Dogfrisbee tekme 2009

mayča · 22042

mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #30 : 17 Februar 2009, 22:38:39
Škoda gulu! Pa drugič  :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #31 : 17 Februar 2009, 23:05:04
Midve z Ginny sva se tudi prijavili. Pa bo kar bo ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #32 : 17 Februar 2009, 23:09:19
Midve z Ginny sva se tudi prijavili. Pa bo kar bo ;D

Super  :o
Upam, da nam uspe kaj potrenirat do takrat  ;)

Mi smo prijavljeni za Olamuc (al kaj je uno mesto)... je en dan prej še seminar... :)



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #33 : 18 Februar 2009, 07:48:40
O ful dobr zoe!   :o 
sej nas bo kar nekaj!  :D


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #34 : 18 Februar 2009, 08:24:27
Zakon zoe! Vedno več nas je.  :o
Manca tebi pa kar zavidam, če je to Olomouc na Češkem  ::)  ::) ...js bi tudi šla  8)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #35 : 18 Februar 2009, 08:48:11
No, natančneje, Tovačov. Po Veronikinem opisu,

" it is lovely small town cca 30km far from Olomouc (50 from us). They have nice football pitch and people in Tovačov are interested in this event (they are happy they have another cell in their town program for year 2009 :0))) ). There is also wonderfull countriside, many trees, no cars... Perfect. However we don´t know, yet, where the seminar will be. We wanted to do it at the same place, but there will be football match on Saturday :0(... So it will probably take place in Prostějov (20km from Olomouc and 15km from Tovačov)."

Ampak če hočeš si lahko vzameš en dan in greš turistično v Olomouc.  :) culto priporoča, tam so zelo lepe punce.  ;)  :D :D :D



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #36 : 18 Februar 2009, 14:02:16
Ali se bo organiziral kakšen nakup frisbijev, kot ponavadi, ko se gre na kakšno tekmo? Jaz jih še nekaj potrebuje, pa pomojem nisem edina? Ali bo kdo organiziral?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #37 : 18 Februar 2009, 14:20:01
Na tekmi marca, ne bo čehov (sem se pozanimala)...
Ko gremo v Olomuc, pa se seveda da kaj zmenit ;)

Maja, koliko jih še rabiš?



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #38 : 18 Februar 2009, 14:22:13
Tista 2 ki ju imaš. :P Pa še kakšne 5 nekje.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #39 : 18 Februar 2009, 14:24:37
Tista 2 ki ju imaš. :P Pa še kakšne 5 nekje.

Hehe  ;D Unedva te čakata ;)
Če jih bom mela kej odveč, ti javim  ;)



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #40 : 18 Februar 2009, 14:39:37
Sej če ne bom pa pri canisu vzela. Ni panike. Samo sklepam, da ne reabim edina frisbejev.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


culto

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 19 Februar 2009, 21:12:49
Mogoče se tudi midva s Casperjem prijaviva na tekmo v Olomocu. Tam še nisva bila.

Lani sva imela največ težav v minidistance, sploh kadar je bilo vetrovno, tako da...

sva začela priprave v ekstremnih razmerah :D







zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #42 : 19 Februar 2009, 21:37:21
Uuu hude slike! :o :o

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #43 : 25 Februar 2009, 12:24:12
Nekaj novic iz Szolnoka:

Točkovanje:
Freestyle OPEN kategorija bo imela samo 1 nastop, ki se bo pomnožila na koncu s 3točkami + seštevek ene runde Super Toss&Fetch (metali bomo na koncu druge runde za tekmovalci v kategoriji Super Toss&Fetch).

Freestyle BONSAI kategorija bo imela samo 2 nastopa freestyle in nobenega distance-a.

Spored bo naslednji:

- prvi krog Superpro Toss and Fetch (samo tekmovalci STF)
- 1 rounda Freestyle Open in Bonsai
- drugi krog Superpro Toss and Fetch (tekmovalci STF in tekmovalci Freestyle Open)
- dogdartbee
- 2 runda Freestyle Bonsai



Tisti, ki ste prijavljeni na Freestyle in STF, ne boste rabili 3 metati, ampak se bodo upoštevale točke za freestyle od drugega kroga STF.
A je razumljivo?  ;D Če ni vprašajte  ::)


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #44 : 08 Marec 2009, 17:47:05
Ker se bomo nekateri kmalu odpravili na tekmo, smo ugotovili, da bi potrebovali en Atlas Car 80 na posojo - bi mogoče se najdel kak lastnik takega boksa, ki bi lahko za 3 dni pogrešal boks?  ::)  Če se najde kak junak, bi bili vsi zelo hvaležni ;D Hvala!


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #45 : 08 Marec 2009, 19:13:16
Je že zmenjeno.  ;)



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #46 : 08 Marec 2009, 19:47:46
Ja, nekdo se je že našel - sicer nevem kdo, ampak vseeno hvala!  :D


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #47 : 16 April 2009, 09:54:47
Ta vikend gremo nekateri na Češko tekmovat. Dan pred tekmo imamo seminar z Bryanom Lamky iz ZDA. Bo kar zanimivo! Vse, kar se bomo tam naučili, bomo pridno posredovali naprej našim tečajnikom.  ;)

Več na blogu od Flipsija:
http://flipsi-dogfrisbee.blogspot.com/



tamara

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • žakc :)
Odgovori #48 : 16 April 2009, 11:46:20
Uživajte in dobro tekmujte!  :)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #49 : 16 April 2009, 12:20:38
Break your legs al' kako že :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #50 : 16 April 2009, 13:25:20
brake a leg (se mi zdi :P) vsi po vrsti!  :D hihi! :D pa upam, da boste imeli lepo vreme! 8)


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #51 : 19 April 2009, 20:13:03
Čestitke našim frizbijašem, ki so tekmovali ta vikend na Češkem!!!  :o :o :o

Rezultati:

Amadea & Bora zmagali med Začetniki freestyle,
Tomaž & Casper sta bila 3. v Open Freestyle in Jean & Bamm Bamm sta bila 6.
Manca & Bode 15. v Minidistancu.


Upam da sem prav napisala.  ;D


LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #52 : 19 April 2009, 22:14:54
Uuuu, čist raztural!! Bravo bravo, super ste :o :o :D :D ;D ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #53 : 19 April 2009, 22:37:24
BRAVOOOOOO AMADEA IN BORA, TOMAŽ IN CASPER!!!  :o :o :o  razturate!!!  :-* :-* :-*
So le pomagale naše pesti in tačke!  8) hihi!!! Wiiiiiiii!!!!  :o :o :o

Čestitke tudi ostalim!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #54 : 19 April 2009, 23:31:36
Bravo!



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #55 : 20 April 2009, 07:00:28
Cestitke vsem!!  ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #56 : 20 April 2009, 08:38:26
Čestitke vsem!!!! :P

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


tamara

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • žakc :)
Odgovori #57 : 20 April 2009, 09:23:05
Čestitkeeeee!



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #58 : 20 April 2009, 10:03:51
Evo nas nazaj iz tekme. Drugi verjetno še spijo. ;) Jaz sem prišla domov ob 4ih zjutraj, potem se normalno zbudila nekaj ur kasneje, čeprav bi raje več spala.

Tomaž in Casper sta oba naravna talenta in super team. Tudi minidistance jima je šlo odlično, s katerim sta imela prej včasih težave. Včeraj je Casper blestel v minidistanceu tako kot v freestyleu. Na 1. mestu je bila Lucka in Dixie, ki sta letos res v super formi, na 2. pa Jakub in Pun'ta, ki sta prav tako fenomenalna. Po prvem freestye + minidistance sta bila Tomaž in Casper na 4. mestu, z odličnim drugim freestyle nastopom sta pridobili eno mesto.

Amadea kljub razmeroma šibak minidistance (samo dva ujeta frizbija) se je tako dobro pokazala v freestyleu da je bila prva v svoji kategoriji. Potem v drugi rundi mindistancea (za superministance) je neverjetno dobro metala in Bora je skoraj vse ujela. Dosegla je tudi četrto cono, in imela 19 točk. Krasno!

Bamm Bamm me je presenetil. Nisem imela nobenih pričakovanj, celo do dneva tekme nisem vedela, če bom nastopala v freestyleu z njim, ker nisem več vadila z njim odkar sem opazila, da ima žulj. Tako da naš včerajšnji nastop je bil čista improvizacija. Je super frizbi pes, ampak bo treba še veilo vaditi da postaneva team.  Lyra pa je imela slab minidistance in fizično ni še v formi po zdravljenju, bila je tudi precej psihično raztresena in histerična, zato je bolj slabo ujela.

Manca je lepo metala, Bode lepo delal, rabi malo več kondicije za dolge mete.

Dobila sem ogromno idej iz seminarja in gledanja drugih nastopov, komaj čakam, da nadaljujemo trening in razvijamo nove programe in elemente za freestyle. Ampak ne danes.  ;) Danes počivamo.

Drugi bodo več povedali. Pa drugič povem malo o tem, kako je biti sodnik.



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #59 : 20 April 2009, 10:12:45
Da se še jaz javim...
Super je bilo, rezultati so tudi odlični... Vsekakor pa je bila tekma očitno na popolnoma drugem nivoju kot madžarska tekma, ki je bila marca.
Jst sem čisto navdušena nad Bryanom in Lydio, res vesta kaj delata. Naučili smo se veliko, Čehi so pa itaq zakon.
Tekma je bila dolga, super konkurenca in teli rezultati so tudi odraz dobrega dela pri nas.

Za naju lahko rečem, da je rezulatat pokazatelj, da nisva trenirala minidistance že skoraj 1 leto :-[ Jst sem metala daleč, ampak slab timing in nekaj metov je bilo prehitrih za Bodeja. Tudi Bode je trenutno izven forme zaradi preteklih dogodkov (nisva bila skupaj v zadnjem času in posledično je imel veliko manj aktivnosti). Ampak ok, vseeno sem zadovoljna, En met je bil izredno dolg, pomoje celo najdaljši od vseh (in uspešen ulov). Musklfirb od seminarja je pa velik :D :D
Treba se bo malo spočit ::)

Kej več pa še kdaj drugič ;D