Mačkoni > Zdravje mačk

Razglistenje

(1/9) > >>

Lilit:
Torej... ne vem, koliko imate izkusenj s tem... mogoce pa le ;)

Murr je zunanji macek, ker si je sam to izbral in ima to moznost. Kadar si zazeli crkljanja, pride v hiso. Velikokrat spi z mano v postelji.
Problem je v tem, da je Murr veliki lovec in da lovi in je podgane. Naceloma se mi sicer ne gnusi, da najprej pomalica pol surove podgane, potem pa spi z mano pod odejo, ampak me vseeno malcek skrbi moje zdravje :-\

Vem, da naj bi se naceloma razglistilo na 3 mesece... to tudi delam. Se pa sprasujem, ce je mogoce smiselno, da mu dam tableto vsak mesec ???
Kaj se vam zdi ???

+1

S1b:
amm pomoje ni dobro za prebavni sistem vsak mesec dajati tablet... pomoje ne more dobiti tako hitro glist in drugih parazitov... jaz sibu(ni maček ampak vseno) dajem tablete le pred cepljenjem pa ni imel na srečo še nikoli glist čeprav zelo rad pobira umazanijo s tal  :-X



lp

*nastja*:

--- Citat: S1b na 26 December 2005, 23:32:53 ---amm pomoje ni dobro za prebavni sistem vsak mesec dajati tablet... pomoje ne more dobiti tako hitro glist in drugih parazitov... jaz sibu(ni maček ampak vseno) dajem tablete le pred cepljenjem pa ni imel na srečo še nikoli glist čeprav zelo rad pobira umazanijo s tal  :-X



lp

--- Konec Navedka ---

To pa tut naš zelo rad dela !!  ;D :D Robčke, wc papir (ne vem kje se najde-ampak vseeno, sami pujski so na tem svetu) .. in še čuda čuda stvari ..


*~*


Mi tut damo indiju tisto za zajedalce samo pred cepljenji ..

Lanyca:

--- Citat: *nastja* na 27 December 2005, 07:29:39 ---To pa tut naš zelo rad dela !!  ;D :D Robčke, wc papir (ne vem kje se najde-ampak vseeno, sami pujski so na tem svetu) .. in še čuda čuda stvari ..


*~*


Mi tut damo indiju tisto za zajedalce samo pred cepljenji ..

--- Konec Navedka ---

Ja Lana tudi to dela. Zdaj ko greva mimo robčka na cesti in ga hoče vzeti hitro povem ne in ga na srečo ne poje. :-\ :-X

Mi dajemo Lani trikrat na leto. Ne nevem kolikokrat imam na koledarju zapisanio, kdaj ji moramo dat.


Lp ;)

Lilit:

--- Citat: S1b na 26 December 2005, 23:32:53 ---amm pomoje ni dobro za prebavni sistem vsak mesec dajati tablet... pomoje ne more dobiti tako hitro glist in drugih parazitov... jaz sibu(ni maček ampak vseno) dajem tablete le pred cepljenjem pa ni imel na srečo še nikoli glist čeprav zelo rad pobira umazanijo s tal  :-X

--- Konec Navedka ---

Kako pa ves, da ni imel glist ???

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo