Surova hrana

irenchy · 1180613

Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #450 : 27 Julij 2010, 17:29:48
Ah, če piščanci nezaželeni, nisi nič na izgubi, baterijska reja se ne more primerjat z divjačino. Jaz jih tuzdi uporabljam le kot vir koščenih obrokov, pa še to občasno. Purani bodo pa mogoče zate okej, ker so druga vrsta. Puranje krače s kostjo znajo biti po ugodni ceni.

MIR je meni res všeč, vsaj tale v Novem mestu. Prosim jih, naj pogledajo, če imajo kake cele hrbte zadaj v skladišču in skoraj vedno se kak najde. Včasih celo zastonj dajo. Pa lepe prašičje organe imajo, včasih celo glave, pa noge...

Za rebra brez hrbta pa je nujno, da jih je več v kosu, da jih meso skupaj drži. Ampak mam še vedno raje rebra, ki štrlijo iz hrbta (vseeno bolj varno, da goltat ne morejo).




Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #451 : 27 Julij 2010, 18:54:52
Sestavine Hoferjevih kapsul: lososovo olje, sredstvo za ohranjanje vlage: glicerol, DL-alfa-tokoferil acetat.
1 kapsula vsebuje 500 mg lososovega olja, 150 mg omega 3, od teh DHA 60 mg in EPA 90 mg.

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #452 : 27 Julij 2010, 19:01:12
Ti tokoferoli mene begajo, ker zna biti to drugo ime za vitamin E iz sojinega olja... Sam kaj ko imaš to danes že povsod..

A kapsule so 500 mg ali so 1000mg in je od tega 500 mg lososovega olja? če so majhne 500 mg kapsule, je 150 mg omega 3 še nekako spodnja meja sprejemljivega. A so zelo poceni?



Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #453 : 27 Julij 2010, 19:14:19
120 kapsul je 81 gramov, torej preračunano ima kasula 675 mg, od tega verjetno lososovega olja 500 mg...kapsule so relativno majhne.
Prav imaš, tale tokoferol je dejansko vitamin E, na nemški deklaraciji je naveden kot Vitamin E-acetat.

120 kapsul stane 3,49 evrov, neka akcija je. Ne vem, kak so kaj drugi proizvodi, ampak meni se zdi to poceni.

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #454 : 07 Avgust 2010, 13:26:51
Purani bodo pa mogoče zate okej, ker so druga vrsta. Puranje krače s kostjo znajo biti po ugodni ceni. 

Puranjih kosti jaz ne bi dajala. Se prav grdo in nemarno lomijo v ostre spice (tudi surove kosti). Povem iz lastne izkusnje, ker smo zaradi tega ze imeli vse krvavo doma. K sreci se je koncalo veliko bolje kot je izgledalo (porezano nebo).

Sicer pa se tudi jaz zelo lepo zahvaljujem tistemu, ki je "odkril" nimrod in informacijo posredoval na forum. Meso je super, Spela je navdusena, macki tudi, dihurje se prepricujem, da je divjacina tudi uzitna.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #455 : 07 Avgust 2010, 13:38:48
Na Nimrod sem poslala mail, pa ni odgovora, tako da najbolje, da pokličem najbrž.


Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #456 : 07 Avgust 2010, 21:09:35
Puranjih kosti jaz ne bi dajala.

Puranje in nasploh vse perutninske kosti so čisto okej, vključno s kostmi nog. Preverjeni pri mojih šeltijih. perutninske kosti so votle. Moji so požrli s špicami vred, še preden sem v strahu intervenirala. So se obliznili in šli spat. Kakec okej, nobenih panik. Dobro, da bi dajale gole kosti, to ne bi, ampak zakopano v mesu ni problem.

Tudi recimo za stare pse, pse, ki so brez več zob ali zelo majhne se priporoča, da se kos potolče s kladivom, da se kosti notri razlomijo - za lažje grizenje. (Nasvet je neštetokrat dan na forumu za surovo, http://pets.groups.yahoo.com/group/rawfeeding/)



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #457 : 07 Avgust 2010, 21:36:11
No, pac povem, svoje izkusnje.
Piscancje dajem redno, purana pa nikoli vec.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #458 : 08 Avgust 2010, 10:43:31
Tudi sama imam s puranjimi (surovimi celo ) kostmi zelo slabe izkušnje. Lahko gre 100x v redu skozi, 101. pa nastradaš. Pri nas smo imeli sicer samo eno neprespano noč zaradi  (ukradenega) surovega kosa purana s kostjo. Psico je tako bolelo, ko se ji je zataknila nekje na poti do želodca, da bi jo takoj sredi noči lifrala do dežurnega - če bi imela prevoz. ker ga nisem imela in ker se psica ni ravni dušila, smo čakali do jutra, ko je šla kost po čudežu naprej sama od sebe. Pa sicer psice znajo jesti kosti in brez problema opravijo tudi z govejimi golenmi, čeljustmi  in podobnim, kar naj bi za pse bilo kao pretrdo.


Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #459 : 09 Avgust 2010, 11:52:03
Naročila že drugi paket divjačine, vendar je bila danes tajnica bolj slabe volje, tako da se ji ni niti dalo preveriti, če bi mi lahko organe dali zraven. Mogoče bom pa jutri, ko bom šla iskat paket, presenečena  :D



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #460 : 10 Avgust 2010, 13:34:42
A vam normalno dela ta forum za surovo? js sploh ne morem dostopat  ???



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #461 : 10 Avgust 2010, 18:40:42
Meni dela normalno. Si prijavljena?



nicole

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #462 : 10 Avgust 2010, 19:43:40
Meni tudi dela normalno. ;) Mogoče je kaj narobe z računalnikom ???

Pes je človekov najboljši prijatelj. *--*
Bolj spoznavam ljudi, raje imam pse. (:
Kakršen gospodar, takšen pes. ^.^
Pes ostane pes, čeprav zraste med levi. :$
Leni pastirji imajo dobre pse. xD
---------------------------------------------------------
I love you Mia ッ


Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #463 : 10 Avgust 2010, 22:11:48
Šeltija na vrtu mlatita svinjske nogice. Parkeljce po domače. Čeprav je situacija zanekrat brezupna, nogice se kar ne vdajo...

Tole pa sem zadnjič kupila po 0.99 eur/kg. Prodajali so pod svinjske kosti, gre pa za prsno kost. V sredini je zelo mehka kost, okoli polno hrustanca, dolga je cca 20 cm. Popolnoma neškodljiva zadeva. Primerna za zelo stupid eaterja.





habitus

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #464 : 11 Avgust 2010, 11:02:29
Taar, si ti to kupila v Panviti?

Eno vprašanje: ker sem ravno na morju s svojim psom, sem mu šla danes zjutraj kupiti sveže skuše, pojedel jih ni ravno z užitkom, saj sem ga mogla spodbujat za vsak majhen grižljaj, no zdajle je pa 3 skuše zbruhal. Ne vem, zakaj jih je zbruhal. Mogoče kdo ve? Najbrž ni pametno mu jih dati še zvečer, kupila sem mu jih namreč 1kg :-\.
Do sedaj ni še nikoli jedel rib, edino enkrat sem mu kupila sardele, ki jih isto ni hotel pojesti. Danes sem mu jih pa kupila zato, ker smo včeraj na žaru pekli orade in so se mu zelo sline cedile, zato sem predvidevala, da bo ribe jedel. No, mogoče  pa samo orade... hehe

Nina H.



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #465 : 11 Avgust 2010, 11:08:25
Nova hrana se uvaja postopoma.


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #466 : 11 Avgust 2010, 11:25:48
Ne dela. Sem se še v par grup včlanila, pa mi ene delajo druge pa ne.

Imam pa dve vprašanji:
- imajo tudi vaši psi zadah po mrhovini in kako se tega rešit?  :-[
- zakaj dobita mladič in odrasel pes iste pasme enako količino hrane?



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #467 : 11 Avgust 2010, 19:18:16
Taar, si ti to kupila v Panviti?
Eno vprašanje: ker sem ravno na morju s svojim psom, sem mu šla danes zjutraj kupiti sveže skuše, pojedel jih ni ravno z užitkom, saj sem ga mogla spodbujat za vsak majhen grižljaj, no zdajle je pa 3 skuše zbruhal. Ne vem, zakaj jih je zbruhal. Mogoče kdo ve? Najbrž ni pametno mu jih dati še zvečer, kupila sem mu jih namreč 1kg :-\.
Nina H.

Ja, Panvita ima velik mesni center v Novem mestu, samo njihove trgovine so le v teh krajih:
http://www.panvita.si/si/vsebina/trgovine/mesni-centri

Ampak najdem tudi tole v Ljubljani, mora biti verjetno isto:http://odpiralnicasi.com/spots/panvita-mir-mesnica-vic-ljubljana-trzaska-e0b341c686
Ja, glede rib, moja dva žal od vsega samo rib ne jesta. OB pečenih se jima cedijo sline in bi fehtala, surovih pa se ne pritakneta. Ta mali je nekajkrat dobil skušo, najprej je še šlo, tretjič pa je vse bruhnil ven. Žal ni šlo več. Ne sekiraj se, kupi kakovostno ribje olje in to je to. Škoda rib, ampak verjetno danes ni dobro, da daš spet isto. Mogoče poskusi zjutraj z manjšim kosom, zamrzni če lahko ali sami pojejte.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #468 : 11 Avgust 2010, 19:31:23
Ne dela. Sem se še v par grup včlanila, pa mi ene delajo druge pa ne.
Imam pa dve vprašanji:
- imajo tudi vaši psi zadah po mrhovini in kako se tega rešit?  :-[
- zakaj dobita mladič in odrasel pes iste pasme enako količino hrane?

Meni te dni ne dela, ko prvič kliknem, potem pa osvežim in mi dela. Probaj še odpirati. A tole vidiš, če klikneš?
http://pets.groups.yahoo.com/group/rawfeeding/

Mojadva nimata nobenega zadaha. Na začetku prve par dni ali pa ko sem prvič dala jagnjetino, sta imela zadah po tem, ampak je hitro minilo. Lahko pa da je pes recimo jedel leže in dobil meso/kri (maščobo na dlako na prsih in to vohamo. Ali pa da se mu je kaj zataknilo med zobe, kako vlakno (preveri). Ali pa je kako nepojedeno kost skril nekam v stanovanje? recimo moja starejša psica, ko se naveliča, bi šla kaj zakopat pod povšter na posteljo, če bi se dalo... No, kar se samega zadajha tiče, mojadva ga res nimata. Pravzaprav je absolutno izboljšanje glede zadaha od briketov. Ti so smrdeli iz ust do jutra (jutranji poljub smrti je bil specialiteta). To pa zato, ker je hrana zastajala v prebavilih in se ni prebavila tako hitro, kot bi morala (psi imajo kratka prebavila).


Mladiči tudi če hraniš brikete, dobijo veliko količino, ki se dejansko malo zmanjša, ko dosežejo določene mesece starosti. Isto dobijo, ker tako hitro rastejo. V bistvu gledaš psa in opazuješ, če je predebel/zavaljen, malo zmanjšaš. Če je suh in je kot vrtavka, zelo aktiven, predvsem to velja za majčkene pasme - ti lahko dobijo do 4% odrasle idealne teže. Isto velja za mačke in mačje mladiče. Seveda nosečke in doječe psice dobijo kolikor hočejo.



Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #469 : 12 Avgust 2010, 00:55:28

Imam pa dve vprašanji:
- imajo tudi vaši psi zadah po mrhovini in kako se tega rešit?  :-[

Zadaha tudi naš nima, mogoče se še kaki dve uri po obroku voha, da je jedel srno, ker je pač tako močen vonj in si verjetno malo umaže gobček, ampak nikoli nisem vohala mrhovine na njem. Briketi so res bli mnogo hujši.

Da se ni slučajno kje zunaj v čem povaljal? :D

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #470 : 12 Avgust 2010, 10:23:14
Naročila že drugi paket divjačine, vendar je bila danes tajnica bolj slabe volje, tako da se ji ni niti dalo preveriti, če bi mi lahko organe dali zraven. Mogoče bom pa jutri, ko bom šla iskat paket, presenečena  :D

Na organe se bo potrebno obrniti na lovce, ker jih oni prej poberejo.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #471 : 12 Avgust 2010, 11:18:36
Taar ja, tvoje mi odpre, sama pa nikakor ne pridem do tja, tud če osvežujem. Internet explorer can not display this webpage.

Je prav zadah, pri obedveh.Brade jima pridno umivam, bi mi bilo drugače ogabno met take pse notr. Ostale opcije pa tud odpadejo. Sicer ni tako močan vonj kot pri tapravi mrhovini, sam vseen ni ravno apetitlih  :D



EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Odgovori #472 : 12 Avgust 2010, 12:25:14
Ravnokar dobila zalogo konjskih organov, pa me zanima, če date npr. pljuča kar cela (skupaj z vsemi žilami ipd) ali kaj obrežete? Jaz sem jim dala kar cela ampak za naslednjič vseeno raje vprašam :-\

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #473 : 12 Avgust 2010, 13:25:58
Na organe se bo potrebno obrniti na lovce, ker jih oni prej poberejo.

Pa je treba na kaj posebno pazit? Imamo opazovalnico čist tule, lovci vsak večer in sem že študirala, da bi jim rekla za organe, sam ne vem ravno če je zdravo dajat nepregledane?



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #474 : 12 Avgust 2010, 16:37:39
EnNa ,

Vse organe dajem kot so. Tiste kitaste in žilaste zadeve so nasploh krasne za zobe, psi pa itak radi žvečjio. Vse kitasto in hrustančasto itak šteje pod mesnato meso, pa v bistvu so to živalske vlaknine, tako da je krasno za kakce. Kje ti je pa uspelo konjske organe dobiti? Zakon!

Meni so za organe najbolj vščeč jagnječja osrčja. To dobim komplet zastonj v moji lokalni mesni sekalnici (od kmetijske zadruge, kjer meso pripravljajo za trgovine), dobesedno kolikor bi hotela.
Skupaj na sapnici visijo pljuča, srček, jetra in priželjc (tak svetel, mehak, majčkem organček v paru).
Torej vmes je še maščoba, vse povezovalno tkivo. Jetra gredo posebej, ker jih je preveč (za več obrokov). Pljuč je dosti za 4 obroke za moje šeltije. Sapnica in srce pustim, da se drži skupaj in dam kot en obrok, če pa je povezovalnega tkiva in maščobe dosti, dam srce kot poseben obrok.

Pa jagenjčki so mladi, tako da so jetra še bolj neobremenjena. Če obstaja kaka mesnica, da ima jagnjetino, se pozanimajte, mogoče vam lahko to zrihtajo, ker se ponavadi stran meče... žal.

Aha, recimo goveje srce bo imelo tudi nekaj žil vmes, pa maščobo. Vse dam.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #475 : 12 Avgust 2010, 16:42:19
Taar ja, tvoje mi odpre, sama pa nikakor ne pridem do tja, tud če osvežujem. Internet explorer can not display this webpage.
Je prav zadah, pri obedveh.Brade jima pridno umivam, bi mi bilo drugače ogabno met take pse notr. Ostale opcije pa tud odpadejo. Sicer ni tako močan vonj kot pri tapravi mrhovini, sam vseen ni ravno apetitlih  :D

Hm, meni zdaj vse odpira, ne glede na to, kako grem gor. Pa uporabljaj tisti moj link, če ti dela. Drgač bom še 1x moderatorju rekla, naj pogleda, če je vse v redu glede tvojega accounta. Imaš isti mail, kot ga imaš na pesjanarju objavljenega?

Kaj točno pa hraniš? Katere stvari, koliko? Zaradi zadaha mislim. Saj pravim, mojadva sta po jagnjetini na začetku malo prdnila, ampak zadah je pa resnično krasen in izjemna razlika v primerjavi z briketi. Tudi kakci so z zelo malo vonja, medtem ko sem kakec po briketih vohala na daleč.

Si dajala jajca mogoče? Preveč hrane naenkrat? Pri briketih pa tega nikoli ni bilo? Ker čudno je, da bi obedve imele isto. recimo če bi imela le ena, bi lahko sklepali, da je s presnovo kaj narobe, pri obeh pa je verjetno nek skupni faktor.



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #476 : 12 Avgust 2010, 17:31:53
mi smo se tudi odločili probat delno preit na surovo (delno pa briketi, ker veliko potujemo in pač drugače ne gre). pa ne vem, ali je že kje napisano ali sem spregledala, ampak a "stupid eaterju" lahko hrano narežem na koščke, da se ne zadavi? Ker je neverjetno, kako velik kos si ta tamala stlači v svoj mali gobček pa me skrbi. Če ji dam ful velik kos pa da ji ga potem hočem vzet, se ga bo pa sigurno še bolj potrudila pogoltnit. Pa a kosti lahko eventuelno tudi zmeljem, če ne bi šlo z velikimi, ki se jih vzame stran?



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #477 : 12 Avgust 2010, 22:39:13
Oj,

Tudi mene zanima glede te surove hrane. Sicer to divjačino ko naročite pri Nimrodu... Kam vam to pripeljejo. Domov, ali ga počakate kje pred trgovino??  In to 10 kg je v eni vreči zamrznjeno predvidevam? In to plačate kar šoferju? In koliko stane teh 10 kg? In glede svinjskega mesa. Se jim lahko svinjsko tudi daje? Ker ponavadi svinjsko odsvetujejo.
In pa 45 kilogramski pes, koliko bi potrebocal mesa na dan? Jaz bi sicer hranla mešano. Kak dan samo meso, kaki dan pa brikete. Samo se mi zdi da se briketov potem več ne bo pritaknil :D Ker že zdaj ga prosim da je :D in mu jih mešam z tuno.. 



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #478 : 12 Avgust 2010, 22:43:49
Hej,

malo nazaj si poglej poste glede pravil hranjenja kosti, to je nujno preden kaj daš (da ne bo kake nesreče).
No, bom kar skopirala svoj post še enkrat:

---------------------------------------------------------------------
PREPOVEDANE kosti:

- VSE kosti NOG velikih živali (goleni), razen svinjske niso toliko trde, še jagnječje so mojim pretrde
- večina govejih, razen mogoče reber, če so zakopana v mesu, ne po eno samo rebro (jaz osebno ne dajem ničesar govejega, mogoče telečje hrbte z rebri, goveje kosti so najtrše namreč)
- kar vidiš, da je toliko trdo, da ne more takoj pregrizniti, lahko potencialno nalomi zobe.
- kosti za juho, kosti z mozgom, narezane kosti kot npr. kotleti (so kot britvice), majhni kosi narezanih kosti
- gole kosti, brez mesa gor
- tako majhne kosti, da vabijo k goltanju - za večjega psa so kurji vratovi in perutničke brez veze, še hrbti so sama kost in verjetno premajhni. Vem, pri barfu se pa ravno take kosti priporočajo, vendar so primerne občasno za mačka ali jorkija, ne pa za nekaj večje pse, ki npr. vrat pogoltnejo kot bombon.


PRIMERNE kosti (na prvi pogled se kosti ne sme videti!)

- pol ali cel piščanec, del purana ali pol ali cela kurja ali puranja prsa (kurje kosti so votle in so okej), pol zajca
Če je cel piščanec ali če daš polovico, je okej, da je gor perutnička, ker je ne more takoj pogoltniti. Ampak tudi moja dva recimo sta puranjo nogo parkrat ugriznila, naredile so se špice, ki sta jih hitro pobrala in požrla. Zgodilo se ni ČISTO nič. Kakec je bil okej.
- rebra (svinjska, telečja, goveja, jagnječja), samo morajo se držati skupaj, ne po eno samo in pokrito mora biti z mesom
- hrbti z rebri, ki štrlijo ven. Skratka dol poberejo večino mesa, ostane hrbtišče z rebri. Tako zadevo dam 1x na teden, ne večkrat, najraje svinjsko, ker so mehkejše kosti. Ko poglodajo meso in ostane samo še hrbtišče, kar vzamem in vržem. Za večjega psa mora biti to definitivno najmanj 20 cm dolg kos hrbta, raje več. Ko pobere meso dol, malo pogloda, lahko ta trdi center vržete.
- namesto govejih kupite teletino (mlajša žival, mehkejše kosti)
-kosti, ki so globoko zakopane v mesu, recimo kaj od ramena, lopatice, medenice
- Glave (posebno manjših živali, npr. zajcev, ovac, koz)

PERUTNINA:

Cel piščanec vsebuje cca 30% kosti in jih je torej 3x preveč. So pa piščančje kosti najmehkejše in s kosi piščanca nekajkrat tedensko notri komot prinesemo skupnih 10% kosti. Najceneje je kupiti celega piščanca in ga razrezati na polovico ali četrtino. Spodaj so pa kosi piščanca in % kosti v njih – v večini jih je odločno preveč in nikakor ne morejo tvoriti osnove jedilnika. Še prsa s kožo imajo 20% kosti!

breast, meat and skin                           20%
drumstick, meat and skin                   33%
thigh, meat and skin                           21%
leg, meat and skin                           27%
neck, meat only                                   75%
wing, meat and skin                           46%
wing, meat only                                   68%

Torej posamezni hrbti, perutnice in vratovi NISO primerni za že srednje velike pse – premajhni in prekoščeni so!


RIBE: če pes ribe je (moji jih žal ne), se da cela, neočiščena riba (najbolje skuše ali sardele, ker ne morejo biti gojene in imajo največ omega 3). Pri celem plenu kosti ni treba računati, ker je plen tak, kot je (ne gre niti v + niti v – glede količine kosti). Vendar pa so ribe bolj dodatek, da popestrijo jedilnik in niso primerne, da bi predstavljale večji delež prehrane. Večina hrane naj bo rdeče meso (ne perutnina in ribe), idealno bi bilo, da je hranjeno na travi, ne pitano, torej divjad/ovce/koze.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #479 : 12 Avgust 2010, 23:00:46
Okvirna pravila pa so:
Hrani se 2-3% od odrasle, idealne, pričakovane teže, mladiče isto. Od odrasle teže izračunaš, če je predebel pes vzemi malo manj. To je dnevna količina. Če bi rad hranil brikete, nekako vzemi polovico te količine. Ali pa daj večji kos en dan, pa čisto malo drug dan. Nekako tangiraš te številke preko celega tedna.

Meso 80%  - sem štejejo mišice, srce!, vampi, vezi, hrustančasto, penisi, goltanci, sapnice (recimo srce je krasno rdeče meso, med najbolj poceni mišicami)
Kosti 10% (glej zgornja pravila in post o kalciju in fosforju, zakaj so pomembne)
Organi 10% , od tega 5% jeter zaradi vitamina a in d. Ostalo so ledvice, možgani, vranica, priželjc, pljuča.

Dodajaš lahko kakovostno omega 3 olje (DHA in EPA naj bo vsaj 300 mg na 1000 mg olja). Ne sme biti olje jeter, ampak celih rib, najbolje kar produkt za ljudi vzeti.

Svinjino moji psi redno jedo brez kakršnihkoli posledic, ker gre za preverjeno, testirano meso za človeško rabo. Posebno fajn so svinjske kosti, ker se ne cepijo in so mehke. Velikost kosov je odvisna od velikosti tvojega psa, šarplanincu ne dajemo kurjih vratkov ali enega rebrca ali kotleta. Daš recimo pol piščanca ali pol svinjskega/jagnječjega hrbta.
tiralo v mehkem kakcu. Začni po zdravi pameti
Nimrod razvaža po restavracijah po Sloveniji in zato hodijo naokoli. Pokličeš jih, se dogovoriš za naslednji teden za nek kraj, kjer bo šofer šel mimo (ni to mišljeno kot dostava na dom). Da ti račun in mu plačaš. 10 kg je smešnih 6 eur.

Če boš začel, začni konzervativno in dolgočasno. Torej vzemi en vir proteinov in samo en vir hrani kaka 2 tedna. Opazuj psa, kakce. Najlažje je začeti s piščanci, kar na pol daš in serviraš (ne kupovat velikemu psu malih koščkov, da jih bo cele goltal) ali pa recimo pol prsi. Piščanšje meso je lahko ine nemastno, tako da je nekako najlažje s tem začeti. Ob opbrok lahko v drugem tednu priložiš kos kurjih jeter, da vidiš, kaj bo. Torej počasi in konzervativno. Če je po dveh tednih vse okej, po moje lahko kar s srno od Nimroda poskusiš. Torej malo srne in naslednji obrok spet dolgočasnega piščanca in tako dalje. Piščanec je idealen tudi zaradi kosti, ki pomagajo formirati kakec. Načeloma bi če bi hranili le pšiščance, bi dajali več kot 10% kosti in dolgoročno se ne priporoča, ampak za začetek je idealno.
Recimo eni psi po jetrih dobijo tekoč kakec, torej daj organov res le okoli 10%, preko enega tedna. Pa recimo če bi bila zelo mastna svinjina, bi isto lahko rezulturalo v mehkem kakcu, zato s svinjino začni prav tako po zdravi pameti.