Handling

bol.ha · 7165

bol.ha

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 0
: 20 Junij 2010, 20:28:59
Pozdravljeni!
Malo sem pobrskala po tem forumu in bom odprla kar novo temo.
Če bi tole sporočilo spadalo kam drugam, naj se premakne.

Takole je.
Dobila bom psa, razstavno zelo perspektivnega. Jaz se na razstave malo spoznam in zanima me, koliko vas je tukaj handlerjev.
Rada bi psa zaupala komu, ki ima s tem že izkušnje in bi ga dobro postavil.
Mogoče se bom v prihodnosti tudi sama v tem preizkusila, vendar zaenkrat ne.

Tako da če je kdo od vas pripravljen handlati še enega kuža se mi lahko oglasite.

LP 8)



1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #1 : 29 Junij 2010, 16:17:55
bol.ha - imaš ZS!! ;)

Lp Urška



Midnight Lady

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 01 Marec 2011, 12:24:57
Pozdrav,

proti koncu marca ima naša Lady vzrejni pregled za britanske ovčarske pasme. Zdaj pa se obračam na vas, dragi bralci, ali je morda kdo z okolice MBja in bi bil pripravljen deliti svoje izkušnje oz. znanje o handlanju dolgodlake škotske ovčarke-kako jo predstaviti v njeni najboljši luči? Bi malo povadili, kako handlati in me podučili o tem natančneje, naj povem, da je naša Midnight Lady zelo poslušna in zelo hitro učljiva.

Lepo prosim za čimprejšnji odgovor. Bom zelo hvaležna!

Lady M.


Zoya83

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 06 Marec 2011, 11:31:04
Pozdrav,

proti koncu marca ima naša Lady vzrejni pregled za britanske ovčarske pasme. Zdaj pa se obračam na vas, dragi bralci, ali je morda kdo z okolice MBja in bi bil pripravljen deliti svoje izkušnje oz. znanje o handlanju dolgodlake škotske ovčarke-kako jo predstaviti v njeni najboljši luči? Bi malo povadili, kako handlati in me podučili o tem natančneje, naj povem, da je naša Midnight Lady zelo poslušna in zelo hitro učljiva.

Lepo prosim za čimprejšnji odgovor. Bom zelo hvaležna!

Za Maribor ne vem
Iz Celja pa poznam Ulo Rozman (tu na forumu: A-Tsa-Rja) in sestro Kajo
Tule je pa še njena stran
http://ula-rozman.yolasite.com/