Neopets - virtualne živalice

zoe · 70561

ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #120 : 09 Februar 2006, 20:15:29
mam eno vprašanje....a lahko imaš samo 4 ljubljenčke?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #121 : 09 Februar 2006, 20:21:47
Yure, ne moremo ti za vsak korak povedati posebaj  ;) malo pobrskaj sam. Če pa ne gre, pa kot je rinchy rekla, slovar v roke, ali pa prosi starše, da ti razložijo.

Sicer je pa neohome vsaj meni malo brez veze. Sama potrata denarja.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #122 : 09 Februar 2006, 20:26:25
zoe, je že mimo, že ve kako pa kaj ;D
urša...koliko ljubljenčkov lahko imaš to pa ne vem....samo mislim da ni omejitve. če jih ti ne moreš imeti več kot 4?



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #123 : 09 Februar 2006, 20:49:08
Ja,sej zdej vse kapiram  8)....

URŠA : Ja,samo 4 ljubljence lahko imaš ;).


lp Jure


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #124 : 12 Februar 2006, 17:04:14
Če sem lahko malo tečna, nekateri še niste aktivirali svojih računov pa bi prosila, da to storite  :). Recimo Urša, Irena, ella pa Sib pa še nekateri.

Hvala  :-*

Pa še nekaj nasvetov:

Kupone za službo lahko zadanete na Wheel of knowledge, sicer so jih pa včasih delili kar tako in predvsem bolj pogosto. Obstajajo različne barve; zelen kupon je lahko uporabljen enkrat, moder dvakrat, rdeč trikrat, srebrn štirikrat, zlat petkrat, vijoličen šestkrat, roza kuponček pa sedemkrat.

Obstaja tudi seznam ne objavljenih iger in skritih krajev  ;D. Jih bom nekaj napisala jutri.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #125 : 12 Februar 2006, 17:13:05

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #126 : 22 Februar 2006, 15:25:31
Oj!
Zdaj bi pa jaz rabla pomoč..če mi lahko kdo najde plain black sunglasses

Hvala! ;D

Lp, Tina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #127 : 22 Februar 2006, 15:32:32

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


missy

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 11
Odgovori #128 : 22 Februar 2006, 15:34:21
Jaz sem iskala to pasmo, pa nisem našla nobenega podatka in nobene slikice... A je to tako redka pasma ali kaj?!

lp  :)


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #129 : 22 Februar 2006, 15:36:45
zoe hvala ;D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #130 : 22 Februar 2006, 15:56:10
Zakaj se pa to uporablja  ??? ::) ?


lp


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #131 : 22 Februar 2006, 16:11:47
to so so sončna očala. izpolnila sem "željo" ene vile. ;)



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #132 : 22 Februar 2006, 16:29:06
Lily...izdaš katere?? Jaz imam najraje Illusen;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #133 : 22 Februar 2006, 16:48:31
A mi lahko nekdo najde mislim,da Vegan chees?Jaz sem po nesreči eno nalogo sprejela in pojma nimam kje in kako :-\

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #134 : 22 Februar 2006, 16:54:24
Jaz sem iskala to pasmo, pa nisem našla nobenega podatka in nobene slikice... A je to tako redka pasma ali kaj?!

lp  :)

Missy, kaj si to iskala?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #135 : 22 Februar 2006, 16:59:02



missy

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 11
Odgovori #136 : 22 Februar 2006, 18:33:38
Missy, kaj si to iskala?

mislim, da sem vse narobe iskala  :-[  ;D jaz sem iskala pasmo psa, vi pa govorite o očalah...
joj, kakšno budalo sem  >:(

lp  ;D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #137 : 22 Februar 2006, 20:19:24

mislim, da sem vse narobe iskala  :-[  ;D jaz sem iskala pasmo psa, vi pa govorite o očalah...


 ;D ;D :D

Missy govorijo o virtualnih živalicah ;)

Lp nina



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #138 : 22 Februar 2006, 22:29:48
Missy ... ne sekiraj se .... so bli tudi že hujši spodrsljaji na tem forumu :)

Lp, Črt



missy

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 11
Odgovori #139 : 23 Februar 2006, 16:30:02
upam, da se več ne bo ponovilo, odslej bom 3x prebrala, preden bom kaj napisala!
lp  ;)


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #140 : 27 Februar 2006, 23:04:00
Eno vprašanje: sedaj imajo moji neopetki že nekaj sposobnosti (abilities). In vse so na level 1. Kako pa uporabljaš te sposobnosti? Kako jim povečaš stopnje (levels)? Upam, da te sposobnosti niso primerne samo za Battledome - ker ta mi je kar nekaj. Še vsi do sedaj (razen 1) so nas natepli.  :-[

Imam pa poleg Kunigundice in Unibejbke še enega novega neopetka.... In sicer je to AstorBarjanski;D  :P ;D


Aja pa še nekaj - glede na nekatere cene po trgovinah (od drugih uporabnikov) imajo očitno nekateri (oz. jih je veliko) bajne vsote NeoPointov. Kako je to mogoče? Jaz npr si vzamem 2 urci in igram igrce kot zmešana in sem do sedaj imela maximalno 18.000NP.

Pa kako ti uspe kupit kakšnega PetPetka? Skozi visim v tistih štacunah pa nikoli ni nove pošiljke in so trgovine venomer prazne.  :'( Prav tako nekatere trgovine s knjigami (razen tiste iz Kreludorja - ampak te se ne štejejo za znanje kajne?)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #141 : 27 Februar 2006, 23:10:03
Level se da povečati na nek način, samo sem prebrala, da je zaenkrat brez veze in preveč drago, tako da se ne mučit s tem. Je pa to res uporabno samo v battle domu  ;) Praktično vse te lastnosti od HP do moči, hitrosti in gibčnosti so uporabne samo tam ;)

Oho, še en lupek na pohodu  :)

Glede petpetkov je najlažje, če greš na seznam vseh petpetkov, si izbereš tistega, ki ti je všeč, njegovo ime vtipkaš v čarovnika in ga tam kupiš  ;).

Nekateri imajo res fuuul denarja, nimam pojma od kod. Če pridno šparaš in ne kupuješ stvari, lahko tudi preprodajaš, mislim, da se da nabrati... je pa zahtevno.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #142 : 27 Februar 2006, 23:15:29
Glede petpetkov je najlažje, če greš na seznam vseh petpetkov, si izbereš tistega, ki ti je všeč, njegovo ime vtipkaš v čarovnika in ga tam kupiš  ;).
Ampak so vsi tako dragi!  :'( Sedaj mi je uspelo najti enega v Faerilandu - sem imela taaaakšnoooo srečo, da kar res ni (vsako sekundo sem kliknila na "refresh"  :-[ ).


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #143 : 27 Februar 2006, 23:16:38
Aja - kako pa uporabljaš te sposobnosti v Battledomu? Ker sem se že šla borit, ko so jih moji neopetki imeli - pa ni bilo nikjer videti opcije, da jih uporabim (so bile podane samo običajne možnosti napada in obrambe).


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #144 : 27 Februar 2006, 23:22:17
Najprej moraš sposobnost aktivirat, tako da tam pod abilities klikneš nanjo  ;) Ima pa lahko petek samo 7 aktiviranih sposobnosti naenkrat.

Petpetki so eni res dragi  :-X so pa tudi taki po 3-4 tistoč  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #145 : 27 Februar 2006, 23:25:34
Najprej moraš sposobnost aktivirat, tako da tam pod abilities klikneš nanjo  ;) Ima pa lahko petek samo 7 aktiviranih sposobnosti naenkrat.
Ma klikam itak kot zmešana, ampak meni nikjer ne piše ali je ON ali je OFF.  :-\


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #146 : 27 Februar 2006, 23:28:34
Najprej moraš sposobnost aktivirat, tako da tam pod abilities klikneš nanjo  ;) Ima pa lahko petek samo 7 aktiviranih sposobnosti naenkrat.

Mislim tumač! Vse dni prej ko sem se mučila s temi sposobnostmi - pa se mi niso nikoli hotele aktivirati (ne glede na to kako vneto sem klikala na njih - ker je tako pisalo tudi v navodilih). Sedaj sem pa šla še enkrat (za foro!) probat - in voila - delajo mi! Juhej!  ;D

Btw: ravnokar mi je na The Wheel of Excitment zvisalo eno sposobnost na Level 2. Jupi!  :o


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #147 : 28 Februar 2006, 13:16:22
petpetki so drgai kot žafran :-X.

Glede NP in igric je pa takole-jaz na dan igram kakšno urco pa še to ne vedno in imam 35,000 NP 8).Odigram ene 3 igrice pa je.Najti moraš dobre igrice,ki dajo veliko NP in to je to ;).

J epa knjige grozno težko dobiti >:(.Ful hitro jih zmanjka :(

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #148 : 28 Februar 2006, 13:39:37
Jaz imam...počakajte da preštejem...hmmm enih 5-6 petpetov vse skupi, tako da dva preveč. Res za ene sem po par jurejev zmetala, ampak neopetki so pa happy.  ;D

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #149 : 28 Februar 2006, 17:56:34
Mi kdo razloži prosim poanto Battledoma? Dobivaš s tem kaj denarja? Kaj sploh z zmagami dobiš?