Zascita Kavca

Zemirah · 3207

Zemirah

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
: 05 December 2009, 16:41:04
Zivjo,


zanima me s cem zascitite kavc da ga vasi ljubljencki popolnoma ne posvinjajo. Iscem konkretne izdelke, dobavljive tu ali v tujini. Do sedaj sem uporabljal eno tanjso rjuho ampak to ni to... Ponoci ko pes spi gor se minimalno slini in zjutraj imam tu ter tam kaksen bel flek. Iscem nekaj kar se bo dalo ali raztegniti cez kavc [na elastiko] ali pa samo poloziti cez cel kavc [navadna rjuha]. Sem odprt tudi za druge predloge. Mogoce kaksno namensko prevleko ki ima na spodnji strani plastiko?


Hvala.



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 05 December 2009, 16:47:53
Mi imamo usnjeno kotno garnituro, čez vsako stran vržemo čez pliš deko. Je zelo lahka za vzdrževanje, v stroj vržemo na 30 stopinj za 15 minut, nato pa v sušilca, kjer se v hipu posuši.
Za poleti, če bo pliš pretopel pa imamo bombažni prešiti odejici, ki se tudi lepo pereta in sušita.



Scarlett

  • *
    • Prispevkov: 979
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 05 December 2009, 17:15:45
Mi imamo najprej dve veliki pregrinjali in čez še dve brisači- tam, kjer spijo mačke in pes. Tavelikih pregrinjal se mi namreč ne da otresat vsak dan ;D So pa pri nas samo dlake, naša kuža se namreč nič ne slini ;) Je pa verjetno usnjena garn. najboljša, pri nas zaenkrat še ne pride v poštev, ker ima kuža vsake toliko željo po preoblikovanju dnevne sobe ::)



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #3 : 05 December 2009, 17:40:39
Terra je dekoraterka  ;D?
Res je pomembno, da lahko pregrinjalo vsak dan streseš (najmanj enkrat  :-\), zato ne sme biti zakomlpicirano.



Zemirah

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 05 December 2009, 19:44:33
Danes se mu cez pogrnil eno deko ki je nazalost premejhna tako da jo je hitro zbrcal na en kupcek. Kje bi lahko dobil kaj vecjega v Ljubljani? 250x220 bi ustrezalo.

Tole je super ampak 45eur...



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #5 : 05 December 2009, 20:01:41
Jaz imam navadno pregrinjalo za kavc pa je cisto uredu. Cena pa je bila tam nekje... sej lahko Bozicku pises ;)

Samo pazi, da je bolj gladko, ker imam se eno, ki je ful presito in pobira dlake kot zmesano :-X

battito animale


Zemirah

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 05 December 2009, 20:26:23
Tisto zgoraj omejeno pregrinjalo se mi zdi kar kakovostno, tudi bombaz naj bi bil "zelo tezak" tako da pomoje bi moral slino zaustaviti.

Je pa cena torej kar realna? 45eur za tako zadevo?