Andimonda

**Abby** · 2210

**Abby**

  • *
    • Prispevkov: 137
    • Točke: 0
: 22 Marec 2010, 10:10:17
Sem iskala temo, pa je nisem našla... ima kdo izkušnje z Andimondinimi briketi?



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 28 September 2010, 11:03:18
Evo, sem kupila tudi vrečko briketov Animond Vom Feinsten Deluxe - Kitten.
Mene tudi zanima kakšna naj bi bila kakovost te hrane? Kolikor sem prebrala, se zdi ok. Izkušnje, mnenja?

P.S. Moje mače bo očitno poskusilo čisto vse, ker noče ves čas isto jest, niti vrečk in konzervic več kot 2x zapored iste ::) Bomo pač mešali vse po vrsti...


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 28 September 2010, 11:04:42
Aja, a je to sploh prava tema? Šele zdaj vidim drugače napisan naslov. Menda bo isti...Animond :-[ ??? ;D


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 28 September 2010, 22:13:36
Ne, ne, je kar Animonda

Teh briketov še nisem probala, občasno kupim vrečke - zdaj imajo nove okuse: Exotic: noj, kenguru pa bivol  :P :o ;D :D 8) Smo vse 3 sprobal, kenguru ne gre najbolj, haha



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 29 September 2010, 09:24:59
Ja, sem potem opazila, sem tudi površna :-[ Ampak v naslovu teme je pa pa AnDimonda - vsak nekaj svojega izumi  ;) :D
Kenguru :o, tega še nisem zasledila. A drugi dve pa gresta, noj in bivol ??? :D Kaj pa kakšne "klasike"? :D


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #5 : 29 September 2010, 23:25:40
No, saj je pri vseh 3 eskotičnih vrečkah največji procent govedine, samo ene 20% je ostalega. Kaj pa vem, ravno navdušena ni bila, ni takoj pojedla. Še vedno ima najrajpi Schessirjeve konzrevice.  :o

Klasične Animondine vrečke pa imajo zelo različno sestavo, nekatere imajo samo 4% emsa, druge 20%, moraš res gledat, kaj kupuješ.

Men so bile tiste konzervice všeč, ki so vsebovale prepeličino jajce, pa tisti Mesni meni iz 4 vrst mesa, samo tiste konzerve Animonda Carny, ki imajo 100% meso, moji in prejšnjim so povzročali vetrove in mehkejše blato, čeprav so jo oboževale.

Tiste z juhico so mi tud fajn. Ene imajo še nudlce zraven. Moti me pri vseh konzervah, da je 3/4 ribjih oz. ribjih mešanic in če mačka ne mara rib, si nasankal.



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 30 September 2010, 12:47:28
Ja, to z ribami sem tudi jaz opazila. Morda ne bi, če bi jih mucka marala ali pa jaz ;) Pri drugih okusih kar prede,renči in napade posodico, pri ribjih pa je šele, ko vidi, da drugega pač ne bo ::) Isti problem pri briketih, zdaj lososove mešam med ne-ribje konzervice :D
Aha, torej moram biti malo bolj pozorna na sestavine oz. %, ponavadi pri poznanih ne gledam več deklaracije :-[