Frizbi seminar s Čehi

*sara* · 5773

*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
: 13 April 2010, 09:37:56
Športno društvo FLIPSI v sodelovanju s Kinološkim društvom MARIBOR organizira frizbi seminar s češkimi tekmovalci in inštruktorji v Mariboru v soboto, 5. junija 2010. Med Čehi je tudi nekaj tistih, ki so nas že učili aprila 2008 in pomagali nekaterim zdaj vodilnim Slovencem v tem športu v začetkih.

Inštruktorji
Marketa Urbaskova
Veronika Urbaskova
Miša Androva
Pavel Ryttnauer
Tomas Kocian

Delo bo potekalo na vseh nivojih, tako ste dobrodošli vsi, od popolnih začetnikov do ekspertov, ki želijo izpiliti svoje rutine ali posamezne elemente. Dan po seminarju se bo na istem prostoru odvijala tudi naša tekma.
Cena: 30€
Prijave pošljite na : [email protected].


...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 13 April 2010, 09:53:13
Maxi pride, jaz pa potem takem moram zraven ;)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2 : 13 April 2010, 09:59:03
Tole me fuuul mika, ampak je datum ravno med izpitnim obdobjem (tri dni pred enim huuuuge izpitom), tako da, nazalost bo treba izpustit priliko..  :( Pa drugic..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #3 : 13 April 2010, 10:21:28
Maxi pride, jaz pa potem takem moram zraven ;)

Ne rabiš, bom jo jaz vzela zraven. :P :)



aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 13 April 2010, 10:35:58
Ne rabiš, bom jo jaz vzela zraven. :P :)

Super, glede na to, da se Maxi tak za 1 frizbi proda, neboš mela nobenih težav  :D


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #5 : 13 April 2010, 10:40:02
Kali se mi tule dere "peeeejva, peeeejva"  :D

Potrebno količino frizbijev se bi lahko kupilo kar na licu mesta?



aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 13 April 2010, 10:45:33
Kali se mi tule dere "peeeejva, peeeejva"  :D

Potrebno količino frizbijev se bi lahko kupilo kar na licu mesta?

Se bo dalo ;) Tudi preizkusit se bo dalo različne frizbije in tako ugotovit keri so najboljši! Bo http://canin-sport.si/ poskrbel za to  ;)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #7 : 13 April 2010, 12:28:17
Super, glede na to, da se Maxi tak za 1 frizbi proda, neboš mela nobenih težav  :D

Imeli bova samo težave, ker ona vse moje frizbije poje. Ne vem kaj bo, ko bo podkupnin zmanjkalo. :)



aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 13 April 2010, 12:38:41
Imeli bova samo težave, ker ona vse moje frizbije poje. Ne vem kaj bo, ko bo podkupnin zmanjkalo. :)

Bo svoje zravn prinesla :)


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #9 : 23 April 2010, 15:36:31
A se da mogoče šotorit kje v bližini? Pa zanima me še za kolegico, kako je z mladiči. Ima 2 meseca starega zlatega prinašalca pa ne vema, če se že splača s tolk malim na seminar it



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #10 : 24 April 2010, 00:02:09
A se da mogoče šotorit kje v bližini? Pa zanima me še za kolegico, kako je z mladiči. Ima 2 meseca starega zlatega prinašalca pa ne vema, če se že splača s tolk malim na seminar it

Glede kempov je tako; jaz vem za enega pod vznožjem Pohorja, to je cca. pet km od poligona.
Vem pa tudi za en hostel v centru, kjer so dovolili tudi pse.
Mogoče bo pa Flipsi  kaj organiziral glede kempiranja, glede na to, da bo verjetno spet veliko tujcev.



aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 07 Maj 2010, 09:37:36
A se da mogoče šotorit kje v bližini? Pa zanima me še za kolegico, kako je z mladiči. Ima 2 meseca starega zlatega prinašalca pa ne vema, če se že splača s tolk malim na seminar it

Pomoje je za 2 meseca starega psa je to vsekakor prehitro. Prijavi se naj brez psa (mislim da to tudi gre), tako se nauči metat in tudi ti povedo kako in kdaj je najboljše začet. Preveč nevarno je za tako mlade pse (kosti, sklepi, zobje ...). Meti, ki se jih bo naučila na seminarju, ji bodo vsekakor kasneje pomagali, ko bo pes odrasel!



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #13 : 07 Maj 2010, 10:25:45
O, Sibila, hvala!



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #14 : 07 Maj 2010, 10:45:58
O, Sibila, hvala!

Ni za kaj! :-*

Drugače pa sploh nisem vedela, da v tolikih hotelih v MB dovolijo pse! :o :D



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #15 : 31 Maj 2010, 11:09:14
Sprememba v urniku: seminar bo začel ob 12. uri in končal okoli 18. uri (mogoče tudi malo kasneje za posameznike, odvisno, kdaj ste na vrsti s psi). Frizbiji od Canin Sporta bodo na prodaj po izjemni ugodni ceni!



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #16 : 03 Junij 2010, 13:42:26
Še so prosta mesta, s psi in brez psov. Ker imamo toliko inštruktorjev, lahko sprejmemo več udeležencev. Cena je izredno ugodna: 30€ s psi, 15€ brez psov. V tujini bi dali vsaj 2x toliko. Pa še potne stroške bi imeli, ki niso zanemarljivi (lahko povem iz lastne zkušnje  ;)).

Vabljeni!