Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1027546

Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #2040 : 16 Maj 2012, 15:46:13
Em, sicer ne razmišljam o bokserčku (no, morda enkrat, trenutno ne), ampak so mi že od nekdaj zelo, zelo všeč..
So ena izmed ljubših pasem  ;D

Dogs are best friends ever!


ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #2041 : 16 Maj 2012, 17:41:03
ALchi! Zelo lepa rdečka!!!  :o
Je res tako intenzivno rdeče-rjava ali samo fotke potemnijo barvo?

Ria, še sem kako fotko pripopaj, da ju še drugi vidijo!!! ;)

Ma nek svoj odtenek, spet odvisno od svetlobe, sm na tej sliki je pa res malce nenaravno "rdeča", pač fotoaparat naredi svoje;)



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2042 : 16 Maj 2012, 18:30:05
Seveda, seveda, striktno se držim svojih načel  ::) ::)  :D

Tako kot mi vsi :)....tako kot ima Donna prepoved na posteljo pa prepoved fehtanja...pa je trenutno zraven mene na postelji in mi bo z očmi požrla sendvič :))...seveda da bo dobila kakšen košček sira, če pa tako lepo gleda :D :D

Alchi tamala je cuuuukkkrrrrr!! Lepotička! :)

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #2043 : 16 Maj 2012, 21:19:36
Tako kot mi vsi :)....tako kot ima Donna prepoved na posteljo pa prepoved fehtanja...pa je trenutno zraven mene na postelji in mi bo z očmi požrla sendvič :))...seveda da bo dobila kakšen košček sira, če pa tako lepo gleda :D :D

Alchi tamala je cuuuukkkrrrrr!! Lepotička! :)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAA....sa mo da ste dosledni;)



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2044 : 16 Maj 2012, 21:39:12
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAA....samo da ste dosledni;)


Vse je v doslednosti  ;D :P...

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2045 : 16 Maj 2012, 21:41:23
Res je, vse je v doslednosti...  8)   ampak ne lastnika, pač pa iznajdljivega boxerja :o  :P  lol



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2046 : 17 Maj 2012, 08:13:07
Res je, vse je v doslednosti...  8)   ampak ne lastnika, pač pa iznajdljivega boxerja :o  :P  lol

Sej, sej na to sem tudi jaz mislila :) :P...Donna naredi tak pogled kot v tisti risanki Shrek, če ste jo gledal..kot maček (Puss in boots) pogleda s tistimi velikimi očmi :P

To izgleda tako :D:

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2047 : 17 Maj 2012, 09:10:34
Uh, je novic in vsega. ;D

Žverca, čestitke! :-*
ALchi, zelo, zelo lepa punca je tale vaša navihanka.
Ooo, Ria, a sem jaz kaj zamudila, pri vas pa kar dvojno veselje? :o ;D

No, naša Lona pa pri svojih letih sploh več gledat ne rabi proseče, nas je že strenirala, da je po njeno. :D



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2048 : 17 Maj 2012, 10:10:05
Ja, dva sta...definitivno  nam ni dolgčas :)

Once you go boxer, you never go back :)


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2049 : 17 Maj 2012, 16:58:57
Skrbne lastnike išče 10 tednov star samček, Dior Stella Blazius, odličnih staršev : Boa Stella Blazius in Barbarossa vom Schloss Munchhausen. Mladiček je čipiran, cepljen, razglisten, socializiran in z rodovnikom. Več informacij na: 040 719 424.


Once you go boxer, you never go back :)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2050 : 18 Maj 2012, 10:55:42
Ja, dva sta...definitivno  nam ni dolgčas :)

A sta fanta ali punci? Kako pa jima je ime? Daj ju predstavi malo. :D
Sicer moji dve nista po vrstnici po letih, sta kar narazen, ampak odločitev za dva psa je bila ena najboljših pasjih odločitev. ;D



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2051 : 18 Maj 2012, 11:03:10
No, pa da še jaz prilepim malo beline za kontrast.  :P
Lonina klasična morska poza, poznana vsem bokserašem. :-*



ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #2052 : 18 Maj 2012, 11:47:13
Mogoče bo težko verjeti glede na to, da imam skoraj čisto rumeno bokserko ampak beli bokserčki so mi pa res fenomenalno lepi...

Hm, mogoče bi pa imel dva??  ;D



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2053 : 18 Maj 2012, 12:50:25
Ti je Ria naredila lušte?  :D
Kako je zdaj tvoja, se je navadila na box?



ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #2054 : 18 Maj 2012, 13:18:30
Kr mal ja;)

Box je vzela za svojga čist. Je tudi po malem bila notri zaprta ampak sam za kratek čas da se ji na začetku ne zameri....počasi bomo pa začeli z privajanjem na malo daljša obdobja..bo kr zanimivo;)



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2055 : 21 Maj 2012, 08:52:56
A sta fanta ali punci? Kako pa jima je ime? Daj ju predstavi malo. :D
Sicer moji dve nista po vrstnici po letih, sta kar narazen, ampak odločitev za dva psa je bila ena najboljših pasjih odločitev. ;D

V bistvu sta parček...tako da bo en moral "pod nož", kateri se pa še nisva odločila...Punčka je Dasha, fant je pa Dagsi...Si nista pa čisto nič podobna, ne po zunanjosti, ne po karakterju...Dashi je energijska bombica, navihana lumpa, crkla se samo zvečer, čez dan pa če ima slučajno čas, Dagsi je pa bolj umirjen, scartlan, veliko bi se tiškal in visel po rokah (sumim,da zato,ker ima v naročju mir pred tamalo  :D )...hitro je užaljen in prizadet, medtem ko Dashi na momente prav izziva, in se rahko požvižga na to, da je kaznovana...drugače pa bolje razume in uboga besedo ne, pa tudi odpoklic ji gre zaenkrat bolje kot Dagsiju...Je pa Dagsi zadnje dni kronično utrujen,ker nima toliko energije in kondicije kot mala, in se mi na momente prav smili... samo v njuno igro in spore ne posegava, se bo moral naučiti postaviti se zase, in ji pokazati kje ji je mesto, ker trenutno se tamala prav izživlja nad njim ???

Once you go boxer, you never go back :)


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2056 : 21 Maj 2012, 11:11:12
V bistvu sta parček...tako da bo en moral "pod nož", kateri se pa še nisva odločila...Punčka je Dasha, fant je pa Dagsi...Si nista pa čisto nič podobna, ne po zunanjosti, ne po karakterju...Dashi je energijska bombica, navihana lumpa, crkla se samo zvečer, čez dan pa če ima slučajno čas, Dagsi je pa bolj umirjen, scartlan, veliko bi se tiškal in visel po rokah (sumim,da zato,ker ima v naročju mir pred tamalo  :D )...hitro je užaljen in prizadet, medtem ko Dashi na momente prav izziva, in se rahko požvižga na to, da je kaznovana...drugače pa bolje razume in uboga besedo ne, pa tudi odpoklic ji gre zaenkrat bolje kot Dagsiju...Je pa Dagsi zadnje dni kronično utrujen,ker nima toliko energije in kondicije kot mala, in se mi na momente prav smili... samo v njuno igro in spore ne posegava, se bo moral naučiti postaviti se zase, in ji pokazati kje ji je mesto, ker trenutno se tamala prav izživlja nad njim ???

Po opisu sodeč, je Dasha zelo zelo podobna moji Donni...s tem, da se Donna crklja le zjutri...pa še to, ko ima dost enostavno vstane in gre, nihče jo ne more prepričati drugače :)...

Mene pa zelo zanima, kako uspeta uskladit vse obveznosti in 2 majhna kužka iste starosti...ker, če se spomnim kako zmatrana sem bila, ko je bila Donna majhna, si ne predstavljam dve taki obveznosti istočasno :(? Ker je natanko tako kot si opisala enkrat, čakaš da zaspita, se greš hitro stuširat in sam dol padeš v posteljo...
Kako je pa s čistočo?

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2057 : 21 Maj 2012, 12:21:56
Mah, kot prvo sem nehala komplicirat...sem opazila,da sploh ne opazita, da me ni, dokler nista lačna, in vidita da v kuhinji ni nikogar  :) Mi pa manjka malo spanca, samo tudi to bomo dali čez. Zdaj sem se začela tudi učit kako ju umiriti, če gresta predaleč. Glede obveznosti, pa ni nič drugače, kot če bi imela samo enega..v bistvu ugotavljam,da je lažje,ker se zamotita sama. Problem je edino,če ju ločimo, in ostaneta res sama, takrat je pa jok - samo se bosta mogla tudi to navadit  :)

Glede čistoče sta pa zelo pridna. V 10ih nočeh sta bile dve lužice, pa čez dan ene 3...pa še to, ko smo bili že na vratih. Sem ugotovila, da če vidim,da iščeta, ju dam na hitro v boks, da jima tam zapnem povodca, in takoj v naročje, potem počakata da pridemo ven. Edino kar je težko je to, da ju sama ne morem nesti istočasno lulat.

Me pa vprašaj spet kako je, ko bo puberteta tu :)

Once you go boxer, you never go back :)


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2058 : 21 Maj 2012, 12:27:32
Mah, kot prvo sem nehala komplicirat...sem opazila,da sploh ne opazita, da me ni, dokler nista lačna, in vidita da v kuhinji ni nikogar  :) Mi pa manjka malo spanca, samo tudi to bomo dali čez. Zdaj sem se začela tudi učit kako ju umiriti, če gresta predaleč. Glede obveznosti, pa ni nič drugače, kot če bi imela samo enega..v bistvu ugotavljam,da je lažje,ker se zamotita sama. Problem je edino,če ju ločimo, in ostaneta res sama, takrat je pa jok - samo se bosta mogla tudi to navadit  :)

Glede čistoče sta pa zelo pridna. V 10ih nočeh sta bile dve lužice, pa čez dan ene 3...pa še to, ko smo bili že na vratih. Sem ugotovila, da če vidim,da iščeta, ju dam na hitro v boks, da jima tam zapnem povodca, in takoj v naročje, potem počakata da pridemo ven. Edino kar je težko je to, da ju sama ne morem nesti istočasno lulat.

Me pa vprašaj spet kako je, ko bo puberteta tu :)

Te ne bomo nič spraševali, boš sama iskala komu se spovedat  ;D ;D ;D ;D



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2059 : 21 Maj 2012, 12:50:51
Te ne bomo nič spraševali, boš sama iskala komu se spovedat  ;D ;D ;D ;D

 :D :D :D Zelo verjetno :D

Once you go boxer, you never go back :)


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2060 : 21 Maj 2012, 14:36:42
Mah, kot prvo sem nehala komplicirat...sem opazila,da sploh ne opazita, da me ni, dokler nista lačna, in vidita da v kuhinji ni nikogar  :) Mi pa manjka malo spanca, samo tudi to bomo dali čez. Zdaj sem se začela tudi učit kako ju umiriti, če gresta predaleč. Glede obveznosti, pa ni nič drugače, kot če bi imela samo enega..v bistvu ugotavljam,da je lažje,ker se zamotita sama. Problem je edino,če ju ločimo, in ostaneta res sama, takrat je pa jok - samo se bosta mogla tudi to navadit  :)

Glede čistoče sta pa zelo pridna. V 10ih nočeh sta bile dve lužice, pa čez dan ene 3...pa še to, ko smo bili že na vratih. Sem ugotovila, da če vidim,da iščeta, ju dam na hitro v boks, da jima tam zapnem povodca, in takoj v naročje, potem počakata da pridemo ven. Edino kar je težko je to, da ju sama ne morem nesti istočasno lulat.

Me pa vprašaj spet kako je, ko bo puberteta tu :)

To imaš pa prav, da je mogoče lažje, ker se zamotita sama...vem kako je včasih pri Donni, ko pridem iz službe, mrtva, ona polna energije, lih usedem se za 2 min na kavč in mi že prinese milijon igrač in mi jih rine v naročje :), ni drugega kot vstat in noret z njo :P...

Super, da sta tako pridna glede lulanja..pri nas je bila borba dolgo časa :(, je pa res, da jaz nisem vstajala ponoči, čeprav bi bilo fajn, da sem :)...
Zanimivo tole za boks, da počakata, če ju daš notri...Donna ni ločila, da ona tu spi in da bo imela mokro, če se polula, se je pač polulala :(...eno obdobje je imela, ko se je igrala po stanovanju in je kar naenkrat zalaufala v boks, počepnila in polulala celo blazino...ampak to je že zdavnaj za nami :)...

Heheheh glede pubertete, ti sam Karamelo poslušaj :P...aneda Karamela :D?!

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2061 : 21 Maj 2012, 14:51:11
eno obdobje je imela, ko se je igrala po stanovanju in je kar naenkrat zalaufala v boks, počepnila in polulala celo blazino...ampak to je že zdavnaj za nami :)...

Heheheh glede pubertete, ti sam Karamelo poslušaj :P...aneda Karamela :D?!

To je moja danes naredila... jo tako začudeno gledam in si mislim, kako se lahko polulaš tam ko spiš?! Dobro da vem, da ni samo moja čudna  :P



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2062 : 21 Maj 2012, 15:06:14
Saga, pa je drugače že sobno čista? Moj ju da ta čas kar na kavč, ker je višji, kot boks...ga moram potem malo opozoriti, da se pa vseeno lahko zgodi nesreča  :)

Once you go boxer, you never go back :)


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2063 : 21 Maj 2012, 15:12:26
Saga, pa je drugače že sobno čista? Moj ju da ta čas kar na kavč, ker je višji, kot boks...ga moram potem malo opozoriti, da se pa vseeno lahko zgodi nesreča  :)

O ja nesreče se dogajajo. tudi na postelji! Meni sicer ne, poznam pa primere



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2064 : 21 Maj 2012, 15:23:20
O ja nesreče se dogajajo. tudi na postelji! Meni sicer ne, poznam pa primere

Kot meni, mislim na našo psico, da se razume  ;D ;D ;D No pa tudi jaz sem s tem nehala, že kar kako desetletje, dve nazaj  :D



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2065 : 21 Maj 2012, 16:17:04
Saga, pa je drugače že sobno čista?

Ja drugače je sobno čista  :) Nakaže že lepo da mora na potrebo. Če se pa polula (redko), je pa čisto moja krivda, ker mučkam.

Kot meni, mislim na našo psico, da se razume  ;D ;D ;D

Hahahaha, kaj tunkaš Evo zdaj?

O ja nesreče se dogajajo. tudi na postelji! Meni sicer ne, poznam pa primere
Meni je Nera na postelji pustila št.1 in št.2...  Pri 2 sem mislila, da jo bom čez okno zabrisala...



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2066 : 21 Maj 2012, 17:23:31
O ja nesreče se dogajajo. tudi na postelji! Meni sicer ne, poznam pa primere

Hehehe mi smo tudi tukaj primer :D...res, da je bilo le enkrat in vem, da je bilo iz tegote, ampak vseeno :D...
Ko je bila majhna ji nisva dovolila ne posteljo prav iz tega razloga...in ko človek misli, da so že "odrasli" in prišli k pameti :P...sva eno nedeljo z mojim imela počitek, počitek, počitek (malo preveč žura prejšnjo noč :P), Donna naju je skoz hodila gledat in ji je bilo čudno kaj se ne ukvarjava z njo...seveda, ko sva oba na postelji ne gre gor, ker ima premal placa, vedno čaka, da je ena stran postelje prazna :P...jaz vstanem na wc, gor skoči, samo slišala sem mojga kako je vpit začel, pridem nazaj, vsa deka polulana, še dobro, da je moj taprav cajt odreagiral in deko dvignil da ni šlo povsod :(...in nama je dala lekcijo, ker se cel dan nisva z njo ukvarjala - pa je bila takrat že dooolllggooo sobno čista...vseen od takrat ne upa več na posteljo :D...

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2067 : 22 Maj 2012, 07:42:27
Hehehe mi smo tudi tukaj primer :D...res, da je bilo le enkrat in vem, da je bilo iz tegote, ampak vseeno :D...
Ko je bila majhna ji nisva dovolila ne posteljo prav iz tega razloga...in ko človek misli, da so že "odrasli" in prišli k pameti :P...sva eno nedeljo z mojim imela počitek, počitek, počitek (malo preveč žura prejšnjo noč :P), Donna naju je skoz hodila gledat in ji je bilo čudno kaj se ne ukvarjava z njo...seveda, ko sva oba na postelji ne gre gor, ker ima premal placa, vedno čaka, da je ena stran postelje prazna :P...jaz vstanem na wc, gor skoči, samo slišala sem mojga kako je vpit začel, pridem nazaj, vsa deka polulana, še dobro, da je moj taprav cajt odreagiral in deko dvignil da ni šlo povsod :(...in nama je dala lekcijo, ker se cel dan nisva z njo ukvarjala - pa je bila takrat že dooolllggooo sobno čista...vseen od takrat ne upa več na posteljo :D...

Pri nas pa Eve gužva na postelji ne moti, se vleže med naju, in hinavsko nasloni z hrbtom na mojga, z nogami na mene.... in nato sledi PRETEEEEEEEEGOVANJE... (v njenem svetu to pomeni, PROSTOOOOOR... ).. tako je moj priliman na steno, jaz pa na tleh  ::) pa še vseeno ima dostop na posteljo, ker je to NAŠ plac za cartanje  :-[



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2068 : 22 Maj 2012, 10:08:41
Pri nas pa Eve gužva na postelji ne moti, se vleže med naju, in hinavsko nasloni z hrbtom na mojga, z nogami na mene.... in nato sledi PRETEEEEEEEEGOVANJE... (v njenem svetu to pomeni, PROSTOOOOOR... ).. tako je moj priliman na steno, jaz pa na tleh  ::) pa še vseeno ima dostop na posteljo, ker je to NAŠ plac za cartanje  :-[

To jaz lahko sam sanjam :( :( :(

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2069 : 22 Maj 2012, 10:13:48
Kaj se tako zelo ne mara stiskat? Ker k nama oba prideta v posteljo, in se pretegujeta na veliko :)) Kje bova pa midva spala,ko odrasteta pa ne vem...v njunem boksu najbrž ??? ;D

Once you go boxer, you never go back :)