MORJE

irenchy · 35811

ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #60 : 28 Avgust 2005, 11:30:36
hvala Rinchy lepi fotki ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #61 : 29 Avgust 2005, 21:24:56
O Neyka hvala,da te imam.No jaz sme nazaj.Živa...popikana od komarjev (29 pikov ;D)...Ron je bil doma...skratk...no blo je še kar :).

Rinchy fajn fotke...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #62 : 30 Avgust 2005, 21:01:58
Evo "rinchy" is back ;D :)Jah,kaj naj rečem....vse je minil prehiiitro.Rina je uživala,mi tut,,...voda je bila sicer mal hladna,ampak je bila z dneva v dan bolj topla..vse dni 30 stopinj mogoče kakšno stopinjo več...slike bodo...raj ne povem kolk,če ne boste mislil,da se nam je utrgal ;D ;). Kaj več pa napišem jutri...

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Lanyca

  • Gost
Odgovori #63 : 31 Avgust 2005, 14:58:56
Dobrodošla nazaj Rinchy saj je bil že čas. Kje si pa bila na morju? ;) :D :) ;D



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #64 : 31 Avgust 2005, 15:52:43
mi smo doma....konec morja za letos. Mogoče še kakšen vikend v septembru. Smo uživali. Ta teden je bil posebej super in vse ............................. .................vam predstavim in povem, ko dam še slikice na net.!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #65 : 31 Avgust 2005, 16:11:25
Dobrodošla nazaj Rinchy saj je bil že čas. Kje si pa bila na morju? ;) :D :) ;D
Na Ugljanu

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #66 : 01 September 2005, 16:15:34
Evo komplet poročilo z morja :)...

20.avgust..odhod od doma.Rina je celo pot spala  kot ubita.Po 5-6 urah vožnje smo prišli do trejekta,kjer niso delali nikakršnih zapletov in je bila lahkoRina z nami.Do aparmaja smo imeli še cca. 10 minut vožnje..tam smo razpakirali in vsak je padel v svojo posteljo-Rina pa na tla,kjer je bilo hladno..Popoldne smo odšli na plažo številka ena.Tam je bil poleg Rine še en terier star 12 let,kateri se ni hotel igrat z Rino...zato tudi sama ni rinila vanj in se je raje posvetila vodi.Kot lahko vidite na sliki,je šla gospodična samo do trebuščka...več: NI ŠANS ;).Malo je počila na plaži,nato pa smo odcepetali proti našemu "domku".Naslednji dan,smo se odločili,da obiščemo drugo plažo...torej plaža številka 2. Rina je spet norela po vodi,nato pa se je malo poigrala z mešančkom Bodotom.Ta plaža nam nekako ni ustrezala,ker je bila cesta preveč blizu.Sledil je tretji dan...šli smo na plažo številka 3...evo,pa smo jo našli.Ta  nam je ustrezala.Ni bilo avtomobilov,ljudi...nikogar,ki bi ga pes lahko motil.Lep dostop do vode,senčka,čista voda...kaj še hočmo :) Rina je uživala v vodi.Najraje je kopala po vodi,še raje pa ven vlekla kamenčke...no ja ...kamne.Uživala je tudi,ko je iz "globoke" vode(torej do trebuščka) prinesla palico...kakšno veselje je bilo takrat :D.Seveda,pa ni šlo brez poziranja tako na suhem,kot v vodi.Ko se je načofotala je legla na sonček po parih minutah,pa sem jo odpeljala v senčko,da se nebi "skuhala" na soncu. V naslednjih dneh nas je na plaži obiskoval 4-letni zlati prinašalec Lago.On jo je poskušal zvabiti,da bi zaplavala,a strah pred plavanjem jo je premagal :P. Zato,sta raje skupaj čofotala po vodi.Tisto oblačno dopoldne smo izkoristili za ogled mesta Preko.In si ogladali trajekte(v ozadju). Za konec pa še ena voda slikca: kLiK

Uglavnem,imeli smo se fino,Rina tudi..uživala je med samimi deci(namreč bila je edina psička v vasi ;D).

Več slikic pa TuKaJ

En lep pozdravček,

Nina& potaplačica Rina ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #67 : 01 September 2005, 16:31:38
lepe slikce ... Rina je pa takšna kot Indi, tudi samo do trebuščka ...  :)



Lanyca

  • Gost
Odgovori #68 : 01 September 2005, 17:09:55
Lepe slikce pa tudi napisano... To bi blo za Lano bi vs dan plavala. :D ;D ;)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #69 : 01 September 2005, 17:45:28
Rinchy....SUPER si nas popeljala čez vaše potovanje. SUper slike! :)

no pa še naše poročilo iz prejšnega tedna, ki je bil telo poseben. :)
 
Zadnji trenutek sem se odločila, da gre z mano tudi moja prijateljica in njeni psi ;D...in moja mami je takoj privolila :o. Pa smo šli.....trugo na avto (mislim, da se reče montana) notri vso prtljago, v prtlažnik Rondota in Gajo. Gal, ki je najmljajši je lahko bil še v naročju, zraven je bila še moja sestrična, sestra jaz in mami, oči je prišel en dan kasneje za nami.
Ta teden je bil res super....bil je zadnji vikend pred šolo zato je bilo bolj malo ljudi v campu, tako, da smo imeli na razpolago plažo katerokoli smo želeli. prvih nekaj dni smo hodili na plažo pod drevo, ker je bila fina senčka. V nedeljo je bilo vreme bolj slabo dopoldne, popoldne je posijalo sonce zato ni bilo tako vroče in smo si privoščili , ker je bilo zelo malo ljudi ta bolšo plažo. Sicer naj vam predstavim našo posadko. Rondo, ki si je prisvojil naslov ultra maratonski potapljač, Gaja, ki si je rav tako prisvojila naslov ultra maratonska plavalka in še zadnji Gal, ki je skrbno, lepo in ponosno čuval naše brisače in vso ostalo kramo. Naredil je tudi nekaj prvih pasjih zamahon po vodi, ugotovil je tudi, da je bolj pametno piti iz sklede, ker je ta voda nekam slana. Po plaži so tudi noreli...še posebej rondo inGaja, Galu se je zdele bolj pametno počivat. Na sprehodu smo šibali in še enkrat šibali in se tudi malopopackali. Potem so pa sladko zaspali dokler jih nismo zbudili , nato so se igrali. Da niso bili pujsi smo se tudi skopali, prva žrtev je bilaGaja, Rondo, Galu pa smo umili samo tačke. Na koncu je nastala lepa
slikca vseh treh.

lep morski pozdrav
Irena in Rondo

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #70 : 01 September 2005, 19:02:12
Obedve super predstavitve.Pa gaj je tooooooook lušten :-*.Ko ga srečaš mu daj en cmok.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #71 : 01 September 2005, 19:23:46
Obedve super predstavitve.Pa gaj je tooooooook lušten :-*.Ko ga srečaš mu daj en cmok.
Gaja ali gal!
Vrjetno misliš Gala.......bom bom

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #72 : 01 September 2005, 20:09:48
Irenchy od kod pa je tale Gal??

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #73 : 01 September 2005, 20:15:39
Ja mislim Gaj...cukr ni kaj.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #74 : 01 September 2005, 20:19:58
T.M.T GaLLLLLLLLL Ne GaJJJJJJ

 ;) ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Lanyca

  • Gost
Odgovori #75 : 01 September 2005, 20:31:17
Ja ena je Gaja tista ta večja, manjši tisti mali srček pa je GaL. :D ;) 8)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #76 : 02 September 2005, 13:54:33
ma ja zakomplicirano na sto načinov...jaz velikokrat rečem gala in gaj ::) ::) ::)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #77 : 02 September 2005, 14:55:12
Joj oprosti :(...samo,ker si enkrat rekla,da mora biti izpeljanka po Gaji ne...sem pa pomešala z Gajom :-[.Torej GaL ;D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #78 : 08 Julij 2008, 10:09:35
Kam greste letos na morje??

Lp

P.S. Tale tema pa je kar 3 leta počivala..

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Evelina

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
  • Kim
Odgovori #79 : 11 Julij 2008, 12:20:03
hoj

midve z Kim greva v nedeljo na slovensko obalo pa me zanima, če ima kdo kakšne izkušnje kam se da it čofotat pa da te hkrati ne preganjajo :d kakšna senčka tudi ne bi škodila :D

hvala



1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #80 : 11 Julij 2008, 13:34:03
V tej temi sem prebrala,da so nekateri  šli v Pulo. Letos tudi?
Upam,da bo kdo tam,ker mi bo verjetno dolgčas :)

cau :)



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #81 : 11 Julij 2008, 15:19:14
Mi gremo letos (spet) v Francijo.
Ampak brez Baluja, predaleč zanjega..

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #82 : 11 Julij 2008, 16:10:05
MI gremo tud a morje (se me boste za 10 dni znebil  :P :P :P :P(veseli) gremo pa brez Timčka  :( tko da nov nč slik  :-\

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


hov-hov

  • *
    • Prispevkov: 417
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 22 April 2012, 16:10:07
Ali gre kdo za prvomajske počitnice na slovensko obalo??Grem jaz ampak brez psa (ga nimam) :P



hov-hov

  • *
    • Prispevkov: 417
    • Točke: 0
Odgovori #84 : 22 April 2012, 16:10:55
 Me zanima kako napišete neko besedo(npr.morje) in potem če klikneš na njo prideš na določeno spletno stran npr. vidiš slike.