Pesjak ali veriga ali elektronska ograja ali kaj drugega?

kemo · 24199

andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #30 : 13 April 2010, 19:42:07
Čim več takih lepih in dolgih odgovorou :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Kaili

  • *
    • Prispevkov: 257
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 13 April 2010, 20:32:23
Super napisano!!!  :)



*čivava_girl*

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 15 April 2010, 22:58:38
živjo
no meni je že zelo dolgo ušeč borderski ovčar saj sem navdušenka nad pasjimi športi še posebej nad agillityjem in frisbejem.zelo si tudi želim imeti psa v stanovanju vendar na žalost sem še odvisna od staršev ter mi ne pustijo psa imet notri. ali bi bilo zelo narobe če bi imela v času moje odsotnosti in ponoči borderja zunaj razen ob kakšnih nevihtah, novo leto,... takrat bi ga imela v predprostoru. kot sem že zgoraj napisala bi z njim sigurno trenirala agillity verjtno pa tudi trike s frisbijem. zjutraj pred šolo bi imel vsaj 45-minutni sprehod da se zlaufa nato bi bil dopoldne sam  po pouku se pravi okrog dveh pa spet sprehod ter po vsej verjetnosti trening, agillity, frisbi , poslušnost, trikci,... ter seveda potem še zlaufanj na travniku in v gozdu zravn hiš. pa tudi pesjak bi iml dovolj prostorn, uta bi bila dvoprostorna in izolirana pa ker bi bil za hišo bi ga mogoče "motil" samo kkšen potepuški maček, ki se klati okoli.prosim če bi mi lahko povedali svoje mnenje o tem.
hvala že vnaprej
moncy ::)

moncy


Kaili

  • *
    • Prispevkov: 257
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 15 April 2010, 23:50:22
Pomoje bi šlo:-) Samo bo moral met tudi zunaj dovolj stvari za zamotit se...



*čivava_girl*

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 16 April 2010, 05:47:07
ja sej sem razmišlala o kongu pa drugih igračkah za zamotit

moncy


*čivava_girl*

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 16 April 2010, 07:07:24
no pa še pozabila sem napisat da bi šel sigurno z nami na dopust(še dobr da smo v kampu)

moncy


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 16 April 2010, 12:51:59
živjo
no meni je že zelo dolgo ušeč borderski ovčar saj sem navdušenka nad pasjimi športi še posebej nad agillityjem in frisbejem.zelo si tudi želim imeti psa v stanovanju vendar na žalost sem še odvisna od staršev ter mi ne pustijo psa imet notri. ali bi bilo zelo narobe če bi imela v času moje odsotnosti in ponoči borderja zunaj razen ob kakšnih nevihtah, novo leto,... takrat bi ga imela v predprostoru. kot sem že zgoraj napisala bi z njim sigurno trenirala agillity verjtno pa tudi trike s frisbijem. zjutraj pred šolo bi imel vsaj 45-minutni sprehod da se zlaufa nato bi bil dopoldne sam  po pouku se pravi okrog dveh pa spet sprehod ter po vsej verjetnosti trening, agillity, frisbi , poslušnost, trikci,... ter seveda potem še zlaufanj na travniku in v gozdu zravn hiš. pa tudi pesjak bi iml dovolj prostorn, uta bi bila dvoprostorna in izolirana pa ker bi bil za hišo bi ga mogoče "motil" samo kkšen potepuški maček, ki se klati okoli.prosim če bi mi lahko povedali svoje mnenje o tem.
hvala že vnaprej
moncy ::)

Isti pogoji so pri meni le da je airedalski terier :).



*čivava_girl*

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 16 April 2010, 21:57:54
ja kaj češ sej js upam da bo pol ko dobimo se bo mogoče oči kej omehčou pa sej se vedno na koncu zalubijo v pse pa bom mogoče pol ga kr notr mela če se bo dal.
bi vas pa nekej uprašala ko ga dobimo do prib. 2 mesca star pa more bit takrat še notri, ob kateri starosti je lahko potem zuni v pesjaku ??? verjetn ga je treba že ko je mladič  privajat se pravi greš mu notri mal pokazat pa tko da ne bo kr na enkrat sprememba da mu pokažeš kok je lušno noter se skrit al pa kej takega a se strinjate ??? ???

moncy