Ostale živali > Konji

konji

<< < (147/157) > >>

Larra:
Jooj :( :-\
Grozno...!
A pa to pri dresuri npr. tekmovanju to dovolijo... če je to mučenje zakaj tega ne prepovejo in jih kaznujejo če to počnejo... ???
Meni je tale rollkur al kaj je že to prav grozno, kot pa drži *alfa* glavo tvoj konj mi je pa lepo... :)
Drugače pa ali je kdo, ki ima konje doma kje blizu kranja? ;D
Lahko napišete tudi na ZS :)
LP

T.M.T:
Alfa,tisti dve slikci,ko ste vsi 3 gor sta takooooooo lepi...res krasni konji :-*

*alfa*:

--- Citat: T.M.T na 28 Oktober 2008, 14:14:27 ---Alfa,tisti dve slikci,ko ste vsi 3 gor sta takooooooo lepi...res krasni konji :-*

--- Konec Navedka ---
hehe...hvala  ;D
(aja to nas je fotografirala Nuša Osredkar. tiste slikce iz ugarja so pa od Staše Kosler ;))...

Larra, mislim, da pri nas rollkur niti ni tako poznan kot v tujini(oz. jaz nič ne vem o tem v Sloveniji)...sicer je pa res žalostno da sodniki take konje, ki so jahani na to metodo visoko sodjo, kar se mi ne zdi prav(npr letošnja olimpijska prvakinja v dresuri (Anky van Grunsven) uporablja rollkur :( )
ponavadi se to dogaja na ogrevanjih. v samih nalogah pa ne...

kajcyka:

--- Citat: *alfa* na 28 Oktober 2008, 14:57:44 ---Larra, mislim, da pri nas rollkur niti ni tako poznan kot v tujini(oz. jaz nič ne vem o tem v Sloveniji)...sicer je pa res žalostno da sodniki take konje, ki so jahani na to metodo visoko sodjo, kar se mi ne zdi prav(npr letošnja olimpijska prvakinja v dresuri (Anky van Grunsven) uporablja rollkur :( )
ponavadi se to dogaja na ogrevanjih. v samih nalogah pa ne...

--- Konec Navedka ---

 :o :o Nebi si mislila...

Alfa res fantastične fotke  :-* Bambi je res ful lušten konjiček.  :)

irzi:

--- Citat: aska na 20 Oktober 2008, 22:30:50 ---Pa še en krasen filmček, meni krasnih nastopajočih konjev: http://canecorso.com/lorenzo.htm

lp

--- Konec Navedka ---

enkrat sem tega v živo gledala na dunaju, ko je bil tisti vsakoletni Grand prix v preskakovanju ovir.
in je res fantastično, kot en equestrian freestyle namesto canine freestyle :)
 nabito polna dvorana, ploskanje, vzdihi, konji pa samo ušesa nazaj pa šefeja poslušat :)

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

[*] Prejšnja stran

Pojdi na polno verzijo