Avtomobili po vašem okusu

Smrček · 17962

SG

  • *
    • Prispevkov: 478
    • Točke: 3
Odgovori #30 : 02 Marec 2009, 20:49:23

Ampak je zabavno,ker se v tej temi večina oglašajo 12-letnice haha

Ki še DOLGO ne bodo imele izpita...Ko pa, jim bo ati kupil X5 ali pa Audi R8 :D :D :D
Ne me smejat (bi rekli v Velenju). ;D ;D ;D

P.s.: Punce, kaj rečete na starega fičota ali stoenko? Zakon, a ne?



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #31 : 02 Marec 2009, 22:00:20
Fičkoti ja  :D

No, jaz sem že nekaj časa polnoletna, in pridno študiram, da bom enkrat velika punca, in si kupila čisto svojega Lexusa  ;D

Neža, v prilogi pa nekaj zate  ;) Iz salona Ženeva 2007

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #32 : 03 Marec 2009, 00:05:35
Barbara hvala  :-*

jaz sem tudi polnoletna že nekaj časa, svoj avto pa tudi imam, sicer ne fičkota, ampak ok :)
bomo že preboleli  to :) ;)

drugače pa punce, očetje vedno veliko govorijo, dokler ne narediš izpita, potem je pa čisto druga pesem ;)

lp

ZgaGa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #33 : 03 Marec 2009, 10:12:15
Moja sanjski  :D :D... mini moris :P



Ko sem bila čisto majčkena smo imeli enega takega doma, ki ga je potem pri mojih 3-eh letih moj oči zamenjal za takrat UVAU Golfa... jaz pa v jok in na drevo in v Golfa ne grem :P In imeli smo točno enega takega kot je tale - rumenega ;)

In punce... ni vse v velikosti, pravijo >:D :P ;)



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #34 : 03 Marec 2009, 10:37:31
Ninci lušten avto.

Jaz sem pri 29 letih kupila svoj prvi avto - audi a4 quattro karavan. Pa zdaj najbrž dolgo ne bom menjala.

Sanjski avtomobili so mi pa od nekdaj bili Volvoti :). BMW mi ni potegnil in si ga dejansko nikoli nisem niti želela.

Za vse, ki tako veselo sanjate o močnih terencih itd.. - se pa zavedajte, da je treba imeti veliko denarja, da se tak avto vzdržuje, tanka, registrira. Plus še za voznika začetnika je velika mrcina po mojem mnenju preveč. In verjemite, da atiji svojega ljubčka ne bodo dali kar tako neizkušenim voznikom za vozit.

Ko sem bila na začetku faksa sem bila pa zaljubljena v Polota (od avtov, ki so bili finančno sprejemljivi). Na srečo ga je mož kupil, sama še dolgo ne bi zbrala dovolj denarja zanj, pa sem venomer delala.

Je pa prednost malega avtomobila - vsepovsod ga stlačiš  :D.

SG sem pa takoj po izpitu veliko vozila od tašče Yugota in je bil prav zakon :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #35 : 03 Marec 2009, 13:47:31
Sem takoj za  :-|~ :-9   Drugače pa biserno bela ni tako nova barva za avte (mami ma biserno belega-pravi da je navadna bela grda- ampak meni pa ni tako všeč... zgleda bolj ''umazano'' čeprav črni avti ubijajo ja... Jaz komaj čakam da bom prvič sedla za volan  8) sicer sem ziher da bom dobila najslabši avto (za prvo vožnjo ki ni tako oddaljena) ki ga imamo v družini >:( Ker avto ki bi ga od teh ki jih imam na razpolago  je prenov, predober, in ima pretečnega lastnika (že vemo o kom govorim a ne? O mojem bratu ki ima avto za UMRET!!) Drugače me pa zanima kdaj ste prvič vozili? Moja mami je pri 12 (Loool) sicer samo nekaj metrov... moj brat pri 14 (in to po tapravi cesti!!) za očija pa nevem...  Men je mami že obljubila vožnjo po park. placu ampak nima časa da bi to izpolnila tako da čakam že kakšno leto! Nekako najbolj me je ''strah'' (ni čisto prava beseda) tega do bom gas zamenjala za bremzo in potem bom zapeljala v nevem... ZID!! Sicer pravijo da nebom slaba voznica (kako pa oni vedo? Kaj če nisem čisto nič podedovala?) No ampak to me v vsakem primeru ne ustavi...


PS:Miša dej mi povej nooo...

Veš kaj ti bom pa jaz na to rekla? Povedala ti bom mojo izkušnjo, glede ne imeti izpita in vožnje po parkingu. Tudi jaz sem komaj čakala, da naredim izpit in mi je kolega rekel, da se greva peljat po parkirnem mestu, da vidi kako vozim, saj sem imela naslednji teden glavno vožnjo. In sva se res presedla in jaz začnem delati kroge po parkirišču. V tistem se pripeljejo policaji, jaz se parkiram na prvo mesto, ugasnem motor in čakam. Pridejo policaji do mene, eden potrka, jaz odprem vrata in skoraj zbijem policaja. Vsi v smeh, eden se je pa komaj zadrževal, kajti on je bil tisti bad boy :)
no, in so zahtevali od mene vozniško, ki je seveda nisem imela, tako da sem jim dala svoj dokument, jim povedala, da imam prihodnji teden glavno vožnjo in da sem malo živčna, in da vem da sem naredila narobe. Pa so mi začeli malo s predavanji, kaj bi to lahko prineslo za sabo, posldice....in ena od teh, je tudi prepoved opravljanja vozniškega izpita za x let, denarna kazen...jaz nisem dobila nobene kazni, sem imela srečo, ker so bili mladi policaji in smo se potem še malo pogovarjali in sem pač lahko malo šarmirala :) , sreče pa v drugo nisem probavala, kljub njihovem dovoljenju, da lahko dalje vozim po parkirnem mestu.
Raje počakaj, da imaš v roki roza knjižico, in da te uči oseba, ki ima znanje za to + ima avtošola še dodatno sklopko, bremzo in gas...raje počakaj...
vem, da bi se vsi čimprej radi vsedli za avto in bili frajerji, ki bi se lahko kadarkoli odpeljali kamor bi hotli, ampak tako, kot je rekla že ena pred mano....avto stane, ko hudič....
jaz svojega avta nisem kupila. Kupil ga je oči, ampak kljub temu, da je avto pisan name, je to njegov avto. Vse kar jaz plačujem zanj je izključno bencin.
Pa če sem razvajena gor ali pa dol....vsak ima svoje mnenje...
Tebi smrček pa predlagam, naj se ti nikamor ne mudi, boš že videla zakaj...

lp

ZgaGa


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #36 : 03 Marec 2009, 14:10:06
Nezkaaa nisi razvajena, pač imaš možnost, da so ti starši kupili avto in da ti ga vzdržujejo. Jaz te opcije žal nisem imela.

Smrček tudi sama odsvetujem vožnjo po kakih parkingih prej. Mene je tako učil mož po platoju okoli Karavanškega predora in ker seveda se ti kot začetniku zdi 50 km/h blazna hitrost, ki je ne obvladaš, bi se kmalu prevrnila z avtom.

Lepo počakaj da boš 18 in potem sedi za volan. Škoda je lahko prehitro prevelika.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #37 : 03 Marec 2009, 14:10:45
Rečem lahko samo Si mela pa res smolo ::) Sej jaz sem bolj previdne sorte dokler se ne navadim, ampak ko se nekaj odločim me ni lahko ustaviti (sem zelo trmasta)jaz si bom avto kupila sama, ravno zato da bo to MOJ avto.

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #38 : 03 Marec 2009, 14:46:52
Ampak je zabavno,ker se v tej temi večina oglašajo 12-letnice haha

Hja, mlade punčke se da najlažje na pleh ujet ;) :P

Mal heca punce, da ne bo kdo resno vzel :P


ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #39 : 03 Marec 2009, 15:04:56
Jaz tudi spadam med tiste, ki majo rade dobre avte, oz. meni je važno da zgleda. (ostalo pač odloči ati, ker se spozna na to) 8)
Trenutno mi je najboljši Audi R8, res zakon, samo da bi jaz našparala toliko denarja, bi ga lahko kupila pri 50 letih, takrat pa vprašanje če mi bi bil še všeč. Drugače so mi pa skoraj vsi Audiji zakon, sploh novejši modeli. Samo je fino met kakega karavana, da lahko seboj prevažaš še psa, in ostale. Pa komaj čakam da bom stara 16 let, ker greš po novem lahko delat pri 16ih, samo potem dve leti voziš v spremstvu staršev/oz. oseb ki imajo nevemkoliko časa izpit. (ne me držat za besedo, tako sem slišala) In imam že plane, da bom jaz vozila, ko bomo kam šli  ;D in ko bom polnoletna, bom šla lahko kamorkoli. tako pa moram zmeraj nekomu težit, da me pride iskat, oz da me kam pelje.  ::)
pa še en moj favorit je BMW 3 coupe(l.2008), ki ga ima moj prijatelj in mi je ediini med BMW-ji zakon. In mi je obljubil, da ko se ceste malo posušijo, me nekam pelje. Samo je pa res, da tukaj pri nas ni nobene fajn ceste da se lahko zgoniš. Če pa je kakšna neprometna je pa v kastrofalnem stanju. ::) So ga pa že sprobali, in ko greš na ful, te kar na zice pripopa.  :D

Ko sem bila majhna, se pa spomnim da smo imeli belo katrco :D Meni je bla zakon. In ko smo je dali stran mi je bilo prav žal. pa spomnim se, da sem ključ zlomila v ključavnici na vratih :D

pa o motorjih bi se tudi dalo pogovarjat, ja... :-|~

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #40 : 03 Marec 2009, 16:26:20
Ravno danes pride ati v mojo sobo in vid slike od R8 in tko reče:"tole je pa točno tak avto, ki ga ti ne boš mela, pa ko boš mogoč pršla do tok denarja pa, se ti bojo usi smejal ko ga boš mela, ker bo takrt res že star".
mislm res spodbusne besede. Samo meni pa ko bi naredila izpit bi mi bilo že čisto dost, če bi dobila avto, ki bi bil moi in bi se ga dalo vozit. :D



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #41 : 03 Marec 2009, 16:30:02
Rečem lahko samo Si mela pa res smolo ::) Sej jaz sem bolj previdne sorte dokler se ne navadim, ampak ko se nekaj odločim me ni lahko ustaviti (sem zelo trmasta)jaz si bom avto kupila sama, ravno zato da bo to MOJ avto.

Previdne sorte gor ali dol....nesreča je tu, čisto takoj, že en nepogled je dovolj. Dejansko se boš vožnje začela učiti, ko boš sama voznica, kar pomeni brez inštruktorja, ki bi stopil na zavoro in preprečil najhujše. Kupi si avto sama, zakaj pa ne, ampak vožnja...ne, ne...raje počakaj, da boš stara 18, potem pa začni...bo bolj pametno.
Se strinjam z Albo, boš videla, ko boš prvič vozila 50 km/h, ti bo veliko, tako, da raje počakaš. Bognedaj, da ti otrok skoči na cesto oz na parkingu, kako boš potem odreagirala? Pri hitri vožnji, že majhen premik volana pomeni kiks....
nesreče, zakaj do njih pridejo, pa je že druga tema, o kateri bi se lahko napletalo še in še....
Vsi smo šli čez avtošolo, eni bodo (boste) še šli, ampak verjemi...ni vse tako lahko kot zgleda.
Kar počasi....
Ginka ...mislim, da je vseeno še kak hakeljc pri tej varianti delanja izpita pri 16...

lp

ZgaGa


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #42 : 03 Marec 2009, 17:27:44
Hja, mlade punčke se da najlažje na pleh ujet ;) :P

Ni res!Jaz sem takrat padala na kozmično modro barvo las :D

Kar se pa vožnje pred 18 letom tiče pa poznam veliiiiiiko ljudi,ki so vozili že pšrej.Vsaj dve leti in to redno. in rezultat? NOBEDEN ampak res NOBEDEN ni v prve naredil glavne vožnje :o. Štirje celo šele v tretje in to celo tako, da so vsi "padli" na istem rondoju 1. in 2. v istem križišču :o :D. In sory, da bi ti starši pri 12 pustili za volan? Bolno...
Mene je brat poleti peljal iz službe,500m pred hišo, ko je ravina ustavil šel ven in rekel "pelji ali pa pojdi peš" pa sem lepo pešakala v mojhi 10cm petkah do doma ::).

Jaz pa letos komaj čakam poletje, da grem nazaj delat, da bodo do februarja € in lahko vrnem kambus karto in si kupim nekaj na 4 kolesih. Me ful mika kakšen Polo ali pa Peugeot 206

Se pa jaz spomnim našega Yugota,ki je bil star 16 let,ko smo ga odvlekli na odpad...kako je bila to razburljiva vožnja z njim.Pa še taki fajn vici so na njegov račun :D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #43 : 03 Marec 2009, 18:12:43
Previdne sorte gor ali dol....nesreča je tu, čisto takoj, že en nepogled je dovolj. Dejansko se boš vožnje začela učiti, ko boš sama voznica, kar pomeni brez inštruktorja, ki bi stopil na zavoro in preprečil najhujše. Kupi si avto sama, zakaj pa ne, ampak vožnja...ne, ne...raje počakaj, da boš stara 18, potem pa začni...bo bolj pametno.
Se strinjam z Albo, boš videla, ko boš prvič vozila 50 km/h, ti bo veliko, tako, da raje počakaš. Bognedaj, da ti otrok skoči na cesto oz na parkingu, kako boš potem odreagirala? Pri hitri vožnji, že majhen premik volana pomeni kiks....
nesreče, zakaj do njih pridejo, pa je že druga tema, o kateri bi se lahko napletalo še in še....
Vsi smo šli čez avtošolo, eni bodo (boste) še šli, ampak verjemi...ni vse tako lahko kot zgleda.
Kar počasi....
Ginka ...mislim, da je vseeno še kak hakeljc pri tej varianti delanja izpita pri 16...

lp


nemogoče da bi otrok na parking skoču! Ker to bo bolj zvečer-ko bo prazno takrat pa otroci ravno nehodijo okoli...

Citiraj
Kar se pa vožnje pred 18 letom tiče pa poznam veliiiiiiko ljudi,ki so vozili že pšrej.Vsaj dve leti in to redno. in rezultat? NOBEDEN ampak res NOBEDEN ni v prve naredil glavne vožnje
Bogi oni... to more biti grozno da ne narediš :-\  Jaz upam da bom tko kot ostala familija naredila v prvem :-\ Drugače pa jaz bom šla delat vozniško takoj jo bom dovolj stara..

Ravno danes pride ati v mojo sobo in vid slike od R8 in tko reče:"tole je pa točno tak avto, ki ga ti ne boš mela, pa ko boš mogoč pršla do tok denarja pa, se ti bojo usi smejal ko ga boš mela, ker bo takrt res že star".
mislm res spodbusne besede. Samo meni pa ko bi naredila izpit bi mi bilo že čisto dost, če bi dobila avto, ki bi bil moi in bi se ga dalo vozit. :D

Kakšnega očeta maš ti :'(  Aja jaz em zadnjič videla un avto bolhica al neki takšnega, in gre ful ampak res FUL počasi pomoje bi ga na rolerjih z lahkoto prehitela tako da takšen avto+jaz= ne hvala! Pa ful je bil dobro pobarvan tako vijolčno-rdeče-modro! Res ta barva ga je naredila tako drugačnega, posebnega da mi je bil dokler smo stali na semaforju ful všeč!

PS: Naslov je Avtomobili po vašem okusu...moram nehat OT

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #44 : 03 Marec 2009, 18:19:31
Citiraj
Kakšnega očeta maš ti  :'(

Hmm... tole je bilo mišljeno v hecu... ampak pustimo zdaj to...  :)



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #45 : 03 Marec 2009, 18:28:33
nemogoče da bi otrok na parking skoču! Ker to bo bolj zvečer-ko bo prazno takrat pa otroci ravno nehodijo okoli...

Verjemi, da otroci hodijo okoli tudi ponoči....nisem mislila na 3 letnega otroka, temveč na 8+ .
Draga moja, na cesti moraš pričakovati vse možno, tudi srna se je že znašla sredi Celovške...pa vsi dobro vemo, da tam ni srn...
Nočem biti nesramna, ampak kolikor vem, si stara 12 let, kar pomeni, da si tudi ti še otrok...in kaj boš potem ponoči delala na parkingu?
Sploh pa, če bo kdo dal otroku avto za vozit, nima ravno čistega podstrešja....jaz definitivno ne bi dala avta za vozit brez izpita, pa če si mi hčerka, sestra ali pa prijateljica. Red mora bit, pa če se na trpalnice postaviš...

lp

ZgaGa


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #46 : 03 Marec 2009, 19:49:34
Moja sanjski  :D :D... mini moris :P



Ko sem bila čisto majčkena smo imeli enega takega doma, ki ga je potem pri mojih 3-eh letih moj oči zamenjal za takrat UVAU Golfa... jaz pa v jok in na drevo in v Golfa ne grem :P In imeli smo točno enega takega kot je tale - rumenega ;)

In punce... ni vse v velikosti, pravijo >:D :P ;)


 :o :o MINZLLL..... hahaha , o to mi obudi enih par spominov.
Ko sem naredila izpit za avto, sem si ga hotela kupit... ena taka kištica je bila ,samo rdeče barve z belo črto po sredini in belo streho  :D :D,  Letel je pa " kot sneta skira"... sem šla že na testno vožnjo, pa sem ga kura neumna domov pripeljala pokazat ::)...... fotru pa oči na peclje :D... skor je iz hlač skoču :D :D :D in mi je zaplenil denar, ker je izjavil da  je to "leteča truga" in da se bom ubila. in tako mi je propadel nakup :'(....
tako, da moj prvi avto je bil potem yugo 55 >:D.... pa smo kar prežurali z yugičem... vsepovsod nas je pripeljal... enkrat sem ga na Rakitni po neki žurki še celo izgubila ::) :D.... kasneje sem ga našla- en žleht gozdar je cel kipar listja čez njega usul in ga ni bilo nikjer.
No ko je yugo neslavno končal, mu je sledila 5ka... kasneje clio... ki mu je sledil malce močnejši clio, pa 16 ventilc golf, pa tipo 2.0sedicivalvole :-X- največji sekret kar ga je bilo kdaj pri bajti :-9 ...potem volvo 850 T5..... za katerim, se mi še vedno kolca- svojih 220 končkov je kar uredu dal od sebe... sedaj imamo pa pasata karavana, ker smo tapasji ratali.... namen je da se mu pridruži še ena mala kimpica ali 107 oz. kar bodo dali najboljšo ponudbo.
.....kar bi pa imela... sedajle trenutno... pa ni ne SUV... ne športna petarda...ampak tole 8)


to bi bila zabava....... :D :D....prava

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #47 : 03 Marec 2009, 19:57:27
:o :o MINZLLL..... hahaha , o to mi obudi enih par spominov.
Ko sem naredila izpit za avto, sem si ga hotela kupit... ena taka kištica je bila ,samo rdeče barve z belo črto po sredini in belo streho  :D :D,  Letel je pa " kot sneta skira"... sem šla že na testno vožnjo, pa sem ga kura neumna domov pripeljala pokazat ::)...... fotru pa oči na peclje :D... skor je iz hlač skoču :D :D :D in mi je zaplenil denar, ker je izjavil da  je to "leteča truga" in da se bom ubila. in tako mi je propadel nakup :'(....


 ;D ;D Tale avtoček je bil res v svojih časih zakon... pa če dobro razmislim so se v njem peljali 3-je odrasli ljudje + jaz z vso možno in nemožno prtljago na morje za 14 dni :D Resno se vprašam kam smo se dali. Si je pa potem ko je naredila izpit za avto enega takega rumenega kupila tudi moja teta... tako da smo teh minijev dali nekaj skozi. Si pa predstavljam da je rdeč z belo črto še dodatno zažigal :D

 :-|~ :-|~


Drugače bi pa jaz tudi tole tvojo izbiro... kaj mi bodo razni Audiji in BMW-ji ::) Tole se napokaš in greš via Europe.. 8)



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #48 : 03 Marec 2009, 20:09:58
saj pred 15 imi leti, ko sem naredila izpit je bil minzl že retro :D :D... 2500 nemških mark >:D.... torej neka sijoča zvezda ni bil :D :D

 ja   meni tudi ne potegnejo več avdiji pa lexusi, in BMW- ji :D :D..... avtodomek....  kolk bi bilo fajn malo na Korziko, pa po Peloponezu, pa  malo v Španijo... Portugalsko,  skozi vinske ceste Francije... pa Toskana Sicilija 8)... pa še in še...destinacij v glavi za naslednjih 10 let :D....
ravno danes sem zadnjo ponudbo za najem dobila... pa mislim, da bomo letos spet morali v dalmacijo v apartma... je čist predrago za najem :'(
.... no ja enkrat pa  bo 8)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #49 : 03 Marec 2009, 20:19:04
Ko smo ravno pri tistih bolj starih...prijatelj s katerim hodimo okoli ima Golfa 1,star je čez 30 let in gre super!Nikoli nas še ni pustil na cedilu, le enkrat smo na sovoznikovem sedežu skoraj utonili,ker je deževalo in spodaj malo spušča :D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #50 : 03 Marec 2009, 21:01:24
Smrček, oprosti, samo tudi meni je mimo, da bi že šla v avto. Zamisli si, da po parkirišču hodi en človek, ti pa namesto bremze stisneš gas  :-X Ker to se še prehitro zgodi.
Jaz vem, da mi niti na kraj pameti nebi padlo, da dam 12 letnemu otroku avto za vozit, niti če bi bila sama človeka na svetu! Nevem niti zakaj bi hitela, če boš itak lahko izpit delala šele pri 18 letih.
Aja, pa še to. Biserno bele barve so najnovejše, tisto prej so bile navadne bele barve, če se jim je pa reklo biserno bela, pa nima čisto nobene zveze s temi novimi belimi barvami ker so čiiiiistoooo kontra  ;) Verjemi  ;)

ninci, Miniji so zakon!  8) Še posebej tanov (ok ni več tako nov model) Cooper S z večjo konjenico  ;D

*star*, v prilogi pa ena fotka od mene za tebe  ;) Še pošlatala sem ga...to je pa najbližje, do česar bom kdajkoli prišla  :'(

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #51 : 03 Marec 2009, 21:19:14
Jaz tudi ne priporočam vožnje Smrček. Ker sem sama poskusila, lansko leto, in sem namesto naprej dala v rikverc, podrla kante ki so bile naložene zadaj, in malo je manjkalo da nebi šla čez hrib. Doma na dvorišču, mami je pa sedela zraven. in sem potem samo ugasnila avto, mami je pa rekla da me ona ne misli učit. :D Takrat sem se res ustrašila, in res nevem kako bi odreagirala, če bi bil zadaj človek. V določenih situacijah, jaz kar ne odreagiram-obstanem :-X

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #52 : 03 Marec 2009, 21:38:19
P.s.: Punce, kaj rečete na starega fičota ali stoenko? Zakon, a ne?

Hehe..js sm tudi delala cele komedije glede tega kakšen avto bom imela (in največji strah vsega je bil da bom "podedvala" maminega 25 let starga Yugota). In..believe or not...sm ga :D. Najprej jezna kot hudič, zdej pa ga ne zamenjam.
Radijo lahko daš noter? Ja
Zvočnike:Ja
7 Ljudi: Ja
Psa:Ja
Pelje na žur:Ja
Lahko parkiranje: Ja
...kej več si želiš :D





...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #53 : 03 Marec 2009, 22:11:23
Tale je zakon, punce ane?  :P



Vir

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #54 : 03 Marec 2009, 23:07:10
Mi smo tudi imeli takega yugiča, samo je bil rdeč.  :P
10 let nas je prevažal na morje, smučat,.....še zdaj ne morem verjeti kako smo se vsi not zbasali + prtljaga.
Zdaj pa za 2 + pes terenec ni dovolj, je treba še strešni kovček  :D

Naš, žal že pokojni pes, se je pa prevažal na sprednjem sedežu, lepo privezan. V času stare domovine miličniki še niso bili tako strogi.



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #55 : 04 Marec 2009, 07:59:46
Mene je tako učil mož po platoju okoli Karavanškega predora in ker seveda se ti kot začetniku zdi 50 km/h blazna hitrost, ki je ne obvladaš, bi se kmalu prevrnila z avtom.

Jaz sem se tud učila vozit po platoju okoli Karavanškega predora in okoli Jeseniške klavnice  ;D. Učil me je oči.

Imela sem pa to srečo (če lahko tako rečem), da so mi starši ob uspešno končani maturi kupili prvi avto --- Suzuki swift. Vse stroške sem plačevala sama, s pomočjo štipendije. Po približno 2 letih sem avto in vse moje delnice prodala, ter si kupila Renault cliota, ki sem ga veselo vozila 4 leta. Ker sem v tem času že dobila redno zaposlitev, sem vzela kredit in starega Cliota zamenjala za novejšega. Potem pa sva s fantom ob prihodu najine prve psičke kupila BMW 3 Touring (še prej pa prodala vsak svoj avto), ki ga imava še danes.
Pred kratkim sva ugotovila, da nama en avto ne zadostuje, zato sva kupila še Xsaro Picasso.


Ker je tukaj govora o avtomobilih, ki bi jih imeli, so moje želje naslednje: BMW 5 Touring, BMW X5, Audi Q7  ;D . Mogoče se mi celo katera izmed teh "želja" uresniči  ;)


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #56 : 04 Marec 2009, 08:55:44
Avto po mojem okusu?

Da ima 5 vrat, da ima dovolj velik prtljažnik za dva psa, da ima klimo in pa po možnosti še el. pomik oken. Trenutno imam avto, ki ustreza tem kriterijem:  Peugot 206 SW take lepe zlatorumene barve.  :-*  :-*  :-*  Mi odlično služi in ga bom tudi imela (upam) še vsaj 10 let.  ;D

http://www.autocity.com/img/actualidad/galerias/Peugeot_206_SW_269_8.jpg

Avto je en navaden luksuz in vlaganje v avto je metanje stran denarja.  ;)  Rajši denar vložim v prenovo nepremičnine ali za potovanje  kot v nov drag avto. Saj je veliko lepih ja, ampak imela pa ne bi nobenega. Če bi bila samska in brez psa, bi imela Minija, ampak mi je žal premajhen.  :'(  Všeč so mi tudi (poleg Peugeotov) še Renault megani, pa WW Passati in Volvoti - vsi karavani. Amapk za nadaljnih 10 let sem dobra.....  :D

Kristinca & Florinca


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #57 : 04 Marec 2009, 09:51:46
Verjemi, da otroci hodijo okoli tudi ponoči....nisem mislila na 3 letnega otroka, temveč na 8+ .
Draga moja, na cesti moraš pričakovati vse možno, tudi srna se je že znašla sredi Celovške...pa vsi dobro vemo, da tam ni srn...
Nočem biti nesramna, ampak kolikor vem, si stara 12 let, kar pomeni, da si tudi ti še otrok...in kaj boš potem ponoči delala na parkingu?
Sploh pa, če bo kdo dal otroku avto za vozit, nima ravno čistega podstrešja....jaz definitivno ne bi dala avta za vozit brez izpita, pa če si mi hčerka, sestra ali pa prijateljica. Red mora bit, pa če se na trpalnice postaviš...

lp

Se popolnoma strinjam. Sicer pa počakajmo, da boš stara vsaj 18, koliko boš rabila, da boš privarčevala za avto, da bi ga sama kupila. Verjemi mi, da boš hvaležna za vsakakršen avto - samo da boš vozila.
In jaz zdaj po 12 letih vozenja opazim ogromno razliko med mojo vožnjo v obdobju prvih 6 mesecev takoj po izpitu in zdaj. Izkušnje so pomembne tu za obvladovanje vseh možnih situacij na cestah. Kaj hitro pa tudi ugotoviš, da se neko norenje po cestah bolj ne splača, kot pa kaj drugega.

No nama za vožnjo v službo zaenkrat sicer zadošča 1 avto, imava doma še Polota od prej, ki ga ne misliva prodati. Kar prav pride v popoldanskih urah.

Mi smo se z yugotom nabasali in šli velikokrat na morje. Si ne predstavljam - prtljaga + 5 ljudi. Jupi to je bil žur. Samo da smo se lahko peljali :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #58 : 04 Marec 2009, 14:39:57
*star*, v prilogi pa ena fotka od mene za tebe  ;) Še pošlatala sem ga...to je pa najbližje, do česar bom kdajkoli prišla  :'(

Oooo....  :o :D Jaz mislim da niti do tega ne bom prišal, da bi se ga saj dotaknila...  ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #59 : 04 Marec 2009, 20:40:09
Radijo lahko daš noter? Ja
Zvočnike:Ja
7 Ljudi: Ja
Psa:Ja
Pelje na žur:Ja
Lahko parkiranje: Ja
...kej več si želiš :D


Iii :D...evo petka mojega brata. Vsak dan naju spravi do Lj, pa tudi nazaj...ne rabiš boljšega, za povrh vsega ga je spravila celo zastonj v Belgijo,pa še slavna je postala : http://www.youtube.com/watch?v=-Z7ao9buqFY&feature=channel_page

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/