Darila

ursa · 10767

ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
: 26 December 2005, 09:22:07
ojla!

jst sm za božič dobila nogavice, obesek, neki za v vodo (dišeče), fige, roladice. pa mogoče bi se še kaj našlo ;D


ps: pa a nov kdo mislu da sem top dobila sm doma pr vseh družinskih prijatlih, pr teti....

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #1 : 26 December 2005, 09:30:30
Jaz pa denar, sladkarije, sadje, .. pa eno okrasno oranžno muco, ko objema miško  ;D  :D :D pa še od parih prijatlc morn it pobrat  8)
Škoda, ko je že konc božiča  :-\
No pa Tom je dobil (od mene) novo ovratnico, mu takooooo paše  :-* :-*, ga moram slikat, ko se mi baterije nafilajo...pa kliker sem kupila, pa paket Kitekat vrečk (ja ni glih zdravo, samo ko jih ima ful rad  ::) ) - ni bilo več dnara, drgač sem mu mislila kupit mačje drevo ali pa od danish design kaj..no ja saj bo 1.1. pa bo dobil ati dnar  :D  ::)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #2 : 26 December 2005, 09:40:32
jst tut dnar ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #3 : 26 December 2005, 10:39:40
jz sm pa mobija dobila .. pa keš .. čokoladic nočm ker redijo .. hehehehe  ;D



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #4 : 26 December 2005, 10:48:45
Mi pa darila odpiramo za novo leto :P

battito animale


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #5 : 26 December 2005, 12:56:30
Njufi koledar viiiiii  ;D ;D ;D ;D

Pa sneg za božička...again

En fajni obisk dans...boste vidlli sliko ko jih dol potegnem

Za miklavža pa najbolše copate na svetu

Neon je pa za miklavža od mene eno kost za žvečenje od mami pa za božička aluminijasto (al kakšno že) skledo za vodo (prej je mel plastično pa je bla rahlo zapacana k jo je skos premetavov pa zareze naredu in je nism mogla več spucat)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #6 : 26 December 2005, 13:05:25
2 napol gnili mandarini !

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #7 : 26 December 2005, 13:12:14
2 napol gnili mandarini !

Za tole si moral biti pa fajn priden ::) ;D

Lp nina



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #8 : 26 December 2005, 13:57:27
2 napol gnili mandarini !

Oooooo pri vas pa je pa skromen " božiček "  :D :D :D !




lp Jure


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #9 : 26 December 2005, 14:47:40
Elvir a si pozabu da je včeri božiček pričaru zmrzjen kruh v skrinjo!!!  ;D :D



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #10 : 26 December 2005, 16:16:39
Meni je pa božiček prinesel pulover, pižamo in nekaj dinarčkov ;) Atos je pa frizbi dobil, pa ga je že na prvem sprehodu uničil >:(

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #11 : 26 December 2005, 16:23:44
Mi pa darila odpiramo za novo leto :P

Mi tudi. Meni prinese dedek Mraz darila :D. Mi je pa pri babici in teti že prinesel :D. Dobila sem dva CD-ja od Robbieja Williamsa :D Sing when you're winning in Escapology ;D ;D pa en parfum, ene gatke, eno brisačko in čokolado :D.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #12 : 26 December 2005, 17:12:54
men pa sam še keš devajo  ;D :D kr pol se sekirajo če mi kej ni všeč .. LoL  ;D :D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #13 : 26 December 2005, 18:26:20
Mi tudi. Meni prinese dedek Mraz darila :D. Mi je pa pri babici in teti že prinesel :D. Dobila sem dva CD-ja od Robbieja Williamsa :D Sing when you're winning in Escapology ;D ;D pa en parfum, ene gatke, eno brisačko in čokolado :D.

Kva je lotos to tok pupolarn?Jets sm jih tud dobla ;D...pa še mal sladkarji pa en apket za pečt,wiiii :D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #14 : 26 December 2005, 18:38:22
Jaz sem pa dobila eno luč in pojma nimam kaj naj z njo delam. :-[ ;D ;D

lp

Los je car!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #15 : 26 December 2005, 19:19:12
Luč pa ja vedno prav pride ;D. Kadar bo zunaj temno kot v rogu, jo lepo vštekaš v vtičnico in ti sveti; kadar te res močno zebe in nimaš drugega vira toplote, jo spet vštekaš in se stisneš k njej, pri tem pa ne pozabiš zapreti oči; kadar imaš nepovabljene goste v hiši jo izštekaš, vzameš v roke in se pripraviš na napad; kadar je zunaj slabo vreme in se ti zdi, da gre vse narobe, si prižgeš lučko in spet sije sonce ;D ;D

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #16 : 26 December 2005, 19:20:18
Kadar se ti ne da v solo, das teromometer zraven zarnice in.... ::) ;D ;D ;D

battito animale


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #17 : 26 December 2005, 19:26:12
 ;D ;D ;D

Lilit, dober predlog, sam kaj ko mami skraj vedno zraven sveti, kadar merim vročino... :-X :-\ :(
Zoe, tudi tvoji predlogi so fajn, sam moram najprej preverit kakšna luč to sploh je. A je za nekam fiksno pritrdit, al je prenosna... ;D No ja, saj bom videla za kaj se jo bo dalo ponucat. Za vir toplote bo v vsakem primeru. ;D ;D Pa za skrajno sredstvo za odganjanje vsiljivcev... ;D ;D

lp

Los je car!


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #18 : 26 December 2005, 19:30:37
Lahko jo das kot grelnik h kaksnim tvojim zivalicam... ali, ce najdes v gozdu zapuscena pticja jajcka, jih lahko grejes z lucko... :D

(vzames termometer, posljes mami po caj.... 8))

battito animale


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #19 : 26 December 2005, 23:21:16
za božička sm dobila deko ..tako lepo modro ki gor piše home sweet home, koledar zlatih prinašalcev, štumfe, boksarce pa spodno majco,dinar :D, sladkarijo :). pri stricu sem dobila zvezek, štumfe (again :D ;)), sladkarijo. pri teti sem dobila boksarce, štumfe, čokolado uno ta mehko :D. bil je pa še en božiček, ki me je presenetil prejle ko sva prišla z dongico iz sprehoda.

štumfi pa gate to so popularni 100 an uro :D :D :D


rondek je pa dobil: tisti varnosti ˝brezrokavnik˝(ki ga je mel že prej v uporabi ;)), piškotke in pa božičkova kapo :D :D :D :D :D :D. letos božiček ni bil kaj peveč...mu je pa prinesel končno eno pametno stvar varnosti ˝brezrokavnik˝. ;)

čao

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 27 December 2005, 02:29:14
za božička sm dobila deko ..tako lepo modro ki gor piše home sweet home, koledar zlatih prinašalcev, štumfe, boksarce pa spodno majco,dinar :D, sladkarijo :). pri stricu sem dobila zvezek, štumfe (again :D ;)), sladkarijo. pri teti sem dobila boksarce, štumfe, čokolado uno ta mehko :D. bil je pa še en božiček, ki me je presenetil prejle ko sva prišla z dongico iz sprehoda.



Ejga, ti pa mas stumfov zdej :P  ;D



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #21 : 27 December 2005, 09:39:48
Ejga, ti pa mas stumfov zdej :P  ;D
zdej mam kr dva predala (joke) :D :D :D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #22 : 27 December 2005, 10:30:31
bil je pa še en božiček, ki me je presenetil prejle ko sva prišla z dongico iz sprehoda.

Ka pa je prinesel?? ;D ::)

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #23 : 27 December 2005, 10:55:08
Ka pa je prinesel?? ;D ::)
o ti firbec en :D :D :D. ferrero rocher...sva z Rondotom pravično razdelila on enega jest dva ;D ;D ;). hvala hvala :-*


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #24 : 27 December 2005, 11:05:28
o ti firbec en :D :D :D. ferrero rocher...sva z Rondotom pravično razdelila on enega jest dva ;D ;D ;). hvala hvala  :-*

Kar stricu božičku se zahvali ;D

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #25 : 27 December 2005, 11:11:45
BOŽIČEK oprosti oprosti oprosti :-* :-* :-* :-*. Hvala hvala hvala za darilce ;D :-*

 :D :D :D :D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #26 : 27 December 2005, 11:32:19
aja dobila sem še od konjeniškega kluba dišečo kopel....mmm :D :D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #27 : 27 December 2005, 12:42:07
kje pa se dobijo oziroma kupijo koledarji Zp-jev, Njufijev,..... ker jst bi si rada tak koledar kupila...gor pa bi bil.....am......njufi, ausi, NM ali pa Švicarski beli ovčar?


jst sem pa od tm k jaham dobila koledar k so gor tej konji k jih jaham :D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #28 : 27 December 2005, 12:48:41
Jaz sem dobila jopco,parfum,deodorant(kok bomo dišal ;D ;D) pa vzglavnik v obliki srčka,pa sladke zadevce ;).Rina je pa dobila igračo,3kostke in priboljške.

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #29 : 27 December 2005, 19:07:17
kje pa se dobijo oziroma kupijo koledarji Zp-jev, Njufijev,..... ker jst bi si rada tak koledar kupila...gor pa bi bil.....am......njufi, ausi, NM ali pa Švicarski beli ovčar?


Urša v Sloveniji jih je bolj težko dobit. Imajo jih pa tudi samo ne veliko in samo par pasem. Prijateljica je kupila v tisti knjigarni zraven Name v LJ (Konzorcij se mi zdi) prvega in zadnjega z njufki. Drugače pa lahko naročiš preko Amazona. Kje je pa moj Dedek mraz staknil koledar bo treba pa njo vprašat  ;D ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com