Šola v naravi in vsakoletošnja predstavitev

Mikica · 9946

Mikica

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Oj! Torej živjo, sm petra, hodm v šesti razred v oš jakoba aljaža,edino šolo s tem imenom btw. No uglavnm rabm vašo pomoč. Letos smo prvi šesti razred na naši šoli k mamo šolo v naravi . Na vsakoletošnji predstavitvi razredov sodelujeta dva razreda in sicer A in B. In lahko delamo, kar hočmo... prpovedujemo vice, pojemo, plešemo itd itd. Midve z mojo najboljšo prjatlco Metko sva se odločle, ker krasn pojeva da bova nekj zapele. Ampak to ni tok preprost.

Najprej sva hotle zapet This is me-Demi Lovato, Camp rock...ampak preveč zapletena in rabš fanta.
Hot n' cold-Katty Perry, ne znava tok dobr besedila.
One and the same- Demi Lovato in Selena gomez------.......

Vaša pomoč tukj vskoč.Hočva dobit zabavno in lepo pesem, za ženski duo.Prosm predlagejte. Če ne boste nč najdl, pa prosm predlagejte pesem k jo poje samo eden, po možnosti punca.



Hvala,da se vm je tole dal brt!
-mucka5 :)

So far, so great, get with it. At least that's how I see it. Having a dream is just the begining.
So far, so great, believe it. Can't take away this feeling. Taking a ride with chance by my side.. Yeah, I can't wait. So far, so great.

(Demi Lovato - So far, so great
 Sonny with a chance theme s


elaphe

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 04 Marec 2010, 17:54:10
Ke$ha-tik tok
Če sta polni energija, lahko še zaplešeta zraven ;)

enya--use od nje so dobre, samo mogoče malo težke za pet :D

luis armstrong- what a wonderful world   meni osebno zelo lepa pesem, poje jo pa tusi lahko usak.