Ovratnice Hundegwand

Li Mei · 12624

Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
: 17 November 2009, 10:41:16
Me zanima, če je že kdo naročal ovratnice iz Hundegwanda?
http://hundegwand.at/

Mogoče kakšne izkušnje? Jaz sem jim že parkrat poslala mail, pa mi ne odgovorijo. Imajo pa zelo lepe vzorce ovratnic, meni osebno, celo bolj atraktivne in zanimive kot Cozy Critter. Sem eno njihovo ovratnico letos v Bratislavi kupila in se mi zdi tudi kvalitetna.

Na ovratnicah imajo tudi posamezne pasme  :) Tale z borderji mi je zanimiva
http://hundegwand.at/shop/article_12.001/Border-Collies.html?shop_param=cid%3D13%26aid%3D12.001%26

Niso pa ravno poceni, pa tudi ne vem, če je ob večjem naročilu kakšen popust. Sem bolj slaba v nemščini in ne razumem vsega najbolje.
Tako, da bi bila vsaka informacija dobrodošla!  :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 17 November 2009, 11:02:23
So lepe, ampak preširoke-L ki je je od 38-56cm ima kar 4cm širine.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 17 November 2009, 11:37:47
Meni so super, mi je všeč prav širina 4 cm, ker se mi obične ovratnice zdijo vedno preozke za mojega psa.



skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #3 : 17 November 2009, 11:58:49
a te bi tudi :D ::)


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #4 : 17 November 2009, 12:40:41


HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 17 November 2009, 12:54:05
Meni so super, mi je všeč prav širina 4 cm, ker se mi obične ovratnice zdijo vedno preozke za mojega psa.

Se strinjam... na Haliju vse zgledajo preozke.. :D :D Sicer sva našla po dolgem času kovinsko, ki je "rost-frei" in ne bo počrnela ali kaj drugega...
kakšna okrasna pa tudi ne bi škodila... skoraj preveč je izbire.. je že težko se odločit.. :)



anas

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
  • Lu
Odgovori #6 : 17 November 2009, 13:15:42
Lepe so ... škoda, da stran ni v angleščini.

Se pa tudi meni tako kot Čari zdijo dosti preširoke ... Tako da ostajam pri Cozy critter, ki je (s poštnino in carino vred) tudi cenejši. Sem tudi sama iskala fensi ovratnice kje bližje, ampak nisem našla nič pametnega. Če že, pa ali niso dostavljali v druge države ali pa je bilo dražje.. Res žalostno, da poštnino npr. iz VB zaračunajo več kot iz ZDA. ::)



HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 17 November 2009, 16:10:49
Lepe so ... škoda, da stran ni v angleščini.

Se pa tudi meni tako kot Čari zdijo dosti preširoke ... Tako da ostajam pri Cozy critter, ki je (s poštnino in carino vred) tudi cenejši. Sem tudi sama iskala fensi ovratnice kje bližje, ampak nisem našla nič pametnega. Če že, pa ali niso dostavljali v druge države ali pa je bilo dražje.. Res žalostno, da poštnino npr. iz VB zaračunajo več kot iz ZDA. ::)

Folk služi, kjerkoli je to možno..  :-\ :'( >:( :-[ žal je povsod tako...



Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 17 November 2009, 18:14:20
Se strinjam z vami, da so predrage. Čeprav sem nad nekaterimi vzorci zelooo navdušena...  ::)
Je pa fajn, ker so prisotni tudi na večjih razstavah in se jih da tam kupit. So tudi dva evra cenejše kot na njihovi spletni strani.



HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 18 November 2009, 11:50:14
Se strinjam z vami, da so predrage. Čeprav sem nad nekaterimi vzorci zelooo navdušena...  ::)
Je pa fajn, ker so prisotni tudi na večjih razstavah in se jih da tam kupit. So tudi dva evra cenejše kot na njihovi spletni strani.

V Zagrebu misliš, da bodo imeli kakšno stojnico?



Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 18 November 2009, 14:30:38
Lansko leto jih v Zagrebu ni bilo, tako da dvomim, da bodo letos. Mislim, da je veliko več možnosti, da jih najdeš na kakšni razstavi v Avstriji.

LP



HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 18 November 2009, 19:51:23
Lansko leto jih v Zagrebu ni bilo, tako da dvomim, da bodo letos. Mislim, da je veliko več možnosti, da jih najdeš na kakšni razstavi v Avstriji.

LP

Aha.. hvala.. :) bom pogledala, saj greva verjetno v Wels.. :):) So pa zakon... kakšen pa je material? So zelo tanke? Ker ene se kr raztegnejo, ko pes malo
bolj potegne.. :-[
LP



Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 18 November 2009, 21:28:56
Nisem velik strokovnjak na tem področju  ;), ampak meni je material všeč. Ovratnica je zelo mehka, trdih res ne maram. Je pa res, da nimam psa, ki bi vlekel, tako da ti ne znam povedat, če se kaj raztegne. Jaz sem mojo tudi že oprala, pa je še vedno taka kot je bila. Ob kakšni priložnosti ti jo lahko tudi pokažem  ;)
Vzorci so pa res super...  :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #13 : 18 November 2009, 23:17:47


Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 19 November 2009, 14:34:52
 ;D ;D verjamem, da ti je posebno všeč  ;)



Andie

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 30 April 2011, 19:55:30
Živjo!
Mene zanima če je kdo od vas v zadnjem času naročil kakšno ovratnico iz te spletne strani in kako se obnesejo?

Namreč jaz iščem za svojega bučmana eno fensi šmensi lepo ovratnico in so mi vzorci tukaj padli v oči. Gledam tudi ovratnice iz Cozy Critters pa me malo straši naročanje iz ZDA, se mi pa zdi da tudi ni velike cenovne razlike.

Težava je ker je stran v nemščini, ki je jaz niti malo ne razumem, sem pa z google translatorjem nekako uspela ugotoviti, da ne računajo poštnine  :o

No, pa če je še slučajno komu z več nemškimi sposobnostmi ratalo ugotoviti kako se naročijo tiste vmesne velikosti?? Sama bi rabila ovratnico L, ki pa je po mojem mnenju preširoka (4 cm), obstaja pa tudi možnost da naročiš L ovratnico široko 3 cm, ampak nevem a to napišeš pod opombe ali v posebnem mailu in kako potem to plačaš...? (http://hundegwand.at/shop/page/12?shop_param=)

No, hvala vseeno :)

lp



cantante

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 22 Maj 2011, 16:40:23
mi smo navduseni nad temi ovratnicami :o prvo smo dobili za darilo in sedaj jih imamo ze 4 komplete ::) super se perejo v pralnem stroju na 30 in pri nas zaenkrat se ne puscajo barve... andie drugace pa je postnina(google translate se je zmotil  :-\) in sicer ne glede na kolicino 12eur razen ce kupis nad 100eur placajo oni postnino...placas preko nakazila na njihov trr in ko oni dobijo placilo posljejo robo naprej(v roku nekje 7dni potem pa se par delovnih dbi da pride do nas) drugace pa ko narocas L ovratnico in zelis ozjo se pravi 3cm sirino ob narocilo pod "bemerkungsfeld" napises "breite 3 cm, L long" - sirina 3cm, L velikost  ;) drugace pa so na voljo tudi preko meila [email protected] in mislim da se da tudi v anglesicni komunicirati z njimi  ;)

"OTHER PEOPLE HAVE DOGS,I HAVE A DACHSHUND;)"


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #17 : 22 Maj 2011, 16:52:21
Mene zanima če je kdo od vas v zadnjem času naročil kakšno ovratnico iz te spletne strani in kako se obnesejo?
To tudi mene zanima, če bo kdo kaj jih naroča. Ker tale ( http://hundegwand.at/shop/article_521.046/Wolfsjunge.html?shop_param=cid%3D13%26aid%3D521.046%26 )  mi še vedno ne da miru in če kdo bi naročal, bi bila vesela, če bi se lahko pridružila pri naročilu :o


Andie

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 22 Maj 2011, 22:11:10
mi smo navduseni nad temi ovratnicami :o prvo smo dobili za darilo in sedaj jih imamo ze 4 komplete ::) super se perejo v pralnem stroju na 30 in pri nas zaenkrat se ne puscajo barve... andie drugace pa je postnina(google translate se je zmotil  :-\) in sicer ne glede na kolicino 12eur razen ce kupis nad 100eur placajo oni postnino...placas preko nakazila na njihov trr in ko oni dobijo placilo posljejo robo naprej(v roku nekje 7dni potem pa se par delovnih dbi da pride do nas) drugace pa ko narocas L ovratnico in zelis ozjo se pravi 3cm sirino ob narocilo pod "bemerkungsfeld" napises "breite 3 cm, L long" - sirina 3cm, L velikost  ;) drugace pa so na voljo tudi preko meila [email protected] in mislim da se da tudi v anglesicni komunicirati z njimi  ;)


Hvala za odgovor, zdaj mi je že malo bolj jasno!!  :) nemščina mi je zelo tuja, google translate pa očitno tudi ne pomaga kaj dosti... Čeprav sem šla zdaj še enkrat pogledat in se mi zdi da piše drugače kot takrat ko sem jaz gledala! Zdaj vidim da je 12 evrov poštnine, zadnjič pa se mi zdi da je pisalo da ni poštnine... Mogoče sem ravno zadela kakšno ful kul akcijo in jo zgrešila ::)

aska jaz bi bila za naročanje :) Edino trenutno imam še preveč favoritov med ovratnicami in premalo denarja v denarnici tako da se bom mogla samo za eno odločiti  :'(
če je pa še kakšen kandidat za naročanje naj se pa kar javi, se bomo kaj zmenili!



cantante

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 22 Maj 2011, 22:29:07
hih ;D ammm...mi bomo naslednji mesec spet kj narocal tako da se lahko pridruzite ;)

"OTHER PEOPLE HAVE DOGS,I HAVE A DACHSHUND;)"


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #20 : 22 Maj 2011, 22:57:01
hih ;D ammm...mi bomo naslednji mesec spet kj narocal tako da se lahko pridruzite ;)
O super :o. Bom še malo pobrskala med ovratnicami, a mislim, da imam že lep čas favoritno in se z veseljem pridružim naročilu :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #21 : 22 Maj 2011, 23:14:35
Tudi tale je ful huda, tak da zelo težka bo odločitev: http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=8975.new

Ker ne znam nemško, bi prosila za pomoč in sicer glede povodcev, a jih majo tudi in bi pasali k tem dvema ovratnicama. Hvala vam za pomoč.


cantante

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #22 : 22 Maj 2011, 23:51:36
ammmm...aska ce sem prav razumela ti je vsec ovratnica model "wolfsjunge" oz. tista z volkeci ;D ta model ima zraven povodec...ob narocilu ga izberes,prav tako izbiras med dvema velikostima (kurz-100cm/2cm in lang 140cm/2,5-3cm) ter mislim da petim velikostim karabinov....tvojega drugega favorita pa ne morem pogledat ker si dala narobe link :-[ drugace pa vecina teh ovratnic ima moznost nakupa enkega povodca,se pa je ze zgodilo da trenutno zaradi dobave materijalov povodcev ni bilo na zalogi :-\

"OTHER PEOPLE HAVE DOGS,I HAVE A DACHSHUND;)"


jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 23 Maj 2011, 08:25:26
deckle majo pa sam u roza  :-\ hehehe

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


cantante

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 23 Maj 2011, 10:49:42
hih jost ampak tvoji pasji gospodicni bi prav pasala  ;)

"OTHER PEOPLE HAVE DOGS,I HAVE A DACHSHUND;)"


jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 23 Maj 2011, 11:00:32
ne ne! nam pa najbl sede rdeča :P

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


Sanaa

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 23 Maj 2011, 21:49:16
pikaste pa črtaste so lušne  :D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #27 : 23 Maj 2011, 22:28:45
ammmm...aska ce sem prav razumela ti je vsec ovratnica model "wolfsjunge" oz. tista z volkeci ;D ta model ima zraven povodec...ob narocilu ga izberes,prav tako izbiras med dvema velikostima (kurz-100cm/2cm in lang 140cm/2,5-3cm) ter mislim da petim velikostim karabinov....tvojega drugega favorita pa ne morem pogledat ker si dala narobe link :-[ drugace pa vecina teh ovratnic ima moznost nakupa enkega povodca,se pa je ze zgodilo da trenutno zaradi dobave materijalov povodcev ni bilo na zalogi :-\
Ja ja tista z volkci mi je ful všeč :o :o Vidim, da mi ni skopiralo pravega linka :-[ :-\. Tole je pa ta druga favoritna ovratnica:
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fhundegwand.at%2Fshop%2Farticle_675.046%2FWolves-Ice-Camouflage.html%3Fshop_param%3Dcid%253D13%2526aid%253D675.046%2526&h=e6e4f
Motiv itak enak kot pri prvi :D


Andie

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 23 Maj 2011, 22:38:21
hih ;D ammm...mi bomo naslednji mesec spet kj narocal tako da se lahko pridruzite ;)


ooo zakon, jaz sem za!  :o



delfinčika

  • Gost
Odgovori #29 : 28 Maj 2011, 21:54:33
aska kok lepa ovratnica (ta prva) :D
Če bi jaz kaj naročala se ne bi mogla odločit med tvojo in tole:
http://hundegwand.at/shop/article_675.046/Wolves-Ice-Camouflage.html?shop_param=cid%3D13%26aid%3D675.046%26