sankanje in pes

Lucija · 1851

Lucija

  • *
    • Prispevkov: 52
    • Točke: 0
: 16 Januar 2009, 19:06:21
Živjo!


Spet se obracam na vas z enim, mogoce malo blond, vprašanjem. Ker imam nove sanke, bi jih rada dala v promet. In tu je sedaj vprašanje: kam?! 

Ker bi rada s seboj vzela psa, je sankanje na organiziranih sankališcih onemogo?eno. Žal... Ali kdo pozna kakšno skrito sankališce (ponavadi so to kakšne neobljudene gozdne poti) na obmocju Gorenjske, okolice Ljubljane, Notranjske? Na internetu seveda nicesar nisem našla, stric google vrže ven samo »ta velike« in poznane poti.

Za kakršnokoli pomoc se najlepše zahvaljujem.

Lp,
Lucija


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #1 : 16 Januar 2009, 20:06:34
Mi preprosto rešimo tako: gremo v hribe (pri nas ponavadi na Mrzlico) peš gor, dol se pa sankamo.  :P Ajka pa seveda nori zraven od veselja ker se jaz kon?no malo hitreje premikam in lahko ona normalno te?e zraven.  :D

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2 : 16 Januar 2009, 20:13:02
Pri nas se sankamo kar v naselju :) Sicer ne leti ful, ampak je fino.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 17 Januar 2009, 17:41:36
V Trži?u se lahko sankaš iz Doma pod Storži?em kjer je urejena sankaška proga navzgor se gre pa ob njej.Tko da so kužiji varni pred sanka?i.Lahko pa greš še bolj na samo v Jelendol ,naprej od gradu proti Medvodjam in ko pripeljaš desno ob cesti do msti?ka vidiš urejeno sankaško progo v Bezgovci.Pa gremo peš gao dol pa juhuuu.



Lucija

  • *
    • Prispevkov: 52
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 17 Januar 2009, 20:49:20
Najlepsa hvala za pomoc!

Si bom zapisala tele predloge (za naslednjic), danes smo se sli sankat kar na Ljubelj (sem bila preglasovana)! Gor lepo pes, dol pa malo s sankami, malo pes (je bila izmenjava sankacev). No, Ula je sla skoz lepo pes.  :)

Je res malo motilo, da so bili na progi drugi ljudje ampak je pa fino, ker sva tako lahko vadili pozornost.

Hvala se enkrat za predloge  :)

Lp,
Lucija