaj pa to rabiš vedet?



chuckerchek

  • Gost
Odgovori #3 : 02 Januar 2009, 17:22:37
Prvi je pomojem kakšen shiba inu ali kaj podobnega, drugi pa bi znal bit valižanski ovčar... nisem prepričana, pri mladičkih je težje rečti kot pri odraslih psih.

Zakaj pa to rabiš vedet?

bolj iz radovednosti ker so tako lepe slikce  :o drugace imamo namen spet kupiti kuzka,vendar se nevemo katero pasmo.prejsni je bil staffordshire bulterier sedaj pa iscemo nekaj majhnega  :)
nekaj casa sem se odlocala med francoskim bulldogom ali pa mopsom vendar vec kot preberem clankov manj sem navdusena... :-\ skratka nekaj manjsega...predlogi bi bilo zelo zazeljeni  :-[



Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 02 Januar 2009, 17:28:24
No ja, izbiranje pasme po slikah mladičkov je malce tako... konec koncev so vsi mladički luštni do lune pa nazaj. Drugače pa je valižanski ovčar majhna pasma. Napiši še kaj pričakuješ od psa, kaj bi z njim želela početi, pribl. kakšnega karakterja naj bi bil ipd., mogoče bi ti forumaši znali predlagati katere pasme bi bilo na tvojem mestu pametno od bližje spoznati.