Podarim dva mlada muceka!

Manjja · 7858

Manjja

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 19 September 2014, 16:10:53
Podarim dva mlada muceka, ki NUJNO potrebujeta nov dom in sta stara šele par dni. Eden je črne, drugi tigraste barve.
Slik mi žal ne gre dodati, zato prosim, če mi napišete vaš e-mail naslov.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 19 September 2014, 17:11:24
Kako pa to? A si ju našla in ju zdaj oddajaš naprej, ali sta od tvoje mačke? Pri tako mladih mucah je oskrba kar zakomplicirana, zato nevem če jih je pametno kar tako oddajati. Jaz bi raje kontaktirala kako društvo (če ga še nisi) ali pa zavetišče.  :-[



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #2 : 19 September 2014, 21:35:48
Macka sme od mame muce sele pri dopolnjenem 12 tednu starosti. Prej se jih ne sme oddati. Ce sta ostali brez mame, jih je potrebno hraniti na 2-3 ure na flasko. Ce sta vas produkt, boste to morali na svoje stroske in s svojimi rokami, ce sta pa najdenke, pa lahko poiscete pomoc pri kaksnem drustvu. Sicer pa sterilizacija in kastracija mame muce in tudi teh dveh! Poleg tega se macke (kot ostale zivali) naj odda le s podpisom pogodbe s strani vseh strank.


Manjja

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 20 September 2014, 17:30:07
Mladički so od moje muce in sedaj iščem ljudi, ki so jih pripravljeni vzeti k sebi. Oddala bi jih šele, ko bi bil pravi čas za to.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 20 September 2014, 19:18:52
Eh  ::) In zakaj muce niste sterilizirali? Mačk je povsod preveč, zavetišča in prostovoljci po društvih pokajo po šivih, vi pa le proizvajate nove in nove.  :-X
Zdaj je kar je. Mladičev ne oddajajte pred 12.tednom, poskrbite za cepljenje, razglistenje in obvezno tudi kastracijo/sterilizacijo pred oddajo. Takoj ko se bo le dalo pa sterilizirajte tudi mamo.



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #5 : 30 September 2014, 00:35:01
Ce sta le dva, je najbolje, da jih kar obdrzite in vse tri sterilizirate, pa bo mir ;) Na tak nacin ne boste povecevali problematike mack.


Lusi

  • *
    • Prispevkov: 138
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 30 September 2014, 12:25:38
Ce sta le dva, je najbolje, da jih kar obdrzite in vse tri sterilizirate, pa bo mir ;) Na tak nacin ne boste povecevali problematike mack.

Točno tako.

Pa še tole preberi:
http://www.24ur.com/novice/slovenija/zal-so-macke-na-nek-nacin-se-vedno-drugorazredni-hisni-ljubljenci.html