Sprehajanje psov

Bretonski.pticar · 6474

Bretonski.pticar

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
: 04 September 2015, 22:44:52
Zdravo, Pesjanarji!
Moje ime je...no...naj ostane skrivnost. Prihajam iz Brezovice pri Ljubljani. Tu sem, ce kdo rabi slucajno sprehod za psa, ce ste kdaj zaposleni in nimate casa. Iz Brezovice ali Notranjih Goric. Stara sele 14, a imam nekaj izkusenj. Sprehajala bi zavetiscne pse, a zdaj zahtevajo polnoletnost in neke tecaje. Kontakt: [email protected] za resne. Termini prek g-maila.
Psa trenutno nimam, ker sem veliko zasedena, a mi je sprehod užitek in bi bilo ZASTONJ. Lahko skritizirate in prav imate, saj nisem nek "profi" za pse z ogromno izkusnjami, nekaj malega ze imam, osnove poznam.Zato pa pisem to, da bi dobila vec izkisenj. Ce mi ne zaupate vam ne zamerim in vas razumem. Ce pa mi zaupate: Po moznosti bi bilo da je pes socializiran in ne laja na druge/jih napada. Lahko je kakrsnekoli velikosti, vsaj za velike in srednje-nujna socializacija z drugimi psi. Nadaljne informacije na g-mailu, samo resni. Če je pes navajen, bi ga lahko sprehajala tudi ob kolesu, a RES mora biti navajen, ne sme potem presenetiti in potegniti, ker s kolesom nimam prevec zadzora, ne toliko kot peš. Kritike in informacije dobrodosle.
Lp

I am suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog that doesn't like a person.
-Bill Murray