Dogfrisbee 4 fun tekme do vključno 10 meseca & pokal Slovenije

alesh666 · 10695

alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Objavljam razpored dogfrisbee 4 fun tekem do vključno 10 meseca:
14.06.2009 - KD Barje

28.06.2009 - KD Fido


18.07.2009 - KD Barje

15.08.2009 - KD Duplica

13.09.2009 - KD Maribor

10./11.10. (točen datum še sporočim) - KD Barje



Če jutri vreme zdrži in izpeljemo KD Hrušica (KD Fido), bo vse skupaj 6 dogfrisbee 4 fun tekem, mogoče še kakšna več!

Zato bi ob istem trenutku rad oznanil pokal Slovenije v dogfrisbee 4 fun.

6 tekem - 1 tekma je že bila, 1 tekma je jutri.
Za pokal se štejejo 4 najboljše uvrstitve per vodnika/psa.
Točkovanje: prvih 10 mest prejme točke: 1. mesto - 10 točk, 2 mesto - 9 točk, itd.
Tekmovanje bo vedno v štirih disciplinah: mini distance, time trial, quadruped s psom in quadruped brez psa.

Prvi trije v pokalu prejmejo denarno pomoč, ki ostane od štartnin, če bi želeli it na tekme/o v tujino (EC in podobno).
Če kdo izmed prvih tri ne more/ne želi iti kam v tujino, dobi priložnost avtomatsko naslednji po uvrstitvi v pokalu.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
 :o :o :o Super, komaj čakam! Računaj na našo pomoč  ;D



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
mi smo tudi že ready za jutrišnjo tekmo  :D c'ya!  ;D


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Tole ste se res super spomnili. Mi bomo hodili, če bomo le frej.  :-\ :-\


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Tole ste se res super spomnili. Mi bomo hodili, če bomo le frej.  :-\ :-\

Glede na današnje rezultate, ni treba da ste vedno frej  >:D   Ne, ne, ne - heeec! Lepo vas je blo videt tud v frizbi akciji, super ste ble. Pa kako ti mečeš!!!  :o



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Upam, da se na kašni vidimo.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Glede na današnje rezultate, ni treba da ste vedno frej  >:D   Ne, ne, ne - heeec! Lepo vas je blo videt tud v frizbi akciji, super ste ble. Pa kako ti mečeš!!!  :o

 :D :D 8) 8)
Ja, samo to moje metanje pride en dober na 10 metov.  :-\ :-\ Bomo treniral, da bom bolj konstantna (fitnes pa to...).  8)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
:D :D 8) 8)
Ja, samo to moje metanje pride en dober na 10 metov.  :-\ :-\ Bomo treniral, da bom bolj konstantna (fitnes pa to...).  8)


Ja lih še tega se nam manjka  :P  Sicer pa itak rabiš sam okol tri dobre mete na disciplino, pa si na konju  8)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka

Ja lih še tega se nam manjka  :P  Sicer pa itak rabiš sam okol tri dobre mete na disciplino, pa si na konju  8)


Ja, pa 4 discipline pa dva psa.  :-\ :-\


thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Prvi trije v pokalu prejmejo denarno pomoč, ki ostane od štartnin, če bi želeli it na tekme/o v tujino (EC in podobno).
Če kdo izmed prvih tri ne more/ne želi iti kam v tujino, dobi priložnost avtomatsko naslednji po uvrstitvi v pokalu.

Sej ne, da smo ful konkurenčni :P, ampak mi že zdaj prepuščamo vse pokale  ::) 8) - Thor se še v Sloveniji ne zna obnašat, kaj šele v tujini  ;D



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Sej ne, da smo ful konkurenčni :P, ampak mi že zdaj prepuščamo vse pokale  ::) 8) - Thor se še v Sloveniji ne zna obnašat, kaj šele v tujini  ;D

Eh, prou lušten krokodil je  :D



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Mislim da 18.7 je tekma v Italji, nekateri naši grejo, mogoče bi bilo za razmišljati o spremembi datuma?



alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Yep, gremo nekateri... zato smo se včeraj pogovarjali, da bi tekmo prestavili na 17.07.2009 ob 16.30 uri... bom objavil čez kako uro še uradno.



thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 03 September 2009, 08:47:51
Vidim, da tu ni nič popravljeno in da ne bo prišlo do kake zmede ... kolikor jaz vem, 4fun tekme v MB ne bo.



alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 03 September 2009, 08:53:21
V Mariboru res ne, sem pa danes ob 7.20 dobil potrditev iz KD Naklo!  ;D
Plakat v pripravi, danes objavim.




thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 03 September 2009, 09:14:26
No fajn, samo da so stvari jasne.



tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 14 September 2009, 14:03:14
A na zadnji tekmi bo pa še skupna razglasitev  :P :P :P

lahko samo pohvalim, da je bila ta ideja o t.i. pokalnem tekmovanju  ;)

LP



alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 14 September 2009, 15:05:29
Yep, tak je plan, le še papirje moram dobit od prve tekme.
Trenutno je od vseh tekem vse v Excelu...



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #18 : 16 September 2009, 21:04:18
OK, ljudje, ki spremljate tole temo - naj sama javno razglasim, da se širijo okoli laži!

In sicer ustavi se kot vedno in znova pri DENARJU!

Zdaj pa bi rada VSEM povedala resnico in za katero imam tudi priče: en večer me je neka oseba Y (ki je ne bom poimenovala, razen če se bo sama želela) vprašala, če dobim jaz kaj za sojenje na dogfrisbee 4 fun tekmah. in sem ji odvrnila, da ne. oseba Y me je začudeno pogledala in dejala, da se ji to ne zdi vredu in da bi po njenem mnenju mogla biti vsaj simbolično poplačana. sama nisem na to nič reagirala tisti večer, mi je pa dalo misliti.
ker hkrati tudi tekmujem na tekmah (za tistih nekaj minut me je zamenjal nekdo drug za sojenje), sem prišla na idejo, da če bi se dalo in če bi se seveda strinjali organizatorji,da  bi pa vsaj štartnine dobila povrnjene nazaj.
in ker se to vprašanje tiče 4 URADNIH organizatorjev (Ivana, Dušan, Aleš in jaz), sem po mailu jih povprašala za mnenje:

CITIRAM: "Imam eno vprašanje, ki sem ga zastavila tudi Ivani, Dušanui in Alešu: bi se strinjal s tem, da se mi v zameno za glavnega sodnika na dogfrisbee tekmah povrnejo štartnine ((1)na prvi tekmi na KD Barje nisem tekmovala, (2)15eur KD Hrušica, (3)20eur KD Barje, (4) 10eur KD Duplica, (5)20eur KD Naklo in (6) 20eur za tekmo, ki bo v oktobru)?"

Iz tega je ALEŠ SUŠNIK na glas razbobnal naslednjo laž: da jaz, Maja Kokalj, ZAHTEVAM povračilo štartnin! KAR PA NI RESNICA! in do zdajle to vprašanje ni dobilo nobenega dialoga, zato tudi od nikogar ne ZAHTEVAM DENARJA na nikakršenkoli način!

Zdaj pa sami presodite, kaj je res in kaj ni! In dobro se prepričajte komu boste verjeli na besedo!





gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #19 : 16 September 2009, 21:18:25
Ne bom se (preveč) mešala, kolikor nisem pač že tako in tako vmešana, in nič nimam proti, da se štartnine za sodelujoče pokrijejo iz sodelovanja, vendar pa mislim, da se to ne bi smelo delati za nazaj. Pri teh konkretnih tekmah smo skoraj vsi nekaj sodelovali - eni več, drugi manj - in v tem primeru, bi se po moje, moralo pač razdeliti oz vsem oprostiti kakšno štartnino (za organizacijo, za izdelavo plakata, za pridobivanje sponzorskih nagrad ...). Glede na to pa, da se - kolikor vem - na začetku ni nič pogovarjalo o tem, ampak je bilo jasno povedano, kam gre ves denar od štartnin in smo vsi delali menda za 4fun, se mi pa zdi, da je prav, če se tega držimo. Če se pa v prihodnje, v kolikor se bomo še šli to, dogovorimo/te kako drugače, pa je to seveda povsem možno. Ampak za naprej, ne za nazaj - kar nekaj je ljudi, ki nimajo niti psa, pa so z veseljem vložili dobro voljo in živce, tako da se mi ne zdi fer, da bi nekdo dobil nekaj od tega, drugi pa "nič". Zase vem, da sem vedno sodelovala iz zabave, pa bi za celodnevno izdelavo stranskih številk za cone verjetno tudi lahko "zaslužila" kakšno štartnino.



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #20 : 16 September 2009, 21:28:37
Se popolnoma strinjam s tabo Gaja, samo to še zmeraj ni razlog, da Aleš govori naokoli, da jaz ZAHTEVAM denar. Je res?

Sama sem sodelovala na tekmah z veseljem, saj sem do tega trenutka skušala čimbolj uživati v tem športu tudi na malo drugačen način (t.j. kot sodnica), in mi vsekakor ni bil noben problem "zastonj" soditi. Sem pa še vedno človek, ki se RAD POGOVARJA in SPREJEMA MNENJA DRUGIH tudi o finančnih zadevah (za razliko od nekaterih, ki na podlagi maila raztrobijo neutemeljeno laž). In to kar je Aleš naredil, je podlo!

Jaz nisem nikjer in nikdar rekla, da si ta-pa-ta NE zaslužijo nagrade! NIKOLI in NIKDAR!

Vedno sem se zahvalila vsakemu, ki mi je pomagal in sem mu tudi iskreno hvaležna! Tega ne skrivam in nikoli ne bom!



alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 16 September 2009, 21:45:59
Če se že greš javno blatenje mojega imena, prilagam celotno današnjo komunikacijo, ki je potekala po mailih, pa naj vsak prebere sam.
Mail naslovi so namerno pobrisani zaradi spam botov.

Moja replika na celotno zadevo: Maja je prišla ven s predlogom, da jo plačamo za nazaj in še za eno tekmo, ki se bo zgodila.
Že samo to, da je Maja na kaj takega sploh pomislila, se mi zdi tako nizko in tako podlo, do vseh, ki so kakorkoli do sedaj pomagali pri katerikoli tekmi, ki se je že odvila.
Zahtevati plačilo za nekaj, kar delamo za zabavo (4 fun!) in zahtevati na koncu pokala, plačilo za nazaj in želeti na koncu spremeniti dogovor (štarnine gredo zmagovalcem pokala), ki je bil sprejet, mi je preprosto nepredstavljivo.
In ja, spet se vse ustavlja pri denarja, ker ga je nekdo zavohal.

Vsi, ki so kakorkoli pomagali pri tekmah bi morali dobiti opravičilo: Alenka C., Aleš C, Mirjana, Tomaž, Gaja, Goran, Maša, Dušan, Ivana, Amadea, Maja Ž., Daša, Vladka, Aleš H. in ostali, ki vas nisem omenil: vaše delo je enako cenjeno in vredno, kot delo kogarkoli. Upam, da boste še pripravljeni kdaj pomagati na kakšni tekmi. Hvala vam!

Lp.,
A.

--------
Begin forwarded message:

From: Maja Kokalj <->
Date: 15. september 2009 21:34:15 GMT+0200
To: Ales Susnik <->
Subject: dogfrisbee 4 fun tekme

Živjo!

Imam eno vprašanje, ki sem ga zastavila tudi Ivani in Dušanu: bi se strinjal s tem, da se mi v zameno za glavnega sodnika na dogfrisbee tekmah povrnejo štartnine ((1)na prvi tekmi na KD Barje nisem tekmovala, (2)15eur KD Hrušica, (3)20eur KD Barje, (4) 10eur KD Duplica, (5)20eur KD Naklo in (6) 20eur za tekmo, ki bo v oktobru)?

Ivana mi je javila, da se strinja, Dušanov odgovor še čakam.

Hvala za odgovor!

Lep večer!
Maja

------------------

Begin forwarded message:

From: Ales Susnik <->
Date: 16. september 2009 7:54:09 GMT+0200
To: Maja Kokalj <->
Cc: Ivana Kirik <->, Dušan Maček <->
Subject: Re: dogfrisbee 4 fun tekme

Nikakor se ne strinjam.

Iz osnovnega dogovora pred tekmami smo se dogovorili, da gre denar zmagovalcem pokala.

Že na KD Duplica je prišlo do tega, da naj bi denar dali KD Duplici, sem povedal, da ne, da je dogovor, dogovor.
Vedela si na začetku kakšen je dogovor, da ne bo nihče mel nič od tega, pričakujem, da se dogovora držite VSI!
Če bi želeli sedaj spremeniti sistem bi morali za nazaj:
- dati nekaj denarja KDjem
- nekaj denarja ostalim, ki so pomagali, npr. Ivani pri KD Barje, Duletu pri KD Duplica, itd.
- nekaj denarja v končni fazi meni, za organizacijo

In se nikakor s tem ne strinjam.
Tudi na forumu smo zapisali, kam gre denar pokala Slovenije.

Za naslednje leto sem že premišljeval kako in kaj narediti, kako spremeniti sistem, za to leto ga NE mislim.

Lp.,
A.

---------------

Begin forwarded message:

From: Dušan Maček <->
Date: 16. september 2009 8:08:41 GMT+0200
To: Ales Susnik <->
Cc: Maja Kokalj <->, Ivana Kirik <->
Subject: Re: dogfrisbee 4 fun tekme

Res je malo nerodno spreminjati sistem zdaj, ko je pokal že skoraj pri koncu. Vendar mislim, da je bilo čisto vse na začetku težko predvideti. Ker ne gre za zahteven organizacijski poseg bi mogoče vseeno lahko naredili kako izjemo. Če bi že na začetku rekli, da se Maji ne računa štartnine bi jaz bil tudi za. Npr. nedvoumno je bilo rečeno, da KDji ne bodo dobili nič... Za naslednje leto bo vsekakor lažje in se bodo stvari bolj točno definirale.
 
LpD!

----------------

Begin forwarded message:

From: Ales Susnik <->
Date: 16. september 2009 10:30:14 GMT+0200
To: Dušan Maček <->
Cc: Maja Kokalj <->, Ivana Kirik <->
Subject: Re: dogfrisbee 4 fun tekme

Dušan,

gre za zahteven org. postopek, ker če damo nekomu nekaj, moramo dati vsem.

Zakaj bi bila samo Maja upravičena do nečesa, zakaj ne vsi?

A.

-----------------

Begin forwarded message:

From: Ivana Kirik <->
Date: 16. september 2009 9:53:37 GMT+0200
To: Ales Susnik <->
Cc: Maja Kokalj <->, Dušan Maček <->
Subject: Re: dogfrisbee 4 fun tekme

Tudi štartnine so bile od zaćetka definirane, pa so se tekom pokala spreminjale .....
Jaz sem za to, da se Maji vsaj štartnine vrnejo.


Lp, Ivana
-----------------

Begin forwarded message:

From: Ales Susnik <->
Date: 16. september 2009 10:25:39 GMT+0200
To: Ivana Kirik <->
Cc: Maja Kokalj <->, Dušan Maček <->
Subject: Re: dogfrisbee 4 fun tekme

Prosim, če mi točno poveš kdaj so se spreminjale? In koliko?

Če vračamo Maji, vračamo vsem.

Če povrnemo stroške Maji, jih povrnemo vsem.

Ne bomo delali izjem.

A.
------------------

Begin forwarded message:

From: Dušan Maček <->
Date: 16. september 2009 11:01:20 GMT+0200
To: Ales Susnik <->
Cc: Maja Kokalj <->, Ivana Kirik <->
Subject: Re: dogfrisbee 4 fun tekme

Menim, da ni treba vračati vsem, naredil bi pač izjemo, če se o tem zedinimo... Tudi na drugih tekmah se nekomu plača, nekomu ne, ker imamo različne vloge in interese.
 
LpD!

-------------------

Begin forwarded message:

From: Ales Susnik <->
Date: 16. september 2009 11:07:49 GMT+0200
To: Dušan Maček <->
Cc: Maja Kokalj <->, Ivana Kirik <->
Subject: Re: dogfrisbee 4 fun tekme

Obrazloži mi prosim zakaj je Maja upravičena do tega denarja, ostali ne?
Zakaj KD Duplica ni? Zakaj Ivana ni? Zakaj Alenka Colja ni, itd.?

A.

---------------------

Begin forwarded message:

From: Ivana Kirik <->
Date: 16. september 2009 11:06:13 GMT+0200
To: Ales Susnik <->
Cc: Maja Kokalj <->, Dušan Maček <->
Subject: Re: dogfrisbee 4 fun tekme

Rečeno je bilo, da če nekdo tekmuje samo v quadrupedu brez psa, da plača 2 EUR. Pa se je enkomu zaračunalo več.
Nisem hotela pogrevati te teme, kar je je, ampak sedaj je bila prilika.
Meni je vseeno, jaz sem svoj čas vložila prostovoljno, in niti za minuto mi ni bilo žal im mi ne bo.


Lp, Ivana
----------------------

Begin forwarded message:

From: Ales Susnik <->
Date: 16. september 2009 11:10:26 GMT+0200
To: Ivana Kirik <->
Cc: Maja Kokalj <->, Dušan Maček <->
Subject: Re: dogfrisbee 4 fun tekme

Vsi smo svoj čas vložili prostovoljno, mar ne? Eni so se sedaj eno tekmo pred koncem premislili ali kaj?

A.

----------------------

Begin forwarded message:

From: Maja Kokalj <->
Date: 16. september 2009 12:01:06 GMT+0200
To: Ales Susnik <->
Cc: Ivana Kirik <->, Dušan Maček <->
Subject: Re: dogfrisbee 4 fun tekme

uf ste se pa razpisali. trenutno sem še v službi, pa prek telefona
pišem,tako da se opravičujem za napake.

Aleš-dejstvo je,da sem vam omenila na sestanku junija,da teh 80eur od
prve tekme dam k ostalim štartninam na koncu in nima nobene veze z
mojim vprašanjem. Zato ga ne vmešavaj zraven.

Z druge strani sem dobila vprašanje glede tega,in ker mi je dalo
misliti, sem vas,ki ste v organizacijski ekipi dogfrisbee 4fun tekem,
vprašala za mnenje.

LP

------------------------

Begin forwarded message:

From: Ales Susnik <->
Date: 16. september 2009 13:04:46 GMT+0200
To: Maja Kokalj <->
Cc: Ivana Kirik <->, Dušan Maček <->
Subject: Re: dogfrisbee 4 fun tekme

Na začetku, ko smo se dobili, smo rekli, kam gre ves denar.
To je tudi javno zapisano na forumu.
Od tega ne odstopam, za nobeno izjemo.

A.

------------------------

Begin forwarded message:

From: Maja Kokalj <->
Date: 16. september 2009 20:41:47 GMT+0200
To: Kirik Ivana <->, Ales Susnik <->, Dušan Maček <->
Subject: ????

Ker se mi Aleš ne javi na telefon že 2uri in prav tako Ivana ne, sem se odločila da pošljem mail, tudi tebi Dušan, ker tale stvar z mano je očitno spet prerasla vse meje dobrega in normalnega okusa.

Jaz ne razumem, zakaj "cel svet" (beri ostali, ki so na dogfrisbee tekmah - npr.Colja family) misli, da jaz ZAHTEVAM povračilo štartnin? Kdo je imel pravico in s kakšnim namenom je začel trobiti svojo laž ljudem, katerih se moje vprašanje niti malo ne dotika????

Prosim za čimhitrejše odgovore!

LP
Maja

-------------------------

Begin forwarded message:

From: Ales Susnik <->
Date: 16. september 2009 21:02:50 GMT+0200
To: Maja Kokalj <->
Cc: Kirik Ivana <->, Dušan Maček <->
Subject: Re: ????

Maja,

da razčistiva: na tem svetu ne živim zato, da se tebi javljam na telefon. Če sem na treningu, sigurno ne bom dvigoval, pokličem pa nazaj takrat ko lahko.
Še to: v 1 uri in 45 minutah si mi pustila, točno 16 zgrešenih klicov. Zadostoval bi en sam.

Zakaj te je sedaj sram, če vsi to vedo? Če stojiš za tem, kar si napisala v mailu, potem bi se morala upati vsakemu v obraz to tudi povedati in zagovarjati.

Ne vadi se terminologijo, hotla si keš, to je bottom line.
Že to, da si prišla s takim predlogom ven, si gledala le na svojo lastno rit in ne na vse ostale, ki pomagajo pri vsaki tekmi.
Kot sem ti že dejal po telefonu, nosi posledice za svoja dejanja.

Pa odrasti že.

A.

----------------------

Begin forwarded message:

From: Maja Kokalj <->
Date: 16. september 2009 21:12:18 GMT+0200
To: Ales Susnik <->
Cc: Kirik Ivana <->, Dušan Maček <->
Subject: Re: ????

Sem javno vsem povedala resnico, da ne bom laži poslušala na vsakem koraku - ker stojim za svojimi besedami...

Posledice pa nosi kar ti sam, ko trosiš okoli laži....nič boljši nisi kot Jean! Hvala za pristen dokaz!


LINK da boste videli: http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=8397.msg381075;topicseen#msg381075

----------------



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #22 : 16 September 2009, 21:58:24
No, meni ni bilo rečeno, da zahtevaš, ko sem zjutraj govorila z Alešem. Mi je bilo pa rečeno, da si to predlagala oz. vprašala. Meni osebno se že to ne zdi primerno - zakaj, sem povedala zgoraj. Enostavno se mi ne zdi fer do ostalih. Če bi bil predlog, da se VSEM sodelujočim kaj da oz upošteva, bi bila z moje situacija stvar drugačna in diskutabilna. Tako pa se mi pač - žal - ne zdi fer niti razmišljat o tem. Pa ne glede na to, a je to zahteva ali predlog. Če je samo za "eno rit" je to izjema, ki pa se mi ne zdi upravičena, glede na vse, kar je bilo rečeno na začetku teh tekmovanj.

Kako je šla informacija do drugih vpletenih, pa ne vem.



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #23 : 16 September 2009, 22:01:38
no prav, pa dajmo potem razčlenjevati naše napisano besedilo, KJE piše da JAZ ZAHTEVAM denar?

ja, se tudi jaz opravičujem, vsem, ki morate prenašati to in se obremenjavati zaradi tega, ker Aleš ni mogel pred razbobnanjem mojega predloga oziroma "laži o moji zahtevi", osebno kontaktirati MENE in se dejansko prepričati, če jaz resnično "zahtevam" denar nazaj in naprej. Saj veš, da 1000 ljudi prebere en mail na 1000 načinov. In ti kot zagovornik, da se nejasnosti rešujejo, če že ne v živo pa vsaj po telefonu (tako si rekel vsem, ki smo bili v Nemčiji dan pred Evropskim prvenstvom glede drugega problema) bi pa res pričakovala vsaj to od tebe.

Hja pa smo tukaj, kjer se grdo gledava....pa ti povem Aleš, mi je škoda časa in živcev. Jaz sem svoje povedala, tako širi publiki kot tudi tebi po telefonu, ko sem te uspela celo dobiti. Če nisi bil dovolj odrasel, da bi se pogovoril na odrasel in odgovoren način preden si razbobnal svoje, mi je žal, da sem sodelovala s tabo, in ja brez skrbi da mi je žal, da sem sploh pomislila na kakršen koli "pogovor" s tabo o finančnih zadevah, ker očitno je to pri tebi prav tako pekoča stvar.

Prav tako bom komentirala moj zadnji mail, ko sem omenila Jean - komur je bil ta mail namenjen vedo zakaj se gre, ostali, ki vas pa zanima me lahko pokličete po telefonu in vam povem stvar v živo! Zgodbe ne bom omenjala nikjer na forumu, ker se mi zdi potrata mojega in vašega časa, ki bi ga preživeli ob branju.


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #24 : 16 September 2009, 22:12:22
gaja, do mene je prišla informacija, da zahtevam denar (bila sem zunaj na treningu - saj ne da me je skoraj kap zadela).

še enkrat, če bi pogovor prišel do točke, kjer bi lahko kulturno povedala svoje mnenje - bi vsekakor podprla predlog, da če pripada meni, pripada tudi drugim, ampak danes časovno nisem uspela priti do računalnika čez dan, da bi se lahko posvetila vsakemu mailu in razmislila o predlogih. Saj nisem imela časa moje misli niti posredovati, preden me je doletela novica....


*BORA*

  • *
    • Prispevkov: 60
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 16 September 2009, 23:37:04
Maja oprosti jaz sem te klicala in prosila da mi poveš zakaj hočeš imet sedaj denar NE PA ZAKAJ ZAHTEVAŠ DENAR. Nisem dobila odgovora kot to kaj me briga zakaj ti hočeš sedaj denar,da meni nisi dolžna to pojasnjevat in si rekla da ti je danes vsega dovolj in se nisva nič več pogovarjali po tem ko sem rekla da se tudi jaz ne strinjam da dobiš denar nazaj ker če vsi nekaj prostovoljno delamo potem je to gratis in ne drugače si poklopila telefon brez besed in tu se je najin pogovor končal. sprejela sem tvojo odločitev o prekinitvi pogovora s tvoje strani zato te prosim da ne pišeš nekaj kar ti nisem sploh rekla in vse mečeš v isti koš.
Ker ti nisem mogla na ušesa povedat ti moje mišljenje pač še tukaj napišem:
Na tekme smo in bomo vsi hodili zaradi zabave in druženja ne kako drugače ampak očitno ti to ne vidiš tako kot ostali. Če smo vsi tam delali prostovoljno in plačali štartnine tako kot ti mislim da neupravičeno sedaj ko je skoraj konec 4fun tekem nekaj želiš imeti povrjeno, če pa na samem začetku nisi nič rekla da kaj želiš imeti povrjeno oziroma da boš za to uslugo tekmovala gratis brez plačila štartnin. NE PA SEDAJ SE OBEŠAŠ NA TO DA NIKJER NE PIŠE DA SI ZAHTEVALA DENAR- ŽE TO DA SI SPLOH TO NAPISALA JE ŽALOSTNO, ČE JE BILO PREJ DOGOVORJENO DA VSI POMAGAMO IN DELAMO GRATIS ZA NEK KONČNI NAMEN.In kolikor jaz vem je bilo na 1. tekmi več kot 80 eur štartnin(po moje je še nekaj več še 1x toliko kot je napisano tu,se da tudi preverit po papirjih in na forumu koliko je prijavljenih in koliko bi moralo biti denarja od te tekme jaz vem koliko je bilo takrat pobranega denarja če smo že pošteni oziroma se delamo povejmo koliko je bilo točno denarja takrat pokasiranega) ampak sedaj ne bi o tem ker se mi to zdi že kot kakšna mehiška nadaljevanka brez konca in kraja.
Zelo žalostno je to da se sploh to dogaja in da po meilu sprašuješ štartnine za Kd Naklo kjer je sodil Aleš kolikor jaz vem in za oktober tudi nobeden ni reku da boš ti sodila,zakaj pa bi če sprašuješ za povračilo  štartnin katerih plačilo sploh še ni bilo opravljeno. Pa mislim da je pri sojenju pomagalo več ljudi kot stranski sodniki, pa da ne zanemarimo dela mene in Mirjane na prvih tekmah ko smo cel dan delale kot mravljice od štartnin , do urejanja dokumentov tekmovalcev, ter Maše sedaj ki je porabila kar več ur da je naredila excel program za to da nimamo več toliko dela,pa Ivane, Duleta,pa še vseh ostalih ki so tako ali drugače pripomogli  pri organizaciji teh tekem, do KD ,ki so dali poligone in če začnem še dalje naštevati je to sigurno več kot 20 ljudi ki so bili tudi cel dan tako ali drugače zaposleni da je vse potekalo tako kot je treba.Pa mislim da se noben ni do sedaj spomnil če ima lahko povrjene vsaj štartnine - mu niti na pamet kaj takega ni padlo.Vsi smo delali za nek končen cilj, ki je bil javno objavljen na forumu.
Toliko o tem ne mešaj mene zraven,da sem rekla nekaj kar ni res,sem bila telefonsko obveščena in sem te poklicala ker sem hotela vedeti tudi tvojo plat zgodbe ampak že to da nisi se bila pripravljena z menoj o tem pogovarjati je žalostno, da sedaj napišeš da te obsojamo cela moja družina mislim je pa res kaplja čez rob, če se nočeš po telefonu pogovarjati potem tud ni treba da javno pišeš o tej zadevi po forumih, ker tako uničuješ delo ljudi, ki so se vsi skupaj z nami in tabo trudili za te tekme. Moj otrok o tem ne ve nič torej ne mešaj otroka zraven,ker mislim da si tega  ne zasluži. In mislim da si tudi ostali ne zaslužimo besed da te obtožujemo če to ni res.Jaz sem ti samo rekla da se ne strinjam s tem da dobiš ti ta denar povrjen in nič več ker žal ni bilo mogoče in s tem te nisem obtoževala ampak samo povedala svoje mnenje o tej zadevi.Vedno sem delala gratis in pomagala po mojih močeh, kar in upam da bo tako še naprej. Da se družimo veselimo to je bil in upam da bo cilj vsake od naslednjih tekem tudi še na tej ,ki nas čaka da jo spravimo pod streho.
Ostalim ki so delali prostovoljno tako ali drugače se javno zahvaljujem za njihovo sodelovanje pri tem projektu in upam da bomo tudi naprej sodelovali tako kot smo do sedaj brez takšnih zapletov, ki se sedaj pojavljajo...
Hvala vsem, ki niso tu vpleteni za potrpljenje in razumevanje pri reševanju neke zadeve, ki mislim, da bi se lahko rešila na lep,kulturen način s pogovorom med udeleženci te zadeve ne pa tukaj po forumu ... :-[
Alenka


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #26 : 17 September 2009, 00:12:37
Alenka,

- nikjer nisem in nikoli ne bom obsojala tebe in tvoje družine, niti vas metala v kakršenkoli koš ....
- najin telefonski pogovor je bil kratek z razlogom, ki sem ti ga tudi povedala po telefonu in mislim, da sem jasno povedala, da ne želim nadaljevati pogovora v to smer, dokler ne govorim z Alešem. če je prišlo do slabe komunikacije med nama, se ti opravičujem, samo tokrat sem odločna, da me ne bo nihče več predstavljal kot "črno piko" v dogfrisbeeju, če zastavim vprašanje ljudem, od katerih (žal zmotno) pričakujem normalen pogovor.
- res je žalostno, da se ljudje ne znamo več med sabo pogovarjati in razpravljati (bohnedej o denarju) ne da bi te nekdo, nekje "potunkal" za tvojim hrbtom.

-in ja, ker je Aleš en mail pozabil pripeti: od PRVE tekme na KD Barju je ostalo 80eur, kajti 70eur je šlo za mivko, bencin za agregat ter pice, s katerimi ste potešili svojo lakoto. So priče, ki to lahko potrdijo!

-in še enkrat HVALA tudi tebi, Alenka! na vsaki tekmi sem se ti zahvalila za pomoč (tebi in drugim) in tega mi ne moreš očitat (srčno upam, da ne) in na vsaki tekmi sem, ki smo jo speljali s skupnimi močmi, se na koncu zahvalila vsem skupaj za pomoč, podporo in sodelovanje. Priznam, sem kriva!

- kar se tiče sojenja oktobrske tekme - sem odprta za vse predloge, imamo več sodnikov v Sloveniji (Aleš Colja, Aleš Sušnik, Tamara Gregorič, Jean McCollister in ja, moja malenkost) in ker je to 4 fun tekma, lahko sodijo tudi "nekvalificirani" sodniki, ki imajo morda željo po tem in po novih izkušnjah,in ki razumejo pravila (ki niso težka) itd.
Tako, da lepo prosim, jaz podpiram nove ljudi, nove obraze in nove ideje, kar se tiče dogfrisbeeja! In ne želim biti samo v krogu parih deset ljudi, ki vedo kaj je dogfrisbee in kako potekajo tekme.... Sama delam na tem, da šport predstavim kot hobi, ki ga imaš za prosti čas, ob katerem se sprostiš, zabavaš, nasmejiš (samemu sebi, ker grozno mečeš, ali pa svojem psu, ki  je uspel novi trik z ujetim frizbijem, ...itd.). Sem mnenja, da vsakemu, ki me prosi za pomoč, predstavim šport kot nekaj najlepšega, za kar lahko koristiš svoj prosti čas s svojim psom! in zato se trdo trudim! in na to sem PONOSNA, ker vidim rezultate (pa ne govorim o tekmovalnih rezultatih)!

Kakorkoli, moj namen tukaj ni to, da zdaj vsak najde nek "grehek" in se obesi na moj hrbet, temveč to da predstavim resnico, ki jo doživljam jaz, in ki jo bi tudi Aleš, če bi mu le uspelo počakati na moj odgovor danes zvečer.





sunshine_masha

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 17 September 2009, 09:52:04
DEJSTVO 1: Na sestanku je bilo kot vem jasno in nedvoumno, brez izjem dorečeno kam gre denar od štartnin, kar se je napisalo tudi na forumu in povedalo ljudem na tekmah.
DEJSTVO 2: Pri organizaciji tekem je bilo udeleženih cca. 15 ljudi, brez katerih tekme ne bi bile mogoče, ali pa bi bile vsaj zelo otežene in/ali okrnjene.
DEJSTVO 3: Maja, nisi se angažirala da bi se plačalo delo in trud vsem, ampak le tebi.
DEJSTVO 4: Nisi se zagrebla le za denar, ki naj bi ti pripadal za opravljeno delo, ampak tudi za sojenje, ki ga praktično nisi opravljala (KD Naklo) in delo, ki sploh še ni izvedeno (6. tekma).

O ostalem baba rekla, baba kazala ne mislim razpravljati.  ::)



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #28 : 17 September 2009, 10:37:38
Dragi vsi, ki berete tole temo:

Ponovno, se opravičujem vsem, ki morate tole brati in zapravljati svoj čas za tale dogodek.

Če bi želel kdorkoli kakorkoli predebatirati svoje mnenje o celotni zadevi, naj me pokliče po telefonu osebno, in bomo v živo dorekli stvarem. Jaz sem sama pri sebi razčistila marsikatero stvar, tako da me taki in drugačni posti sploh ne ganejo.

Ker pa želim, da se take stvari ne dogajajo več v javnosti, saj s tem mečejo slabo luč na šport, bi iskreno prosila, da se to temo zaključi!

Kdorkoli že si pod tem nickom, predvidevam, da se ukvarjaš z dogfrisbeejem, ti želim v prihodnosti še veliko veselja in zabave s svojim psom in ti želim vse najboljše v dogfrisbeeju!

Prav tako zaključujem to temu v upanju, da bomo še naprej sodelovali z ljudmi, ki se znajo pogovarjat in dogovarjat in da popeljemo dogfrisbee na nivo, kjer ne bo grdih in zahrbtnih pogledov, ampak dobra komunikacija in s tem dobri odnosi!

Pa lep pozdrav vsem!



sunshine_masha

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #29 : 17 September 2009, 11:29:54
Ker pa želim, da se take stvari ne dogajajo več v javnosti, saj s tem mečejo slabo luč na šport...
Nikakor se ne strinjam, da se o tem ne bi smelo govoriti/pisati javno. Tvoja želja/predlog/prošnja/zahteva (uporabi izraz, ki ti je najljubši) za izplačilo je bila proti dogovoru in bi direktno vplivala na vse zmagovalce pokala ter vse prostovoljce pri organizaciji, ki bi bili s tem prikrajšani za plačilo. Zaradi tega ne vidim ničesar napačnega v tem, da izvedo kakšne so tvoje ideje in da jim s tem damo možnost, da svoje povedo tudi oni. Konec koncev si ti prva privlekla to temo na forum...

Citiraj
Jaz sem sama pri sebi razčistila marsikatero stvar, tako da me taki in drugačni posti sploh ne ganejo.
Super! Smem torej sklepati, da je za zadeva zaključena in spori razrešeni, o novih pravilih pa se bomo/boste pogovarjali transparentno in v naprej, ne pa spreminjali dogovorov za nazaj?