Maestro (izdelovalec Affinity)

Fitzgerald · 919

Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
: 12 Maj 2010, 01:06:45
Oni dan sem v Müllerju kupila paket 4 konzerv od znamke Maestro. Sestava se mi je zdela solidna, žal sem slovensko sesgtavo že vrgla v smeti. 4konzerve vsebujejo 4 različne sestave, konzerva z imenom Karpačo (Carpaccio) vsebuje npr. 38% glavnega mesa (poulet je verjetno piščanec v francoščini).

Gre za Premium konzervice, na netu sem našla pa samo brikete. V Müllerji so imeli samo ta paket konzervic. Sprva sem bila skeptična, ampak sestava mi je bila ok.

www.affinity-petcare.com

Meso je jasno vidno, v nekakšnem želeju, ki ga je res malo, ker je meso orenk stlačen v konzervi.

Ga je še kdo poskusil morda? Moji je bilo všeč. Sem pa šla zdejle brskat po smeteh, a sem očitno že odnesla smeti v prejšnji rundi.



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 13 Maj 2010, 11:25:13
No, sem našla kartonast zavoj s slovenskimi sestavinami, sem očitno spravila na čudno mesto ...

4 okusi, kot že rečeno, spada pa pod Premium Cat Food

1. Carpacco: piščančja prsa v omaki, vsebuje dehidrirano ribo palmido

Sestavine: piščančje meso 38%, škrob tapioke, dehidrirana palamida 1,2%
Sestava: surovi proteini 9%, surove maščobe 1%, surova vlakna 0,5%, surov pepel 1%, vlaga 84%

2. Coctail: Tunina v želeju, vsebuje kozice

Sestavine: tunina 42%, kozice 3,5%
Sestava: surovi proteini 11,5%, surove maščobe 0,5%, surova vlakna 0,5%, surov pepel 1%, vlaga 84,5%

3. Traditionnel: piščančja prsa v želeju, vsebuje prepeličje jajce in zelenjavo

Sestavine: piščančje meso 40%, prepeličje jajce 3,5%, korenje 2,4%, mlada koruza 2,4%
Sestava: surovi proteini 10%, surove maščone 1%, surova vlakna 0,5%, surov pepel 1%, vlaga 84%

4. Tataki: tunina v omaki, vsebuje rakce

Sestavine: tunina 48%, rakci 3,5%, modificiran škrob tapioke
Sestava: surovi proteini 12,5%, surove maščobe 0,5%, surova vlakna 0,5%, surov pepel 1%, vlaga 82,5%

Proizvaja Affinity Petcare, Deutschland