UniCreatures

Dragongirl · 2880

Dragongirl

  • *
    • Prispevkov: 345
    • Točke: 0
  • Remember, you’re unique, just like everyone else.
: 15 Marec 2009, 11:00:52
No, še ena ful dobra igrica, pri kateri pač lahko vzameš jajčke in ti potem zrastejo^^ Ko se prijaviš na začetku dobiš eno "pošast", ki je že mladiček. Jajc je kar veliko, nekatera so bolj redka od drugih. Seveda pa velikokrat dodajo nova jajca. Če hočeš, de ti jajčka zrastejo, jih morajo drugi ljudje hraniti/se igrati z njimi/skrbeti zanje. Ko ima jajce dovolj točk, ga lahko razviješ v mladička in tako naprej.
    Imajo tudi trgovino, kjer lahko kupiš kakšno jajce, ali pa sprej za spremembo spola svoje pošasti in podobne stvari. Za v trgovino rabiš denar, ki ga dobiš tako da se s svojimi pošastmi bojuješ proti drugim pošastim. Če svoje pošasti bolj natreniraš, večkrat zmagaš.
    Jajca se spremenijo vsako uro. Potem je tukaj še pet adventures, kjer pač lahko raziskuješ mesta in dobiš tudi kakšno nalogo. Če pa prispevaš nekaj denarja, pa potem lahko izbiraš med štirimi exotičnimi pošastmi.
    Imajo tudi forum, kjer si lahko tudi naštimaš svoj lik (zmaj/zmajevka, vilin/vilinka, barve...)
Če klikaš pošasti in skrbiš zanje, lahko dobiš tudi mystery box, v kateri je ponavadi denar, lahko pa je notri tudi posebno jajce.
    Ko enkrat popolnoma razviješ eno družino (da ti ena vrsta pošasti do konca zraste), imaš možnost, da najdeš noble ali exalted pošast te vrste. Taka pošast je vedno drugačne barve in je tudi močnejša kot navadna pošast. So pa take pošasti kar redke.


No, jaz jih imam za enkrat toliko:

 



Asmo (tista kepica) je exalted^^  Meni so najbolj cute orbiti (muce s krili), flariusi (zmaji) in pa nagiji (pol punca, pol rastlina). Če še koga kaj zanima, naj kar vpraša^^

Aja pa bi prosila če en obišče ta prvega rdečega zmaja ker rabi samo še eno točko do odraslega 


V tej temi pa objavte svoje pošasti, de jih bomo obiskali^^


dragonlady7

  • *
    • Prispevkov: 187
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 15 Marec 2009, 11:08:15
Moji:
       
Ta dva sem dobila v mystery boxu:  


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 17 Marec 2009, 16:05:51
Moji

Zakaj ma ta Miš tko čudno ime?
Lp, Tjaša



dragonlady7

  • *
    • Prispevkov: 187
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 18 Marec 2009, 13:42:51
Mislm da si ga lahko spremeniš... Ampa nisem prepričana... :-[


dragonlady7

  • *
    • Prispevkov: 187
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 19 Marec 2009, 15:56:49
Moji:

Oprostite za dvojno pošiljanje.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #5 : 03 April 2009, 17:09:36
Lahko spremeniš ja :)
Tem Jajcom pa še malo manjka, da jih bom lahko dala v naslednji level :) :
In še bitjeca.

Lp, Tjaša&Jon&Žverceee  ;D



Mikica

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 15 April 2009, 16:27:41
Moji:



Aja še neki:zakva rabš coinse?

So far, so great, get with it. At least that's how I see it. Having a dream is just the begining.
So far, so great, believe it. Can't take away this feeling. Taking a ride with chance by my side.. Yeah, I can't wait. So far, so great.

(Demi Lovato - So far, so great
 Sonny with a chance theme s


Dragongirl

  • *
    • Prispevkov: 345
    • Točke: 0
  • Remember, you’re unique, just like everyone else.
Odgovori #7 : 09 Maj 2009, 14:39:24
Coinse rabiš zato, da lahko v UniCreatures shop kaj kupiš. Tam lahko dobiš, razna jajčka, knjige, spreje...


Mikica

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 09 Maj 2009, 15:20:00
Hvala...Moji:






In živalca:

So far, so great, get with it. At least that's how I see it. Having a dream is just the begining.
So far, so great, believe it. Can't take away this feeling. Taking a ride with chance by my side.. Yeah, I can't wait. So far, so great.

(Demi Lovato - So far, so great
 Sonny with a chance theme s


Lola11

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 31 Maj 2009, 20:21:15
Jaz pa ne znam... :'(