Pomoč pri lepljenju plakatov

Šapa · 35226

Šapa

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
: 17 Marec 2010, 07:37:49
PSI IZ OBALNEGA ZAVETIŠČA ZA ŽIVALI POTREBUJEJO VAŠO POMOČ.

Za pse iz obalnega zavetišča so narejeni novi plakati. Plakati so pri oddaji psov zelo pomembni, po mojih izkušnjah se veliko psov odda s pomočjo plakatov. Ker sem sama omejena samo na Ljubljano se obračam na vse vas za pomoč. Prosila bi, da se mi javi čim več ljudi iz različnih koncev Slovenije, ki bi bili pripravljeni polepiti plakate v svoji okolici. Že to, da bi se našlo več ljudi, ki bi ob svojem naslednjem obisku bližnje ZOO trgovine in veterinarske klinike nesli s sabo plakat, ter prosili, da ga obesijo, bi bilo odlično. :)

Če je kdo pripravljen pomagati naj mi prosim na ZS napiše svoj mail, da pošljem originalno verzijo plakata narejeno v Wordu.

NAJLEPŠA HVALA!


Tu sta pa še osnutka plakatov:






Šapa

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 21 Marec 2010, 15:48:13
Žal se je javilo zelo malo ljudi...  :(  Hvala tistim, ki so ponudili pomoč.

Če kdo nima možnosti barvnega printanja lahko plakate sprintam jaz, jih pošljem po pošti in plačam poštnino!



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #2 : 21 Marec 2010, 20:11:46
To sem ti hotela jaz predlagat pa mi je uslo iz glave :-[ dobis ZS.

battito animale


Šapa

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #3 : 31 Maj 2010, 00:49:10
Ker je bilo večje število psov s prejšnjih plakatov oddanih je narejen nov plakat  :) Če ga ima kdo možnost polepiti po svoji okolici (vsaj po zoo marketih in veterinarskih klinikah, bilo bi pa super, če bi plakat visel na vseh mestih, kjer se zadržuje večje število ljudi) naj se mi prosim javi na ZS. V kolikor nimate možnosti barvnega printanja lahko plakate sprintam jaz in vam nekaj kopij pošljem po pošti. Hvala že vnaprej za pomoč   :)




Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #4 : 31 Maj 2010, 07:35:28
 :o super!

Lahko spet meni posljes, naslov imas, ne ;)

battito animale


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #5 : 31 Maj 2010, 10:30:38
Tudi meni. Plakat za bulle je še aktualen ali ga naj dol snamem tam kjer sem nalepla.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Šapa

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #6 : 31 Maj 2010, 12:48:51
Super, bom poslala. Plakat za bulle ni več aktualen, je bila večina oddanih in so zdaj tisti, ki so še v azilu na tem plakatu.  :)



AnGeŁ

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • Rada jih mam :)
Odgovori #7 : 31 Maj 2010, 14:35:11
Jaz se rade-volje javim za lepljenje po Novem mestu. Nekaj plakatov lahko sama skopiram za večje število pa bolj težko.
Pišem še na ZS ;)

Ne jesti mesa pomeni: pustiti živali živeti  <3


Šapa

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #8 : 31 Maj 2010, 15:30:24
Super, bo poslano  :) HVALA!

Aja pa samo opozorilo za tiste, ki lepite plakate... PLAKATE PROSIM LEPITE SAMO NA MESTIH, KI SO NAMENJENA PLAKATIRANJU! V nasprotnem primeru ima lahko obalno zavetišče težave zaradi tega  :-\



AnGeŁ

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • Rada jih mam :)
Odgovori #9 : 01 Junij 2010, 19:26:06
Šapa dobila plakate. Hvala  :)
Jih nalepim ju3 takoj ko bo možno ;)

p.s. Jolly se mi dopade..zelo!  :-[

Ne jesti mesa pomeni: pustiti živali živeti  <3


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #10 : 02 Junij 2010, 21:48:05
dobila plakate :) bomo sli v akcijo.

battito animale


Šapa

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #11 : 02 Junij 2010, 22:08:42
Super, HVALA  :)  Torej pokrito imamo Ljubljano, obalo, Novo mesto in Maribor zaenkrat. Je še kje kdo, ki bi lahko polepil plakate po svojem kraju?  :)



evydea

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 03 Junij 2010, 00:10:32
tudi v celju bodo :)



BorderCollieLover

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 14 Avgust 2010, 12:54:59
Jaz bi jih lahko obesila po Novi Gorici..

I would trade all of my tomorrows for one single yesterday with you.
Lajka & Charlie R.I.P
until we meet again..


evydea

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 18 Januar 2011, 09:02:43
Novi plakatki muc in psov Obalnega društva proti mučenju živali! Kako lahko pomagaš? Plakatke sprintaš in obesiš kjer se jih obesit da! Tudi, če to storiš le 1x, boš živalim, ki čakajo na nov dom, resnično pomagal! Hvala!

http://www.multiupload.com/NRL2UWY3UB






ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 31 Januar 2011, 23:01:57
Tiskam, tiskam... :)
Sem pa tudi na FB-ju objavila, upam da ni nič narobe...



Miha007

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Sunny
Odgovori #16 : 01 Februar 2011, 19:13:15
@Šapa, dej mi povej koliko ljudi je klicalo za psa iz Ce ali Nm?

Jaz jih lahko polepim po posavju (Krško, Sevnica, Brestanica) ampak dvomim, da se bo kdo vozil na obalo po mešanca lahko, da se motim.
Uglavnem, sem pripravljen pomagat, če bo kej pomagal.



Šapa

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #17 : 01 Februar 2011, 20:23:23
@Šapa, dej mi povej koliko ljudi je klicalo za psa iz Ce ali Nm?
Za to vprašanje pa nisem jaz pravi naslov, ampak Obalno Društvo Proti Mučenju Živali :) Pridejo pa posvojiti živali iz obalnega zavetišča ljudje iz cele Slovenije in mnogi tudi iz Italije. Zakaj pa se ne bi nekdo po mešanca peljal do obale? Slovenija je tako majhna, da jo v nekaj urah celo prevoziš, avtocesta te pripelje praktično tik do azila. Menda ne bi smela biti razdalja problem, ko se nekdo odloči za posvojitev pasjega prijatelja, ki bo z njim naslednjih 5, 10, 15 let. Tako, da je super, če lahko kdo pomaga polepiti plakate tudi še kje drugje po Sloveniji, ne samo na primorskem  ;)



Miha007

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Sunny
Odgovori #18 : 01 Februar 2011, 20:31:02
Ker so druga zavetišča bližje za V Slovenijo.
No, potem pa sploh, komu napišem naslov, da mi pošlje plakate, ker je trnutno moj printer brez obeh kartuš?



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 01 Februar 2011, 20:31:37
Jaz sem šla tudi enega pogledat in bi ga vzela, če ga ne bi drugi rezervirali. Sicer nisem iz Celja, ampak tudi Domžale niso ravno za prvim ovinkom :P Zakaj pa ne...kakšen se zagotovo najde :)


Šapa

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #20 : 01 Februar 2011, 20:37:35
Ker so druga zavetišča bližje za V Slovenijo.
No, potem pa sploh, komu napišem naslov, da mi pošlje plakate, ker je trnutno moj printer brez obeh kartuš?
Ko se odločiš za posvojitev brezdomčka verjetno ne gledaš kateri je najbližji, ampak gledaš kateri je najbolj primeren zate ;)

Moj printer se je na žalost pokvaril, že nekaj časa kupujem novega pa vedno kaj drugega vmes pride, največkrat kakšni veterinarski stroški.  :-\ Je še kje kdo drug, ki lahko sprinta in pošlje par plakatov?



Miha007

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Sunny
Odgovori #21 : 01 Februar 2011, 20:40:36
@Inanna
Lepo, ampak kako to, da nisi šla v Lj oz. pri Lj v zavetišče pogledat, ker ti je precej bližje kot obala?

Jaz bi ga tudi vzel iz zavetišča, ker se mi smilijo tisti psi v kletkah. Ampak smo zaljubljeni v eno določeno pasmo in bomo ostali pri njej. Ko mi bojo dovolile okoliščine, da imam dva psa, bom pa sigurno šel po enga v zavetišče.



Miha007

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Sunny
Odgovori #22 : 01 Februar 2011, 20:43:31
"Moj printer se je na žalost pokvaril, že nekaj časa kupujem novega pa vedno kaj drugega vmes pride, največkrat kakšni veterinarski stroški.  :-\ Je še kje kdo drug, ki lahko sprinta in pošlje par plakatov?"

Dobr, ne bomo kompliciral.
Pod moj info imaš e-mail pa mi pošlji *.doc, bom šel sprintat v študentski servis.



Šapa

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #23 : 01 Februar 2011, 20:46:49
Najnovejši plakat je naredila evydea tako, da ti ga bo ona poslala :) Je pa zgoraj tudi link, kjer je možen download plakata  ;) Hvala za pomoč pri lepljenju!

http://www.multiupload.com/NRL2UWY3UB



Miha007

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Sunny
Odgovori #24 : 01 Februar 2011, 20:51:11
Ups, nisem opazil linka, potem pa ni treba nič pošiljat.
Jutri sprintam in prilepim.
Malenkost.



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 01 Februar 2011, 21:21:47
Miha007: Sploh nisem imela namena vzeti psa iz zavetišča, ampak mi je tako padel v oči, da sem šla samo zato na Obalo, in če ga tisti drugi ne bi vzeli, bi šla še enkrat nazaj ponj.  :o Mimogrede sem pa še oddala razne stvari za pse, ki jih nisem več potrebovala.
Saj bi jaz tudi sprintala in kje polepila, ampak nimam pojma kje se to sme.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #26 : 01 Februar 2011, 21:26:03
Ponavadi moraš prej vprašati, lahko pa ponavadi nalepiš v trgovinah za živali, v kakšnih drugih trgovinah, v kafičih in bifejih...

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


evydea

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 26 April 2011, 15:43:55
APRILSKI PLAKATKI SO TU  :)

Lahko si jih poberete dol s te povezave http://www.multiupload.com/BJDKVID0EK

Najlepša hvala vsem, ki bodo plakatke sprintali in kam obesli...živalim obalnega društva bodo mogoče ravno vaši plakatki prinesli nov dom  :D







evydea

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 12 Avgust 2011, 19:28:30
Na voljo za sprintat in kam obesit so že JULIJSKI PLAKATKI! :)

V pdf obliki ga lahko prenesete z naslova: http://www.multiupload.com/42H5GUIT90





Hvala za pomoč!!!



evydea

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 0
Odgovori #29 : 08 Februar 2012, 22:00:44
V izdelavi so novi plakatki :)

V tem obdobju je pa precej interesentov za muce, da čim sestavim plakatek, morem že nekaj slikic zbrisat :D