MLADIČI

robert · 1322

robert

  • *
    • Prispevkov: 33
    • Točke: 0
: 29 April 2010, 22:25:54
MENE PA ZANIMA KAJ VSE POTREBUJEŠ,DA IMAŠ LAHKO MLADIČKE PRI MOPSIH? SAJ IMAMO DOMA PSIČKO,KI BI JO RADI ŽE NASLEDNJE LETO DALI GONIT. ALI SE LAHKO ZGODI,DA PRIDE DO ZAPLETA? KOLIKŠNO ŠTEVILO MLADIČEV SE LAHKO SKOTI? ALI IMAJO VSI PSIČKI LAHKO RODOVNIK? KAKO PRITI DO VZREJNEGA DOVOLJENJA?MI LAHKO KDO POVE PROCES SKOTITVE IN VSE V ZVEZI S TEM?
                                 
                                                                    LP



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 30 April 2010, 08:49:57
Vse napisano na forumu, pa v knjigah. predpogoj za vse pa je rodovniški kuža z opravljenim vzrejnim pregledom in zdravstvenimi testi.

ja veliko stvari lahko gre narobe, tudi če je človek popolnoma pripravljen - od tega da ni popadkov in je treba carski rez delati do....tako da me vsakič preseneti z kakšnim neznamnjem gredo ljudje v legla. da ne omenjam pol delo, ki te čaka, če hočeš dobro vzgojene mladiče. ...

skratka, najprej osnovne knjige preberi, potem najdeš odgovore na vpr na forumu - je fajn malo več prebrati da vidiš še izkušnje drugih.

ne vem, jaz sem se pripravljala 4 leta na leglo, pa še vedno se mi zdi da nikakor ne vem vsega - res eno so izkušnje, ampak če nimaš znanja potem raje sploh ne iti v leglo.