KAKO ODSTRANITI ZVEČILNI GUMI S KRATKODLAKEGA PSA

mirko · 4712

mirko

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
ZANIMA ME, ČE IMA KDO IZKUŠNJE. MOJA PSIČKA SE JE LEPO VLEGLA NA ZVEČILNI GUMI IN ČEPRAV SMO GA DELNO ODSTRANILI, GA IMA ŠE VEDNO NA DLAKI. KER JE KRATKODLAKA, BI GA POSKUSILA ODSTRANITI, PA NE S STRIŽENJEM. HVALA ZA NASVETE!



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 17 Avgust 2009, 15:13:08
Pobriješ dlako, kaj drugega ti ne preostane. Če nimate mašince, pa pojdite do veterinarja da pobrije (tule pri nas tega ne bi zaračunali). Bo imela pač moderno frizuro. Bina je ekspert za smolo in sem jo že nekajkrat postrigla. Njej prav nič ne bo mar, če ima postriženo.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 17 Avgust 2009, 15:28:14
Zmrzneš jo :D Hec.  ;D
Poskusi z margarino ali maslom ;) Čara to recimo pri smoli deluje, da ni treba pobrit psa ;)

mirko velike črke v inetrnetnem svetu pomenijo, da se na ostale sodelujoče dereš, tako da jih prosim izklopi.

Lp, nina



mirko

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 17 Avgust 2009, 16:02:55
Hvala Čara in Nina za odgovor, sem že probala z margarino, ni šlo, potem sem pa malo strigla, ampak žverca ni čisto nič pri miru. Čakam na primeren trenutek, mislim, da bom uspela. :o :o :o :o :o



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #4 : 17 Avgust 2009, 17:08:05
Sicer ga na psa še nisem skasirala, sem ga pa enkrat uspešno odstranila iz kopalk tako, da sem jih drgnila z ledeno kocko. Glede na to, da je poletje bi bilo mogoče za probat ;)

8)


sračka

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 17 Avgust 2009, 17:29:12
Mi smo žvečilni gumi spravili iz dlake tako, da smo ga tam namazali z čisto navadnim oljem, počakali in nato skrtačli! ;D
Deluje!



mirko

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 18 Avgust 2009, 08:55:22
Ostalo mi ga je še čisto malo, namazala bom z oljem in probala še zadnji nasvet, hvala vsem! ;)



jmarkoos

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 26 December 2009, 22:32:32
No ta žvečilni gumi je že od avgusta verjetno - upam sam odpadel  ;D pa vendarle nasvet za naprej. Res mraz  k temu pripomore - in pozimi zato ni težava, je treba le psa peljati na daljši sprehod ven ko je temperatura nizka ali pod minusem - še boljše je, če se še kaj povlja v snegu. Poleti, pa če vam pes pusti in če bo še težava z zvečilnim pa ohladite to mesto s kockami ledu - tako boste veliko lažje odstranili žvecilca brez sriženja ipd.
Olje ( recimo jedilno ali olivno ) se pa uporablja, ko želite odstraniti smolo ali kaj podobnega - saj olje smolo topi....

http://kupto.si od 40 do 90 % ceneje