Avtomobili po vašem okusu

Smrček · 18048

Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
: 27 Februar 2009, 20:59:35
Nebo govora o avtu ki ga imate ampak o tistih ki bi jih imeli! Jaz imam rada velike avtomobile čeprav so hitri takoj za njimi ampak to je pomoje že v genih ker ima cela moja družina rada hitre avtomobile (in hitro vožnjo) (npr BMW (oči, ta starejši brat) in cordoba (mami) čeprav njej je všeč tudi Volvo) Trenutno sem navdušena nad tanovim BMWjem drugače sta mi pa všeč tudi  Audi R8 in pa Audi Q7 . Slednji je velik, udoben (šteje tudi to kdo je njegov lastnik a ne?) Audi R8 je pa hiter in nasplošno ubija! Všeč mi je tudi ena od Ki (kia) ampak te baje niso kvalitetne...Noooooo pa avti ki so vam všeč??

PS:Čudno da to temo odpira človek od katerega starši pravijo da avto nemore biti lep ::)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #1 : 28 Februar 2009, 10:07:07
Alfa romeo 159 SW






MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #2 : 28 Februar 2009, 10:36:57
Audi R8 je pa hiter in nasplošno ubija!

 :o :o :o tole pa je ze kar malo prevec kruta, se ti ne zdi? Sploh tista besedica "nasplosno"  ::)

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #3 : 28 Februar 2009, 10:49:07
Moja naj naj znamka je pa Lexus  :-* In sicer modeli

IS


Vir

LS hybrid


Vir

IS F


Vir

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #4 : 28 Februar 2009, 11:09:33
O, avte pa imamo pri nas radi :-[ Ko se je bilo treba odločit za prvi avto, sem izbrala Beatla. Super avto, zelo močen, udoben, majhna poraba bencina...Škoda, ker so zadnji seeži tako majhni, da odrasli bolj težko sedijo, pa prtljažnik ni bil ravno velik. Ampak takrat še ni bilo Noore(psičke), tako da za naju dva je bil odličen avto. Mi je še zdaj zelo všeč.



Tudi dober avto, predvsem za snežne razmere : Toyota Rav4 ( moj album šteka, tako da ni slikic :(  )

Lep, dober zvok, zelo fajn za vozit, novi Audi A4, žal neustrezen za nas, Noora nima prostora >:D

Meni osebno najljubši in najlepši s seznama pa BMW x6...do tega bo pa še kar nekaj vode preteklo :)


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 28 Februar 2009, 11:46:49
Men so pa všeč Audi-ji, BMW-ji in pa Mustangi...



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #6 : 28 Februar 2009, 12:11:51
:o :o :o tole pa je ze kar malo prevec kruta, se ti ne zdi? Sploh tista besedica "nasplosno"  ::)

Missa

Zakaj?

PS:Blazno dobr okus za avte mate!!!!!!! Jaz sem danes videla enega k se začne na C (pa ni Citroen da nebi kdo...)  In mi je tok všeč da me je mela da bi šla pa rekla ''dam vam eno ledvico če me zapelete en krog'' ne sej neeeeee  :P

Tko missa tole je ta avto če neveš (a ni huuuuuuuud??)






To je pa Audi Q7 (sprednji del bi jaz predelala)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #7 : 28 Februar 2009, 12:18:42
Mmm Audo Q7,moč,eleganca,udobje...to se pa res ugrezneš v tiste usnjene sedeže :-*...ampak za slovenske ceste je kar malo širok.Ampak beli so grdi,črna najbol zažiga :)

Drugača sem pa jaz preprosto zaljubljena v Peugeote :D---simply the best peugeot 307 sw


Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #8 : 28 Februar 2009, 12:28:32
ah jaz če bi imela tak avto me hitro nebi bilo več v SLO ! Jh črna je itak The best ampak človek zradi katerega sem jaz ta avto opazila ima belega :-\ no ampak saj je vseeno! Mogoče mi je R8 lepši ampak pri Q7 je že lastnik tak da bi jaz kmalu pozabila na avto-in ostal svet..... Drugače pa BMWji zažigajo! Komi čakaaaaaam!!!

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #9 : 28 Februar 2009, 13:26:46
Ta bela barva, ki se zdaj uporablja na avtih je biserno bela barva in je za razliko od stare bele barve zelo lepa. Zelo lepo se paše Mercedesu C AMG, Mercedesu S in pa tudi Mercedesu CLS. Sem pa tudi sama mnenja, da je avto najlepši, če je temne barve. Potem daš pa gor še sam ene lepe felgice, nizkoprofilne 17+ palčne gume pa je  :-|~  :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #10 : 28 Februar 2009, 15:03:44
ah jaz če bi imela tak avto me hitro nebi bilo več v SLO ! Jh črna je itak The best ampak človek zradi katerega sem jaz ta avto opazila ima belega :-\ no ampak saj je vseeno! Mogoče mi je R8 lepši ampak pri Q7 je že lastnik tak da bi jaz kmalu pozabila na avto-in ostal svet..... Drugače pa BMWji zažigajo! Komi čakaaaaaam!!!

Hei,če se pa o voznikih pogovarjamo potem mi je pa čisto vseeno če vozi spačka :-|~ (potem se pa lahko začnemo pogovarjati o six-packih pa take slikce limat,mmm) Ojoj kakšna tema...čisto pleh piiii ::)

Arrr


se opravičujem,sem čisto off ampak tale pomlad dela svoje haha

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #11 : 28 Februar 2009, 15:12:07
T.M.T, jaz sem daleč od keš piii. Vem več o avtih kot marsikateri fant tako da... In moja večna želja je, da si avto sama kupim in ga sama uporabljam. Ne rabim tipa s takim avtom  ;)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #12 : 28 Februar 2009, 15:19:47
Pleh ne keš :D...ja saj verjamem :).Če te to veseli ti kar ...(sicer sem pa rekla,da če je tip dober,da mi je vseeno če ima spačka---ampak spet sem čisto iz teme)
Jaz zase vem samo,da komaj čakam,da končno naredim izpit za avto,ker imam vrh glave avotobusov in lpp-ja :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #13 : 28 Februar 2009, 15:22:28
Ups, sej misla sem pleh  :-[

Avti so stvar, ki me veseli ja  ;)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #14 : 02 Marec 2009, 14:54:55
Citiraj
(potem se pa lahko začnemo pogovarjati o six-packih pa take slikce limat,mmm)

 Sem takoj za  :-|~ :-9   Drugače pa biserno bela ni tako nova barva za avte (mami ma biserno belega-pravi da je navadna bela grda- ampak meni pa ni tako všeč... zgleda bolj ''umazano'' čeprav črni avti ubijajo ja... Jaz komaj čakam da bom prvič sedla za volan  8) sicer sem ziher da bom dobila najslabši avto (za prvo vožnjo ki ni tako oddaljena) ki ga imamo v družini >:( Ker avto ki bi ga od teh ki jih imam na razpolago  je prenov, predober, in ima pretečnega lastnika (že vemo o kom govorim a ne? O mojem bratu ki ima avto za UMRET!!) Drugače me pa zanima kdaj ste prvič vozili? Moja mami je pri 12 (Loool) sicer samo nekaj metrov... moj brat pri 14 (in to po tapravi cesti!!) za očija pa nevem...  Men je mami že obljubila vožnjo po park. placu ampak nima časa da bi to izpolnila tako da čakam že kakšno leto! Nekako najbolj me je ''strah'' (ni čisto prava beseda) tega do bom gas zamenjala za bremzo in potem bom zapeljala v nevem... ZID!! Sicer pravijo da nebom slaba voznica (kako pa oni vedo? Kaj če nisem čisto nič podedovala?) No ampak to me v vsakem primeru ne ustavi...


PS:Miša dej mi povej nooo...

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #15 : 02 Marec 2009, 15:15:55
pri meni je pa tako,....sama vozim toyoto aurisa, črne barve...ok mašina je bolj švoh 1,4, ampak za prvi avto več kot u redu...
drugače imamo pa doma že nekaj generacij BMW, sedaj bo oči ponovno kupil x5 (moj sanjski avto), kar pomeni, da bom sprva občasno vozila x5, potem mu jo bom pa kar prevzela :) :P
Enkrat jo je imel točno tri dni, potem je pa znorel, ker je moral mene nonstop voziti okoli, sedaj pa misli, da ni bojazni, ker imam svoj avto (pa se še ne zaveda, da bo spet isto...  >:D >:D >:D >:D ) :P

Drugače pa avtomobili, ki se jih jaz ne bi branila....ufff, ja.....za slovenske ceste tako ali tako ne pridejo v upoštev, ker ga tule, po domač povedano, nimaš kje gnati...in ko imaš enkrat močno mašino, jo seveda od časa do časa zgoniš, sploh če imaš pospeške, da te kar zalima na sedež :)
no evo, moj izbor cvetk, ki morajo biti obvezno črne barve...
Brabus


Maybach


BMW 6


od BMW so mi všeč vsi, razen serije 1, X3

to bo malo iz moje strani, čeprav ga spodnja dva avtomobila zmagata :)

BMW X5


Toyota auris :)


lp

ZgaGa


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #16 : 02 Marec 2009, 15:30:18
Citiraj
nimaš kje gnati

Ja to je res... v tujih državah imajo ''ceste'' (slabše  :( ) ki nimajo omejitve :o 8) Tako da jaz Billa in Toma (Audija sta od njiju)  čisto razumem zakaj take avte kupujeta... Drugače je pa meni od BMWjev ta najlepša čisto nova serija... In ravno enega tega imam moj brat jaz se pa še nisem vozila v njem in bom znorelaaaaaaaaaaaaaa!!

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Kateeq

  • Gost
Odgovori #17 : 02 Marec 2009, 15:39:23
Meni je, ko naredim izpit (čez 5 let) obljubljen atijev zdajšnji bmw x5 (tanovi). Bomo vidli kaj bo iz tega...  :P :D :D
Trenutno sanjski avto mi je pa čist novi bmw, ki ga bodo predstavili v Ženevi ta mesec. Gre pa za mix x6ke in 7ke.  :o



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #18 : 02 Marec 2009, 15:42:48
Še novejši BMW je?' ZAKON!! A daš sliko? Drugače pa..Kateeq x5 bo takrat že star.. sploh pa ni nujno da ti bo še všeč.

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Kateeq

  • Gost
Odgovori #19 : 02 Marec 2009, 15:48:36
Slike ne najdem. V financah je bil članek. ><
Ja itak, da bo star. Ampak to, da je star meni ni tako pomembno, dokler vse bolj ali manj deluje. Sicer pa bom itak potrebovala dokaj velik avto, vsaj glede na moje plane za prihodnost in to x5ka vsekakor je. Drugače je pa to itak bolj v hecu, bomo videli kaj bo takrat.  ;D :P



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #20 : 02 Marec 2009, 15:51:22
Ja sej maš prav... :D :o Jaz si pa za zdaj neželim nobenega avta ker bodo vn prišli še boljši, lepši, bolj ekološki....

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #21 : 02 Marec 2009, 15:57:58
Eh meni najlepši avto je pa Audi R8...  :-* :)
Čeprav nekateri pravijo, da so to "jajca"...  ::)



Kateeq

  • Gost
Odgovori #22 : 02 Marec 2009, 16:00:59
Ma ja, Smrček to maš prav.
Toliko o ekologiji, BMW je nekaj časa nazaj predstavil prototip limuzine serije 7 hybrid.  ;D



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #23 : 02 Marec 2009, 16:02:15
Ah koga briga... važn da zgleda 8) Ampak to velja samo za avto ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #24 : 02 Marec 2009, 16:04:55
No, Kateeq, BMW je pri hibridnih avtih še kar daleč zadaj. Poglej si Toyoto in pa Lexus...Lexus ima že pri skoraj vseh modelih hibridno različico  ;)

Neža, brabus ja  :-* Midva sva se dobro naslinila ko sva bila v Ženevi na avtosalonu  ;D Sicer jaz najbolj nad Lexusi, moj pa na Mercedesih  :D In posledično je tudi teh slik največ  8)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #25 : 02 Marec 2009, 16:25:20
Barbara...brabus ja....nebi se ga sramovala :P :)

Drugače pa...jaz sem za avto dala edino zahtevo, da ima pes dovolj prostora, tako na zadnjih sedežih, kot v prtljažniku..in ga ima...pa ne, da bi delala reklamo za Auris, ampak ta avto je za po mestih zakon. Ni velik in ni majhen, parkiram ga praktično lahko kjerkoli in še simpatičen je. Je tudi oči rekel, da bi mu bilo smešno videti fanta, ki vozi aurisa. To je pač ženski avto, tako kot je Rav4 ženski jeep.
V Aurisa gredo pa tudi 4 luštni fantje + ena simpatična voznica :P :P (že preverjeno ;) ) :)

Meni je bil tudi obljubljen jeep, Rav4 ali Qashqai , na koncu sem pa pristala na Aurisu...ampak se zaradi tega vseeno nič ne pritožujem. Ker za začetnike je, vsaj po moem mnenju vseeno mašina 1,4, ali 1,6 dovolj močen avto, ki se morajo ga naučiti obvladati. Ker najbolj na živce mi grejo pa tisti mladi vozniki, ki so naredili vozniški izpit, dobijo avto, po možnosti mašina 2,0 ali več in mislijo, da so boga za jajca prijeli. Potem imajo pa avto točno dva dni, ker so potem že v bolnišnici zaradi prehitre vožnje. Sem tudi jaz dobila očijev avto za probat, originalna mašina 2,4, samo njemu so jo še malo sfrizirali po domač povedano in ima mašino nekje 2,6 , pa sem bila v sekundi pri 180 km/h , pa nisem niti vedela kdaj. Tako da, hvala lepa, zaenkrat bo moj miško kar v redu, za nadaljnih par let :)

avti pa hja....eni tudi pravijo, da je x5 jajc...prav, njihovo mnenje, jaz se pa samo slinim, ko gre mimo :)
Zdaj sem pa to napisala, kot da sem pleh pi**a :)

Še vedno so mi pa strašno simpatični avti, ta stari avti, bolhca, hrošč, fičo, katrca...to so taki simpatični avtki, ki bi jih tudi imela...pa saj bi mela kar vse....med drugim tudi Hummerja, če ne bi imel tako velike porabe in ne bi živela v mestu, ker kam bi pa to zverino parkirala, pa tudi ne vem :)

Sedaj, več ali manj, vse avtomobilske tovarne gledajo, da ima njihov avto čim manj izpustov v okolje, da je varčen oz. z nizko porabo goriva itd. O tem bi se dalo razpravljati še in še.
No, moj Auris vse to je :) (evo, spet malo reklame :P )

Sedaj pa do nadaljnega dovolj z moje strani :P

lp

ZgaGa


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 02 Marec 2009, 17:40:14
Jaz sem že od malega čisto nora na BMW-je.
Trenutno vozim Toyoto RAV4,ki je odličen avto za prevažat psa in mačke.
Me fejst mika Vovo XC60, čeprav dvomim,da mi ga bo še letos uspelo kupiti (recesija dele svoje). :(
Malo bolj oddaljena želja (ko bom velika  :P) pa je Range Rover, Mercedes GL Brabus ali pa kakšen večji Bmw-jev X. Nestrpno čakam X5 M verzijo, X6 pa je žal zaradi zadnjega precej položmega dela neprimeren za mojega psa.

Audiji niso slabi, vendar sem jih že sita,ker imamo že tretjega pri hiši.  Ko bomo tega Audija zamenjali pa bo poleg SUVa drugi avto še
Jaguar XF R


ko(če)  bomo "zmogli" pa Aston Martin

 



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #27 : 02 Marec 2009, 18:08:20
Moj Volvo je pa točno po mojem okusu, ne potrebujem nič boljšega, edino na živce mi gre, ker je malo premočan, pa moram plačat visoko premijo za zavarovanje  :(

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #28 : 02 Marec 2009, 18:09:46
http://www.dailymotion.com/video/x8i2dq_sortie-des-garcons_music
HOT! Ni kej! Sem že mislila da bo ob unih puncah ustavu (bi bilo prelepo) :o :D Lucija si videla registrsko? BK : GT 119  Morava samo še kakšno ma Bill ugotovit in pol it ''na lov'' :-|~ Kako je ''potegnu'' aahhhhhhhhhhggggggggrrrrrrrrr aaaaaa I´m sooooo dead!  Se je že navadu! Kdo se pa nebi! Lucy a si vidla k ma kar ''stražo'' lol

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #29 : 02 Marec 2009, 20:41:24
Smrček če te zanima kaj je mislila Miša...tvoj stavek "nasplošno ubija" je res hmmm...kar nekaj preveč prometnih nesreč je zadnje čase a?In dejansko se sliši,da dobesendo ubija in ne da je dejansko "hud"

Ampak je zabavno,ker se v tej temi večina oglašajo 12-letnice haha

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/