Pasji filmi

S1b · 122582

Zoya83

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #240 : 30 Avgust 2010, 20:26:19
Moj najljubši je pa Year of the dog  ;D

pa seveda
Best in show
Marley & me
že omenjeni Hotel za pse
... pa še jih je :D



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #241 : 31 Avgust 2010, 11:34:03
Je kdo gledal film Benji? Kakšnih 20 let star film o enem malem pogumnem kužku, več se pa ne spomnim... Takrat sem dala mojemu prvemu psu ime Ben  ::) ;D
Pa filmi, v katerih je igral znani Rin Tin Tin, eden prvih pasjih igralcev. Če kdo pozna kakšen naslov  ???
Drugače pa nekatere pasje klasike: Old Yeller (all american movie ;) ), Kala, Lassie, Cujo, Sreča na vrvici, Marley & Me (nov sicer...) in še mnogo že naštetih...


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #242 : 31 Avgust 2010, 12:06:59
Se spomnem RinTinTina... ceprav jaz sem gledala nadaljevanko. Prodajajo pa celo njegove direktne potomce :D http://www.rintintin.com/upcominglitters.htm

battito animale


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #243 : 31 Avgust 2010, 12:23:48
Ne morem verjet  :o Popularen 50 let in več nazaj...in še zdaj se prodaja  ::)


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #244 : 01 September 2010, 11:37:48
Eyes of an Angel

Glede na posnetek na youtube je Angel en doberman, ki ga uporabljajo za pasje boje. Ker pa je hudo poškodovan, ga vržejo v reko. Reši ga ena punčka in z njo postane najboljši prijatelj.    Potem ga pa en moški najde
(mislim, da je celo punčkin  oče), ki ga spozna in ugrab (no uzame jo) punčko in Angela potem pa ne vem več naprej. Mislim, da jo Angel najde in oče rata prjazen.

In mislim vsaj da je to pravilni vrstni red.

No sami presodite:
http://www.youtube.com/watch?v=vnlAeF5HEZg

To je res skoraj 20let star film. Se vidi tudi na psu, ker ta samec je definitivno še iz tistih časov, ko so dobermani še bili delovni psi.

Saj današnji dobiji so ravno za dva ta iz filma!  :(


Lp Z.

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Misa

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 0
Odgovori #245 : 01 September 2010, 13:54:35
Drugače je men dober film cats and dogs 2 del..
Pa Marmaduke:) se gre o nemški dogi,zelo dober film;)

A mislite da se te ta stare filme še da zloudat dol?




Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #246 : 01 September 2010, 14:22:26
Misa: Marsikaj se najde na netu, večino sem jih na ta način dobila in pogledala. Največkrat so problem edino podnapisi, če jih potrebuješ.


Misa

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 0
Odgovori #247 : 01 September 2010, 15:12:22
ma sem zloudala dol Eyes of Angel,pa mis ploh ni delal;S
mah dobro podnapisi,nekak že poštekam,hehe;D




Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #248 : 01 September 2010, 15:25:51
Bodi pozorna na format, ki ga dol potegneš, da ti preverjeno to predvaja računalnik ali dvd. Računalnik ponavadi niti ni problem. Jaz se držim kar DVDrip in potem .avi ... najhuje je, kadar dobim kakšno CAM verzijo, ko ne pogledam dobro  ::)
Je pa odvisno od kodekov, ki jih imaš na računalniku, kaj potem lahko gledaš. Tudi te si lahko priskrbiš na netu. Na dvd predvajalnikih pa ne vem kako je s tem, vem samo, da imajo omejene formate. Nekako takole, bolj amatersko povedano.
Podnapisi niso problematični, dokler ni film v kakšni kitajščini, francoščini ipd. 8)


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #249 : 01 September 2010, 19:08:39
ma sem zloudala dol Eyes of Angel,pa mis ploh ni delal;S
mah dobro podnapisi,nekak že poštekam,hehe;D



Jaz sem ga kar na Youtube pogledal. Pač po delih.  ;)


Lp Z.

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


*Maruša*

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #250 : 08 Januar 2011, 13:15:08
to sicer ni film, ampak vseeno....ni ga čez Komisarja Rexa  :-*
drugače pa si morm dol potegnit Hachika...baje res super in žalosten film...

A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
(Josh Billings)


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #251 : 22 Januar 2011, 16:28:02
Ni film, je pa huda reklama  :D
http://www.youtube.com/watch?v=D2FX9rviEhw


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #252 : 22 Januar 2011, 19:47:50
Defenitivno morte pogledat Iron Will...od tega filma dalje sem se zaljubila v te cudovite polarne buce in si zelela eno doma. film sem gledala, pred kar nekaj leti nazaj. ker pa film ni najnovejsi ga je bilo zelooo tezko dobit z interneta, da o videotekah ne govorim. :P zdaj imam film in eno snezno princesko. vredno ogleda! :)

malo za firbca :   http://www.youtube.com/watch?v=TsDnmDhtz_k



pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #253 : 08 Februar 2012, 12:43:52
Red Dog

Vredno ogleda  :)

PS
Sedaj bi pristal v zavetišču, naslednji dan brez jajc,.......................v imenu ljubezni, etike........ ;D
Da o tem ,da recimo nima pedigreja, se ne ubada s pasjim športom, ne pozna vsaj 50 trikcev, ne leži "na kavču", ni pozimi (ali poleti) v modni oblekici, čevelčkih , papca pedigre hrano, ne hodi na razstave ...................sploh ne bi razpravljali  :-[
.........čeprav je "rdeča nit" filma drugje, širša



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #254 : 08 Februar 2012, 21:43:07
Mam ta film, ga moram še pogledat.

Ni mi pa jasen tisti tvoj komentar?  ??? Pa bom vseeno odgovorila nanj, ker si vsekal mimo na celi črti.
Nekateri psi dejansko potrebujejo oblačila v zimi. Le počakaj, da tvoj pinč ostari, bo njegovim kostem prav prijal plašč v hladnih dneh. Ali pa poškodovani psi, hrti, golokožci, podhranjeni psi....
Triki samo koristijo psu, njegovim mišicam in možganom in poglabljajo odnos z nami.

kastracija pa....večina lastnikov ni sposobnih pazit, da ne bi prišlo do brejosti, lastniki samcev, pa nesposobni pazit, da jim psi ne bi uhajali....Da ne bi o tem koliko ljudi je prepričanih, da samica mora imeti 1x mladiče....čeprav niti približno ni dovolj skrbnih in odgovornih novih skrbnikov.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #255 : 09 Februar 2012, 13:06:12
.............punči, predvsem pazi, da ti pes ne bo en lep dan spregovoril  ;)
.............in ko so te že polna usta in roke vsemogočih nasvetov in naukov....................... .mogoče pa nam enkrat pripraviš kakšno demonstracijo, takšne in drugačne vzgoje, prevzgoje, trikcov, veterinarskega dela  ;) ..............po moje nisem edini, ki bi rad pogledal tvoje udejanjene besede. Čudno, da te slo inštruktorji, KD-ji, itd. še niso odkrili (ali se pa motim)  ;D ;D ;D



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #256 : 10 Februar 2012, 10:07:29
(ali se pa motim)

o marsikomu med nami se motiš  :P

Sicer pa ... ''izvorno'' je to bil pes, ki je živel samo cca 8 let (v imenu ljubezni ga je moj pes že danes preživel  ;)). Kastracije še niso bile dosti razširjene, ker je bilo to pred letom 1980. Bil je mix kelpiXcattle dog.

Če pa se vrnemo na sam film posnet 2011, je pa pes kar lepo kelpi, ki je pred filmom znal edino komando sedi (se ni kotil pameten  ::)). In se poleg razstavljanja ni ukvarjal z ničemer (domnevam da ima rodovnik). Po treningu za filem zna menda sedaj okoli 60 trikcov in ima uspešno posnet film. Glede na njegovo kondicijo domnevam, da ga hranijo s čem bolj kvalitetnim kot je pedigre pakiran za slovenski trg. O ležanju na kavču nebi, ker obstaja verjetnost da je s filmom pridobil malce več $ in si lahko privošči dražji kavč. O uporabi plaščkov bi se dalo diskutirat pa je predolgo za tole temo smetit.
V bistvu je moj point to, da je pa treba malce bolj široko kinologijo gledat, da lahko razpravljamo.  ;)

Je pa filem sigurno dober za pogledat že zaradi tega, ker igra en luštn kuža. Lahko gledaš zgodbo, eni pa poleg tega vidimo še dobre igralce.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #257 : 10 Februar 2012, 16:52:41

V bistvu je moj point to, da je pa treba malce bolj široko kinologijo gledat, da lahko razpravljamo.  ;)


Moderno  ;D ................. kjer ljubezen štejemo z leti življenja, količino denarja in popolno svobodo ;D ...............predvsem pa naravno  ;)

Nihče ni nezmotljiv  8)



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #258 : 11 Februar 2012, 09:00:49
Svoboda je stanje duha  ;)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #259 : 11 Februar 2012, 23:24:21
..........., ki se s časom vedno bolj približuje prvobitnosti, naravnosti.

Samo, da slučajno enkrat ne pristanemo zopet med "opicami" ;)  ;D



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #260 : 11 Februar 2012, 23:25:44
A bi bilo tako grozno? Sej opice se imajo cisto fajn ;)

battito animale


diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #261 : 12 Februar 2012, 07:53:23
..........., ki se s časom vedno bolj približuje prvobitnosti, naravnosti.

Samo, da slučajno enkrat ne pristanemo zopet med "opicami" ;)  ;D

Razmišlljam: ali kot  avstralopitek- Lucy, ali Homo erectus), ali pa Homo sapiens.

Ej, Pidog... Ne bom "pametna"... Grem tja, kamor bi "šel" tudi ti... Slutim, da bo s tabo prav fajn, nič dolgočasno....
Čisto zares. Družba je pomembna. Da si med "svojimi"...

In ko smo ravno pri "naših prednikih" - legendarnih filmi o kralju džungle Tarzanu in njegovi "prvi dami" šimpanzki Čiti...



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #262 : 12 Februar 2012, 08:31:00
Tarzan je bil nerodovniški, Jane je bila rodovniška ( s kupljenim PNZ-jem )
produkt je bila pa čita
 :o :o   

p.s. ...  samo nekam dolgo je živela ... :o :D

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


klopko

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #263 : 10 Januar 2013, 01:51:28
Sreča na vrvici, lesi  ;D

Potrebujete slovenske podnapise? Več: http://www.slo-podnapisi.net . Radi potujete in bi si radi odpočili od dolge poti ali bi si radi ogledali znamenitosti? Predstavljam vam zelo ugodno prenočišče Šušteršič ( Medno ). Več: http://www.bojan-prenocisca.si/


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #264 : 24 Februar 2015, 12:17:53
Sama pa sicer iščem en pasji film - risanko, kjer en črn velik mešanec in foxterier pobegneta od nekod, ker sta mislim da okužena z nečim in potem ju iščejo z vsemi možnimi policijskimi in vojaškimi enotami. Na koncu ostaneta ujeta na obali in namesto da bi se predala, odplavata proti sončnemu zahodu. Grozno žalosten film.

The plague dogs
http://www.imdb.com/title/tt0084509/