kavkaški ovčar [Kavkazskaia Ovtcharka]

puNć* · 67276

puma-l

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #90 : 01 Januar 2012, 19:28:03
Js dobim tega psa .Načrtujem nakup bolj natančno ;)
Svetujem, da hudičevo dobro pazite na socializacijo. Psi so trmasti kot hudič, ampak čudoviti po karakterju.
Vsaka slaba izkušnja je lahko skoraj usodna, tako da res svetujem previdnost.

13 let in pol sem imel kavkaško ovčarko in z agresivnostjo nisem imel težav. Je pa bila socializirana.



AnnaNati

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #91 : 10 Junij 2012, 16:45:45
Živjo,
spet se po zelo dolgem času oglašam in sicer z novim družinskim člano :D.
No ja dobila sem psičko po imenu Aka (kavkaška ovčarka), pa nebi rada, da me začnete napadati.
Ako smo odšli iskat v Šmarješke Toplice in sicer če je nebi vzeli bi jo gospodarji usmrtili ker ni bilo prostora zanjo (imeli so že rodovniškega očeta pa mater) ;).
No ja Aka ima že 8 mesecev(dobila sem jo 26.12.2011) in uspešno sva končali malo pasjo šolo (KD OBALA in bili najboljši).
Z Ako sva se super ujeli in res ne morem reči nič proti pasmi :D.




AnnaNati

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #92 : 25 Junij 2012, 10:38:10
Ne vem če je že kdo to omenil, ampak moja kavkaška ovčarka Aka obožuje vodo in ima še zelo izrazito plavalno kožico :D.




vohlec

  • *
    • Prispevkov: 399
    • Točke: 0
Odgovori #93 : 09 Marec 2014, 16:59:39
Zakaj ni v tej temi več slik in besedila?
Huh, kaj napisati. Pred 7 leti sem se zaljubil v to pasmo. In malo je manjkalo, da bi ga pripeljal v slo.
Če je kdo mogoče že slišal za Data iz Ruskog Izvora (http://ingrus.net/kavkaz/en/details.php?id=5808). Ta pes je imel enega najboljši karakterjov na Balkanu, ever. Njegov lastnik ga je tudi spustil na volka in se ni umaknil. Tega psa kot mladička sem jaz že plačal in par dni, preden bi moral iti ponj v Srbijo, sem ga odpovedal. (en znani kinolog je malce prestrašil moja starša kakšen pes je to, ampak mi je vseeno bilo rečeno, da naj se sam odločim, če želim takšnega psa in seveda sem moral ravnati "odraslo in odgovorno" in si ga ne umisliti. No, mogoče je celo tako prav. Dato se mi zdi da je dočakal komaj 5 let, ampak bil je eden izmed najboljših psov na tem prostoru.
Poseduje kdo kakšnega KO? Mislim da ne bomo jezni, če ga predstavi ali napiše kaj o njih...



helernik

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #94 : 31 Marec 2015, 22:41:49
Zakaj ni v tej temi več slik in besedila?
Huh, kaj napisati. Pred 7 leti sem se zaljubil v to pasmo. In malo je manjkalo, da bi ga pripeljal v slo.
Če je kdo mogoče že slišal za Data iz Ruskog Izvora (http://ingrus.net/kavkaz/en/details.php?id=5808). Ta pes je imel enega najboljši karakterjov na Balkanu, ever. Njegov lastnik ga je tudi spustil na volka in se ni umaknil. Tega psa kot mladička sem jaz že plačal in par dni, preden bi moral iti ponj v Srbijo, sem ga odpovedal. (en znani kinolog je malce prestrašil moja starša kakšen pes je to, ampak mi je vseeno bilo rečeno, da naj se sam odločim, če želim takšnega psa in seveda sem moral ravnati "odraslo in odgovorno" in si ga ne umisliti. No, mogoče je celo tako prav. Dato se mi zdi da je dočakal komaj 5 let, ampak bil je eden izmed najboljših psov na tem prostoru.
Poseduje kdo kakšnega KO? Mislim da ne bomo jezni, če ga predstavi ali napiše kaj o njih...

Jaz mam 5 mescov starega Atosa. Zaenkrat je največji kralj med kralji :) bolj nebi mogo bit zadovoln.

 
star 3 mesce



star 5 mescov.