Yorkshirski terier

Gost · 3907

matic lahajnar

  • Gost
: 14 Februar 2010, 11:57:37
Mene pa zanima kdaj je kakšno srečanje yorkijev blizu Nove Gorice? Imam pa še en problem in sicer moj yorki ni vajen drugih živali in se tako zelo krega
na druge pse :-[ :-[

Tako povejte kaj naj storim

(oprostite če je že kje tema podobna tejle)



pufko

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 19 Februar 2010, 17:28:16
pozdravljen


Mi smo tudi iz Nove Gorice ;D


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #2 : 19 Februar 2010, 17:38:59
Mene pa zanima kdaj je kakšno srečanje yorkijev blizu Nove Gorice? Imam pa še en problem in sicer moj yorki ni vajen drugih živali in se tako zelo krega
na druge pse :-[ :-[

Tako povejte kaj naj storim

(oprostite če je že kje tema podobna tejle)

Moj tudi maral drugih psov. In sem ugotovila, da je posnemal psa od moje bivše prijateljice. In zdaj ko se z prijateljico ne družimo več je postal bolj prijaznejši.

My best friend is a westie


pufko

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 19 Februar 2010, 18:05:04
Jaz sem pa ugotovila da nasa navihanka ne mara da jo kaksen pes vlece za dlako,ker je yorkica in ima se kar dolgo zna bit ta situacija kaksen krat prou nerodna


matic lahajnar

  • Gost
Odgovori #4 : 30 Avgust 2010, 12:15:59
hvala, za te informacije, toda opazil sem da se krega večino na večje pse, ko pa je v družbi mladička ali pa drugega majhnega psa, pa se znim kar rad igra



lučkabučka

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 16 Februar 2011, 13:44:49
Hojla.Sem nova članica  pasjeljubcev,takoj bom stopila v akcijo. Pri nas doma smo imeli vedno kužke.Zadnjih 14.let je bil z nami naš višavček Čarli.
Eno leto je že v pasjih nebesih, mi pa ga še vedno zelo pogrešamo. Predvsem moja hči.Na vsak način bi rada pasjo družbo.Odločili smo se za
Yorkshirskega terierja.Kje naj ga kupim, da bo vse v redu.Mi lahko svetujete?



xinao

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
  • Moja lisička :P
Odgovori #6 : 16 Februar 2011, 13:49:48
Tukaj je tema yorkshirski terrier, pa tukaj lahko še kaj vprašaš:
http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=3534.0

Drugače pa še ena vredu psarna:
http://www.desmidiales.com/


lučkabučka

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 20 Februar 2011, 21:12:35
Pozdrav vsem.Pri nas bi radi imeli malega YORKIJA.Pozanimala sem se pri ponudnikih in naletela na kopico grozljivih preprodajalcev, ki mi
ponujajo mladička po "znižani " ceni za 230 evrov.Eden tak je izt Celja, njegova ponudba pa je na Bolhi.com.
Zaenkrat sem dobila še najboljši občutek za psarno BLUE&TAN na Vrhniki. V začetrku marca dobiji novo leglo. Ali mogoče kdo pozna to psarno?