Psička bruha

tawiki · 2820

tawiki

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
: 15 Februar 2014, 18:49:10
Pozdravljeni!

22.1. 2014 so se nam skotili psički mešančki. Mati je labradorka. Problem je nastal pred 3-mi dnevi. Psička je že 3x bruhala. Bruha mleko. To me je zelo prestrašilo in sem zelo živčna.  :'( Danes smo poklicali veterinarja in reklel je, da je mogoče le "prehlajena", saj ima tudi čuden glas. Kot, da bi imela hripav glas. Psička redno sesa. Prosim pomagajte mi, saj me to bega. Za psičko ne skrbim jaz, saj sem mladoletna.


Lepo Vas pozdravljam,
Nika  :)



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 15 Februar 2014, 19:49:14
Ali je bila mama razglistena pred kotitvijo?



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #2 : 16 Februar 2014, 11:00:58
Lahko da ni nič - mladičli včasih "izbruhajo" majhne količine mleka, če se preveč napijejo. Lahko da gre za kakšno od prirojenih nepravilnosti. Ali kaj tretjega. Vsekakor bi bilo dobro pokazati mladičko kakšnemu "resnemu" veterinarju, ki bo mladiča pregledal in ne bo po telefonu ugibal o prehladih. Če bo bruhala še danes, potem jo jutri odpeljite k veterinarju. Če se bo stanje poslabšalo, bo treba k dežurnemu že danes. Če pa se mladičku samo pocedi malo mleka ko ga dvigneš, sicer pa ni nič narobe z njim in normalno prirašča (če jih niste redno tehtali, potem pač ne vidiš drugega, kot da začme zaostajati za drugimi mladiči. Če mladiče od rojstva naprej redno tehtaš, lahko takoj ugotoviš, da ni nekaj v redu) je pa verjetno z njim vse ok.


tawiki

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 16 Februar 2014, 12:21:21
Danes je psiči boljše. Bruhala ni, tudi glas je "lepši". Če pa bodo spet problemi, jo bomo peljali k veterinarju.  :) Psička je normalna, igra se z drugimi in normalno je. :) Upam, da bo vse ok.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4 : 23 Februar 2014, 11:11:58

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Češnja

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 12 Junij 2014, 11:07:43
Pri naši so ugotovili alergije in je baje zato tako bruhala... kaj pa vem

----
Lp
Č
izdelava lastne spletne strani



tawiki

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 22 Julij 2014, 18:30:40
Pes bruha. Včeraj je bruhal 1x, danes mu je "dvigovalo". Torej ga je sililo na bruhanje. Je možno da je to zaradi trave?  ??? :( ???