nakup konja

*čivava_girl* · 34034

Panama

  • *
    • Prispevkov: 115
    • Točke: 0
  • Little Dreams come true...
Odgovori #30 : 08 Oktober 2015, 21:32:53
Delo na tleh, poskusi si najti kakšno lahko osebo z izkušnjami, mogoče TTouch...

Be My Sp´Icy Dream-Dreamy
www.mojalbum.com/panama


Naaty225

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 09 Oktober 2015, 14:26:11
Hvala ;D bom poskusila



nezika12345

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 08 April 2016, 19:32:48
Živjo ! Zanimam se za nakup konja in sem še začetnik tako da bi rada zvedela katere pasme so zame najbolj primerne, spol in katera starost konja. In koliko povprečno stane konj za začetnike in nerabi biti vrhunski. Zelo bi bila hvaležna za odgovore



Hugo.Boss

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 16 Maj 2016, 17:51:09
Za nakup konja vzemi s seboj res nekoga, ki se na to ful spozna. Mogoče trenerja, ne se pa tega lotit sama. Konja ni pametno kupovat, če ne veš nič o tem. In samo nek nasvet na forumu ne bo pomagal. Ko bom kupovala konja, imam že točno določeno, kdo mi ga bo pomagal izbrat in poiskat in kakšen konj mora bit, se v bistvu že točno ve, vse od starosti, spola... Pač konj, glede na moje izkušnje, v vrednosti ki si jo lahko privoščim. Samo jaz bom še počakala malo :)



kitekat

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 17 Avgust 2017, 12:49:31
:) živjo, berem neko xy zadevo tukaj in sem se vnovič po doooolgem času prijavila v forum in zalutala v to temo hehe... žal sem popolnoma nepismen človek, povrhu vsega še totalno pasja in bo šlo tudi brez slik, če sporočim vsem konjeljubcem, naj se ne dajo zatret, life will find a way! ;) moja ponika uživa v njej enaki družbi v 4x5m pokriti laufštali in na 0,80 ha + občasno na 400m2 ločeno, da popasejo. Komandirata par srnastih koz (skrbita za fit stanje moje kravice hehe) ter dve škotski ovčarki. V času od mojega zadnjega zapisa sva se preselili na 600m n.m.v. ;)

LP Katja



kitekat

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 17 Avgust 2017, 12:51:33
Aja, needless to say sem 20kg pretežka, tko da prenašava okol mladino in medtem, ko jaz še vedno čakam na svojega konja, sva se midve povsem ujeli. <3