Sveža Sporočila

41
Vlečni psi / Skijoring, canicross, bikejoring, rollerjoring
« Zadnje sporočilo nejck84 19 November 2020, 12:15:30 »
Pozdravljeni, a se še kaj dogaja okoli dogodkov bikejoringa (vem da glede na situacijo trenutno ne), ker nisem zasledil nobenega dogodka po 2014... Mogoče bo kaj v prihodnosti?
42
Mali Oglasi / Propalin sirup proti inkontinenci
« Zadnje sporočilo klebsiela 01 November 2020, 07:45:13 »
Prodam praktično nov sirup Propalin 40mg/ml. Manjka le nekaj mililitrov. Žal ga ne potrebujemo več.... Sicer se dobi le pri veterinarju na recept.

Bojan, Maribor, 040 425 427
43
Mali Oglasi / Pasja hranaBosch Light
« Zadnje sporočilo klebsiela 01 November 2020, 07:41:45 »
Prodamo novo neodprto vrečo Bosch hrane za pse s prekomerno težo Light, 12,5 kg. Žal je ne potrebujemo več...

Bojan, Maribor
040425427
44
Mali Oglasi / Prodam Hurtta Active oprsnico 60-80
« Zadnje sporočilo Nika. 29 Oktober 2020, 08:25:47 »
Prodam malo rabljeno Hurrta Active oprsnico v roza barvi v velikosti 60-80cm.
Kontakt: 040202560 (Nika) ali [email protected]




45
Pasji športi in reševanje / Mantrailing
« Zadnje sporočilo Elysian Stripes 05 Oktober 2020, 08:03:00 »
Mogoče malo obudimo temo, te odlične psiho-fizične zaposlitve psa in vodnika.  :P
S psičko sva začeli trenirati pri njenih 3 mesecih, sedaj je za njo že kar nekaj vzponov in padcev (puberteta ::)), vendar izredno lepo napreduje oz. napredujeva kot ekipa. Prav tako je pri nama to vzajemno s pasjo šolo, saj je delo v različnih okoljih, sodelovanje, branje telesne govorice psa, socializacija.

Če koga zanima si lahko ogleda posnetek najinega pred kratkim opravljenega treninga: https://www.youtube.com/watch?v=qeEsiyfI_Ck
ali pa spremlja najino mantrailing pot (tudi pašnja ovc, vsakdanje dogodivščine pridejo): https://www.youtube.com/channel/UCYLw8gF2bazGS3ameSn-Ndw

Lep dan vsem..


46
Mali Oglasi / Hurtta extreme warmer rdeč 55cm - PRODAM
« Zadnje sporočilo Hunda 30 September 2020, 17:52:59 »
Živjo,

Prodam le parkrat uporabljen, brezhibno ohranjen plašček Hurtta extreme warmer 55cm rdeče barve.

Cena 70 eur.

https://www.hurtta.com/global_en/extreme-warmer
47
Že nekaj časa je od vprašanja, tako da moj odgovor mogoče ni pravočasen, ampak načeloma je bolje, da se kužne bolezni cepi posebej in  steklino posebej. Manjša možnost reakcij kot če cepijo z mixom cepiv.
Moj veterinar je sicer po določenem času sam predlagal, da naredimo tudi pavzo s cepljenjem proti kužnim boleznim.
48
Zdravje / Popuščanje srca
« Zadnje sporočilo trigi 21 September 2020, 13:48:55 »
Tema združena s temo o Popuščanju srca, upam da boste v njej našli tudi kaj uporabnih informacij.

Lp, Črt
49
FCI 1 / Shetlandski ovčar [Shetland Sheepdog]
« Zadnje sporočilo trigi 21 September 2020, 13:42:40 »
Če govorim iz lastnih izkušenj, bi rekel da niso vsi Sheltiji glasni ... mislim da je odvisno od karakterja posameznega psa.
Seveda pa je veliko odvisno tudi od vzgoje, torej če bi ga že od začetka navajali, da lajanje na sosede ni zaželeno, so dovolj pametni psi, da se to naučijo :)

Pa veliko sreče pri izbiri novega družinskega člana ;)

Lp, Črt
50
Odkrito povedano sem pozabil. Prej%u0161nji pes je imel hudo epilepsijo in sem se z veterinarskim potrdilom izginil cepljenjem ker je imel reakcije. In je veliko let odkar sem nazadnje peljal psa na cepljene proti kuznim.

Pei temu se cepi na tri leta. Torej ga bom peljal, hvala.