Surova hrana

irenchy · 1180967

Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #420 : 21 Julij 2010, 16:13:25
a potem je ena kapsula preveč za Tani, ji moram dat na pol? samo so želatinaste, ne vem če se jih da lomit ...

Pa vzami tiste, ki so v akciji, ki imajo malo manj. Potem pa daješ vsak drugi dan ali tako nekako, da se v enem tednu približno dobi želena količina.

Učinki so dolgoročni in vse študije nekako pravijo, da itak navideznih sprememb na hitro ni, torej bolj po treh tednih se vidi na celični ravni. Maščobne kisline so pomemben del delovanja organizma, ves čas se spreminjajo in konvertirajo, vsaka na določenem mestu. Tako da ne gre tukaj samo za dlako. Aja, če te skrbi, da bi kateri pes lahko odreagiral, če še ni tega jedel, lahko na začetku daš le pol, malo za polizat in počakaš kak dan.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #421 : 21 Julij 2010, 16:24:27
To že, sej nisem mislila kar živih dajat. Sam zakaj bi se matral s cufanjem perja, če lahko greš v kokošnjak, prerežeš vrat in ponudiš psu obrok. Sicer dvomim, da bi bila sama tega zmožna, so nam do zdaj vedno drugi to počeli, sam bi me pa vseeno zanimalo, če so kje opisani humani načini zakola malih živali? Razmišljam o kupovanju (+vzreji) živih živali, ki se jih nato pita do primerne starosti. Na ta način bi tud vedela točno kaj jejo in kje so rastle, poleg tega da bi se živalce prav fajn imele za čas življenja.

Si pa predstavljam, da psi ne vidijo kure tako kot lisica, sploh če jim celo življenje dopovedujemo, da so piščančki njihovi prijatli in je treba bit ekstra previden z njimi  :)  ...
Me pa še zanima, na koliko časa je treba menjat vrsto proteina? Pa če lahko en dan enega, drug dan drugega, al je treba recimo vsaj en teden z istim mesom futrat?

Hej,

sem tzi kar na ta mail, ki ga imaš na Pesjanarju poslala bolj natančne info o surovem hranjenju.
Torej na forumu za surovo (imaš linke v mailu) so ljudje, ki kure in zajce dajejo cele, neoskubljene in neodrte. Če se ti zdi, da bi tvoj pes to hotel, poskusi. Večina psov na začetku nima pojma, kaj s tem delati in jim morajo razparati trebuh, da sploh vedo, da je to hrana. Pa če nima pojma, je treba definitivno začeti z odrto živaljo.

Ja, če imaš prostor za kure doma, super. ravno ena angleška agilitašica piše na blogu, da se je preselila v večjo hišo in da se veseli, ker bo lahko imela svoje kure za jajca. Če imaš pa kake info o prostoživečih kurah na kaki kmetiji, so seveda neprimerno bolj zdrave (večji delež omega 3 v mesu).

Imamop pa tudi nma forumu ljudi, ki imajo farme z živalmi in dajejo surovo, pa ni nobenih težav. So celo slikce labradorca, ki leži ob nizki ograjici, za katerimi so kure, ker mu je žogica padla mednje, pa je ne gre pobrat. Na drugi sliki pa je cele neoskubljene kure.

Po drugi strani mi je ena češka agilitašica, ki ima ranč in kure rekla, da je cel hudič z njenimi malinoisi, ki hočejo kure enostavno pobit in preganjat ves čas... Da mora zelo paziti. Odvisno kakega psa imaš.

NO če začneš s surovim na novo, več imaš v mailih, ki sem ti jih poslala. Na kratko: začneš s celimi piščanci in piščančjimi prsmi s kostjo noter. To arzrežež na dele, ki so primerni za tvojega psa. Npr. za labradorca je pol piščanca kar primeren obrok ali četrtina. Po drugem tednu, če je vse okje, nadaljuješ z novim proteinom, npr. govedino/svinjino/jagnjetino/divjačino. Nekje v drugem tednu ali tretjem, če je vse okej, daš rezino jeter, manjši kos. Istega proteina, kot si začela hraniti. Torej perutnine. No, več pa v mailu, ker je posebej pomembno razmerje 80-10-10 in katere kosti so okej, katere ne. In pa to, da naj bo dolgoročno večji del obrokov rdeče meso, ne perutnina.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #422 : 21 Julij 2010, 16:26:56
Evo vprašanje: kako bi izvedela, katere klavnice koljejo ovce in koze, oz. kateri kmetje gojijo drobnico? Lokalna kmetijska zadruga? Na drobnica.si nisem našla nekega seznama rejcev... Prav tako nisem našla seznama klavnic, zgolj mesarije, ki pa večinoma nimajo drobnice. Rabim pa za Štajersko/okolico Maribora, čeprav se tudi malce izven komot peljem.

Lojze jhe dala dober predlog, na veterinarski upravi lokalni.

Ali pa na portalu poglej pod male oglase:
http://www.drobnica.si/index.php?option=com_content&view=section&id=7&Itemid=96
Tisti, ki trenutno oglašujejo za zakol, bi ti morali povedati, kam vozijo klati.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #423 : 21 Julij 2010, 16:28:07
In ja primerno je celo za humano prehrano,ker ni nikjer nobene oznake,da ni primerno za človeško prehrano.To bi bilo posebej označeno,tako pa na paketu piše samo,da je meso III,kategorije.Tako meso se kupuje običajno za kakšen golaž ali bograč,ker pečenke ne moreš narediti iz njega.

Ja, baje da iz tega delajo divjačinske klobase, za ljudi seveda:) Tako da naši psi ne jedo švoh:)



Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #424 : 21 Julij 2010, 22:00:38
Lojze in Taar, hvala! Dobra ideja tole z veterinarsko, res.
Na drobnica.si pa zdaj celo nekdo iz štajerskega konca oglašuje kozliče, za povprašat je.

Tudi jaz ne verjamem, da bi lahko namensko gojila živali za psa, čeprav etično ne vem, kako je to kaj drugače od tega, da drugi gojijo in mi kupujemo. Če imaš to možnost in voljo, idealno. Jaz pač vem, da bi se na koncu takšna živa hrana, sploh štirinožna, lepo postarala z nami. :P

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #425 : 22 Julij 2010, 09:38:47
No,naši so včeraj dočakali svoj obrok surove divjačine.Kakšno veselje :D.So se samo lopute odpirale pri starejših,ta mali pa kar dočakati niso mogli,kdaj jim bo naslednji kos padel v gobček.So imeli kasneje trebuščke kot žogice.Sledilo je dveurno smrčanje iz boksov in postelj,kasneje pa norenje po vrtu.So me pa starejši še cel dan sumljivo gledali,če se mi je slučajno kaj odklopilo,da so dobili tako dobro meso ;)
Tjaša



malimiha

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #426 : 22 Julij 2010, 11:34:25
Tudi Hubi je zelo navdušen nad srno tako da bom tole kar prakticirali.

lp
Miha



Lumpika

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #427 : 22 Julij 2010, 23:40:42
A morda kdo ve, če se da pri nimrodu to tudi v manjših količinah kupiti?



Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #428 : 22 Julij 2010, 23:49:08
Jaz sem dobila v paketu dve zapakirani vrečki, vsaka nekje 7 kg. Vprašanje, če bi ti želeli prodati eno samo ali moraš vzeti cel paket. Mogoče če se s kom dogovoriš in razdelita - če že lih nimaš prostora v skrinji?

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #429 : 23 Julij 2010, 00:25:24
Mimogrede, tole s sekiro in macolo deluje super, z lahkoto sem nasekala še zamrznjeno meso v manjše kose.

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #430 : 23 Julij 2010, 12:54:16
Danes dobil prvih 20 kil  :o Res lepo meso - na oko 90% mesa in 10% veziva in maščobe. Sekira in kladivo opravila svoje - pri drugi kladi sem že naciljal kilo dvesto na plus minus 100gramov  :P



habitus

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #431 : 23 Julij 2010, 13:58:36
Tudi jaz sem včeraj naročila prvih 10 kg in sem že danes dobila meso. Zgleda super.



Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #432 : 24 Julij 2010, 10:35:38
dobili prvi obrok divjačine ...prvič so bili malo zmedeni, sicer so jedli, vendar ne tako strastno kot puranje  :)


Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #433 : 24 Julij 2010, 14:10:22
BTW kolko % kosti imajo svinjska rebra? Jst ciljam nekje 40% - sem blizu?  ::)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #434 : 24 Julij 2010, 20:53:14
Kako naročite divjačinsko meso? Pokličete na tisto telefonsko in rečete, da rabite 10 kil mesa za psa? :-[

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #435 : 24 Julij 2010, 22:19:06
Kako naročite divjačinsko meso? Pokličete na tisto telefonsko in rečete, da rabite 10 kil mesa za psa? :-[

ja, točno to ...meni je rekel ta ko je pripeljal, da on sam to hrani ...nič čudno mu ni bilo  ;)
druga runda je bila že bolj strastno zmazana  :)
je pa zelo krvavo to vse skupaj, čisto drugo kot belo meso ...pa vonj pač po divjačini, mi je bilo kar malo slabo  ::) se bom navadila  ;)


habitus

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #436 : 25 Julij 2010, 11:31:05

je pa zelo krvavo to vse skupaj, čisto drugo kot belo meso ...pa vonj pač po divjačini, mi je bilo kar malo slabo  ::) se bom navadila  ;)

meni tudi, tresla sem se in bilo mi je zelo slabo, sem si mogla vmes ene par pavz vzeti in iti na zrak.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #437 : 25 Julij 2010, 12:39:46
Taar, si mogoče kje zasledila kaj o surovi prehrani in zasuku želodca?



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #438 : 25 Julij 2010, 13:05:45
Hehe...krvavo je res, zato je moja tuškabina izgledala kot v kakšni čip grozljivki :):):) bomo pa sedaj prakticirali sekirco :) so pa moji zmazali brez pomisleka vse v sekundi :) se pa navadiš vonja, po parih dneh mi je že čisto ok vonj :):)



Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #439 : 25 Julij 2010, 15:40:33
Nekako imam menu sestavljen - 3 dni divjačine in vsak četrti dan obrok reber (svinjskih al telečjih), vsake 10 dni pa obrok jeter in drugih organov. Sem zadel unih 10% kosti?

BTW..psi ponorijo ko grem do zmrzovalnika... nikdar ni blo take histerije - kri je le kri  :P



habitus

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #440 : 25 Julij 2010, 20:44:02
Kaj pa naredite s krvjo, ki se nabere, ko se meso odtaja? Jaz sem do sedaj zmeraj dala meso na cedilo in zlila kri stran, ker se baje v njej naberejo bakterije. Vi date svojim psom meso skupaj s krvjo?



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #441 : 25 Julij 2010, 22:30:44
Jaz kri odlijem stran, dobijo samo meso.


Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #442 : 25 Julij 2010, 23:35:18
Jst dam na pol zmrznjeno in je še vsa kri ujeta. Divjačinski sladoled =P



enaNika

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #443 : 25 Julij 2010, 23:57:01
Jst dam na pol zmrznjeno ...

Pa je to OK potem za zobe in za želodec? Ker jaz še hrano iz hladilnika pogrevam, oz. imajo gospod najraje mlačno (temperatura roke).



Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #444 : 26 Julij 2010, 06:25:12
Jaz čisto oddtajam meso,ne maram dajati nekaj delno zmrznjeno za vsak slučaj zaradi njihovih želodcev.
Tjaša



Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #445 : 26 Julij 2010, 08:43:00
Glede na mnenja iz rawfeeding grupe je vredu. Tam jih precej hrani zmrznjeno zaradi praktičnosti in ni blo problemov.



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #446 : 26 Julij 2010, 09:53:54
Mi lahko kdo posreduje linke do kakšnega foruma, mailing liste glede surove prehrane - ker imam že trenutno veliko mailing list bi mogoče rajši akkšen forum, lahko tudi na ZS.


Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #447 : 26 Julij 2010, 23:13:31
Evo, pa sem doma iz evropskega v agilityju. Imela sem surovo in skoraj do zadnjega dne sem zdržala. Hladilna torbica, zmrznjeno od doma + noč v hotelu s hladilnikom, pa je šlo. Prav stvar ko smo prišli domov je bil 20 cm kos svinjskega hrbta za vsakega od mojih micenih šeltijev.

To je pa link od foruma za surovo:
http://pets.groups.yahoo.com/group/rawfeeding/

Prijaviš se, pazi, da pokljukaš 'daily digest' ali 'web only', če ne dobiš milijon sporočil vsak dan na mail, so zelo dejavni. Res priporočam, da se kar gor pozanimate o vseh podrobnostih, predvsem glede zasuka želodca in takih reči, ker imaš gor npr. ogromno ljudi z dogami in velikimi pasmami, pa ena vzrediteljia delovnih nemških ovčarjev. Kar serm jaz do zdaj zasledila, naj bi bilo zasukov celo manj. Ampak jaz imam manjše pse in ne spremljam teh tem tako zelo, tako da bolje kar gor direktno. Preberite si po arhivu, ker je na vse teme bilo že milijonkrat vprašano.

Aha, kri, ki se odtaja? Jaz dam skledo s krvjo kar za polizat. Vampirčki...
Meso date lahko na pol zmrznjeno, to ustavi ta največje požeruhe pred goltanjem. Jaz dam sicer hladno iz hladilnika, včasih odtajam tudi na sobni temperaturi.






Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #448 : 26 Julij 2010, 23:21:14
Nekako imam menu sestavljen - 3 dni divjačine in vsak četrti dan obrok reber (svinjskih al telečjih), vsake 10 dni pa obrok jeter in drugih organov. Sem zadel unih 10% kosti?

Evo, nek tip svinjskih reber ti da tako analizo:
http://www.nal.usda.gov/fnic/foodcomp/cgi-bin/list_nut_edit.pl
To je iskalnik:
http://www.nal.usda.gov/fnic/foodcomp/search/

Čisto na vrhu piše, da imajo taka rebra 21% kosti, ampak to je nek ameriški rez, ki se imenuje ''Pork, fresh, loin, country-style ribs, separable lean and fat, raw''
ne vem kako točno zgledajo tiste, ki jih imaš v mislih ti...

Jaz bi za kosti vključila tudi perutninske kose, npr. piščančjo četrtinko, ker so lažje prebavljive. Divjačina je zelo nemastna, tako da v bistvu kar dodajaj svinjino za kosti npr, da malo maščobe noter prineseš. Za kosti so meni še vedno najbolj všeč od svinjine hrbti z rebri, ki štrlijo ven. Najbolj varno nekako, pa še je gor mesa in maščobe. Če imaš velike švicarje (kot na slikci), lahko daš tudi svinjsko kračo s kožo vred, v sredini je pa čisto primerna kost. organe pa moraš dajati bolj pogosto, na 109 dni je premalo po mojem. Tako nekako na 3 ali 4 dni jaz vmes za obrok dam kos organa. Raje ob obroku kos jeter in on drugem obroku malo vranice, ne vse organe naenkrat.

Lahko tudi nekaj jajc preko tedna. Aha, pa omega 3 olje.



Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #449 : 27 Julij 2010, 13:24:40
Hvala za link =)

Ja, bom raje dajal organe zraven po malo na vsake par dni. Bo prišlo prav za "popravit" premajhne kose mesa (vem da bi lahko dal drugi dan več.. ampak sem picajzlast  ::)) Sicer je že dobil organsko bombo - kilo jeter in cela pljuča (dobili zraven odojka) - in je blo blato sicer mehko, ampak formirano (ja, vsak drekec analiziramo  :P)

Krača je super, ker je poceni in če je malo manjša je glih za dnevni obrok. Piščanci pa žal ne pridejo v poštev, ker jih ne prenaša - moremo probat še s puranom. Morem še pogledat v MIR za te hrbte, ker mesnate kosti pri obalnih mesarjih... so kosti s pol cm mišic  ::) Omega 3 pa dobiva že skozi (za svež, primorski dah  8))

BTW ta divjačina je res krvava - pri nas je blato črno ko oglje.