Prince in Princess

Urška · 16752

Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
: 20 November 2012, 01:36:41
Že nekaj časa je na našem trgu prisotna tudi blagovna znamka hrane za pse Prince in hrana za mačke Princess.

Za pse so trenutno na voljo 400g in 800 g konzerve, ki:
- so sestavljene iz cca 65% mesa, ki je po kakovosti primeren za prehrano ljudi
- dodani so jim zelenjava, sadje in zelišča
- ne vsebujejo stranskih produktov
- ne vsebujejo genetsko spremenjenih organizmov
- niso testirane na živalih.

400g okusi, ki so na voljo: http://www.petprinces.com/modules/tinyd01/index.php?id=8
- govedina in bizon z brstičnim ohrovtom, špinačo in regratom
- zajec in fazan z bučo in marelicami
- puran in gnu z brokolijem, koriandrom in ananasom
- govedina s papajo, korenjem in špinačo
- jagnjetina z rožmarinom, jabolki in korenjem
- piščanec z mangom in sladkim krompirejm
- divjačina in noj s paradižnikom in korenjem

800g okusi, ki so na voljo: http://www.petprinces.com/modules/tinyd01/index.php?id=18
- govedina s papajo, korenjem in špinačo
- jagnjetina z rožmarinom, jabolki in korenjem
- piščanec z mangom in sladkim krompirejm
- divjačina in noj s paradižnikom in korenjem

Ponudba za mačke zajema 200g konzerve v obliki "paštetke" in 170g konzerve in 70g vrečke s koščki mesa v želeju. Več o ponudbi za mačke najdete na mačjem delu foruma.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 20 November 2012, 07:19:54
So tele pasje tudi v obliki paštete ali neprepoznavnega miksa, kot recimo belcando, natures menu...Ali pa so koščki kot pri Schessir, Porta21?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #2 : 20 November 2012, 11:21:13
Ne gre za tip konzerve "koščki v želeju" ampak za mešanico mesa, sadja, zelenjave in zelišč. Ne vem kaj naj bi si predstavljala pod "neprepoznavni miks" ampak ta tip konzerv izgleda homogeno tudi v primeru, da daš v konzervo koščke mesa in se kuhajo v lastnem soku. Na koncu je rezultat bolj homogen, ampak ne izgleda kot človeška pašteta. Postopek priprave je drugačen kot pri koščkih v želeju in zato je drugačen tudi končni rezultat. Hrana je proizvedena v EU.


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #3 : 21 Februar 2013, 01:58:32
Prince prinaša kar nekaj novosti:

- 2 nova okusa 400g konzerv in sicer divji prašič z jabolkom, mangom in sladkim krompirjem ter piščanec in raca z mandarinami in korenjem
- 150g vrečke v petih okusih: piščanec in mango, jagnjetina z rožmarinom, divjačina in brokoli, piščanec in jabolko za male pasme ter divjačina in noj za male pasme
- 3 okusi 1000g klobas: piščanec, puran, govedina

In še največja novost - sedaj je na voljo tudi PRINCE GRAIN FREE - suha hrana brez žitaric v več različicah  ;D:
- PUPPY S/M -  hrana za mladiče malih in srednjih pasem
- PUPPY M/L - hrana za mladice srednjih in velikih pasem
- Small Adult - hrana za odrasle pse malih pasem
- Fitness - hrana za odrasle pse vseh pasem
- Energy - hrana za aktivne odrasle pse vseh pasem


Hrana ima zelo lepo pojasnjeno kaj vsebuje, na primer 12kg pakiranje Prince Premium Grain Free Energy sestavljajo:
9 celih piščancev
7 celih rib
16,7 kg mešanega sadja
12,2 kg mešane zelenjave.
Hrana ne vsebuje umetnih arom, barvil in konzervansov.

Oblika briketov hran Fitness in Energy pomaga ohranjati ustno higieno vašega psa.

Za vešče angleščine pa še povezava na brošuro http://www.petprinces.com/uploads/Pet%20Nutrition%20Dog%20English.pdf


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #4 : 14 Avgust 2013, 16:32:56
Napovedujemo nekaj novosti. Hranam se bodo v naslednjem tednu pridružili še:

MIRACLE OILS - čudežna olja kot prehranski dodatek v 0.5l in 1l pakiranju:
- Insect Repellent - odganjalec mrčesa
- Allergy Remedy - pomoč pri alergijah
- Energy Plus - dodatna energija
- Joint Remedy - za podporo sklepom
- 9 Oils for Shiny Coat - 9 olj za svetlečo dlako
- Anti Stress Remedy - pomoč pri premagovanju stresa



PRINCE GRAIN FREE SOFT SNACKS - mehki priboljški brez žitaric v 150g in 500g pakiranju:

- Losos, rdeča pesa & papaja & stevia    (Funkcionalnost - Za pse s sladkorno boleznijo in debele pse. Sestavine z nizkim glikemičnim indeksom.)
- Sir, perutnina & ingver, baldrijan & šentjanževka (Funkcionalnost – Za pse s težavami s tesnobo in pod stresom, tudi s slabim apetitom.)
- Noj, krompir & buča (Funkcionalnost - za pse s težavami z zaprtjem in mehkim blatom.)
- Noj, krompir & buč- Divji prašič, ekstrakt zelenoustih klapavic & Omega 3 + 6 & Sarsaparilla (Funkcionalnost - za pse s težavami s sklepi in z artritisom.)
- Jelen, špinača & bosvelija & ameriški slamnik (Funkcionalnost - za pse, ki morajo okrepiti svoj imunski sistem. )
- Argentinska govedina Angus & ekstrakt oljčnih listov (Funkcionalnost - za pse, ki morajo okrepiti imunski sistem, pri težavah s sklepi in artritisom.)



SUŠENI PRIBOLJŠKI: 100% sušena argentinska govedina – meso požiralnika v 80g pakiranju



fun

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 28 Avgust 2013, 23:00:59
Lahko prosim še podatek, kje vse se to lahko vidi/kupi oz. naroči?

Hvala




Weaver

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: -50
Odgovori #7 : 29 Avgust 2013, 10:43:56
Gugle sicer najde marsikaj, res je včasih mogoče še celo preveč, ampak vprašanje v tej temi je zelo na mestu, mar ne?


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Odgovori #8 : 29 Avgust 2013, 12:58:08
vam bom olajšala iskanje ;)

Zoorex:  http://www.zoorex.si/psi/hrana-za-pse/briketi-za-pse/prince-premium
Vomar: http://www.vomar.si/prince-.html
Pasje mesto:  http://www.pasjemesto.com/default.asp?mid=sl&pid=modul_it&wid=442&detailID=1768
Hranazapse.si:  http://www.hranazapse.si/248-hrana-za-pse-prince

za fizično prodajalno sem pa 100% da jo imajo v Zoo Slonček (Žiri, Brežice, Medvode, Krško) http://www.zoosloncek.si/

pa verjetno še katera trgovina, toliko na hitro :)

jaz osebno občasno uporabljam konzervo in jo imajo psi radi, točno se vidi kaj je noter in niso koščki v želeju :) podobno kot Land Fleisch če je komu znano ;)

Ima kdo kakšne izkušnje z briketirano hrano? glede na to da spada v Premium je verjetno iste kvalitete kot Bosch?



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #9 : 29 Avgust 2013, 15:41:49
Poleg navedenih še Kosovirjeva tržnica in Zoomanija v Sežani, Superčombe pa ima mačje zadeve.

Suha hrana Prince Premium ima malo neposrečeno ime. Hrana je nad super premuim razredom, je grain-free, ima visoko vsebnost mesa, ki je najvišje kakovosti, primerne za prehrano ljudi, vsebuje piščanca, ribe, sadje, zelenjavo in zelišča. Nanjo se zelo dobro odzivajo psi z občutljivo prebavo. V svojem rangu ima praktično najboljše razmerje med ceno in kakovostjo. Ne vsebuje genetsko spremenjenih organizmov, umetnih arom in konzervansov. Poleg tega ima hrana na pakiranju do sedaj najboljši prikaz tega, kaj vsebuje.

Naš sortiman izdelkov smo najprej želeli dopolniti z visokokakovostno konzervirano hrano, kasneje pa so sortiman dopolnili še z visokokakovostno suho hrano, ki tudi na tujih trgih počasi dobiva svoje mesto. Po dosedanjih testih je odziv na hrano zelo, zelo dober, hrana je precej ekonomična za hranjenje ker je kar kalorična in je pes ne poje veliko. Oblika briketov preprečuje nabiranje zobnih oblog. 

Več o hrani najdete na: http://www.petprinces.com/uploads/Pet%20Nutrition%20Dog%20English.pdf


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Odgovori #10 : 29 Avgust 2013, 16:44:03
Urška, imaš mogoče še kontakt od koga ki ima hrano v okolici Novega mesta poleg Slončka(ki mi je kar malo daleč)



fun

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 30 Avgust 2013, 11:14:02
Hvala za odgovore in linke. Hrano sem že našla sama, me zanima še, kje bi se dobilo priboljške in olja. Le-teh na omenjenih straneh ni. Tudi na to se je nanašala moja prošnja.


Hvala



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #12 : 30 Avgust 2013, 17:39:15
Še niso v prodaji. Predvidoma bodo naslednji teden, bo pa Urška napisala, ko bo to aktualno (oz. bomo objavili) ;)

Še moj komentar kar se tiče hrane - s konzervicami in mokro hrano v vrečkah sem FUL zadovoljna. Psi jo obožujejo, iztrebek po njej je šolski, mačke tudi (vsaj moje in tiste za katere vem, da so jo imele priliko preiskusiti), pa večina dihurjev tudi.

Briketirana verzija pa moji Fanti in še nekaterim psom, ki sem jo dala za preiskusiti, ni ok (ful večji iztrebki, mehkejše blato, ...). Sem pa dobila tudi pohvale, da ne bo pomote.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #13 : 03 September 2013, 23:58:54
Maja, eno vprašanje za Prince - si tehtala ali hranila na uč?


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #14 : 04 September 2013, 00:34:02
Taprvic sem stehtala, potem pa na uc.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #15 : 04 September 2013, 02:12:58
Mi smo namreč ugotovili, da je hrana zelo kalorična (poglej na vrečo, bolj kot Orijen) in poskusno zmanjšali količino (15-20%). Težave izginile. Ljudje morda hranijo preveč (posledično sem proizvajalcu naročila izdelavo meric, ki jih do sedaj ni bilo).


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #16 : 16 September 2013, 04:26:14
Priboljški in olja so sedaj trgovinam na voljo za naročanje, tako, da povprašajte v svoji izbrani trgovini, če so že na voljo.

Mi smo spomladi OLJA stestirali, zelo uspešno, osebno sem zelo navdušena nad odganjalcem mrčesa  :)

Mehki GRAIN FREE priboljški pa so kot nalašč za vse, ki te dni začenjate z delom v pasjih šolah.

Prišli pa so še 3 novi okusi 400g mokre hrane Prince:
-   konj in divji prašič
-   teletina, govedina in hruška
-   losos, piščanec in indijski krompir

in 2 nova okusa 800g mokre hrane Prince (poleg obstoječih 4 okusov):
-   konj in divji prašič
-   vampi in lososovo olje.


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #17 : 17 September 2013, 20:14:16
Za vse tiste, ki me sprašujeta kaj mislim z jasno komunikacijo, kaj vsebuje briketirana hrana, je tule fotografija



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #18 : 19 September 2013, 00:09:52
Še izgled 500g pakiranja mehkih priboljškov PPRINCE GRAIN FREE.



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #19 : 29 September 2013, 12:52:29
Super zadovoljni s priboljški! Trenutno imamo piščanec & sir, pa jih imajo tudi kokoši rade... ::)
Super velikost za nagrado, se ne drobijo in ne mažejo rok.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #20 : 29 September 2013, 13:02:47
Super zadovoljni s priboljški! Trenutno imamo piščanec & sir, pa jih imajo tudi kokoši rade... ::)
Super velikost za nagrado, se ne drobijo in ne mažejo rok.

Your chickens are cannibals!  :D




Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 29 September 2013, 15:48:01
Super zadovoljni s priboljški! Trenutno imamo piščanec & sir, pa jih imajo tudi kokoši rade... ::)
Super velikost za nagrado, se ne drobijo in ne mažejo rok.

Ojoj, pa sej vi niste normalni, no. Za bruhat. :(

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #22 : 29 September 2013, 22:55:46
Polona  :D  Mi boš povedala, če imajo na Wi kaj učinka. Za Pixa bi bil pa pomoje Anti-Stress Miracle Oil.

Sinica, prosim vklopi smisel za humor  :-X


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #23 : 11 Marec 2014, 09:07:07
Napovedujemo nekaj novosti. Hranam se bodo v naslednjem tednu pridružili še:

MIRACLE OILS - čudežna olja kot prehranski dodatek v 0.5l in 1l pakiranju:
- Insect Repellent - odganjalec mrčesa
- Allergy Remedy - pomoč pri alergijah
- Energy Plus - dodatna energija
- Joint Remedy - za podporo sklepom
- 9 Oils for Shiny Coat - 9 olj za svetlečo dlako
- Anti Stress Remedy - pomoč pri premagovanju stresa



Moja dva dobita že tri mesece Insect Repellent in kot kaže dejansko deluje kot odganjalec mrčesa. Sta sicer zaščitena proti klopom (Bamm Bamm ima Foresto ovratnico, Oli pa Advantix), a prej so klopi vseeno lezali po njih na sprehodih. Zdaj pa ne več. Pa jih je ogromno pri nas, celo leto (sploh ta zima, ko je bilo tako toplo), in smo zelo veliko zunaj. Okus jima je všeč, tudi dlaka je zelo lepa. Priporočam.



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #24 : 12 Marec 2014, 10:31:37
Wow  :o teli priboljški bi pa celo prišli v poštev za mojega občutljivčka. Prosim za pomoč, v katerih fizičnih trgovinah držijo tale Prince? Zanima me predvsem Lj in okolic Celja.

Pozdravček, M_tejch



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #25 : 12 Marec 2014, 14:32:17
Kje se dobi to olje??? Mi bi ga tudi radi sprobali :) Pa se to - zakaj se priboljske dobi samo v eni trgovini? :-\

battito animale


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #26 : 12 Marec 2014, 15:43:43
Olja in druge Prince/Princess izdelke lahko dobite v trgovini Zoomanija v Sežani (blizu Špara):
http://www.zoomanija.si

Verjetno tudi drugje po Sloveniji ampak to bo Urška znala več povedati.



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #27 : 15 Marec 2014, 00:14:11
Trgovine, ki imajo priboljške Prince:
- Aro Škofja Loka in Kranj
- Trgovina Pluton v Mariboru
- VOMAR v Ceju
- Pasji.net v Ljubljani
- Zoomanija v Sežani
- Pasji raj v Ivančni Gorici
- od naslednjega tedna tudi Vrtni center Trideja v Mozirju.


Vse imajo tedensko dostavo, tako, da je najbolje, da jih malo pocukate, pa bodo naročili željeno.


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #28 : 15 Marec 2014, 01:04:14
Pa še to, super velikost za klikanje, ravno prav čvrsti so, da nimaš umazanih prstov in žepa, ampak ne razpadejo, tudi če jih med nagrajevanjem mečeš na tla, ni svinjarije.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #29 : 20 Marec 2014, 16:58:18
Je še kdo drug mogoče preizkusil katero izmed olj?

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.