MORJE

irenchy · 35795

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
: 08 Julij 2005, 16:53:13
Morje :).......no danes gremo mi na morje...druga runda ;D ;D ... seveda gre tudi Rondo. Gremo kar v naso prikolico v Novigrad v camp Sirena. Mackon bo ostal kar doma...za vsak slucaj ;) ;) ;).  Kaj vec o tem kako smo se imeli, kaj smo poceli, slikice in vse ostalo bom sporocila, ko se vrnemo......sicer nevem se kdaj ;D......ko bo zmankalo hrane za rondota in ko bomo pogresali PeSjanar.si forum ;) ;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D. Tisti, ki ste pa ze bili na morju (vem samo za mary) pa upam, da ste imeli fotoaparate sabo in da ste poslikale svoje pesjane. :)

lp, irena in rondo-ki upata, da ne bo tako vroce kat je bilo zadnjic ;)

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 08 Julij 2005, 19:56:53
Citiraj
ko se vrnemo......sicer nevem se kdaj ......ko bo zmankalo hrane za rondota


Mi upamo, da hrane zmanjka čim prej ;D in da se kmalu vrneta. Drugače se pa lepo imejte in poslikaj čim več fotk, za koledar ;)

Aja a Mary je že nazaj??

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #2 : 08 Julij 2005, 21:58:48
Citiraj
Aja a Mary je že nazaj??
nep


Citiraj
Mi upamo, da hrane zmanjka čim prej  in da se kmalu vrneta. Drugače se pa lepo imejte in poslikaj čim več fotk, za koledar

bomo, bomo slikali;)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #3 : 09 Julij 2005, 21:18:24
Hoj hoj!

Mary je ravno prišla z morja ;) Pa takoj na računalnik gledat, kaj se novega dogaja. ;D
Sedajle ravno iščem kabel za fotoaparat, da bi slike prenesla na računalnik pa ga ne najdem :'( No, ko ga najdem pa dobite slikice... ;D samo jih ni veliko, ker sem fotoaparat proti koncu dopusta založila in ga nisem našla :-\ ::)

Lp

Lp, Marusa


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #4 : 09 Julij 2005, 21:32:07
Mary bo pa tepena,Mary bo pa tepena...pa kakšna za natečaj se bo vseeno našla,a ne ;).Skratka komaj čakam...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #5 : 11 Julij 2005, 13:46:57
Zanima me, če je bil kdo od vas že v kranjskem kampu v premanturi s psom?



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #6 : 20 Julij 2005, 22:33:27
irena in rondo srecno prispela domov :) :) :)...hehe....sicer ze v nedeljo ampak ok ;) ;) ;) ;) ;)

no...imeli smo se super.....in koncno mislim...ne mors da vrjames.....rondo je uspel priti v morje do nogic tako, da je vse noge orng namocil...ampak potem pa hitro ven...jaz sem v vodi strasila s poli in z vsem ampak ne...rondo pac ne mara morja. ...ampak tace je pa vseeno namocil. Naredili smo kar nekaj slik....zadnji dan :-X :-X......no jih bom kmalu dala na internet.
spoznali smo tudi nekaj novih prijateljev.....

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #7 : 04 Avgust 2005, 16:04:25
Živjo :)!
V soboto ponoči smo prišli iz morja. Nismo šli v kranjski kamp ampak v sosednjega (Stupice). Bilo je super, nara se je naplavala :D!

Slike: http://anana.moj-album.com/album/805862/

Lp, Ana



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #8 : 10 Avgust 2005, 18:10:57
Mi pa komaj čakamo morje...gremo pa na otok Ugljan.Rina gre z nami prvič,in upam,da bo uživala..slikice pa dobite ;) Aja...gremo od 20-30 avgusta..

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #9 : 11 Avgust 2005, 07:42:51
Mi gremo za vikend tudi na morje. Gana gre z nami in upam, da se bomo imeli lepo. Gana je bila z nami že enkrat na morju in je zelo zelo uživala. Ko je bila v vodi, smo jo komaj dobili iz vode! Haha  ;) ;)

Tudi mi bomo malo poslikali in slike takoj pokazali na PeSjanarju.  ;D ;D


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #10 : 11 Avgust 2005, 09:49:03
uživajte še namesto nas ;) :)

LP,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #11 : 11 Avgust 2005, 13:25:38
Danes je meni uspelo nekaj nevrjetnega ... dodala sem slike v album :o ;) ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #12 : 11 Avgust 2005, 13:27:42
joj...tako hitim in potem pozabim dat link ::) ::) ::).....MoRje

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Lanyca

  • Gost
Odgovori #13 : 11 Avgust 2005, 18:24:16
Mi pa gremo z Lano za vikend k enim prijateljem v Log to je nekje pri Rušah malo ven iz M.B. No v petek smo tam v sobooto gremo k tistemu gospodu, kjer smo kupili L. Večkrat nas pokliče tudi po telefonu in povpraša po Lani. Nato gremo še nekam in do nedelje spet v Log. Tam majo tudi psa Runoja in se z Lano dobro razumeta.



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #14 : 16 Avgust 2005, 23:13:04
Pa smo prišli z morja! Gana je zelo zelo norela po vodi in se tudi fulllll naplavala. Je skoraj nismo dobili iz vode. Ko je pa prišla iz vode, je pa bila tako izmučena, da je kr zaspala na plaži. HAha.  ;) ;)
Še malo slik!







irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #15 : 16 Avgust 2005, 23:19:49
o vidim, da je uzivala 100 na uro. super slikce :) :) :). Mi smo ta vikend ze spet zabluzili in pustili prikolco samo na morju..hehe....ta vikend ze spet ne bo nic...mogoče potem. a ninci in črt sta na morju?

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #16 : 17 Avgust 2005, 09:43:21
O,vidim,da ste uživali :)
Citiraj
a ninci in črt sta na morju?
Sta na dopustu,ampak ne na morju.Šla sta....hm...pozabla kam ??? ::)

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Puma

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 17 Avgust 2005, 10:05:09
Marko! A mi lahko zaupaš, kje na morju ste bili, ker po tehle slikicah sodeč, ste bili na plaži sami???

A dog has one aim in life... to give you his heart. (J. Cairns)


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #18 : 17 Avgust 2005, 13:16:20
Seveda ti zaupam.  ;) ;) Bili smo v bližini Pule ( Krnica pri Puli ). Malo naprej od Duge uvale. Bilo je res fajn, ker smo bili na plaži sami, tako da nismo motili druge kopalce in je Gana zares uživala.  :) :)


Puma

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 17 Avgust 2005, 13:21:21
aha, se mi je zdelo nekam znano  ;) tja smo hodili kar lep cas mojega zivljenja, tako da si se zdaj velikokrat ne morem pomagati, da jo nebi sem in tja malo ucvrla v Krnico. A spali se v Kampu?

A dog has one aim in life... to give you his heart. (J. Cairns)


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #20 : 17 Avgust 2005, 13:23:59
Seveda! Starši od Katye imajo tam v kampu pri Mavriciju prikolico že kakšnih 10 let.  ;D ;D Tako da sma tudi midva tam redno, Gana je pa bila drugič. Haha.  ;) ;)



Puma

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 17 Avgust 2005, 13:28:55
O the best! Mi sicer nikdar nismo spali tam doli, ker smo imeli v eni vasi cca. 20 km stran hiso. smo pa v Krnici imeli privez za coln, tako da smo se vsak dan tam kopali   ;D Joj zdej sm se spet navdusila... moram jo letos se kaj tja mahnit  ;)

A dog has one aim in life... to give you his heart. (J. Cairns)


Lanyca

  • Gost
Odgovori #22 : 17 Avgust 2005, 14:17:36
Marko: Tvoja gana je čisto taka kot Lana celo, ko je mokra. Neverjetno ji je podobna. ;) :) :D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #23 : 18 Avgust 2005, 12:18:14
a ninci in črt sta na morju?


Takole ninci in Trigi se javljata z morja. Smo malo spremenili plane in jo mahnili na toplo primorsko. Trenutno v Izoli čekirava, če ste pridni ::) In... vas morava malo okregati. Ma ne saj se hecam super ste. Se, .. kmalu vrnemo in poročamo kaj več.

Lp, Črt in nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #24 : 18 Avgust 2005, 13:12:29
Uživajta tolk časa,kot še lahko... :).Pozdravčki na Primorsko in (trenutno) sončnih Domžal.

Lp,
NIna

p.s.
Mi pa že pakiramo! ::) ;D ;D

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #25 : 18 Avgust 2005, 13:39:37
o lepo lepo, da sta nas malo prečekirala. :) lepo se imejta in uživajte! :) pa ne pozabit na slikce! ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #26 : 18 Avgust 2005, 13:48:55
Ja res lepo.Jaz tudi počasi pakiram in jokam,ker nočem na morje pa še Ron bo doma :'(!!!!!!!Bljak pa morje...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #27 : 18 Avgust 2005, 15:10:55
Sem prejle pozabila omeniti.

Včeraj se vračamo iz Italije,ura okrog 17.00.Avtocesta...enkrat pripelje mimo en...ne vem ali je bil Golfa ali nekaj podobnega.Skratka.Prtljažnik nabasan do kraja...v kotu pa NO.Samo glavo je lahko premikal!!!!!!Tud ležati ne mogel.Grozno!!!!!!!Če bi odprl prtljažnik bi samo buuuuuum naredilo in vse bi zgrmelo ven.Kaj bi v tem primeru sploh lahko storil?Vse lepo in prav če gre kuža na morje v normalnih razmerah ne pa da ga stlačiš v en kot in pičiš na dopust >:( >:( >:(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #28 : 18 Avgust 2005, 22:02:53
Marko, a ta Krnica je ubistvu še vedno del Duge uvale? Če greš v zaliv na levi strani? Ali pa je vsaj ta slika od tam:
http://www.moj-album.com/slike/663228/jmLslM84FEX91o4o.jpg

Jaz sem bila tudi v Dugi uvali, pa se mi zdi čisto tako, kot bi bilo iz tiste "naše" plažice. :)

lp, rina

Los je car!


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #29 : 18 Avgust 2005, 22:15:51
Je v Dugi uvali podobno, samo je to zaliv malo naprej. Kakšnih 5 km.  ??? ??? Je pa plaža zelo podobna in seveda tudi razgled.