Cooling Pad - Chillow

skogkatt · 77484


Beka

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Herkules Slnko Zemplina
Odgovori #121 : 18 Junij 2013, 18:25:36
Super!!! Najlepša hvala! Jaz sem že naročila. Hvala bogu!  8)



Mimozaver

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
Odgovori #122 : 19 Junij 2013, 14:16:02
zakon! hvala!!

“Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”


― Albert Einstein


JuventusSC

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #123 : 20 Junij 2013, 13:03:36


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #124 : 21 Junij 2013, 14:52:31
Sem lani že naročila 3 kose in je super, sploh glede na ceno. Hladi, sicer ne toliko kot Chillow, kateri je še vedno moj favorit, ampak trenutno finančno nedosegljiv, sploh glede na manjšo potrebo, odkar imamo klimo. Tele od zooplusa so pa super zložljive in jih imam za na pot ali v prostorih brez klime ;)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #125 : 21 Junij 2013, 18:10:06
skogkatt pa to hladi kamorkoli jo postavis (recimo tudi na itisonu ali v toplejsih prostorih kjer je po tleh laminat), ali mora biti na hladnih tleh? :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #126 : 21 Junij 2013, 20:57:51
Po moji logiki je večji efekt hlajenja na hladnih tleh.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #127 : 21 Junij 2013, 22:14:29
Ja to mi je jasno, samo ko je vroce tudi tla niso ravno hladna, zato me zanima ce kljub temu takrat kaj hladi, ali celo greje.  :-\

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Maksimvs

  • *
    • Prispevkov: 71
    • Točke: 0
Odgovori #128 : 21 Junij 2013, 23:05:45
Pomoje je logika enaka kot pri vodnih posteljah. Jo imam tudi sam, in je trenutno grelec nastavljen na 28°. Minimalna priporočena temperatura za spanje je 26.5°. Glede na to, da voda bolje odvaja temperaturo, je logika delovanja take blazine jasna.

Why can´t we all just get along!


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #129 : 22 Junij 2013, 02:03:12
Ovcka, vseen hladi, samo manj ;)
Na prvi obcutek sploh ne, potem pa dlje si gor, bolj je mrzl :)
Ni pa nič vlažno, mokro, se ne polni z vodo, itn


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #130 : 22 Junij 2013, 12:02:20
Aha, potem se splaca nabavit (sploh za to ceno).. Hvala za info!  ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ursyka990

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #131 : 27 Junij 2013, 20:11:57
Imam samo eno vprašanje..in sicer nikjer nisem zasledila kakšna velikost blazine je za določeno pasmo. Imam namreč koker španjela, tako da verjetno S, po drugi strani pa se mi zdi nekoliko premajhna, saj se rad "razkomoti" ( se vleže na bok pa vse 4 od sebe :D). Kakšni nasvet? Ali je vseeno zadosti S velikost ? :)



Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
Odgovori #132 : 27 Junij 2013, 21:21:25
Če koga zanima - jaz prodajam blazino Aqua coolkeeper, velikost L (mislim, da je 80x60, primerna za manjše pse, oziroma tako velike kot je moj, cca. 10 kg), vojaški vzorec. Dala sem 47 evrov (kupila sem jo pred 14. dnevi v trgovini pri Kliniki Loka), v vodi sem jo namočila 2x, pes je na njej ležal 1 uro, pa še to samo, ker je bil v boksu in sem to blazino prekrila z rjuho. Ne vem kaj mu je ta grozna blazina naredila, ampak boji se je kot hudič križa in očitno je bila tole za naju zelo zgrešena investicija. Prodam jo pa za 25 evrov, prevzem v Ljubljani ali v Medvodah.

Še link: http://www.aquacoolkeeper.com/gb/cooling-for-pets/cooling-mat-pad-for-dogs-for-pets-cool-down.html



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #133 : 02 Avgust 2013, 18:04:04
http://www.zooplus.com/shop/dogs/dog_beds_baskets/thermal_pads/280453

Ne vem, a sem jaz slepa, ali telih ne prodajajo vec?  ??? ??? Pa ravno v tem casu, ko bi se najbolje prodajala..  :-\

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


hov-hov

  • *
    • Prispevkov: 417
    • Točke: 0
Odgovori #134 : 11 Junij 2014, 15:17:30
Mogoče kdo ve kje bi se dalo kupit to hladilno blazino Canine Cooler v velikosti L v Sloveniji?Sem gledala na Pasji.net pa imajo samo M in S velikosti,pa se bojim da bila M velikost zanj premajhna.

Katere hladilne blazine pa še priporočate poleg Canine Cooler?Sem videla da jih imajo tudi v Zooticu in Mr.Petu,kako se pa te obnesejo?



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #135 : 11 Junij 2014, 16:48:30
Zoo Ajka v Slovenski Bistrici. Povezava do njihove spletne trgovine je na vrhu te strani. Canine Cooler ima zelo slabe ocene na Amazonu, jaz ga že zaradi tega ne bi kupila - tudi ta ocena ki je na Pasji.net ni ravno vzpodbudna.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


hov-hov

  • *
    • Prispevkov: 417
    • Točke: 0
Odgovori #136 : 11 Junij 2014, 21:06:24
Katere slabe lastnosti pa ima?Na tej strani sem na začetku te teme brala pa je bilo veliko pozitivnih komentarjev.
Katere so pa še druga dobra hladilna ležišča?

Ker mi bomo morali nekaj kupiti za našega pesjanarja za poleti,ker vročino bolj slabo prenaša.



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #137 : 12 Junij 2014, 09:16:51
Blazina ni vzdržljiva, šivi hitro počijo in potem nimaš druge izbire kot pa da novo kupiš. Če te to ne moti si jo kupi. Za mene osebno je 130 eur za izdelek z omejenim rokom trajanja in neresnim proizvajalcem, ki se ne odziva na pritožbe kupcev preveč.

Jaz bom verjetno kupila eno izmed hladilnih blazin, ki vsebujejo gel in jo pač daš v zmrzovalnik/hladno vodo.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.