Kvalitetni kovinski boxi

mia+zar · 1866

mia+zar

  • *
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 7
: 23 Julij 2009, 16:26:10
Živjo,

Ker se odločam za nakup 'kletke' (mimogrede, a si ne bi morali izmisliti nove slovenske besede za to 'stvar', glede na to, da ob besedi kletka večina tistih, ki je ne uporablja, pomisli na mučilno napravo za psa?) za mojega gordona, ki jo bom uporabljala v stanovanju, sem se odločila za kovinski box, ker se mi zdi, da so ti za ta namen najbolj primerni, kajti pes vidi ven, so zložljivi in trpežni... Zato me zanima ali poznate kake proizvajalce, čigar kletke so udobne (za psa), varne (lepo zvarjene, brez kakih špicov), jih pes od znotraj ne more odpreti, so enostavne za čiščenje...
Zanimiva se mi zdi ta zadeva KLIK, ker ima dvoje vratc, jo ima kdo doma, kaj meni o njej?

Zanima me tudi kaj menite o proizvajalcu Petmate (in o tej kletki), kletki I-Crate, in o meni osebno (zaenkrat) najljubšem proizvajalcu kletk General Cage.

Se da katera od teh stvari dobiti v Sloveniji? Oz. a je v Sloveniji sploh dobavljiv kak kvaliteten kovinski box? Iz tujine zaenkrat ne bi naročala...  :-\

Hvala za odgovore, Živa

If there ever comes a day when we can't be together keep me in your heart, I'll stay there forever.
(Winnie the Pooh)


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 23 Julij 2009, 16:40:44
mislim da prav veliko ne boš prebrala med eno in drugo znamko... zavarjene so vse dokaj lepo, sistema odpiranja sta pa pri teh kletkah pomoje itak samo dva... in pri nobenem mislim da pes nima nobene možnosti, da bi ven prišel.

Jaz sem našo kletko kupila v zooticu, znamke se ne spomnim več... po dveh letih je še vedno cela, nikjer zarjaveta... Takrat ko sem kupovala, sem itak izbirala z očmi in ne toliko s pametjo... tako da sem vzela tisto, ki "nam najbolje paše v stanovanje"  :-[ (pač črno, s plastično podlogo). Sem še vedno zadovoljna, če bi ponovno kupovala, bi verjetno vzela tako, ali pa kakšen cm večjo :)

Za kletke se ti zelo splača pogledati tudi na zooplus.com in zooplus.de

lp Nina


mia+zar

  • *
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 7
Odgovori #2 : 24 Julij 2009, 10:20:53
A imaš mogoče kako fotko te kletke? Kaj pa cena? Me vleče, da bi šla v Zootic in vprašala, če jo še imajo...

If there ever comes a day when we can't be together keep me in your heart, I'll stay there forever.
(Winnie the Pooh)


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #3 : 24 Julij 2009, 10:50:29
Jaz sem jo lani naročil kar na pasji. net in mi je čist dobra. Fajn je, ker ima dvoje vrat, ene na kratki in ene na dolgi stranici.


Lp z.

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!